Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj necovidnih bolnikov ne pošiljajo v tujino?

Zakaj necovidnih bolnikov ne pošiljajo v tujino?

Plačujemo zdravstveno zavarovanje in pravico imamo do operacij in pregledov. Odpoved operacij: ‘V bolnišnico prihajajo samo taki, ki imajo že odmrtje na nogah’ – 24ur.com

Ne vem zakaj jih ne vozijo v tujino. Ne vem kako je v teh covid časih, me pa zanima, če lahko greš v aut samoplačniško?

Katere zdravstene storitve v slo ne obstajajo samoplačniško? Tudi tega ne vem.

Povejte to anticepilcem. Oni so zasedli vse bolnice in osebje.

Ne, prej je vprasanje zakaj v dveh letih, kar izrabljajo eno bolezen, niso za to bolzene uredili zadev, zgradili nekaj manjsih bolnisnic kjer bi bilo pac izkljucno kovidno stanje. Denar je bil, ampak so ga raje drugace uporabili ane…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 06.12.2021 ob 08:23

Ne, prej je vprasanje zakaj v dveh letih, kar izrabljajo eno bolezen, niso za to bolzene uredili zadev, zgradili nekaj manjsih bolnisnic kjer bi bilo pac izkljucno kovidno stanje. Denar je bil, ampak so ga raje drugace uporabili ane…

Tocno to zaratrose. Ni interesa, ker jih briga v resnici za ljudi. Oni samo glumijo.

covidne bi vozili, je bilo rečeno, ampak zdaj ni potrebe, za necovidne se jim pa je.be že dve leti!

Odgovor na objavo uporabnika
Lu910, 06.12.2021 ob 08:01

Povejte to anticepilcem. Oni so zasedli vse bolnice in osebje.

ti pa res verjameš tele-viziji.. bogi si.

Vam povem iz prve roke moje druge noge, da zdravniki dobro porivajo.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 06.12.2021 ob 08:47

Vam povem iz prve roke moje druge noge, da zdravniki dobro porivajo.

phahahaha, no definitivno dobro banane porivajo v usta.

New Report

Close