Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri nočete imet otrok?

Zakaj nekateri nočete imet otrok?

ej prav enako sem zdej kontal. to je tvoj cikel. naš.

Mogoče bi bilo zanimivo odpreti temo, kjer bi lahko starši v tej temi in tisti, ki si želite imet otroke, povedali zakaj ste tako nesramni, žaljivi pa zakaj tako radi svinjate po temah, ki se vas ne tičejo?

Pa hvala vsem pismenim, ki ste razumeli komu je tema namenjena in tudi odgovorili na moja vprašanja.

Pravzaprav ni pametnega, racionalnega razloga za otroke. So skrb, delo, strošek… Imamo jih zaradi notranje želje, naravnega nagona, ki se ga ne da smiselno utemeljit. In nekateri tega nagona pač nimajo. Simpl as that.

Je pa nekako evolucijsko logično, da bodo taki brez nagona izumrli in se ohranili tisti, ki ga imajo.

kr nesramni… okeeej no grem u temo o toplotni črpalki..

da vidm kako so ga nategnl

BOŽO,

kaj kmalu se bova videla iz oči v oči. Kot albanec poznam dosti ljudi, ki obiskujejo đamijo. Tako, da sem že začel malo tipati in poizvedovati kdo si.

Moj BOŽO, komaj čakam. Prav rad bi te vprašal neke stvari, ki jih tu ne morem.

Odgovor na objavo uporabnika
Tklw, 26.07.2022 ob 20:20

Pravzaprav ni pametnega, racionalnega razloga za otroke. So skrb, delo, strošek… Imamo jih zaradi notranje želje, naravnega nagona, ki se ga ne da smiselno utemeljit. In nekateri tega nagona pač nimajo. Simpl as that.

Je pa nekako evolucijsko logično, da bodo taki brez nagona izumrli in se ohranili tisti, ki ga imajo.

A da se ne da smiselno utemeljit. Ja kako bi pa sploh obstajala neka vrsta brez razmnoževanja? Nisi hodilo niti v osnovno šolo? Ti se nisi rodilo staršem ali bo to, da starši niso mogli vedet, da se ne boš normalno razvilo?

Ker sem že v otroštvu rekla, da nimam denarja in pol bom mogla it še v šolo, študirat in pol, ko bo končno služba in plača, bom morala odrekat za otroka, namesto, da bi imela zase. Sem že skos na minimalcu, tako da že sebi odrekam.

Zakaj bi na ta svet privlekla otroke, ko pa vidim, kakšen je svet? Nekega bogatuna pa tut nočem, ker bi mu potem bila podrejena, četudi bi imela otroke.

Če ostane DNK samo 2 narodov na svetu, to zajema 98 % vseh, nekaj takega, tako da se za prihodnost človeštva ne sekiram. In vsak potomec, ki ima potomce in potomec potomcev sploh ni več s tabo toliko v sorodu kot tvoj brat npr. Tako da za neko ohranjanje rodu se mi ne gre. Moj otrok bi imel 1/2 mojih genov in tako dalje. Rod se izgubi.

Že misel na to, da bi mogla otroku reči, da mu tega pa tega ne morem dat, časa (veliko delam), kupit kakšne stvari, me boli, kaj šele, da bi to prišlo v realo.

Otroke bi morala imeti pri 24., če že, zdaj se mi ne zdi več smiselno pri teh letih.

Pa nikol jih ne bi imela, da bi na stara leta skrbeli zame. Slabo se razumem s svojo družino. Nočem otrok, ker nočem podzavestno prenašati vzorcev, ki so jih počeli starši, na otroke. Ker to se dogaja, pa čeprav podzavestno.

koki… ne rabiš poizvedovat… lako je mene nač… odma me prepoznaš po očima.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 20:27

A da se ne da smiselno utemeljit. Ja kako bi pa sploh obstajala neka vrsta brez razmnoževanja? Nisi hodilo niti v osnovno šolo? Ti se nisi rodilo staršem ali bo to, da starši niso mogli vedet, da se ne boš normalno razvilo?

Si se ti odločil za otroka zato, da ohraniš človeško vrsto? Govorimo o osebnih razlogih, ne kozmičnih. Seveda pa je narava ta nagon vcepila v naše možgane prav iz tega razloga.

Odgovor na objavo uporabnika
nimate vi takšnega znanja, 26.07.2022 ob 20:31

koki… ne rabiš poizvedovat… lako je mene nač… odma me prepoznaš po očima.

Če mi pa ne poveš kakšne boje so? A je en oko ene barve, drugi pa druge?

Si kdaj v gostilni spodaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Tklw, 26.07.2022 ob 20:32

Si se ti odločil za otroka zato, da ohraniš človeško vrsto? Govorimo o osebnih razlogih, ne kozmičnih. Seveda pa je narava ta nagon vcepila v naše možgane prav iz tega razloga.

Ti si kozmično počena ameba. Saj zato pa ste suhe veje, ker ste se rodili defektni, usekani. Spolni nagon in želja po otroku je normalno prirojeno po naravnih danostih in zakonitostih, če pa si defektno, pač ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 26.07.2022 ob 20:33

Če mi pa ne poveš kakšne boje so? A je en oko ene barve, drugi pa druge?

Si kdaj v gostilni spodaj?

fala Bogu iste boje su. ako jih vidiš… to je verovatno to.

 

redko sem spodaj. kakor kdaj. če srečam strica zavijeva na kavo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 20:12

Odgovor na objavo uporabnika
htntre, 26.07.2022 ob 20:03

Danes je problem družbe, da je neempatična … Ne razumem kako nekateri ne razumeti, da nekatere ženske nočejo imeti otrok … Če samo pomislim, takoj naštejem nekaj razlogov.

Ja, pa kdo ti pa kaj hoče? Ves namen tvojega obstoja je ravno v tem, da se rodiš, imaš potomce in umreš. V tem ne moremo bit nič drugačni od živali, ker na tem neka vrsta  obstaja. Drugače sledi izumrtje vrste. Narava pa pozna tudi suhe veje, ki so z razlogom suhe veje. In mentalna jalovost je zagotovo z razlogom, noben ti pa nič noče zaradi tega.

MODRI VRAG“,

NAJPOMEMBNEJŠE JE DA UPOŠTEVAMO NARAVO. Ker narava je naša največja učiteljica. 

Le zaradi heteroNORMATIVNE družbe je heteroseksualnost postala stil živlenja, ni bila pa normalna v nobeni drugi stari civilizaciji, niti ni normalna med višje razvitimi živalskimi vrstami(in te biseksualne vrste se bolje razmnožujejo od heteroseksualno naravnanih, ker je pač biseksualnost njihova evolucijska prednost za obstoj vrste).

Odgovor na objavo uporabnika
nimate vi takšnega znanja, 26.07.2022 ob 20:43

fala Bogu iste boje su. ako jih vidiš… to je verovatno to.

 

redko sem spodaj. kakor kdaj. če srečam strica zavijeva na kavo.

 

Koliko mozgandkoh celic imate razvitih, da še kar tako rekoč zanikate obstoj duševnosti? To so ravno tako funkcije organov, kot to ali imaš vse ude in če je to nekje v okvari, potem se kažejo tudi navzven, naj bo to mentalna jalovost, narobe obrnjenost ali katerakoli druga motenost.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 20:47

Koliko mozgandkoh celic imate razvitih, da še kar tako rekoč zanikate obstoj duševnosti? To so ravno tako funkcije organov, kot to ali imaš vse ude in če je to nekje v okvari, potem se kažejo tudi navzven, naj bo to mentalna jalovost, narobe obrnjenost ali katerakoli druga motenost.

možganskih celic

kva model???

Ojej, spet Kokoš. Tema je uničena. Ko pride MV in Kokoš, je tema uničena. No pa tudi nepismeni morajo živeti, kaj čmo.

Modri vrag biologoja in narava

.https://youtu.be/yn42A-EhDow.

Hahaha, ti, ki si na razvojni stopnji avstralopiteka, pa res lahko govoriš o evoluciji in smislu življenja, ja.:)

Vsi vemo, da sta spolni nagon in želja po potomstvu biološko pogojena. Ja, biologija nas primora k razmnoževanju, tako kot “prisili” ptice selivke, da odletijo.

Govora je, bebček, o tem, zakaj bi se človek, bitje, ki se zaveda (vsaj nekateri od nas, ti si seveda izvzet), vseeno odločil nadaljevati človeško vrsto, čeprav ve, da bo zaradi tega moral žrtvovati svoj čas, denar, živce itd. Ne, ni logičnega razloga, da bi si umislil mularijo.

Imam tri otroke, vse tri sem si želel izključno iz lastnega egoističnega nagona. In si niti približno ne predstavljam, kako sem zaradi tega kaj več kot tisti, ki tega nagona enostavno nimajo in se ne gredo te biološke nuje.

Preprosto, če nimaš želje po mulariji, toliko bolje zate, hehe.

Odgovor na objavo uporabnika
mene zanima, 26.07.2022 ob 20:49

Ojej, spet Kokoš. Tema je uničena. Ko pride MV in Kokoš, je tema uničena. No pa tudi nepismeni morajo živeti, kaj čmo.

Kokos je moten tako kot ti, ima okvaro v možganskih funkcijah primerljivo tebi, on je narobe obrnjen, ti pa mentalno jalova suha veja. Se pravi, da pri obeh v betici nekaj ne štima. Pojdite nazaj v osnovno šolo in se naučite, da človek nima le fizično delovanje telesa.

Odgovor na objavo uporabnika
ker620, 26.07.2022 ob 20:53

Hahaha, ti, ki si na razvojni stopnji avstralopiteka, pa res lahko govoriš o evoluciji in smislu življenja, ja.:)

Vsi vemo, da sta spolni nagon in želja po potomstvu biološko pogojena. Ja, biologija nas primora k razmnoževanju, tako kot “prisili” ptice selivke, da odletijo.

Govora je, bebček, o tem, zakaj bi se človek, bitje, ki se zaveda (vsaj nekateri od nas, ti si seveda izvzet), vseeno odločil nadaljevati človeško vrsto, čeprav ve, da bo zaradi tega moral žrtvovati svoj čas, denar, živce itd. Ne, ni logičnega razloga, da bi si umislil mularijo.

Imam tri otroke, vse tri sem si želel izključno iz lastnega egoističnega nagona. In si niti približno ne predstavljam, kako sem zaradi tega kaj več kot tisti, ki tega nagona enostavno nimajo in se ne gredo te biološke nuje.

Preprosto, če nimaš želje po mulariji, toliko bolje zate, hehe.

ker620“, 

poglej budalo zabito neizobraženo.

ZNANOST, ZNASTVENIKI to pravijo.

In kdo si ti tele počeno v glavi, da boš znastvena odkritja zanikalo?

Kakšna dejststva in argumenti mogoče???

Al je vs kar veš to kar ti je devičnik duhovnik povedal, da gre lulek v luliko in nastene otrok?

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 20:57

Kokos je moten tako kot ti, ima okvaro v možganskih funkcijah primerljivo tebi, on je narobe obrnjen, ti pa mentalno jalova suha veja. Se pravi, da pri obeh v betici nekaj ne štima. Pojdite nazaj v osnovno šolo in se naučite, da človek nima le fizično delovanje telesa.

Modri vrag rada bi imela otroke z vami.

 

Freda

Saj je od nekdaj tako, le da včasih ni bilo izbire. Ženske so se morale poročit in imet otroke. Tiste, ki niso hotele, so šle za nune ali ostale stare device, katere je vsa okolica čudno gledala.

Nikoli ne pozabim prababice, ko je enkrat povedala, da ni hotela imet cel kup otrok in je poskrbela, da ji je “bog dal” samo tri. Ko sem jo vprašala, kako je poskrbela, se je nasmehnila in rekla: “Za vsako tegobo rožca raste punčka moja, samo poznat jo je treba. Bog že ve kaj dela”. Umrla je v 96 letu starosti in ni dneva, ko ne bi pogrešala njene hudomušnosti in iskrivosti.

BOŽO,

povej kakšne boje so?

Kako te bom prepoznal? Ali je neka posebna duhovna vez med nama in te bom začutil?

Odgovor na objavo uporabnika
Bogpomagaj, 26.07.2022 ob 21:01

Saj je od nekdaj tako, le da včasih ni bilo izbire. Ženske so se morale poročit in imet otroke. Tiste, ki niso hotele, so šle za nune ali ostale stare device, katere je vsa okolica čudno gledala.

Nikoli ne pozabim prababice, ko je enkrat povedala, da ni hotela imet cel kup otrok in je poskrbela, da ji je “bog dal” samo tri. Ko sem jo vprašala, kako je poskrbela, se je nasmehnila in rekla: “Za vsako tegobo rožca raste punčka moja, samo poznat jo je treba. Bog že ve kaj dela”. Umrla je v 96 letu starosti in ni dneva, ko ne bi pogrešala njene hudomušnosti in iskrivosti.

Ne flancaj, če ne razumeš osnov. Danes se tudi marsikje v svetu močno prerazmnožujejo v skladu z naravnimi zakonitistmi, hkrati je pa v  izrojeni zahodni družbi vse več mentalne jalovosti, tudi povsem po naravnih zakonitostih.

New Report

Close