Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj protestirajo feministke v ZDA?

Zakaj protestirajo feministke v ZDA?


Daleč od tega, da je bil to prvi protest. Je bil pa najbolj množičen, pa tudi najbolj medijsko izpostavljen doslej – le kako bi lahko bilo drugače, če se je na njem (po uradnih podatkih) zbralo več ljudi kot na inavguraciji?
Mobilizacija ljudstva poteka postopoma, in kolikor gledam, kaj in kako se dogaja, se bojim, da je to šele uvod.[/quote]

Ni uvod vse je končano. Glede koliko ljudi je bilo, ko je trump postal predsednik pa so se oglasili že mediji, da se je Cnn zelo zlagal. Tako kot so se zlagali glede tega, da je Sinatra rekla, da se ne sme od Sinatra pesem vrteti, ko sta zaplesala Trump in firs lady. Javno je obtožila cnn zakaj se tako laže.

Drugače pa te ženske sploh niso feministke ampak so plačanke. Zato so naredili veliko škodo PRAVIM FEMINISTKAM in vsem ženskam. Sploh veš kje delujejo prave feministke in kaj so vse že naredile. Tole kar se je včeraj dogajalo so bili navadni plačanci nič drugega.[/quote]
Po fotkah sodeč je lagal Trump, ko je rekel, da so ljudje stali vse do spomenika, česar ne potrdi niti en zračni posnetek. Ne razumi me narobe – meni je precej vseeno za prigode okoli inavguracije, Trump je bil izvoljen v skladu z ameriškim volilnim sistemom, zdaj se delo šele začne. Tudi za tiste, ki jim je v interesu zrušiti Trumpa. In teh ni malo. Če mene vprašaš, imam na sumu, da bo še fejst pokalo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ni uvod vse je končano. Glede koliko ljudi je bilo, ko je trump postal predsednik pa so se oglasili že mediji, da se je Cnn zelo zlagal. Tako kot so se zlagali glede tega, da je Sinatra rekla, da se ne sme od Sinatra pesem vrteti, ko sta zaplesala Trump in firs lady. Javno je obtožila cnn zakaj se tako laže.

Drugače pa te ženske sploh niso feministke ampak so plačanke. Zato so naredili veliko škodo PRAVIM FEMINISTKAM in vsem ženskam. Sploh veš kje delujejo prave feministke in kaj so vse že naredile. Tole kar se je včeraj dogajalo so bili navadni plačanci nič drugega.[/quote]
Po fotkah sodeč je lagal Trump, ko je rekel, da so ljudje stali vse do spomenika, česar ne potrdi niti en zračni posnetek. Ne razumi me narobe – meni je precej vseeno za prigode okoli inavguracije, Trump je bil izvoljen v skladu z ameriškim volilnim sistemom, zdaj se delo šele začne. Tudi za tiste, ki jim je v interesu zrušiti Trumpa. In teh ni malo. Če mene vprašaš, imam na sumu, da bo še fejst pokalo.[/quote]
Doktrina šoka velja tudi za ZDA.


Daleč od tega, da je bil to prvi protest. Je bil pa najbolj množičen, pa tudi najbolj medijsko izpostavljen doslej – le kako bi lahko bilo drugače, če se je na njem (po uradnih podatkih) zbralo več ljudi kot na inavguraciji?
Mobilizacija ljudstva poteka postopoma, in kolikor gledam, kaj in kako se dogaja, se bojim, da je to šele uvod.[/quote]
Pred kandidaturo je bil kakšen? Me pa zabava razbijanje miroljubnežev. Še SA je naredila manj škode….[/quote]
Ni v moji navadi, da bi se pretirano ukvarjala s karakteristikami podjetnikov, ko ti enkrat vstopijo v politični prostor, pa se z izjavami in dejanji še najbolj razkrijejo sami. Kar sem iz njegovih izjav zaenkrat izluščila, mi ne zveni prav obetavno, tako da bom raje počakala na dejanja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Po fotkah sodeč je lagal Trump, ko je rekel, da so ljudje stali vse do spomenika, česar ne potrdi niti en zračni posnetek. Ne razumi me narobe – meni je precej vseeno za prigode okoli inavguracije, Trump je bil izvoljen v skladu z ameriškim volilnim sistemom, zdaj se delo šele začne. Tudi za tiste, ki jim je v interesu zrušiti Trumpa. In teh ni malo. Če mene vprašaš, imam na sumu, da bo še fejst pokalo.[/quote]
Doktrina šoka velja tudi za ZDA.[/quote]
A bejž?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tipično – zdaj so problem feministke in ne to, da je prvi mož Amerike seksist.
Dokazan in potrjen, vsi vemo da je, tudi ti, pa če se še tako sprenevedaš.[/quote]

Saj poznaš naše klene monovce. Se sploh ni za čuditi, da je ta tema odprta. In namesto podpore svobodi žensk se po stari navadi udriha po njih.

Tipično – zdaj so problem feministke in ne to, da je prvi mož Amerike seksist.
Dokazan in potrjen, vsi vemo da je, tudi ti, pa če se še tako sprenevedaš.[/quote]

Saj poznaš naše klene monovce. Se sploh ni za čuditi, da je ta tema odprta. In namesto podpore svobodi žensk se po stari navadi udriha po njih.[/quote]

Po svoje tega niti ne razumem. Večina današnjih moških je bila rojena v času, ko so se
ženske že emancipirale. Ko ni bilo več čudno, če so šle študirat ali delat. Ko niso bile več
samo tihe in pohlevne.
Pa se jim še vedno tako vztrajno kolca po tistih časih? Iz knjig? Filmov? Čisto čudno se jim zdi,
da ženskam pač ni všeč, če se predsednik države hvali, kako na silo poljublja ženske, ki se mu
ne upajo upirati in jih grabi za peeechke. Le kako jim to ni všeč? So pa res čudne.

Nihče ne udriha po ženskah, udrihamo po dvojnih merilih ki jih javno manifestirajo.

Boš pa že dovolil, da se same odločijo, kaj manifestirajo in proti čemu protestirajo.
Kaj si si TI zamislil, je tukaj irelevantno.

Boš pa že dovolil, da se same odločijo, kaj manifestirajo in proti čemu protestirajo.
Kaj si si TI zamislil, je tukaj irelevantno.[/quote]

Se strinjam, vsekakor pa imam pravico povedati mnenje. Sej veš, podpiramo arabce ki kamenjajo in onemogočajo ženske, deremo se po ulicah ker nam ne paše predsednik #feministke press.

Saj poznaš naše klene monovce. Se sploh ni za čuditi, da je ta tema odprta. In namesto podpore svobodi žensk se po stari navadi udriha po njih.[/quote]

Po svoje tega niti ne razumem. Večina današnjih moških je bila rojena v času, ko so se
ženske že emancipirale. Ko ni bilo več čudno, če so šle študirat ali delat. Ko niso bile več
samo tihe in pohlevne.
Pa se jim še vedno tako vztrajno kolca po tistih časih? Iz knjig? Filmov? Čisto čudno se jim zdi,
da ženskam pač ni všeč, če se predsednik države hvali, kako na silo poljublja ženske, ki se mu
ne upajo upirati in jih grabi za peeechke. Le kako jim to ni všeč? So pa res čudne.[/quote]

garanje za tekočim trakom, popoldne pa v štali je starejšega datuma in ni znak ne vem kakšne emancipacije. Večina moških še danes ni rojena v okolju, kjer bi bila emancipacija prisotna.
Je to tako težko razumeti?

Boš pa že dovolil, da se same odločijo, kaj manifestirajo in proti čemu protestirajo.
Kaj si si TI zamislil, je tukaj irelevantno.[/quote]

Se strinjam, vsekakor pa imam pravico povedati mnenje. Sej veš, podpiramo arabce ki kamenjajo in onemogočajo ženske, deremo se po ulicah ker nam ne paše predsednik #feministke press.[/quote]

Če ti podpiraš arabce, se ne čudim, Imate kar precej skupnega v odnosu do žensk.
Generalno pa ljudje težijo k temu, da protestirajo proti rečem, ki se jih direktno tičejo.
V lastni državi, recimo.
Kaj mene vse po svetu moti, od pobijanja kitov na Japonskem, do smrtne kazni v USA in
taužent drugih stvari, pa realno ne morem protestirati proti njim.

Se strinjam, vsekakor pa imam pravico povedati mnenje. Sej veš, podpiramo arabce ki kamenjajo in onemogočajo ženske, deremo se po ulicah ker nam ne paše predsednik #feministke press.[/quote]

Če ti podpiraš arabce, se ne čudim, Imate kar precej skupnega v odnosu do žensk.
Generalno pa ljudje težijo k temu, da protestirajo proti rečem, ki se jih direktno tičejo.
V lastni državi, recimo.
Kaj mene vse po svetu moti, od pobijanja kitov na Japonskem, do smrtne kazni v USA in
taužent drugih stvari, pa realno ne morem protestirati proti njim.[/quote]

Prepričana sem, da večina moških, proti katerim si ti kot feministka, za razliko od tebe, zelo ne podpira nikakršnih arabcev. Ne tu, ne pri njih doma, temveč so celo zelo proti njim in njihovemu načinu življenja in spoštovanja žensk. Tu pa sama padeš v neko kontradiktornost.

Po svoje tega niti ne razumem. Večina današnjih moških je bila rojena v času, ko so se
ženske že emancipirale. Ko ni bilo več čudno, če so šle študirat ali delat. Ko niso bile več
samo tihe in pohlevne.
Pa se jim še vedno tako vztrajno kolca po tistih časih? Iz knjig? Filmov? Čisto čudno se jim zdi,
da ženskam pač ni všeč, če se predsednik države hvali, kako na silo poljublja ženske, ki se mu
ne upajo upirati in jih grabi za peeechke. Le kako jim to ni všeč? So pa res čudne.[/quote]

garanje za tekočim trakom, popoldne pa v štali je starejšega datuma in ni znak ne vem kakšne emancipacije. Večina moških še danes ni rojena v okolju, kjer bi bila emancipacija prisotna.
Je to tako težko razumeti?[/quote]

Tile naši vrli forumaši ti garantiram, da štale od znotraj še videli niso. Razen, če je bila
predelana v kakšen fensi bistro s sušijem in nizozemskim pivom…pa še vedno navijajo za to,
da ženske pustijo službe, so čisto prepričani, da se delo deli na “žensko” in “moško”, da je
naloga ženske biti lepa in gospodinjiti, da jih je treba nadzorovati pri tem kje hodijo, kaj
oblačijo, kaj mislijo, da je seks ustavna pravica vsakega moškega, in zakonska dolžnost žensk,
da jim ustrežejo, da morajo biti “ženstvene” (beri pohlevne, tihe in ustrežljive), nemočne,
odvisne od moških…a naštevam dalje? (vse našteto je pobrano s tega foruma, da ne bo dilem)

Če ti podpiraš arabce, se ne čudim, Imate kar precej skupnega v odnosu do žensk.
Generalno pa ljudje težijo k temu, da protestirajo proti rečem, ki se jih direktno tičejo.
V lastni državi, recimo.
Kaj mene vse po svetu moti, od pobijanja kitov na Japonskem, do smrtne kazni v USA in
taužent drugih stvari, pa realno ne morem protestirati proti njim.[/quote]

Prepričana sem, da večina moških, proti katerim si ti kot feministka, za razliko od tebe, zelo ne podpira nikakršnih arabcev. Ne tu, ne pri njih doma, temveč so celo zelo proti njim in njihovemu načinu življenja in spoštovanja žensk. Tu pa sama padeš v neko kontradiktornost.[/quote]

Če ti čisto po pravici povem, mene arabci kaj dosti ne zanimajo. Nikoli me niso.
Tudi ne razumem, zakaj naj bi me.

garanje za tekočim trakom, popoldne pa v štali je starejšega datuma in ni znak ne vem kakšne emancipacije. Večina moških še danes ni rojena v okolju, kjer bi bila emancipacija prisotna.
Je to tako težko razumeti?[/quote]

Tile naši vrli forumaši ti garantiram, da štale od znotraj še videli niso. Razen, če je bila
predelana v kakšen fensi bistro s sušijem in nizozemskim pivom…pa še vedno navijajo za to,
da ženske pustijo službe, so čisto prepričani, da se delo deli na “žensko” in “moško”, da je
naloga ženske biti lepa in gospodinjiti, da jih je treba nadzorovati pri tem kje hodijo, kaj
oblačijo, kaj mislijo, da je seks ustavna pravica vsakega moškega, in zakonska dolžnost žensk,
da jim ustrežejo, da morajo biti “ženstvene” (beri pohlevne, tihe in ustrežljive), nemočne,
odvisne od moških…a naštevam dalje? (vse našteto je pobrano s tega foruma, da ne bo dilem)[/quote]

mogoče fantazirajo, da pustijo službe, ampak vseeno bodo morale te ženske prispevat vsaj jurja na mesec za gospodinjstvo in otroke. Delo se deli na žensko in moško, pri čemer moško delo opravijo razni majstri, nemočne v meri, da se ne morejo losat nobenega tipa, medtem ko morajo seveda podpirat 4 vogale pri hiši, pa še za starše, primožene starše in vnuke poskrbeti…..

garanje za tekočim trakom, popoldne pa v štali je starejšega datuma in ni znak ne vem kakšne emancipacije. Večina moških še danes ni rojena v okolju, kjer bi bila emancipacija prisotna.
Je to tako težko razumeti?[/quote]

Tile naši vrli forumaši ti garantiram, da štale od znotraj še videli niso. Razen, če je bila
predelana v kakšen fensi bistro s sušijem in nizozemskim pivom…pa še vedno navijajo za to,
da ženske pustijo službe, so čisto prepričani, da se delo deli na “žensko” in “moško”, da je
naloga ženske biti lepa in gospodinjiti, da jih je treba nadzorovati pri tem kje hodijo, kaj
oblačijo, kaj mislijo, da je seks ustavna pravica vsakega moškega, in zakonska dolžnost žensk,
da jim ustrežejo, da morajo biti “ženstvene” (beri pohlevne, tihe in ustrežljive), nemočne,
odvisne od moških…a naštevam dalje? (vse našteto je pobrano s tega foruma, da ne bo dilem)[/quote]
Kako lahko garantiraš nekaj, kar ne poznaš?

Tile naši vrli forumaši ti garantiram, da štale od znotraj še videli niso. Razen, če je bila
predelana v kakšen fensi bistro s sušijem in nizozemskim pivom…pa še vedno navijajo za to,
da ženske pustijo službe, so čisto prepričani, da se delo deli na “žensko” in “moško”, da je
naloga ženske biti lepa in gospodinjiti, da jih je treba nadzorovati pri tem kje hodijo, kaj
oblačijo, kaj mislijo, da je seks ustavna pravica vsakega moškega, in zakonska dolžnost žensk,
da jim ustrežejo, da morajo biti “ženstvene” (beri pohlevne, tihe in ustrežljive), nemočne,
odvisne od moških…a naštevam dalje? (vse našteto je pobrano s tega foruma, da ne bo dilem)[/quote]
Kako lahko garantiraš nekaj, kar ne poznaš?[/quote]

Težko, pa se mal pomatram.

In katera je ta prava smer? Da slišmo?

Tile naši vrli forumaši ti garantiram, da štale od znotraj še videli niso. Razen, če je bila
predelana v kakšen fensi bistro s sušijem in nizozemskim pivom…pa še vedno navijajo za to,
da ženske pustijo službe, so čisto prepričani, da se delo deli na “žensko” in “moško”, da je
naloga ženske biti lepa in gospodinjiti, da jih je treba nadzorovati pri tem kje hodijo, kaj
oblačijo, kaj mislijo, da je seks ustavna pravica vsakega moškega, in zakonska dolžnost žensk,
da jim ustrežejo, da morajo biti “ženstvene” (beri pohlevne, tihe in ustrežljive), nemočne,
odvisne od moških…a naštevam dalje? (vse našteto je pobrano s tega foruma, da ne bo dilem)[/quote]

mogoče fantazirajo, da pustijo službe, ampak vseeno bodo morale te ženske prispevat vsaj jurja na mesec za gospodinjstvo in otroke. Delo se deli na žensko in moško, pri čemer moško delo opravijo razni majstri, nemočne v meri, da se ne morejo losat nobenega tipa, medtem ko morajo seveda podpirat 4 vogale pri hiši, pa še za starše, primožene starše in vnuke poskrbeti…..[/quote]

In potem na vrata pride vodovodarka ali eletričarka ali dimnikarka… Fantje pa v jok in na drevo.

mogoče fantazirajo, da pustijo službe, ampak vseeno bodo morale te ženske prispevat vsaj jurja na mesec za gospodinjstvo in otroke. Delo se deli na žensko in moško, pri čemer moško delo opravijo razni majstri, nemočne v meri, da se ne morejo losat nobenega tipa, medtem ko morajo seveda podpirat 4 vogale pri hiši, pa še za starše, primožene starše in vnuke poskrbeti…..[/quote]

In potem na vrata pride vodovodarka ali eletričarka ali dimnikarka… Fantje pa v jok in na drevo.[/quote]
Jaz jih še vedno pogrešam v šlosariji….

Se strinjam, vsekakor pa imam pravico povedati mnenje. Sej veš, podpiramo arabce ki kamenjajo in onemogočajo ženske, deremo se po ulicah ker nam ne paše predsednik #feministke press.[/quote]

Če ti podpiraš arabce, se ne čudim, Imate kar precej skupnega v odnosu do žensk.
Generalno pa ljudje težijo k temu, da protestirajo proti rečem, ki se jih direktno tičejo.
V lastni državi, recimo.
Kaj mene vse po svetu moti, od pobijanja kitov na Japonskem, do smrtne kazni v USA in
taužent drugih stvari, pa realno ne morem protestirati proti njim.[/quote]

Feministke so protestirale v podporo arabcem, tako pri nas kot po svetu. Sam ne podpiram niti arabcev niti Trumpa. Se pa zabavam ob dvojnih merilih feministk

In potem na vrata pride vodovodarka ali eletričarka ali dimnikarka… Fantje pa v jok in na drevo.[/quote]
Jaz jih še vedno pogrešam v šlosariji….[/quote]

Zakaj? Saj jih je polno. In ker so natančne, znajo biti bolj uporabne moški varilci.

Če ti podpiraš arabce, se ne čudim, Imate kar precej skupnega v odnosu do žensk.
Generalno pa ljudje težijo k temu, da protestirajo proti rečem, ki se jih direktno tičejo.
V lastni državi, recimo.
Kaj mene vse po svetu moti, od pobijanja kitov na Japonskem, do smrtne kazni v USA in
taužent drugih stvari, pa realno ne morem protestirati proti njim.[/quote]

Feministke so protestirale v podporo arabcem, tako pri nas kot po svetu. Sam ne podpiram niti arabcev niti Trumpa. Se pa zabavam ob dvojnih merilih feministk[/quote]

verjetno si mislil beguncev?
No vidiš, v bistvu sva čisto za skupaj, nobeden od naju ne podpira ne arabcev, ne Trumpa.
Edino zabavava se ob različnih zadevah, pa nič hudega, saj bi bilo drugače dolgčas.

en mi je sunil nick…saj vem, otročje finte, verjetno misli, da se jih je prvi spomnil…
….tko da bom zdaj feministka1…naj pezde uživa….


Jaz jih še vedno pogrešam v šlosariji….[/quote]

Zakaj? Saj jih je polno. In ker so natančne, znajo biti bolj uporabne moški varilci.[/quote]
Pri nas ni nobene. V montaži tudi ne. Mogoče pri akrapoviču na traku?

New Report

Close