Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj postane ženska k*rba?

Zakaj postane ženska k*rba?

,

Dxy

Hehe, takega moškega afnanja pa že dolg nisem slišala, ne prebrala. Bolj se mi zdi da si gej, kot moški.

Je res. Po drugi strani pa, jaz moškemu, ki ne zgleda dobro, ne bi svetoval, naj si preko portalov babo išče.

Je še vedno lažje priti do kavsa, za nekega slehernika, če gre v lokal, poln opitih 20-letnic, kot pa še naključnim babam po netu piše haj, a greva na pijačo.

Širjenje socialne mreže in obiskovanje aktivnosti, kjer je ženska populacija, to ponavadi svetujem, za iskanje bab. če gre samo za goli kavs so najhitrejša pot zabave, kjer teče alkohol.
[/quote]
Kot da so portali namenjeni zmenkarijam vse kar obstaja. Ves kak spisek tehnologij ze vse obstaja, ki se med drugim lahko uporabljajo tudi za spoznavanje, komuniciranje, povezovanje, vzdrzevanje stikov, itd. Neskoncno bolj komot je. Vzame manj casa in truda. Samo je treba te reci poznati in jih biti vesc. Rezultati pa pridejo z izkusnjami, ko ves kaj, kje in kako ti ustreza. Z vsemi individualni odstopanje. Ma, to je cela znanost.


Saj so tudi geji moski, ce smo ze pri tem, lol.

Joj, pišeš tako kot da neko toplo vodo odkrivaš, vendar že samo če tale forum bereš, je jasno, da je varanja veliko, ni to neka skrivnost ali pa spoznanje samo ljudi z “veliko” izkušnjami. Pa kaj pol. Česa se bojiš?! Če se bojiš, da ti kdo vzame premoženje, ga lahko zavaruješ na različne načine. To sploh ni nobena ovira.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Joj, pišeš tako kot da neko toplo vodo odkrivaš, vendar že samo če tale forum bereš, je jasno, da je varanja veliko, ni to neka skrivnost ali pa spoznanje samo ljudi z “veliko” izkušnjami. Pa kaj pol. Česa se bojiš?! Če se bojiš, da ti kdo vzame premoženje, ga lahko zavaruješ na različne načine. To sploh ni nobena ovira.
[/quote]
Glej ga poznavalca! Sedaj mi ze resitve za vse moje probleme ponuja. 😀


Glej ga poznavalca! Sedaj mi ze resitve za vse moje probleme ponuja. 😀
[/quote]

Ja, če se sam nič ne zrajtaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lobotomija4 šla si seksat in se je hvalil in potem. Potem si čakala samo na pravega in pazila na to, da ne bi bila izkoriščena. A da bi raje malo uživala in ne samo mislila na to kako te bo kdo izkoristil to pa ne. Zdaj si prepričana, da si s pravim, čeprav brez izkušenj.


Kot da so portali namenjeni zmenkarijam vse kar obstaja. Ves kak spisek tehnologij ze vse obstaja, ki se med drugim lahko uporabljajo tudi za spoznavanje, komuniciranje, povezovanje, vzdrzevanje stikov, itd. Neskoncno bolj komot je. Vzame manj casa in truda. Samo je treba te reci poznati in jih biti vesc. Rezultati pa pridejo z izkusnjami, ko ves kaj, kje in kako ti ustreza. Z vsemi individualni odstopanje. Ma, to je cela znanost.
[/quote]

Zdaj pa pišeš kot Marko. On me ves čas prepričuje, da je net najboljši plac za spoznavanje bab.

Zdaj pa pišeš kot Marko. On me ves čas prepričuje, da je net najboljši plac za spoznavanje bab.
[/quote]
Ne vem kaj ima on v mislih.

Zdaj pa pišeš kot Marko. On me ves čas prepričuje, da je net najboljši plac za spoznavanje bab.
[/quote]

Da je najboljši, nisem nikoli rekel. Da pa je eden od načinov, to pa ja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se mi je zdelo, d aimata vidva nekaj skupnega, sumljivca.

Zakaj? Čisto enostavno – zato, ker jim “ulejče”, sem napisala po ajdowsko.

Mamico vprašaj


Ne vem kaj ima on v mislih.
[/quote]
Tako nizko se vsekakor ne bi spustil, da bi pustil, da se na ona-on povprecnice iz mene norca delajo.

Evo! Preberite si. Morda dobite kaksno idejo kako precej lazje navezati stike od ponizevanja na dejting portalih.

Vaš link
Vaš link

Zivimo v casu, ko ni dobro ignorirati tehnologije, ki nam lahko mocno olajsajo nevezovanje stikov, spoznavanje in filtriranje ljudi, sirjenje socijalne mreze, vzdrzevanje stikov, itd, itd.

Gotovina, torbica, nova obleka, Guccijevi cevlji, biseri, diamantna ogrlica, roadster,… Same krasne reci.
[/quote]

Se vidi, da si moški. Nekaj si obrnil, saj je pravilno:
diamanti in biserna ogrlica 🙂

DXY, a bi ti lahko razložil kaj sploh hočeš povedat. Ker iz tvojega klobasanja se lahko razbere samo to, da si pameten, vse veš in poznaš…


Saj so tudi geji moski, ce smo ze pri tem, lol.
[/quote]

Ja, seveda so, pa kolikor jih jaz poznam, tudi seksajo dosti več od hetero moških, sploh od tistih poročenih hetero moških:)))


Na kratko le, da opozirim na kljucne napake v razumevanju napisanega:

1) Mocno se motis, ce mislis, da v kategorijo tovrstnih obcasnic spadajo le neke low IQ frfre. Mocno! V to kategorijo spadajo tudi zenske z doktorati iz svetovno priznanih univerz. Predvsem zato, ker ima ta kategorija zensk problem najti partnerja, ki se jim zdi primeren. Po vecini so ravno take najbolj nedojebane. Na splosno, sploh ne gre za ta ali oni tip zensk. Popolnoma hapacno predstavo imas, ce menis, da gre kaliber nekih butar. Sploh pa mislim, da sem ze poudaril, da so sanje danasnjih deklet vse kaj drugega kot to kar so bile nekoc. Slednje velja celo za revne dezele v kolikor ne gre za revice na dnu druzbe. Moto danasnjih punc sirom sveta je, da se je do 30 leta treba znoreti. Pa ce je komu vsec ali ne. Tako danes je.

2) Koliko je tip tezek, je nepomembno. To tako nobenemu ne pise na celu. S tem, da se jaz tako redko predstavljam s svojim polnim imenom. Kaj mi treba, da me zenske zacnejo guglati. Dovolj je, da si zenski zaradi cesa dovolj vsecen. In vec ko je tega lazje ti bo. Problem vecine je seveda, da zivijo brezvezna zivljenja. Potempa pa jim res ne preostane drugega kot mahanje s sopi denarja in calanje, ker so zenskam sicer popolnoma nezanimivi,

3) Clovek je lahko se tako premozen, pa to se ne pomeni, da mu je do razdajanja v korist zensk. Razlogi za to so lahko razlicni. Tema zase. In, ce smo ze pri tem, za razliko od vecine jakcov, ki se pred zenskami delajo nekaj kar niso, se jaz v vecini primerov potrudim v drugo smer. Slednje seveda ne velja le za finance. Ker ne zelim imeti problemov s pricakovanji. Ali, ce dam primer: s prijateljem srecava dve punci. Njega, ki je bil tam na moj racun, slisim pred zensko glumiti daso, oz. “pecanje” na racun tega, da je v XY hotelu. Medtem, ko sem se jaz “svoji” potrudil predstaviti na nacin, ki bi ta faktor popolnoma iznicil

4) Vecino premoznih tipov je delaholikov, ki si niso nikoli vzeli casa, da bi znali z zenskami drugace kot, da igrajo na karto razdajanja. Malo tipov je od toliko punc slisalo kako omenjeni buhtli, ki realno sploh niso nujno ne vem kako premozni, zenskam razkazujejo sope denarja, kupujejo xyz, placujejo drage letalske karte,, obljubljajo nebesa, itd. Pa se ponosno so na vse to, lol.
Za razliko od njih sem jaz z zenskami precej bolj spreten, seveda, ce se mi da, zato se mi kot prvo tega ni treba posluzevati, kot drugo pa, kot ze receno, je to v nasprotju z mojimi naceli.

5) Niti pod razno ne povelicujem taksnih zensk. V bistvu ravno obratno. Marsikatero v dvajsetih poskusam nezno usmeriti na drugo pot. Ker popolnoma se strinjam, da se zenske po eni strani tako izzivijo, po drugi pa si lahko dolgorocno zafurajo zivljenje, ce jim ne uspe ujagati Mr Big-a. Kar presenetljivo vecini sploh ne pade na pamet. Celo brenijo se, da bi bilo pence kogarkoli. Raje zivijo samska zivljenja z obcasnimi avaturami.
Namrec, problem je v tem, da tako dobijo exposure o zivljenju, ki si ga samostojno nikoli ne bodo mogle privosciti. Tipi, ki se bodo z njimi kasneje pripravljeni vezati, pa jim tega ravno tako ne bodo mogli ponuditi. In ze zaradi tega se jim bodo zdijo brezvezni. Pa tudi kateri tip hoce bit s punco, ki je dozivela ze vse kar ji on lahko nudi, ampak na potenco?

6) Stvar je v tem, da svet sprejemam taksen kot je. Ne kot neko fantazisko predstavo, ki jo ima o zenskah vecina tipov. Feminizma niti sem izumil niti ga podpiram. Vseeno pa moram ziveti v feminiziranem svetu kjer je moto vecine zensk, ki ravno ne tolcejo lakoto oz jih starsi nimajo pod budnim okom 24/7, izziveti se do 35, potem pa najti provaderja za hisko in deco, potem pa pred meno locitev in druga runda kurbarije. Sam sem se le prilagodil svetu kot je. To, da vecina tipov se vedno verjama fantazijskim zgodbam (svojih) punc pa ni moj problem.

A se kaj bolje razumeva?
[/quote]

Sam en Question: ker si omenil, da si šrktica, a tebi torej te Q-rbice plačajo, da prideš k njim na konec sveta, ( torej ti pošljejo letalsko karto, ali pa ti jo plačajo potem ko prideš tja), ali pa greš tja s svojim “financerjem kot njegova pussy” , pa potem one tebe Googlajo, ker želijo vedet al si njegova “pussy” ali pa te še one lahko izkoristijo, ali kako?

Ampak odgovorila pa sem na vprašanje, zakaj in kdo postane v moških očeh k….., kajne?

Sam en Question: ker si omenil, da si šrktica, a tebi torej te Q-rbice plačajo, da prideš k njim na konec sveta, ( torej ti pošljejo letalsko karto, ali pa ti jo plačajo potem ko prideš tja), ali pa greš tja s svojim “financerjem kot njegova pussy” , pa potem one tebe Googlajo, ker želijo vedet al si njegova “pussy” ali pa te še one lahko izkoristijo, ali kako?
[/quote]
Haha, bujna domisljija. Ene nd zivimo prisraufani z 20km ketno na dom v katerem smo odrasli. Noben nobenmu nic ne placuje. Sploh pa, ce ravno ne zivis v izolaciji, ti ni treba po nikogar dalec, lol.

Ja, seveda so, pa kolikor jih jaz poznam, tudi seksajo dosti več od hetero moških, sploh od tistih poročenih hetero moških:)))
[/quote]
Te scene pa NE poznam. Good for them, a ne?


Ja, o k*rbah je bo govora, a ne? Pa nas “incelih”, parckanju, itd, ja? Bodi srecen, da kdo napise kak je svet izven okvirjev povprecnosti. Tiger Woods ti tu ne bi pisal. Sploh pa, a ni dovolj drugih, ki rabijo pomoc, da bi se jaz moral jamrat? lol


Za to pa moja žena ni k u r b a ker noče več f u k a t .
Aha ni pa rečeno da drugod ne počne teh stvari.
Smo pa spet na istem.
Ma babe so si vse iste, tako kot mi moški.

Saj so avtomatično po naravi kurbetine!!! HAHAHA da preživi jo mora prodat.

Zadnjič je bilo objavljeno kot javno mnenska raziskava, da ločene in ne poročene ženske precej več s e x a j o kot pa poročene.
Temu bi se kar strinjal.
Ni čudno da imamo moški pomisleke, saj so same k u r b e med nami.
Sodelavka na frišno ločena sexa sedaj precej več kot prej.
Od sodelavca mama ,njegov oče se še v grobu ni dobro ohladil ,je ona že tafrišnega pipeljala domov.
Očitno se to dogaja na polno.

New Report

Close