Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj obsojanje, če samski živi doma in varčuje za svoj dom?

Zakaj obsojanje, če samski živi doma in varčuje za svoj dom?

Kaj pri pizdi delata dva odrasla moška, da imata položnic 200€? Štejemo samo stanovanjske, kot vidim ker posebej navajaš zavarovanje in avto itd. Jaz in mož in dva otroka v šoli in en predšolski nimamo toliko položnic! Pa si gurno porabimo več elektrike, vode in smeti kot vidva!
Kot drugo kaj pri pizdi rabita vsak svoj avto? Midva dva redno in za nedoločen čas zaposlena s tremi otroci in službo 10 in 15km stran imava le en avto! Kaj potrebujeta en redno zaposlen in en invalid dva? Da en stoji 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa pred hišo za brezveze verjetno, tako kot je to pri večini bajturin.
Pa če si sam in samski si lahko najdeš še kak fuš popoldne poleg službe. Ali pa boljšo službo. Če lahko moški z družino dodatno delajo, da jo preživijo, kaj ti počneš da ne moreš nič mrdnit dodatno?

Da si do 30 leta tolk našaparal da si si kupil svoje 2.5 sobno stanovanje OK, ampak že s tem da živiš pri starših moraš plačat svoj dela stroškov, delanje okol hiše ni kritje tega. Hrana si kupiš sam.


Odvisno kakšne prihodke imajo starši. Če imata plače nad 5000 EUR oba skupaj, brez kreditov, dolgov, kakšni starši so to, da bi hoteli da otrok plača 200 EUR za stroske? Drugo pa je če so starši en invalid, drug brez pokojnine, jim zmanjka za hrano, to je pa drugo. Valda da potem pomagal odrasel otrok ki ima svojo plačo .

Kot prvo sem ženskega spola. Položnice: elektrika 70€,tv 40€, voda 20€ ,smeti 15€ rtv prispevek 13€. Je 158€. To so redni. Prejšnji mesec je bil še dimnikar plus 38€ smo pa že na 200€. Avto imam svoj,ker ne mislim kot neka deklica prosit očeta skoz,da mi posodi avto,ker sem raje samostojna kot prosjačim skoz nekoga. Delam različno tako,da bi oče crkoval sam doma ,sedaj lahko gre vsaj k babici na kavo in klepet,ko me ni po celi dan,da ni skoz osamljen.

Po šihtu fušat ne morem. Kaj pri vragu pa naj delam? Moškim je na tem področju veliko lažje. Hodit čistit kam na črno pa v naši okolici ni takih ljudi,ki bi to potrebovali. Za 20€ pa se mi ne splača vozit 50km+. Že časovno ne finančno pa itak ne.

New Report

Close