Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj posmeh do NSi?

Zakaj posmeh do NSi?

V Nemčiji že dolgo zmagujejo po tvojem “nazadnjaki” (CDU). Slovenija, ki jo že leta vodijo levičarji, pa je po tvojem naprednejša od Nemčije. Levičarji ste res čudno programirani.
[/quote]

Vidimo, da bi Antilopa uvažala migrante po vzoru CDU in Merklove.

Pa da me nato novi Luter na vrata šmarnogorske cerkvice pribije? Ni šans. ;-))
[/quote]
Ne hodi na Šmarno goro! jaz sem včasih hodil samo prvega aprila, čeprav je žlahta letala gor tudi v svinčenih časih in so za vogalom malce pomolili in si olajšali dušo, obenem pa ohranili dobro “komunistično” službo!
V nedeljo je GRS enega dol spravljala, ker ga je Matilda oplazila na poti na ?goro? !

Vidimo, da bi Antilopa uvažala migrante po vzoru CDU in Merklove.
[/quote]

Do uvoza migrantov ni prišlo samo zaradi Merklove, toliko pa res ni močna.

Ja res je najbolje slediti Luki Mescu in njegovim pajdasem, ki resitev za vse vidijo v se dodatnem dvigovanju davkov.
[/quote]

In v demonizaciji ideoloskih sovraznikov izvoznikov.


Ne hodi na Šmarno goro! jaz sem včasih hodil samo prvega aprila, čeprav je žlahta letala gor tudi v svinčenih časih in so za vogalom malce pomolili in si olajšali dušo, obenem pa ohranili dobro “komunistično” službo!
V nedeljo je GRS enega dol spravljala, ker ga je Matilda oplazila na poti na ?goro? !
[/quote]

Aja, spet eden umrl? Ker se spomnim, da je že nekaj let ena skromna lesena tablica na zadnjem klancu, ker je na tistem mestu kap enega možakarja. In če se prav spomnim, sem ravno tisti dan tudi jaz motala po Šmarni gori.

No, moliti jaz na Šmarno goro ravno ne hodim, okrog cerkvice sem pa že vohljala. Je precej posebna po obliki.

Močna je ravno toliko, da je za dobre stvari zaslužna in za slabe pa nič ni kriva.

In v demonizaciji ideoloskih sovraznikov izvoznikov.
[/quote]

Lukc je za “Slovenija taprvo” po vzoru Trumpa in Orbana.

Kakšno napako so naredili, razen tiste o Kučanovi pokojnini, ki jo je zagrešil Tonin?
[/quote]

Takole na hitro: zakon o arhivih (je bil tudi referendum) ko so podprli cenzuro v korist komijev.
Pa če se grem mal potrudit in pobrskat po spominu/internetu ti najdem še kar precej njihovih “grehov” ….

Aja, spet eden umrl? Ker se spomnim, da je že nekaj let ena skromna lesena tablica na zadnjem klancu, ker je na tistem mestu kap enega možakarja. In če se prav spomnim, sem ravno tisti dan tudi jaz motala po Šmarni gori.

No, moliti jaz na Šmarno goro ravno ne hodim, okrog cerkvice sem pa že vohljala. Je precej posebna po obliki.
[/quote]
Zdaj hodim “okoli” Tonina tuhinjskega samo še med tednom. Cel kup nabirališč sem našel v tisti dolini in se noro zabavam! Ljudje z “motorkami in sekirami” So boljši, kot jih bije glas!
Tudi Tonin ne more biti prav slab, ker je iz tiste doline!

Takole na hitro: zakon o arhivih (je bil tudi referendum) ko so podprli cenzuro v korist komijev.
Pa če se grem mal potrudit in pobrskat po spominu/internetu ti najdem še kar precej njihovih “grehov” ….
[/quote]

SDS pa ima komija na čelu, zdaj se pa odločit med tema dvema, hahahaha.

Nikoli nisem kaj preveč verjel NOB zgodbicam o domačih izdajalcih dokler nisem začel prebirati tvite tega vplivnega člana NSi https://twitter.com/janezpogorelec
Sedaj verjamem, da so bili tud pred 75 leti tako moralno pokvarjeni ljudje ….

Glavni cilj NSi je privatizacija vsega, prijaznost kapitalizmu … vse to je skrbno zavito v celofan. Poglejte orgličarja, prodal bi vodo korporacijam … in sanja, da bo nekoč tako kot njegov bruseljski kolega Manuelo nekje sedel za velike denarje, lobiral …

https://www.cnbc.com/2018/02/21/goldman-sachs-executive-jose-manuel-barroso-a-former-top-eu-chief-in-row-over-brussels-lobbying.html

To nam je leta 1991 pozabil omeniti, ko je omenjal drugo Švico …

Do uvoza migrantov ni prišlo samo zaradi Merklove, toliko pa res ni močna.
[/quote]

Toliko ti je glavo zasukalo v desno, da ne zmoreš razumeti igre. Težki biznis, naložbe so v ozadju na relaciji Đermani – Savdska Arabija zato je Merklova rekla wilkomen refugee. Savdska Arabija jih ni hotela, istočasno meče bombe, ponudili so denar za izgradnjo džamij po Evropi, mutter Merkel jih je pa na veliko vabila na potovanje po balkanski poti. Ivan je rahlo v konliktu s samim seboj … mutter Angela ga podpira, Ivan pa modro molči o vabilih emigrantov s strani mutter Merkel.
Še dobro, da smo “revni” in grejo naprej …

Nikoli nisem kaj preveč verjel NOB zgodbicam o domačih izdajalcih dokler nisem začel prebirati tvite tega vplivnega člana NSi https://twitter.com/janezpogorelec
Sedaj verjamem, da so bili tud pred 75 leti tako moralno pokvarjeni ljudje ….
[/quote]
NSi niso izdajalci naroda in zelo daleč od tistih, ki jih omenjaš. So pa nekoliko drugače misleči in prav je tako!
Ko se spraviš sabo, si spravljen z vsemi!

Bog je ustvaril ene revne in druge bogate. Tako je pač zapisano v Božjem načrtu in edino v NSi se tega zavedajo. Edini vedo da ni dobro delati proti Božji volji in da mora vsak sprejeti to kar mu je namenil On.

Par mojih komentarjev:

– NSI je in bo vedno benigna stranka (posledica neizbrisnega Rožmanovega greha)
– Angela Merkel NIKOLI ni vabila migrantov. Kje ste to pobrali? Vir?
– A Tonin je iz Thinja? Pol je pa potomc rokovnjačev, ha, ha!

Vesel oče

NSI je bila po mnenju gopodastvenikov, stranka z najboljšim programom, ob prejšnih volitvah. Vendar Slovencem to ne diši.

Slovenci so narod delavcev in hlapcev, ne gospodarstvenikov, slednjim pa je seveda najbolj všeč program, s katerim bi lahko prve čimbolje izkoriščali. Nsi naj gre v Nemčijo, deželo gospodarstvenikov, kandidirat, tam bo mogoče več kt 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ti “gospodarstveniki” so bili morda oblečeni v kikle in čipke?

Ne zaznavam tega posmeha. Politično mi sicer ni blizu, me pa ta stranka ne moti, ker je to normalna desnica. Čisto mimogrede: sem videla zadnjič v mestu Ljudmilo Novak v živo, in je v bistvu lepa ženska, precej lepša kot v medijih.

Nsi je do zdaj poskušala biti bolj resna, kredibilna, ampak ljudje rabijo populizem, laži in šove, zato ji SDS jemlje glasove.

Pokliči v uredništvo Financ, pa vprašaj.

Uredništvo Financ ima svoja politična nagnjenja.

Odvisno, kaj šteješ za napako. Nekateri kot napako štejejo, da so bili preveč blizu SDS-u, drugi pa štejejo, da je njihova napaka ta, da so precej simpatizirali z levo politično opcijo. Jaz jim kot napako štejem, ker so bili anemični, ni se jih videlo ali slišalo, včasih pa se je zdelo, da so se kar zlili z vladajočo opcijo.
[/quote]

…da so se kar zlili z vladajočo opcijo.
To je njihova največja napaka. Sodelovali so pri rečeh, ki ne sodijo v njihov miselni prostor, ko pa je SDS naredil nekaj, kar sodi tudi v njihovo domeno pa so se razburjali namesto, da bi stopili zraven. Sam sem prepričan, da je precej njihovih volilcev preprosto presedlalo k SDS prav zaradi tega. Edina svetla točka NSi je bil čas, ko je bil predsednik Andrej Bajuk.

tudi jaz ne vem kdo in kje se jim posmehuje, ampak očitno z njimi ni vse ok … med najstarejšimi strankami, pa nikoli ne presežejo {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov, s tem da naj bi že leta imeli najboljši gospodarski program, kar slo res potrebuje.
sprašujem se, zakaj jih potem gospodarstvo ne podpre, če se tako hvalijo s tem programom? čudno …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Kakšno napako so naredili, razen tiste o Kučanovi pokojnini, ki jo je zagrešil Tonin?
[/quote]

Kaj je zagrešil?
Vztrajal pri tem, da je treba sprejete zakone spoštovati in ne z zakonom že pridobljenih pravic odvzetih? Sam je rekel, da mu to sicer ni všeč, a zakone je treba spoštovati.
Ravno tako, kot bi nekemu upokojencu rekli, oprosti, zakon smo spremenili in ti zdaj nisi več upravičen do pokojnine, pa čeprav si prej bil.

Oprosti, hvališ se, da imaš pravno izobrazbo in to bi morala vedeti, kaj se lahko z zakoni spreminja! Vsaj ustavo si preberi, tudi tam ti piše, da se za nazaj ne sme spreminjati, lahko se samo za naprej.

New Report

Close