Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj postane ženska k*rba?

Zakaj postane ženska k*rba?

A zaljubljen pa še nikoli nisi bil? Nikoli imel želje po poroki s tisto, v katero si se zaljubil (če si se), pa po otrocih, družinskem življenju? Tega nikoli nisi doživel?
Ali pa: nikoli nisi ljubil ene ženske?
[/quote]

Zakaj je to pomembno za to temo?


Lepo, da si razlozil. Voila, tudi s taksnimi “mirnimi druzinskimi” sem imel opravka. V bistvu se najvec. In to z dolgorocno najslabsimi posledicami. Sploh se je pa dobro zavedati, da je zaljubljena zenska po obnasanju kameleon. Desetletja se bo pripravljena pretvarjati, da je nekaj kar sploh ni, samo zato da ti bo vsecna, ce bo menila, da si bo tako zagotovila tisto kar potrebuje oz. ji je eksistencnega pomena. Ko bi ti samo vedu koliko kameleonov sem ze srecal in kaj vse so ze poceli, da bi mi dale vtis, da gre za meni najbolj kompatibilno osebo. Roman bi lahko napisal. Gre za eno najbolj prefriganih oblih zenska obnasanja, ki ga je izredno tezko pogruntati.

Aja, mimogrede, vecina teh, ki se do 30+ k*rbajo se prelevi v mirne druzinske… or so they say… lol
Tistim, ki so mirne in druzinske od 14 leta dalje, pa se v danasnjih casih sploh rado pred menopavzo cisto odpelje. Nekako po vzoru pobeglega Amisa, lol.
[/quote]

Neverjetno je, kako si ti zaveden ali kako naj rečem, kako se ti je ena zasrala. 🙂
Ženska ne more biti 10 let zaljubljena. Sicer pa je trapasto govoriti, da zaljubljena ženska pretvarja. Vsak človek se drugače obnaša, ko je zaljubljen, tudi ti in jaz. In to in pretvarjanje, gre samo za drug način čustvovanja. Kot bi rekel, da se avto pretvarja, ko pelje dol po hribu 20 km/h več, kot po ravnini. Ne pretvarja se, samo drugačni pogoji so.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ti si se pojavila s svojim kvakanjem v vsaki temi, na vsako mnenje .. in nas razglasila za grdavže ☺
Problem je v tebi, ki nas tako dojemaš, ne v nas ☺
[/quote]

Mene ni, v to sem prepričan. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ni mi treba pripisovati vec kot napisem. Res ni potrebe. Se cisto zadovoljno pocutim z neskoncno bolj skromnimi zivljenskimi uspehi.

Sorry, res nisem imel namena monopolizirati temo. Morda je poanta napisanega v tem, da je taksna ali drugacna k*urba vsaka, ki spozna, da bo tako iz zivljenja se najvec potegnila. S tem, da eni ljudje preferirajo pluse na kratke steze, drugi pa na dolge, v kolikor se jih seveda sploh zavedajo. In po kateri logiki bi se naj 25 letnica zavedala, da je tipi, ki se ji trenutno ponujajo, ne bodo cakali pri 35. In se zakocka. No, zakurba, a ne? lol. Pa ce se tega zaveda ali ne.
[/quote]

Torej imaš tudi sebe za (moško) ku*bo?

Mene ni, v to sem prepričan. 😉
[/quote]

Res je. Tu na monu se vedno vsak sam najde v opisu :))
(pol sem pa seveda jaz kriva LOL)

Mene ni, v to sem prepričan. 😉
[/quote]
tvoje prepričanje nima osnove, ker te nikjer ni izvzela ☺
nesposobnost pravilno izraziti misli, pa je pač to – nesposobnost☺


Žigoli so vedno prav prisli. Razlika je le ta, da bo ženska storila vse ,da skrije da si je najela lepega zigola s High class manirami, medtem ko bo moski storil vse, da bo pokazal lepo spremljevalko s High class manirami.
Tudi kurve imajo svojo hierarhijo 🙂
[/quote]
Zaradi te razlike med spoloma se je tudi ustvaril privid, da zenske manj varajo kot moski, ceprav je resnica ne le prakticno, celo logicno, ravno obratna.


Stos je, da se danes ljudje najdejo vsepovsod drugod kot na cesti, baru ali diskacu. Metod je malo morje. Preko ene(ga) prides do 10 novih, itd, itd. Nobenih omejitev ni. Saj se ze od ene mize do druge pogovarjajo preko raznih chat app-ov. Zivimo v casu globalne kurbarije. Hypergamy in overdrive.
[/quote]

S tem se pa v nulo strinjam, bari, diskači in podoben scene so mrtvi. Najbolj smešni so mi predlogi, ko se kakšna osamljena duša najde in malo potarna, da bi nekoga spoznal/a, pa takoj kot po tekočem traku, pojdi v hribe, krožke, hehe… Vsepovsod pa čista pušiona, ker se stvari ne poklopijo z željami posameznika.., moj primer, grem jst na plesni tečaj, sicer sm bil v f u k vezi ampak iskal sem partijo za življenje od ženske, ej nič od nič…., ena mi je stalno nabijal, ko sem plesal z njo, kako sem lahko srečen, da je primerno visoka za mene, ko sva plesala in kak oje izobražena, a smrdela je po silaži, imeli so kmetijo doma, hehe…, itak, da je dons najbolj preprost način glih svetovni splet. Na njemu boš prej našel nekoga, mogoče partnerja iz sosednje vasi kot v gostilni al diskaču tri kilometre stran od doma v živo, ker preposto ta človek moški al ženska ne hodi v tisto oštarijo..
Pa pustmo zdej to…, bi samo avtorja te teme malo analiziral, kaj se mu dogaja v glavi, da ženske naziva qurbe… Jst sem imel kar nekaj žensk v življenju in za men ni nobena bila qurba, res pa, da so ene bile skor nedolžne, ko sem jih jst dobil v roke in kaj zdej, tist, ki bi takšni ženski rekel, da je qurba mu bi jst osebno prilimal klofuto.
Za qurbo lahko žensko imenuje samo nezrela oseba na nivoju pubertetniške pameti. Qurbe so edino keš piqke, to smo pa lahko vsi tako moški kot ženske, ki jim diši denar in prodajo svojo dušo za ta denar, kdor pa rad sexa tud pod razno ni qurba, al ženska al moški, sm tist, ki živi ob njemu more poznat njegov karakter, če hoče živet ob njemu. Qurb, ki cuzajo tuj denar, tako žensk kot moških in ne živijo od svojga poštenega dela se je treba pa itak izogibat.


Zaradi te razlike med spoloma se je tudi ustvaril privid, da zenske manj varajo kot moski, ceprav je resnica ne le prakticno, celo logicno, ravno obratna.
[/quote]

Varajo tako ženske kot moški. Težko bi rekla kdo bolj. Oboji so si tukaj – tukaj .
Jaz tega ne podpiram ,ker za sabo potegne preveč stvari (otroci, premoženje, starši itd..)
Ko se dva ločujeta zaradi varanja (temu se da lepo izognit in problemom, ki jih varanje povzroča) se v resnici z njima ločuje cela familija z obeh strani


Zaradi te razlike med spoloma se je tudi ustvaril privid, da zenske manj varajo kot moski, ceprav je resnica ne le prakticno, celo logicno, ravno obratna.
[/quote]
mimosunkaš
tema je o k*rbah – ne pa o varanju ☺

Neverjetno je, kako si ti zaveden ali kako naj rečem, kako se ti je ena zasrala. 🙂
Ženska ne more biti 10 let zaljubljena. Sicer pa je trapasto govoriti, da zaljubljena ženska pretvarja. Vsak človek se drugače obnaša, ko je zaljubljen, tudi ti in jaz. In to in pretvarjanje, gre samo za drug način čustvovanja. Kot bi rekel, da se avto pretvarja, ko pelje dol po hribu 20 km/h več, kot po ravnini. Ne pretvarja se, samo drugačni pogoji so.
[/quote]
Le v enem imas prav. Pisem hitro in nisem bil precizen. Ni 10 let zaljubljena. Res! Kameleona lahko igra tudi, ko ji do tebe vec sploh ni mar. Celo med tem ko sanja in nacrtuje kako se te bo znebila, ko se pokaze ugodna priloznost, bo igrala kameleona.

Nima to veze z jeziki ljubezni, itd. Sanja se ti ne kako malo zenske poznas. No, tako kot vecina moskih. In, ne, nobena ni vsega kriva. Vec kot 100 sem jih moral dati skozi, da sem dojel koliko je ura. Vecina vas ne bo nikoli. Sicer pa jaz nobenemu ne branim igranje ruske rulete. S tem, da imas v zvezi se dosti manjse sanse.

Tisti, ki nimate kaj za izgubiti, drugace do zenske, romantike, neznosti in seksa ne morete priti, za namecek pa si zelite se otrok… ej, jaz bi se v taksnem primeru tudi porocil s prvo, ki bi me imela. Pa magari, ce niti minimalca ni sposobna zasluzit. In, just in case, ne trdim, da je to nujno tvoj primer. Trdim le to kar sem napisal.


Le v enem imas prav. Pisem hitro in nisem bil precizen. Ni 10 let zaljubljena. Res! Kameleona lahko igra tudi, ko ji do tebe vec sploh ni mar. Celo med tem ko sanja in nacrtuje kako se te bo znebila, ko se pokaze ugodna priloznost, bo igrala kameleona.

Nima to veze z jeziki ljubezni, itd. Sanja se ti ne kako malo zenske poznas. No, tako kot vecina moskih. In, ne, nobena ni vsega kriva. Vec kot 100 sem jih moral dati skozi, da sem dojel koliko je ura. Vecina vas ne bo nikoli. Sicer pa jaz nobenemu ne branim igranje ruske rulete. S tem, da imas v zvezi se dosti manjse sanse.

Tisti, ki nimate kaj za izgubiti, drugace do zenske, romantike, neznosti in seksa ne morete priti, za namecek pa si zelite se otrok… ej, jaz bi se v taksnem primeru tudi porocil s prvo, ki bi me imela. Pa magari, ce niti minimalca ni sposobna zasluzit. In, just in case, ne trdim, da je to nujno tvoj primer. Trdim le to kar sem napisal.
[/quote]

…. čakaj, da spoznaš tisto, ki bi jo, pa se ne bo dala … hm, ali pa si vse to počel zaradi tiste, ki te je “odpikala”, natančneje, sploh ni “padla” nate?

Ene so prisiljene v to, da se preživijo ker pač danes težko dobiš normalno službo.
Ene se takšne rodijo, druge pa zato ker jih njihov moški ne zna zadovoljiti. 🙂


Le v enem imas prav. Pisem hitro in nisem bil precizen. Ni 10 let zaljubljena. Res! Kameleona lahko igra tudi, ko ji do tebe vec sploh ni mar. Celo med tem ko sanja in nacrtuje kako se te bo znebila, ko se pokaze ugodna priloznost, bo igrala kameleona.
[/quote]

Pa dobro, če 10 let dobro glumi, je to še vedno veliko bolje, kot če slabo. 🙂
V vsakem primeru pa, goljufe imaš na vseh področjih, ne le ljubezenskih in veliko je odvisno tudi od tebe, na koga naletiš in ali jih prepoznaš, torej od izkušenj in tega, kdo si sam.
Samo zato, ker je Micka grdo nategnila Francla, jaz ne bo rekel “opa, te igre se pa ne gre, je prenevarna zame”. Če že, se lahko iz nje kaj naučim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa dobro, če 10 let dobro glumi, je to še vedno veliko bolje, kot če slabo. 🙂
V vsakem primeru pa, goljufe imaš na vseh področjih, ne le ljubezenskih in veliko je odvisno tudi od tebe, na koga naletiš in ali jih prepoznaš, torej od izkušenj in tega, kdo si sam.
Samo zato, ker je Micka grdo nategnila Francla, jaz ne bo rekel “opa, te igre se pa ne gre, je prenevarna zame”. Če že, se lahko iz nje kaj naučim.
[/quote]
kje in kako si se ti naučil biti pič.kež ? ☺


Stos je, da se danes ljudje najdejo vsepovsod drugod kot na cesti, baru ali diskacu. Metod je malo morje. Preko ene(ga) prides do 10 novih, itd, itd. Nobenih omejitev ni. Saj se ze od ene mize do druge pogovarjajo preko raznih chat app-ov. Zivimo v casu globalne kurbarije. Hypergamy in overdrive.
[/quote]

Oba veva, da manjšina ljudi deluje tako.

…. čakaj, da spoznaš tisto, ki bi jo, pa se ne bo dala … hm, ali pa si vse to počel zaradi tiste, ki te je “odpikala”, natančneje, sploh ni “padla” nate?
[/quote]
Dovolj izkusenj ze statisticno gledano nekaj pove. Ampak danes se lahko se tako redki ljudje povezujemo, tu so video blogerji, itd. In ko slisis, da imajo se bolj izkuseni tipi prakticno enake izkusnje, spoznanja, ves koliko je ura. Mainstream pravljice so navaden wishful thinking in virtue signaling mamic s katerim se nas od malih nog indoktrinira. Pretvarjanje in virtue signaling “krepostnih” mon pa je tako parodija. Ko vas ne bi poznal… lol

Razocaranje v “ljubezni” je nekaj najbolj normalnega. Ampak, FYI, vecina razocaranih “vajo” le ponovi. Takoj, ko se pokaze prva priloznost. Se ko je partnerjeva stran postle topla, ce le gre. Ko bi vi samo vedeli…
Do globine mojih spoznanj ne prides skozi razocaranja. Ta so sicer del cirkusa. Potrebno je neprimerno vec. In to je tisto kar vecino jebe. Nimajo dovolj izkusenj. Zato pripisujejo vse zivo posameznici, tipu zensk, naciji, kulturi, itd. BS! Tu je pregovorno “tip ni bil dovolj pozoren, ni pomagal, ni…”. En kup neumnosti.

Od prvega forumskega dne so se me mone lotevale analizirati s svojo otrosko psihologijo. En bolj beden poskus od drugega. Neumnost za neumnostjo. Pa tako “uceni” ljudje. Bog pomagi, lol. Da niti ne omenjam zalitev. Zakaj? Ker jim je nepredstavljivo, da je clovek lahko tudi na forumu iskren, da ne cuti potrebe glumiti. Ker jim je svet zunj njihovega “povprecja” znanstvena fantastika.

Tista oseba, ki je najbrz zaradi kaksne lastne izkusnje prisla dovolj blizu svetu, ki sem ga omenil, pa mi je v enem elementu dala misliti. Namrec, veckrat sem se spraseval, pa po kateri logiki toliko tipov kar tekmuje kateri bo zenski vec “dal”, da se toliko trapam potem logicno cisto odpelje. Kot pravi, tisto kar imajo niso sami zasluzili. In teh je vecina. Ve pa se, da easy come easy go. Plus naivnost in ker drugace pac ne znajo. Ampak jaz sem si moral prav vzak ficnik sam zasluziti. Niti stanovanja in podobnih pizdarih, ki jih raje povelicuje kot da gre za smisel zivljenja, nisem dobil na muhte. Nic od nic! Ampak res nic. Zato vse kar imam in zivljenje, ki ga lahko zivim tudi malo drugace cenim. Nisem vsega navelican potomec elit, katere zdolgocasene polne riti se najlazje vidis npr. na kaksni rivieri Monaka.
Ne le, da ze malenkosti cenim tudi ko se med cedi okoli mene. Se bolj cenim dejstvo, da se mi to ali ono sploh dogaja. To mi da se najvec osebnega zadovoljstva. Kot tisto, da skodozeljnezem, “pametnjakovicem”, ipd na najboljsi nacin zaprem surlo. Z dobrim zivljenjem. Za kar je FB idealen. Nek se vidi razkos. Kaj dela fausija…

Tudi glede zensk sem dinamiko spoznal iz se pa se kotov. Vem kako je, ko te 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne jebejo in ko si top zazeljen za to, ono i tretje. Tako zaradi izgleda kot ostalega. Kakor kdaj in kakor kje.
Ne le kvantiteta, tudi pestrost izkusenj je potrebna, da ti postane marsikaj jasno. Zato niti ne tem podrocju ne jemljem nic zdravo za gotovo. Nekoliko starejsi prijatu turbo poznavalec sicer pravi, da moskega s staranjem, ce ni ravno zakazal v zivljenju, vedno caka boljsa. We’ll see… Zaenkrat ima prav. Pa tudi, ko vidim skoraj 60 letnike serijsko pofirati 20-i-neka letnice vidim, da ze Eskime nema zime. Ce se mi bo dalo, seveda.

Na vsakem posamezniku pa je, da verjame v kar ga je velja. Po dveh puncah prepricani, da so popili vso znanost o odnosih, lol. Namesto, da bi se kaj naucili, se na vse kriplje trudijo odbiti vse kar ogroza njihovo fantazijsko predstavo o “angelcku”, ki ga imajo doma. Koji BS! Ko bi s svojini ocmi videli enega, za drugim, za stotim “angelckom” pocet pizdarije, ki se vam zdijo nepredstavljive, bi se tipom svet podrl.

Oba veva, da manjšina ljudi deluje tako.
[/quote]
Casi se spreminjajo. Danes si neprimerno vecji cudak, ce punci na ulici reces zivjo. Kot ce jo kontaktiras preko interneta. Se malo pa bo zadnji revez priklopljen na internet. Ravno sem prebral, povprecen najstnik v ZDA na internetu prezivi 9 ur dnevno. Kaj dela?? Stare upokojene mamke so glavni konzumerji video igric. Vse zivo se odvija na internetu. Keep up with times or… become a dinosaur. 😉

En tip me je še ne polnoletno izkoristil (pač zaljubljena in naivna) in to samo enkrat, pa je vsem po vasi raztrobil kakšna kurba in radodajka sem. No, meni je ostala travma in govorice (pa sem k sreči uspela najti normalnega moža in zaživeti z njim), on je bil frajer in še danes ne ve, kaj je tukaj on kriv. Ziher pa bi znala oba povedat, a ne, zakaj smo ženske kurbe? Namreč označena sem bila jaz, pa še sama (vsaj takrat) nisem vedela zakaj. Upam, da ne zato, ker se več nisem pustila izkoristit.


Casi se spreminjajo. Danes si neprimerno vecji cudak, ce punci na ulici reces zivjo. Kot ce jo kontaktiras preko interneta. Se malo pa bo zadnji revez priklopljen na internet. Ravno sem prebral, povprecen najstnik v ZDA na internetu prezivi 9 ur dnevno. Kaj dela?? Stare upokojene mamke so glavni konzumerji video igric. Vse zivo se odvija na internetu. Keep up with times or… become a dinosaur. 😉
[/quote]

Je res. Po drugi strani pa, jaz moškemu, ki ne zgleda dobro, ne bi svetoval, naj si preko portalov babo išče.

Je še vedno lažje priti do kavsa, za nekega slehernika, če gre v lokal, poln opitih 20-letnic, kot pa še naključnim babam po netu piše haj, a greva na pijačo.

Širjenje socialne mreže in obiskovanje aktivnosti, kjer je ženska populacija, to ponavadi svetujem, za iskanje bab. če gre samo za goli kavs so najhitrejša pot zabave, kjer teče alkohol.

kar pomeni, ameriška mladina praktično ne kavsa, ker ostali čas je on v šoli. namesto da bi kavsali, preko neta razglabljajo o kavsu.

kar pomeni, ameriška mladina praktično ne kavsa, ker ostali čas je on v šoli. namesto da bi kavsali, preko neta razglabljajo o kavsu.

Kdaj ti uspe vse te ženske poseksati, saj večino časa, preživiš z nami na MONu?


Dovolj izkusenj ze statisticno gledano nekaj pove. Ampak danes se lahko se tako redki ljudje povezujemo, tu so video blogerji, itd. In ko slisis, da imajo se bolj izkuseni tipi prakticno enake izkusnje, spoznanja, ves koliko je ura. Mainstream pravljice so navaden wishful thinking in virtue signaling mamic s katerim se nas od malih nog indoktrinira. Pretvarjanje in virtue signaling “krepostnih” mon pa je tako parodija. Ko vas ne bi poznal… lol

Razocaranje v “ljubezni” je nekaj najbolj normalnega. Ampak, FYI, vecina razocaranih “vajo” le ponovi. Takoj, ko se pokaze prva priloznost. Se ko je partnerjeva stran postle topla, ce le gre. Ko bi vi samo vedeli…
Do globine mojih spoznanj ne prides skozi razocaranja. Ta so sicer del cirkusa. Potrebno je neprimerno vec. In to je tisto kar vecino jebe. Nimajo dovolj izkusenj. Zato pripisujejo vse zivo posameznici, tipu zensk, naciji, kulturi, itd. BS! Tu je pregovorno “tip ni bil dovolj pozoren, ni pomagal, ni…”. En kup neumnosti.

Od prvega forumskega dne so se me mone lotevale analizirati s svojo otrosko psihologijo. En bolj beden poskus od drugega. Neumnost za neumnostjo. Pa tako “uceni” ljudje. Bog pomagi, lol. Da niti ne omenjam zalitev. Zakaj? Ker jim je nepredstavljivo, da je clovek lahko tudi na forumu iskren, da ne cuti potrebe glumiti. Ker jim je svet zunj njihovega “povprecja” znanstvena fantastika.

Tista oseba, ki je najbrz zaradi kaksne lastne izkusnje prisla dovolj blizu svetu, ki sem ga omenil, pa mi je v enem elementu dala misliti. Namrec, veckrat sem se spraseval, pa po kateri logiki toliko tipov kar tekmuje kateri bo zenski vec “dal”, da se toliko trapam potem logicno cisto odpelje. Kot pravi, tisto kar imajo niso sami zasluzili. In teh je vecina. Ve pa se, da easy come easy go. Plus naivnost in ker drugace pac ne znajo. Ampak jaz sem si moral prav vzak ficnik sam zasluziti. Niti stanovanja in podobnih pizdarih, ki jih raje povelicuje kot da gre za smisel zivljenja, nisem dobil na muhte. Nic od nic! Ampak res nic. Zato vse kar imam in zivljenje, ki ga lahko zivim tudi malo drugace cenim. Nisem vsega navelican potomec elit, katere zdolgocasene polne riti se najlazje vidis npr. na kaksni rivieri Monaka.
Ne le, da ze malenkosti cenim tudi ko se med cedi okoli mene. Se bolj cenim dejstvo, da se mi to ali ono sploh dogaja. To mi da se najvec osebnega zadovoljstva. Kot tisto, da skodozeljnezem, “pametnjakovicem”, ipd na najboljsi nacin zaprem surlo. Z dobrim zivljenjem. Za kar je FB idealen. Nek se vidi razkos. Kaj dela fausija…

Tudi glede zensk sem dinamiko spoznal iz se pa se kotov. Vem kako je, ko te 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne jebejo in ko si top zazeljen za to, ono i tretje. Tako zaradi izgleda kot ostalega. Kakor kdaj in kakor kje.
Ne le kvantiteta, tudi pestrost izkusenj je potrebna, da ti postane marsikaj jasno. Zato niti ne tem podrocju ne jemljem nic zdravo za gotovo. Nekoliko starejsi prijatu turbo poznavalec sicer pravi, da moskega s staranjem, ce ni ravno zakazal v zivljenju, vedno caka boljsa. We’ll see… Zaenkrat ima prav. Pa tudi, ko vidim skoraj 60 letnike serijsko pofirati 20-i-neka letnice vidim, da ze Eskime nema zime. Ce se mi bo dalo, seveda.

Na vsakem posamezniku pa je, da verjame v kar ga je velja. Po dveh puncah prepricani, da so popili vso znanost o odnosih, lol. Namesto, da bi se kaj naucili, se na vse kriplje trudijo odbiti vse kar ogroza njihovo fantazijsko predstavo o “angelcku”, ki ga imajo doma. Koji BS! Ko bi s svojini ocmi videli enega, za drugim, za stotim “angelckom” pocet pizdarije, ki se vam zdijo nepredstavljive, bi se tipom svet podrl.
[/quote]

…no, vidis, ko jo pa srecas, nam pa sporoci – v tem primeru bos precej obrnil ploščo.
“Mozake je dolgo vodila za nos, ga stakne nazadnje, ki bil ji je kos. ” … ☺


Kaj vse mi ne uspe v casu mona se “narediti”, lol. Sicer pa, a sem v zadnjih nekaj mesecih napisal, da na veliko seksam? Kdo pa pravi, da bi bilo treba non-stop seksati. Tudi sniclov se clovek prenaje. Sploh se pa staram, lol.

New Report

Close