Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri nočete imet otrok?

Zakaj nekateri nočete imet otrok?

Zakaj nekateri nikoil nočete imet otrok? Ne svojih, ne posvojenih?

 

Nimam želje biti noseča, nočem rojevat, ne mika me brisati usranih riti, ne mika me poslušati joka in vreščanja, ne mika me naslendjih 25 let biti šofer in še kaj, ne mika me vzgajat…

Dovolj razlogov?

Tega tudi jaz ne razumem.   Sumim pa nekatere, da jih pač ne morejo imeti. In da tega ne razlagajo okoli, rečejo, da jih nočejo.

Suhe veje niso po lastni izbiri, to si samo domišljajo, da so. Mentalna jalovost je delo narave. Gre za genetsko preveč okvarjen material, da bi bil primeren za razmnoževanje.

1. Ker vem, da bi bila slaba mama.

2. Ker, ce bi imela otroke, je potem konec s svobodo, tako pa lahko v vsakem trenutku pocnem, kar mi srce pozeli.

3. Ker je tezko najti partnerja za celo zivljenje, nocem pa, da bi se kasneje locila in otrok ne bi imel druzine skupaj in kot mu jo zelim.

4. Ker imam dolocene zdravstvene tezave in v primeru zanositve, bi se mi vse skupaj mocno poslabsalo in iskreno res res nocem tega in dodatnih tezav.

mogoč so sebične… ta pravi nočem rojevat brisat riti… dobro da tvoja mama ni razmišljala isto.

usaka stvar zahteva pozornost. to pa le ni “stvar” pa tudi ne mala… boljše tako da nimajo kot pa da se otrok muči, slaba volja, nervoza itd…

mogoč niso našle koga s katerim bi osnovale družino…

negotovi časi…

lahko tudi da ne morejo…

ja…. noben se nobenmu noče več prilagajat. je pa res mogoče to boljša odločitev da jih nimate.

 

jst bi jih pa mel.

Hvala za dva odgovora.

Drugače je tema namenjena tistim, ki ne želijo imet otrok. Tako, da ostali, prosim, zadržite se.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 19:41

Suhe veje niso po lastni izbiri, to si samo domišljajo, da so. Mentalna jalovost je delo narave. Gre za genetsko preveč okvarjen material, da bi bil primeren za razmnoževanje.

muuu, muuuu, MUUUUUUU

Odgovor na objavo uporabnika
mene zanima, 26.07.2022 ob 19:26

Zakaj nekateri nikoil nočete imet otrok? Ne svojih, ne posvojenih?

 

ker jih ne moreš preživeti z minimalno.ker ni smisel življenja živeti v revščini

Modri vrag buuuu, buuuuuuuu, buuuuuuuuuuuuu.

Takih ne boš govoril.

Zato, ker jih ne prenašamo.

In zato so bila tebi podtaknjena kukavičja jajca.

nč se bat… jih bodo pa šiptarji mel.

še vaš del prirastka bodo povečal.

Odgovor na objavo uporabnika
🙅‍♂️, 26.07.2022 ob 19:48

Modri vrag buuuu, buuuuuuuu, buuuuuuuuuuuuu.

Takih ne boš govoril.

On to že skoz.

Jeba so jalovi geni….

večkrat mi je mama rekla da točno vidi po osebi da nima otrok.

in res se to vidi.

kako…

če poznate kako tako osebo naredite spisek lastnosti… pa primerjajte z drugimi ki nimajo otrok… če majo kaj skupnega..

Kot kaže so tisti, ki imajo otroke oz. jih želijo imet, nepismeni. Vsaj tisti v tej temi in ne razumejo kaj v temi sprašujem in ne razumejo KOGA sprašujem.

ja pač ni nobene druge teme kamor bi se uštulu… dost sm komentiru tam v temi o kurbah. zdej hočm mal tlele bit.

Odgovor na objavo uporabnika
mene zanima, 26.07.2022 ob 19:57

Kot kaže so tisti, ki imajo otroke oz. jih želijo imet, nepismeni. Vsaj tisti v tej temi in ne razumejo kaj v temi sprašujem in ne razumejo KOGA sprašujem.

Ročno tako, počena ameba si odprlo temo in imaš vso pravico zahtevat, da uporabniki pišejo samo to kar tebi paše.☝️🤣

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 20:00

Ročno tako, počena ameba si odprlo temo in imaš vso pravico zahtevat, da uporabniki pišejo samo to kar tebi paše.☝️🤣

Točno tako…

Danes je problem družbe, da je neempatična … Ne razumem kako nekateri ne razumeti, da nekatere ženske nočejo imeti otrok … Če samo pomislim, takoj naštejem nekaj razlogov.

Preprosto: pač ne maram otrok. Nič ni9mam proti tujim otrokom, če ne dregajo vame. Svojih ne želim imet. Boljše vprašanje bi bilo: zakaj imeti otroke?

sej bo prišlo za vami…

iskreno mene je včasih strah kaj bo z mano… pač strah… npr ne oženim se… sam… star… onemogel… pa sem mlad. sem slišal kakega starejšega ko je klel pa rekel “kud de ne oženi”

isto ženske… je kar pogost pojav da jim je žal… plastične dojenčke pestujejo… same ostanejo…

nevem kak člouk moraš bit da te to ne spravi na kolena ama niti malo…

 

Odgovor na objavo uporabnika
htntre, 26.07.2022 ob 20:03

Danes je problem družbe, da je neempatična … Ne razumem kako nekateri ne razumeti, da nekatere ženske nočejo imeti otrok … Če samo pomislim, takoj naštejem nekaj razlogov.

Ja, pa kdo ti pa kaj hoče? Ves namen tvojega obstoja je ravno v tem, da se rodiš, imaš potomce in umreš. V tem ne moremo bit nič drugačni od živali, ker na tem neka vrsta  obstaja. Drugače sledi izumrtje vrste. Narava pa pozna tudi suhe veje, ki so z razlogom suhe veje. In mentalna jalovost je zagotovo z razlogom, noben ti pa nič noče zaradi tega.

New Report

Close