Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zakaj se JJ

zakaj se JJ

zadnje čase tako rad poistoveti s pokojnim dr. Janezom Drnovškom???

http://213.250.55.115/Ris2007/default.asp?kaj=3&id=2008081805352804

od kdaj mu je politika dr. Drnovška tako zelo všeč, sploh pa zakaj???

pa še tole, tako malo v razmislek.

dr. Drnovšek, je bil zelo kritičen do politike JJ in se ni strinjal z njo, danes pa se JJ popolnoma strinja z politiko Drnovška – čemu?:)

http://www.siol.net/slovenija/novice/2008/08/kresal.aspx

Zakaj? Čemu?

Zato, ker je bil Drnovpek všeč ljudem, kar so pokazali ob njegovi smrti. In ker so čez en mesec volitve, se je pač treba približati volilcem. Tudi malce ponižati se je ob tem možno. Vse za zmago. Sicer pa itak vsi trobijo v isti rog, obljubljajo Indijo Koromandijo, na koncu bo pa za nas, državljanje isti šmorn kot že nekaj let. Občani, igrajte loto, če bi radi kaj imeli… je rekel en župan pred dnevi, ko so Janšo prosili za pomoč zaradi neurja.

JJ je tretjerazredni politikant, ki bi še vedno švercal računalnike čez mejo, če ga ne bi mi spravili iz ječe!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mene pa zanima kdo in koliko plačuje Ninej, da tako kompulzivno odpira teme, ki blatijo slovensko pomlad in SDS.

Kaj mislite, koliko dobi?
Drugje pač ne vidim motiva za tako zagriženo antipropagandni agitprop…

Koliko dobiš pa ti? Koliko pa benaflek in mina*, da ne naštevam naprej?
Vsak od vas osebno zagovarja svojo lastno politično opcijo, tisti na oni strani pa so plačanci, kajne? (ne komentiraj, če ne razumeš sarkazma press)

Koliko dobiš pa ti? Koliko pa benaflek in mina*, da ne naštevam naprej?
Vsak od vas osebno zagovarja svojo lastno politično opcijo, tisti na oni strani pa so plačanci, kajne? (ne komentiraj, če ne razumeš sarkazma press)[/quote]
Bopdi dosledna in preštej, koliko “protiopozicijskih” tem sem odprl sam in koliko sovražno natolcevalnih Ninej (če tebe ne štejem).

Saj znaš šteti, mar ne?

Pač, zanimivo in pomenljivo.

Štetje objav neregistriranih nickov ima približno toliko smisla kot prestrezanje včerajšnje deževnice v vedro s preluknjanim dnom. Upam, da razumeš.


Razumem. Ampak številka 21 samo na tej strani pa že sama po sebi sugerira marsikaj.

Bodisi patoliško sovraštvo, bodisi plačan agitprop.

Pa ne da ti to pripisuješ naključju?

Pač želim, da MON ne bi postal smetišče in reklama ene politične opcije. Sam, kto zagovornik druge, bi lahko vsake 5 minut odpiral take kot Ninej in dajal s tem kontra. A ne bi bilo to bedasto?

Neumno vprašanje. Všeč so mu volilci.


Razumem. Ampak številka 21 samo na tej strani pa že sama po sebi sugerira marsikaj.

Bodisi patoliško sovraštvo, bodisi plačan agitprop.

Pa ne da ti to pripisuješ naključju?

Pač želim, da MON ne bi postal smetišče in reklama ene politične opcije. Sam, kto zagovornik druge, bi lahko vsake 5 minut odpiral take kot Ninej in dajal s tem kontra. A ne bi bilo to bedasto?[/quote]

hahaha, a te moti ane????

pa daj še ti, kar začni, imaš vso pravico.

hja a bi bilo bolje, če bi vsakih 5 minut menjala nick, bi bil efekt kaj drugačen.

kaj je Janševci, nimete kaj pametnega za povedat, pa se sprašujete koliko mi plačajo, hahaha, sem že enkrat povedala, pa ne mislim še enkrat, hja pa tud če bi mi ne bi verjeli, al bi mi?:)))

zato ker je JJ star politični lisjak, bivši ali še kar sedanji komunist, beograjski štafetonosec, titov pionirček, titov brigadir

in sedaj naenkrat še Drnovškov!

New Report

Close