Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj pred finalom, reče ne???

Zakaj pred finalom, reče ne???

Tud jaz sem mela v firmi takga tipa .Pošiljal mi je vroča sporočilca ,me vabil na pijačo ko pa bi bilo potrebno it do konca je začel stokat kako ga žena ne razume in se samo dere nad otroci in da ga skrbi kaj bi bilo če bi se to razmerje razkrilo .

potem sem mu pa lepo povedala naj ga nič ne skbi ker se tako ne bo nič zgodilo ,sedaj mi še kdaj kaj napiše ali pa me gleda kot en degen .

Stakim tipom se sploh ni vredno ubadati da ti joka kako mu je hudo in si nič ne upa je dosti boljših

Evo!

Če nisi verjela tipu (meni), pol upam, da boš verjela ženski (Alyah – upam, da je ženska 🙂 ). On je teb privlačen, ker ga ne moreš dobit!!! Pa saj si nismo tipi in ženske tko različni!!!! Tisto, kar si ti misliš o nekem tipu, ki ti non-stop gnjavi (čeprav ti je mogoče luškan), to si misli on o tebi. Sicer mi še vedno ni jasno, kako te stvari vrednotite ženske, tako da ti bom povedal po moško:

ok: naštejmo dejstva! (popolnoma izmišljena)

tip zasluži 2.000.000 (2 milijona, da ne bo pomote) SIT na mesec. Itak, da ga ne bojo zanimali Renault Clio-ti, ki stanejo 1.700.000, ker ve, da si ga lahko privošči vsak mesec!!!! Zanimali ga bojo Porscheji in podobne zadeve, ki stanejo 25.000.000 (25 milijonov, da ne bo pomote :)), ker ve, da si ga ne more privoščit kadar si ga hoče!

In isto je pri nas tipih z ženskami!!!!! Če vidimo, da ženske ne moremo dobit, nas samo še bolj razrajca!!!! Ti mu tu in tam vrži kakšno kost za glodat, pa verjemi, da bo, če mu je kaj do tega, da bi bil s tabo ( pa četudi za 1X) pokazal interes. Če ga pa ne bo, potem pa….. ko ga jebe! Pol pa ni dec, ampak je zihr peder! (za vse bralce: beseda “peder” ni mišljena kot zaničevanje, ampak kot……… saj veste kaj)

Fajn porihtaj!!!!!

tudi jaz mislim, da je prehiter zavohal, da si dosegljiva..pusti ga naj se malo bolj potrudi,naj se namuči, ampak spet ne toliko, da bo zgubil voljo..rajcaj ga s pogledi, z besedami, s kretnjami, po drugi strani pa bodi nedosegljiva..
lp A.

Mislim ,da je moški takega kova ,da je zadevo premislil .Ugotovitev si pa že slišala ,zato se ne trudi ,ker se ne splača .Misliš ,da odtehtajo tiste minute s teboj krivdo ,ki jo čutiš celo življenje do svojega partnerja,ko ga prevaraš.Tvoja lepota in sexualni naboj bosta ugasnila ,ostala bo samo še ena sitna ženska več in spet si na začetku zgodbe -zakaj bi menjal….Torej ni bodočnosti,kratke avanture so pa brezvezne.

New Report

Close