Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški nič ne navdušujete nad pogledom na dojenčke?

Zakaj se moški nič ne navdušujete nad pogledom na dojenčke?

Ko sodelavke prinesejo v službo pokazat dojenčke ali pa kak znanka ali pač kdo. Ženske takoj pohitijo k dojenčkov. Vpijejo: iiiiii kako je luštn. Se fotkajo z njim, ga imajo v naročju, ga ujčako. V glavnem čisto nore.

Moški pa večinoma nič kaj zanimanja. Malce vljudnega nasmeha in to je to. Še v naročje ga večina noče vzeti.

Zakaj moški ne marate dojenčkov in zakaj ženske tako navdušene?

– moški vedo koliko je to stroškov v bodoče

– koliko manj sexa in uživanja v dvoje

– ipd.

Ni da niso navdušeni, samo pragmatični. Če ni moj, fuck that

Odgovor na objavo uporabnika
iiiiiiiiiiiii, 04.04.2024 ob 11:01

Ko sodelavke prinesejo v službo pokazat dojenčke ali pa kak znanka ali pač kdo. Ženske takoj pohitijo k dojenčkov. Vpijejo: iiiiii kako je luštn. Se fotkajo z njim, ga imajo v naročju, ga ujčako. V glavnem čisto nore.

Moški pa večinoma nič kaj zanimanja. Malce vljudnega nasmeha in to je to. Še v naročje ga večina noče vzeti.

Zakaj moški ne marate dojenčkov in zakaj ženske tako navdušene?

Zato, ker nisva skupaj krav pasla, da bi me brigalo za tvoje potomce. Ne vem, kaj imaš pamža sploh za vozit v službo.

Vsaj direktno vam povemo, da nimamo nobenega interesa, medtem ko ves “iiii, iii” sodelavke obirajo med pavzo, čes kakega majmuna je to povrgla.

Lahko ti povem, da sem prej videl hčerko po porodu kot jo je videla njena mati.

očitno Polje kar spušča na dopust norce že cel teden. danes so na udaru otroci.

Jaz sem pa ženska in mi dol visi za dojenčke. Prav tečno mi je, ko sodelavke vlačijo v službo dojenčke. No, naj jih. Samo kaj potem siijo, da bi jih vsak pestoval, se fotkal z njimi. Pa to cvilijenje iiiiiii , je obup.

Pa ja, slike tudi rinejo kazat.

S tem, da moških nihče ne gleda postrani, ko noče nič z dojenčki, ženskam ga pa kar silijo v roke.

..daj no daj…bi rekla, da imate to “nizke” službe: pri nas se ne nosi otrok v službo, že vrsto let ne, in ja, ogromno jih je medtem postalo mati. se ve, kaj je služba, navkljub korektnim odnosom, se ne pretvarjamo, da smo družina. Tole “omedlevanje”, ki ga opisuješ, je pa za deklice, ki smo ob pogledu na drobceno bitjece vriskale …

Ja buci , buci, kolk si pa ti fletkan.

Samo eno žensko poznam, ki dobesedno rine v otroke (in pse). Nobena normalna ženska ne rine v tuje otroke. Enako velja za moške. Še manj, da bi se kdo želel slikati s tujim otrokom. Zakaj že??

Zato, ker v vem, kar odvrača pozornost od njih, vidijo nevarno konkurenco. V bistvu so moški eni večni razvajeni otroci. Cepetajo in renčijo, če se svet ne vrti samo okrog njih.

Ker bi blo sumljivo, da je njihov🤔🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Froc nima v službi kaj iskat ker tvoj privat lajf nikogar ne briga pelji si ga nekam

Sem zenska in me dojencki ne navdusujejo – ravno obratno. Samo enkrat sem enega imela v narocju in se to ker so mi ga vsilili.

Dojenčki so grozni, slinasti, glasni, pokakani, sitni. So kot pomanjšani starčki.

New Report

Close