Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj niste šli volt lenobe lene

Zakaj niste šli volt lenobe lene

Zelo nezrelo. Kot je ze zgoraj zapisano: “z neudeležbo izražaš samo to, da ti demokracija in pravica glasu ne pomenita ničesar.”

Gres na volitve in oddas neveljaven listek. Ga precrtas, karkoli.

Zarad take apatije smo, kjer smo. Za stanje je kriva tiha vecina jebivetrov, ki se brigajo le zase, ki gledajo v tla in vstran, ki so prepricani, da se itak nic ne da spremenit, ki se tako bojijo, da ne bi padli iz svoje male obcutljive komfortne cone zivljenja, karksno koli ze je.
[/quote]

Se tudi strinjam da je nezrelo – moje mišljenje in ravnanje.
Sicer pa – MENI , nihče od kandidatov ne ustreza , torej sem prisiljena it počečkat list, nekomu v korist , iz razloga… ? Vlada je potrebna VETRA, ki bo prinesel SVEŽINO in NOVE ljudi.
Zgodovina obrazov, pa je že tako zgodovinska, da ko jih pogledam mam občutek da smo kolegi.

za stanje smo krivi vsi – jaz – nič ne rečem. se strinjam. Ker pa so ti znanci že tako dolgo kjer so, je novim ali drugačnim vstop v njihovo vodilno cono – PREPOVEDAN.

pol pa ko čujem koga vse še predsednik mora “prosit ” za dovoljenje da nardi to in ono in tisto in … in … Jih res mormo torej it glasovat ? …

poglej kandidate…vsi skup niso za enega… svoj glas naj dam takšnemu skropucalu? Ko bo kandidiral kdo verodostojen, perspektiven, nepokvarjen in nov grem, do takrat pa ne hvala.
lp

Zato, ker so uničili Slovenijo. Ščitijo kriminalce. Noben se ne opraviči za svoje napake. Noben ne prizna svojih napak čeprav cela Slovenija ve. In še enkrat, ker so uničili Slovenijo in njihove državljane. Mediji so pa isti. Namesto, da bi pisali resnico kriminalce ščitijo.

Ker so kandidati kandidirali za funkcijo, katere sploh ne poznajo dobro, če pa posameznik, ki išče službo in se prijavi na delovno mesto in sploh nima pojma o delu ali zahtevanih izkušenj leti, še v ožji izbor ne pride, razen, če ima veze.

Pogrešam strožje kriterije in merila pri izbiri poslancev, predsednika, ministrov, preimera, funkcionarjev,…Ravno nizki kriteriji teh funkcij so nas pripeljali sem, kjer smo.

Zelo nezrelo. Kot je ze zgoraj zapisano: “z neudeležbo izražaš samo to, da ti demokracija in pravica glasu ne pomenita ničesar.”

Gres na volitve in oddas neveljaven listek. Ga precrtas, karkoli.

Zarad take apatije smo, kjer smo. Za stanje je kriva tiha vecina jebivetrov, ki se brigajo le zase, ki gledajo v tla in vstran, ki so prepricani, da se itak nic ne da spremenit, ki se tako bojijo, da ne bi padli iz svoje male obcutljive komfortne cone zivljenja, karksno koli ze je.
[/quote]
bistvo demokracije je tudi to, da se mi lahko gladko jebe za volitve.


Crkn gnoj komunajzarski.
Zdej se pa takoj useri kot obvezno.
Zgnij
[/quote]
A ti tako vedno? Tudi direktno v faco? Tebe pa nimajo in niso imeli prav radi, kajne? Tavme pa to.
Nisem sla, ker se mi nihce ne zdi ok. Pahor je pa tako groza.

Pahor si lahko zvizga da glasujem zanj odkar je vceraj govoril o delu??? Ljudje moji ni sluzb za mlade diplomante ker je vse po vezah in on je predsednik in rece da se dela??? Kaj poslusa kaj rece? Ni sans pri moji druzini mu je odklenkalo….


bistvo demokracije je tudi to, da se mi lahko gladko jebe za volitve.
[/quote]

Ne, to je bistvo jebivetrstva.

New Report

Close