Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAKAJ SE MOŠKI USTRAŠI, KO GRE ZARES

ZAKAJ SE MOŠKI USTRAŠI, KO GRE ZARES

Pozdravljeni, zanima me, kaj se dogaja v moških glavah, zato bi prosila predvsem moško populacijo za pojasnitev. Stvar je sledeča: Online sem spoznala moškega, prvi mi je pisal on, potem, ko sem ga jaz všečkala. Zdelo se je da se ujemava, zanimalo ga je vse v zvezi z mano, dvakrat me je tudi poklical. Bil je tudi zelo zainteresiran za pijačo, ko sem ga vprašala, če bi se ob priliki dobila. Potem pa sem ga dejansko povabila na kavo, mu predlagala, da se vidiva v kratkem in mi sploh ni odpisal. Se moški ustrašite žensk, ki prve povabijo na kavo ozirima kaj si mislite v taki situaciji?

 

Ne ne ne.. Ko moški hoče zares, bo to tudi naredil. Torej če bi te hotel za partnerko, bi te to tudi naredil. Ni šans, da te prepusti drugemu ;). Ti si se mu vsiljevala, ampak ni to to zanj. Lahko tudi da ni pra.sec, ki bi te izrabu sam za sex, lahko da mu tudi sam za sex nisi všeč ali pa se je posvetil tisti, ki ga res zanima. In pošteno samo njej.
Skratka-ne muči si glavice z nekom, ki mu ni bilo do tebe.
Če ti do nekoga je-potem hočeš biti z njim ne pa iskati izgovorov, zakaj ne moreš biti z njim ali pa brez besed spizdit stran.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 04.06.2021 ob 09:51

Ne ne ne.. Ko moški hoče zares, bo to tudi naredil. Torej če bi te hotel za partnerko, bi te to tudi naredil. Ni šans, da te prepusti drugemu ;). Ti si se mu vsiljevala, ampak ni to to zanj. Lahko tudi da ni pra.sec, ki bi te izrabu sam za sex, lahko da mu tudi sam za sex nisi všeč ali pa se je posvetil tisti, ki ga res zanima. In pošteno samo njej.
Skratka-ne muči si glavice z nekom, ki mu ni bilo do tebe.
Če ti do nekoga je-potem hočeš biti z njim ne pa iskati izgovorov, zakaj ne moreš biti z njim ali pa brez besed spizdit stran.

Ne vem, mogoče je kriva razdalja, med nama je več sto km, vendar on pravi, da v tem ne vidi problema. Vsiljevala se mu nisem, ker nisem tak tip osebe, da nekoga bombardiram z sms-i, tudi za telefonsko mu nisem rekla jaz, ampak me je vprašal on. Rekel mi je, da sem mu všeč tako vizuelno kot tudi karakterno, kolikor sva se uspela spoznati preko pogovora in dopisovanja. Se mi pa zdi, da je nekoliko zadržan in redkobesen, malo sramežljiv.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 10:35

Ne vem, mogoče je kriva razdalja, med nama je več sto km, vendar on pravi, da v tem ne vidi problema. Vsiljevala se mu nisem, ker nisem tak tip osebe, da nekoga bombardiram z sms-i, tudi za telefonsko mu nisem rekla jaz, ampak me je vprašal on. Rekel mi je, da sem mu všeč tako vizuelno kot tudi karakterno, kolikor sva se uspela spoznati preko pogovora in dopisovanja. Se mi pa zdi, da je nekoliko zadržan in redkobesen, malo sramežljiv.

Drugo pa tudi dvomim, da je spoznal v tem času, ker pravi, da se ne zapleta kar vsepovprek.

Moški izbira, ženska izbere. Torej moški prvi korak, ženska drugi. Bilo včasih in velja še danes.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena374, 04.06.2021 ob 09:32

Pozdravljeni, zanima me, kaj se dogaja v moških glavah, zato bi prosila predvsem moško populacijo za pojasnitev. Stvar je sledeča: Online sem spoznala moškega, prvi mi je pisal on, potem, ko sem ga jaz všečkala. Zdelo se je da se ujemava, zanimalo ga je vse v zvezi z mano, dvakrat me je tudi poklical. Bil je tudi zelo zainteresiran za pijačo, ko sem ga vprašala, če bi se ob priliki dobila. Potem pa sem ga dejansko povabila na kavo, mu predlagala, da se vidiva v kratkem in mi sploh ni odpisal. Se moški ustrašite žensk, ki prve povabijo na kavo ozirima kaj si mislite v taki situaciji?

 

A pa si pomislila, da si je poleg tebe dopisoval še z najmanj 10imi in so mu tudi npr. tri dodatne  poleg tebe, zanj še boljše odgovorile? In da je izbral drugo, namesto tebe? Koliko jih je šlo ta teden ŽE na “kavo” z njim, pred teboj 🙂 ?

Na zmenkarskih portalih je pač tipičen fukfehtarski profil moških – danes je moderno, da jih čimveč voljnih pokazirajo v čimkrajšem času – to jim fila ego. In na zmenkarskih portalih je veliko ribic na voljo “šarkijem in piranjam” 😛

 

Sem še vedno tradicionalistka – srečavanje in “flesh in blood”. Nobene spletne aplikacije in portali za zmenkanje.  Treba je znat ločit zrnje od plevela.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 10:36

Drugo pa tudi dvomim, da je spoznal v tem času, ker pravi, da se ne zapleta kar vsepovprek.

…”ker pravi, da se ne zapleta kar vsepovprek.”….

joj, spregej, prveč si naivna -mu verjameš 🙂 ? Roko v ogenj daješ zanj, da je tako ? Pa na spletnem portalu si ga spoznala……

Odgovor na objavo uporabnika
nisi edina v špilu, 04.06.2021 ob 10:40

A pa si pomislila, da si je poleg tebe dopisoval še z najmanj 10imi in so mu tudi npr. tri dodatne  poleg tebe, zanj še boljše odgovorile? In da je izbral drugo, namesto tebe? Koliko jih je šlo ta teden ŽE na “kavo” z njim, pred teboj 🙂 ?

Na zmenkarskih portalih je pač tipičen fukfehtarski profil moških – danes je moderno, da jih čimveč voljnih pokazirajo v čimkrajšem času – to jim fila ego. In na zmenkarskih portalih je veliko ribic na voljo “šarkijem in piranjam” 😛

 

Sem še vedno tradicionalistka – srečavanje in “flesh in blood”. Nobene spletne aplikacije in portali za zmenkanje.  Treba je znat ločit zrnje od plevela.

To sem ga enkrat vprašala, če mu jih je veliko pisalo, pa pravi, da ne, ker da so na tistem portalu več al manj moški, tudi baje ni bil dosti online. Potem, ko sva si začela dopisovat, pa je zbrisal profil.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 10:47

To sem ga enkrat vprašala, če mu jih je veliko pisalo, pa pravi, da ne, ker da so na tistem portalu več al manj moški, tudi baje ni bil dosti online. Potem, ko sva si začela dopisovat, pa je zbrisal profil.

Menda išče resno vezo, spraševal me je celo, kdaj imam plan zanosit.

Tudi sama sem bolj tradicionalno usmerjena. Naj prvi korak naredi moški.

Če izvzamem obdobje korone, se mi zdi za večino ljudi dovolj priložnosti, da partnerje spoznavajo v živo, ne pa prek portalov. Sama sem že v letih, ne izgledam vsaj 10 let mlajša, tudi ne pretirano družabna, a če bi se mi zahotelo dobiti partnerja, bi ga komot v živo. Marsikdaj pride do kakšnih srečanj (soseska, trgovina, parking, rekreacija…), ko rečeš par besed in se stik lahko nadaljuje.

Odgovor je cist preprost. Pametni moski razmislja z zgornjo glavo.

Si že kaj razkrila med pogovori, kar ga je odvrnilo. Drugače si ne znam predstavljati. S tem ni nič narobe, si pač prej povedala nekaj o sebi, kar mu ne odgovarja in ga odbila, preden bi on tebe s čim odbil, če bi. Nista si bila namenjena, basta. Čisto brezvezna sekerancija res.

Pitaj boga kaj je z njim. Ko sem bil sam zainteresiran sem šel do bejbe na dom z vrtnico – pa je mama odprla 😀

Odgovor na objavo uporabnika
excell, 04.06.2021 ob 12:36

Pitaj boga kaj je z njim. Ko sem bil sam zainteresiran sem šel do bejbe na dom z vrtnico – pa je mama odprla 😀

Njej bi moral škatlo keksof ali tortic lokalnega slastičara izročit – pali pri “mamah” 😛 Tamlade si še prehitro ne smeš “spitat” zanjo je vrtnica, ja; za tastaro je pa že vseeno 😛

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 11:10

Menda išče resno vezo, spraševal me je celo, kdaj imam plan zanosit.

A se sam meni zdi takšno vprašanje nenavadno na tej stopnji spoznavanja?

Jep, to je pravi pristop.

Odgovor na objavo uporabnika
Drži pregovor, 04.06.2021 ob 10:37

Moški izbira, ženska izbere. Torej moški prvi korak, ženska drugi. Bilo včasih in velja še danes.

Bulšit.
Tip je poročen, ima n otrok in se kratkočasi z naivnicami na spletnih portalih… Koraka naprej pa ne naredi, ker se ne upa oz. noče tvegati z izgubo družine.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 04.06.2021 ob 13:04

Jep, to je pravi pristop.

V bistvu sem to samo enkrat naredil. Sem vprašal prej kolega, kako glupo se mu to zdi, pa je rekel “bolje izpasti glup nego iz aviona”, to sem si potem večkrat ponovil 🙂

Ne išče resno vezo-vsaj s tabo ne. Ker če bi-bi bil s tabo. Tako simpl je to. Pri moških še bolj;)

Kar se tiče tega, da te je spraševal, kdaj misliš zanosit-vse to so triki internetnih lovilcev, pač pihajo na jajčnike ženske, da bodo dale sexat.
dejstvo je in ostaja-će bi hotel bit s tabo, ne bi spizdil.
ne išči opravičil zanj, ker jih ni. Če tip ne zna jasno in glasno reči ali ga zanimaš za kolegico ali fukfrendico ali partnerko ali pa sploh za nič in potem v skladu s tem namenom deloval-ni vreden.

Ustrašijo se žene.

Ne spustijo jih od doma.

De omnibus disputandum..

Tipičen “Catfish”ing.

Dejansko resesn kandidat ne sprašuje po zanositvah.. ker si bo prej “robo ogledal v živo”.
Pretirane, preuranjene in hudo stereotipne izjave so prva rdeča luč CATFISHINGA.

Tu ni namen razmerje, temveč nekoga ujeti na “trnek” in ga potem “športno” spustiti.. dasiravno takšna spletna kajla enako prizadene drugega.
Je še večja populacija trolov, ki pa to počno prav zaradi SADIZMA.. užitek jim ni “ujeti”, temveč PRIZADETI.

Pri čemer pa sploh ni nujno, da gre dejansko za moškega.. je lahko tudi ženska. Maščevalna soseda, sošolka, sodelavka.. ali pa sadistična trolovka.

De omnibus disputandum..

Odgovor na objavo uporabnika
Stepni_Volk, 04.06.2021 ob 16:57

Tipičen “Catfish”ing.

Dejansko resesn kandidat ne sprašuje po zanositvah.. ker si bo prej “robo ogledal v živo”.
Pretirane, preuranjene in hudo stereotipne izjave so prva rdeča luč CATFISHINGA.

Tu ni namen razmerje, temveč nekoga ujeti na “trnek” in ga potem “športno” spustiti.. dasiravno takšna spletna kajla enako prizadene drugega.
Je še večja populacija trolov, ki pa to počno prav zaradi SADIZMA.. užitek jim ni “ujeti”, temveč PRIZADETI.

Pri čemer pa sploh ni nujno, da gre dejansko za moškega.. je lahko tudi ženska. Maščevalna soseda, sošolka, sodelavka.. ali pa sadistična trolovka.

 

Avtorica, bejži stran od takega. Bodi vesela, da se ne odzove več.

A ti niso nobeni rdeči alarmi zasvetili, ko te je neznanec začel spraševati kdaj boš zanosila? Ne vem no, ampak verjetno ni bilo edino tako neprimerno vprašanje, jih je bilo verjetno dosti več.

Pa na portalih se zbirajo predvsem poročeni ff. To upam, da veš?

In tipi pošiljajo po stotine postov ženskam, pač enkrat napišejo, ter pošljejo vsaki ženski, ki se na novo gor prijavi. Tako, da naivno verjeti, da samo tebi piše… no mogoče si edina, ki mu odgovarjaš. Ostale so ga prej skenslale.

 

ah, tle ni dosti matematike…..danes so sprejeli spremembo kazenskega zakonika….tiste neumnosti ja pomeni ja, namesto ne pomeni ne…..pa je tip pameten in ne misli bit poskusni zajček te zmedene zakonodaje in se je pravočasno umaknil…..po kavi, če bi ti želela kaj več, in on ne, bi že lahko bil razlog za prijavo, če bi on želel kaj več in ti ne, prav tako….zato je bolje ostati pri cyber sexu….ali pri kurbah

Mogoce je psihic ki se ne zdravi ce je psihicno moten. Sem ze dozivela kot npr tudi da mi je na twoo gnjavil en ki je zaprt v zaporu zaradi sexsualnega izivljanja nad bivso punco. Itd.

Prehitro si ga vseckala 😊😊😊

New Report

Close