Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj protestirajo feministke v ZDA?

Zakaj protestirajo feministke v ZDA?

Trump je obljubil, da bo Ameriko zaredil ponovno zdravo.

In evo… že od prvega dne se uspešno uresničuje program. Ljudje (še posebej ženske) so zunaj na zraku, se gibljejo, sprehajajo, utrjujejo glasilke, malce fitnesirajo s transparenti… kaj češ še lepšega.
Vsi protestirat… in zdravje nabirat.

Še kakšen dan nazaj pa pred TV z kantami sladoleda, hamburgerji, čipsi, coca-colo…
Če bodo tako vneto nadaljevale se kmalu ne bomo več norčevali iz debelosti američanov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Po tvojem to pomeni, da jo lahko vsak šlata?[/quote]

Zenske protestirajo, ker je Trum izjavil, da jih v bistvu gleda kot na objekte za seks.
Madonna je pa zgradila svojo celo kariero prav na enakem obravnavanju zenskin sebe kot objektov za seks. V cem je razlika???

Ti si brihtna kot… kot.. kot.. feministka.

Sorry, ker sem ti sunil drugi nick.

😀

Ti si brihtna kot… kot.. kot.. feministka.

Sorry, ker sem ti sunil drugi nick.

:D[/quote]

Lej, to je bilo zabavno še v časih SLONa , ko smo chatali po klepetalnicah in je bil internet še
mlad….zdaj je pa zeeeh. A to misliš, da si se čist taprvi in edini spomnil?


Po tvojem to pomeni, da jo lahko vsak šlata?[/quote]

Zenske protestirajo, ker je Trum izjavil, da jih v bistvu gleda kot na objekte za seks.
Madonna je pa zgradila svojo celo kariero prav na enakem obravnavanju zenskin sebe kot objektov za seks. V cem je razlika???[/quote]
Bistvena! Ključni pojem je pravica ženske, da se sama odloča o tem, kako bo oblečena in komu se bo pustila šlatat.

Ti si brihtna kot… kot.. kot.. feministka.

Sorry, ker sem ti sunil drugi nick.

:D[/quote]

Lej, to je bilo zabavno še v časih SLONa , ko smo chatali po klepetalnicah in je bil internet še
mlad….zdaj je pa zeeeh. A to misliš, da si se čist taprvi in edini spomnil?[/quote]

Kje pa, to je zabavno danes, ko se moški spol definira za feminista. 😀

Feministke moške sovražijo, tudi, ko jim vi v rit lezete.

Lej, to je bilo zabavno še v časih SLONa , ko smo chatali po klepetalnicah in je bil internet še
mlad….zdaj je pa zeeeh. A to misliš, da si se čist taprvi in edini spomnil?[/quote]

Kje pa, to je zabavno danes, ko se moški spol definira za feminista. 😀

Feministke moške sovražijo, tudi, ko jim vi v rit lezete.[/quote]

No, sej z nickom feminist se predstavljaš ti….in še opišeš se…lepo, meni ni treba.
A pa čist zares pričakuješ revše nedonošeno, da se bom s tabo cufala za nek nick?
Sori, ampak jaz imam že več kot 11 let, obesi si kost okoli vratu, pa se bo pes s tabo
igral….vsaj nekaj časa

Zakaj protestirajo? Nepoučena si, ker taka hočeš biti, avtorica. Čimveč takih, vlade imajo rade nepoučene in nerazmišljujoče ljudi.
http://www.vecer.com/bruce-springsteen-mi-smo-nov-ameriski-odpor-6303469

Zakaj protestirajo? Nepoučena si, ker taka hočeš biti, avtorica. Čimveč takih, vlade imajo rade nepoučene in nerazmišljujoče ljudi.
http://www.vecer.com/bruce-springsteen-mi-smo-nov-ameriski-odpor-6303469%5B/quote%5D

Tudi ti si nepouceno, ce ti je The Boss vir informacij.

Je mogoče protest zaradi prekinitve financiranja za splave?

Trump je podobno kot leta 2001 George Bush mlajši podpisal tudi izvršni ukaz o prekinitvi financiranja mednarodnih organizacij, ki po svetu informirajo ali pomagajo ženskam pri splavu. Tako imenovano politiko “Mexico Cityja” je leta 1984 začel Ronald Reagan, Bill Clinton je financiranje obnovil, Bush mlajši ga ukinil, Obama obnovil, Trump pa sedaj spet ukinil.

Je mogoče protest zaradi prekinitve financiranja za splave?

Trump je podobno kot leta 2001 George Bush mlajši podpisal tudi izvršni ukaz o prekinitvi financiranja mednarodnih organizacij, ki po svetu informirajo ali pomagajo ženskam pri splavu. Tako imenovano politiko “Mexico Cityja” je leta 1984 začel Ronald Reagan, Bill Clinton je financiranje obnovil, Bush mlajši ga ukinil, Obama obnovil, Trump pa sedaj spet ukinil.[/quote]

Nikoli to ni razlog. Nikoli oni ne bi šli na ulico zaradi splavov v Afriki in drugih zanje popolnoma nepomembnih delih sveta.

In potem na vrata pride vodovodarka ali eletričarka ali dimnikarka… Fantje pa v jok in na drevo.[/quote]
Jaz jih še vedno pogrešam v šlosariji….[/quote]
Jaz jih še vedno pogrešam v šlosariji…
https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_von_Frauenanteilen_in_der_Berufswelt

Frauenanteil in der Privatwirtschaft
Deutschland

Ausgeübter Beruf……….Schlosser, o.n.A.
Frauenanteil……………….3,7 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Stand………………………….2001

Je mogoče protest zaradi prekinitve financiranja za splave?

Trump je podobno kot leta 2001 George Bush mlajši podpisal tudi izvršni ukaz o prekinitvi financiranja mednarodnih organizacij, ki po svetu informirajo ali pomagajo ženskam pri splavu. Tako imenovano politiko “Mexico Cityja” je leta 1984 začel Ronald Reagan, Bill Clinton je financiranje obnovil, Bush mlajši ga ukinil, Obama obnovil, Trump pa sedaj spet ukinil.[/quote]

Nikoli to ni razlog. Nikoli oni ne bi šli na ulico zaradi splavov v Afriki in drugih zanje popolnoma nepomembnih delih sveta.[/quote]

Seveda. Demonstracije množične so vedno plačane. Seveda ne dobijo denar ljudje ampak vodje. vodje pa samo zberejo ljudi, ki vedo, da so proti temu in temu in horuk lahko se začne.

Prave demonstracije so več ali manj zelo majhne. Do nekaj sto ljudi ali še manj. Vendar ti ljudje lahko za sabo potegnejo množico. To se je pa naredilo mogoče petkrat v vsej naši poznani zgodovini. Tukaj pa se spremeni vse lahko.

New Report

Close