Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se folku utrga ob polni luni

Zakaj se folku utrga ob polni luni

Na cesti je noro, vsi so živčni, trobijo, vpijejo, v bloku je noro, sosedje se derejo, kregajo, nabijajo muziko celo noč, … kaj se zgodi folku ob polni luni?

kaj vas je sneg zametal dol 🙄

a tebi se pa nič ne ftrga takrat? Imaš to srečo potlej. Jaz je nima, meni se tudi ftrga, ko je polna luna!

Vsaj 3 dni okoli polne lune prej/potem hodim naokoli, kot volk….

Na živce mi gre vsak, ki ga nosi polna luna in se zbutam s takimi…. Nasikana sem do konca, fžgala bi vsakega ta druzga, ki ga nosi polna luna in faking ne zna vozit, ki ne da žmigavcef, ki vozi v nasleju, ob omejitvi 50 oni gujdek pa vozi 42 km, piham ko bik v aftu….. poknila bi vse po vrsti!

 

Kot varnostnica ti povem, da se folku ne strga za polno luno. Ampak v času 4 dni pred njo in malo tudi na dan polne lune. Torej vsak dan pred izvršitvijo je hud. Takrat je najbolje besede varčevati.

Takoj že na dan polne lune in sploh naslednje dni je vse čisto drugače –  glava je  hladna.

A kdo opaža podobno, da ima z leti luna močnejši vpliv? Torej, starejši kot si, bolj si podvržen vplivu lune?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno519, 23.04.2024 ob 15:38

A kdo opaža podobno, da ima z leti luna močnejši vpliv? Torej, starejši kot si, bolj si podvržen vplivu lune?

ne vem če ima z leti močnejši vpliv, gotovo je da se ga lahko boj zavedaš in o tem razmišljaš… kot otrok zagotovo ne in se ne ubadaš s tem… in morda se ti zato zdi,da ima z leti večjega.

Ga ima pa gotovo – planetarne energije zagotovo imajo vpliv na nas kot živa bitja, v primerjavi z vesoljem in vsemi energijami, silnicami smo mi – torej človek kot bitje … ena mala pikica…

in če lahko luna oceane dnevno premika, če so ob določenih planetarnih konstalacijah pogostejši potresi vulkanski izbrugi (torej zemljo premikajo), kaj ne bodo potem imeli vpliv na človeka. imajo ga in imajo ga že od nekdaj tako na otroke kot na odrasle… nekateri pravijo,da je tudi ob polni luni več rojstev… Sorodnica moja je pred leti, ko je imela rok, v bližini polne lune, rodila točno na dan polne lune. Torej vpliva tudi na otročke še v trebuhu :))

Vprasaj morje 😉

Vse bolezni se vedno poslabšajo kakšna 2 ali 3 dni pred polno luno! Po izvršeni polni luni pa počasi izzvenijo. Sploh kadar je psiha sprožilec.

Odkar spremljam astrologijo, sem pripravljena na take dneve in bolj pozorna na okolico, dobesedno pričakujem, da bodo vsi noreli, zato pa jaz bolj pazim. Nase in druge. Se odpravim prej, imam oči na pecljih, kjer lahko se preventivno umaknem, dobesedno predvidim gibanje drugih..na cesti, v službi, družini… Se potegnem nazaj, če je kdo agresiven, ne odgovarjam, ne izzivam ipd.

Zato, ker so utrgani vedno, takrat pa se lahko zagovarjajo na  luno, če delajo neumnosti.

Človek je sestavljen več ali manj iz vode. Polna luna seveda vpliva na vodo, zato se odsvetuje operacije na polno luno, ker je kri bolj tekoča. Vpliva tudi na reprodukcijski cikel pri živalih. Malo si poglejte kak dokumentarec.
Kar spreminja vodo v telesu, spreminja tudi čustva. Nekako je logično, da na človek najbolj vpliva, ko se spreminja, se pravi, tik preden doseže vrh.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 23.04.2024 ob 17:21

Odkar spremljam astrologijo, sem pripravljena na take dneve in bolj pozorna na okolico, dobesedno pričakujem, da bodo vsi noreli, zato pa jaz bolj pazim. Nase in druge. Se odpravim prej, imam oči na pecljih, kjer lahko se preventivno umaknem, dobesedno predvidim gibanje drugih..na cesti, v službi, družini… Se potegnem nazaj, če je kdo agresiven, ne odgovarjam, ne izzivam ipd.

Ma, ti si itak posebna vrednost. Se mi pa zdi, da si čedalje bolj premaknjena.😂

Odgovor na objavo uporabnika
sej je logično, 23.04.2024 ob 18:13

Človek je sestavljen več ali manj iz vode. Polna luna seveda vpliva na vodo, zato se odsvetuje operacije na polno luno, ker je kri bolj tekoča. Vpliva tudi na reprodukcijski cikel pri živalih. Malo si poglejte kak dokumentarec.
Kar spreminja vodo v telesu, spreminja tudi čustva. Nekako je logično, da na človek najbolj vpliva, ko se spreminja, se pravi, tik preden doseže vrh.

Itak da ja. Tudi porodov je več okoli polne lune, menstrualni cikel sledi luni, ipd. Samo nevedni lahko mislijo, da ne vpliva. Premika morje, da ne bo premaknilo norcev. Sploh na monu. Vidimo iz zgornjega komentarja… Taki se najbolj vžigajo ravno ob polni luni in žalijo in provocirajo..a sami pokajo po šivih od hudega. V umobolnicah jim dajo kar preventivno večjo dozo dva dni pred luno.

Mož mi pravi, da se v dneh pred polno luno vedno boji, da ga bom zaštihala v spanju.

Odgovor na objavo uporabnika
lunca549, 23.04.2024 ob 18:46

Mož mi pravi, da se v dneh pred polno luno vedno boji, da ga bom zaštihala v spanju.

Jejsus marija🙏

.https://youtu.be/D203BVGyp5o

To okoli polne lune je bolj kot ne nocebo, torej negativni placebo. Pač smo kulturno tako vzgojeni, da verjamemo, da bomo takrat tečni, nemogoči, itd, pa se zgodi tako.

Kaj je bilo potem prejsnji teden v petek?

Vsak drugi, ki sem ga srecala, je bil odpuljen, kdor pa ni bil, se je spraseval, kaj je z ljudmi, da se jim na petek trga.

To že razumem, da luna vpliva na plimovanje in bi po tej logiki lahko tudi na vodo v telesu, samo kako zaboga pa vpliva KOLIKO lune VIDIMO? Ne bi rekla, če bi bila polna luna bližje Zemlji kot običajno, a krožnica je enaka, ne glede na lunino meno. Kot bi trdili, da če te s kladivom po glavi, bolj boli, če ga vidiš, kot pa če ga ne, tudi če te udarim z enako silo. Fizikalne formule veljajo ne glede na naše opazovanje.

in zakaj nekateri lajajo v luno 😮

New Report

Close