Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se ne uvede popolna karantena?

Zakaj se ne uvede popolna karantena?

Lokali se zapirajo. Kaj pa delovna mesta kjer je še več ljudi na kupu? Zakaj se ne uvede popolna karantena? Kaj nam pomagajo delne prepovedi…

Delodajalci čakajo na vlado. Ona mora rečt sprejet ukrepe. Sem delodajalec in pametno bi bilo zapret VSE za 14-21dni. Ampak kdo bo plačal škodo, kdo bo dal za plače??? Podjetja imajo projekte,in roke ki jih je treba speljat. Čaka se na vlado.

Jaz bi rada ostala doma (lahko tudi 2 meseca), pa tudi če brez plače, samo, da bi lahko potem kasneje šla spet v isto službo (delam v živilski trgovini). Sita sem že tega.
Jaz še najbolj čakam befel od države izmed vseh. 😂

če ljudje ne razumejo opozoril, da jim Matilda diha za ovratnik in niso toliko odgovorni do sebe in drugih, da bi upoštevali ukrepe distance in higiene, potem ne pričakuj, da bo s splošno zapovedano karanteno kaj bolje. Kot je bilo danes videti množična druženja po parkih, igriščih, sprehajališčih, bodo le mrliči, ki jih bodo začeli nositi mimo, spametovali neodgovorni folk, kot je to primer v Italiji. Žal.


za kršitve, pa bodo hitro doma ljudje. Delam v pisarni kjer nisem sama. Računalniki so tako blizu, da ne morem imeti ustrezne varnostne razdalje. Pa če nam ne dajo plače, samo, da sem doma. V tem momentu mi je vseeno. Če bomo čakali bomo druga italija. Dejansko začetki okužbe rastejo še bolj eksponentno kot so pri njih… Ne vem kaj čakamo.

Sploh me ne zanima za druge, kofetkala še nikoli v življenju nisem. V naravo grem rada sama.
Potem pa imaš tak šiht, kjer nimaš izbire.
Upam, da se trgovine kmalu zaprejo (živilske).
Ne razumem, kako je 16 mio Italijanov v karanteni, nas pa je 2 mio, pa še kar furamo te trgovine.
Če si pa do zdaj nisi nakupil … pol pa ne vem.

Slovenija ima 30 respiratorjev, ki so prosti. 30! Ni mask, ni razkužil. Delati pa moramo in smo v stalnem kontaktu. Še malo pa bodo spet lahko prepevali samo milijon nas še živi…

Se strinjam. To že dolgo časa opozarjam. Sami ste.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

V Italiji živilske trgovine delajo. Tudi pri nas bojo tudi če bo splošna karantena.

Se bi pa dalo marsikaj naredit da bi bili vsi varnejši, tako prodajalci kot kupci, je bilo že dosti tem in predlogov, pa zanimivo prodajalci nič ne komentirate. Izgleda kot da bi predvsem radi bili frej.

V Italiji živilske trgovine delajo. Tudi pri nas bojo tudi če bo splošna karantena.

Se bi pa dalo marsikaj naredit da bi bili vsi varnejši, tako prodajalci kot kupci, je bilo že dosti tem in predlogov, pa zanimivo prodajalci nič ne komentirate. Izgleda kot da bi predvsem radi bili frej.
[/quote]

zakaj pa ne bi bili vsi frej? ste tisti iz 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nepotrebne javne uprave kaj več od delavke v trgovini, za blagajno, na kruhu, delikatesi? zalog ste si nabrali več kot dovolj za gospodinjstva za najmanj 14 dni, kaj še rabite? nove cunjice za v samoizolacijo? kremplje? dildote ker prsti niso dovolj? novo pohištvo? tehniko? kaj je toliko nujnega da rabite za najmanj 14 dni kar bi bilo dovolj če bi bilo vse zaprto in vsi doma, da virusi pocrkajo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

zakaj pa ne bi bili vsi frej? ste tisti iz 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nepotrebne javne uprave kaj več od delavke v trgovini, za blagajno, na kruhu, delikatesi? zalog ste si nabrali več kot dovolj za gospodinjstva za najmanj 14 dni, kaj še rabite? nove cunjice za v samoizolacijo? kremplje? dildote ker prsti niso dovolj? novo pohištvo? tehniko? kaj je toliko nujnega da rabite za najmanj 14 dni kar bi bilo dovolj če bi bilo vse zaprto in vsi doma, da virusi pocrkajo?
[/quote]

Zakaj pa potem ne bi bili še dohtarji frej, pa gasilci, reševalci itd? So oni kaj manj? Al pa hej, dejmo še elektriko pa plin izklopit, oni tudi niso nič manj. Et cetera

Zakaj pa potem ne bi bili še dohtarji frej, pa gasilci, reševalci itd? So oni kaj manj? Al pa hej, dejmo še elektriko pa plin izklopit, oni tudi niso nič manj. Et cetera
[/quote]

odvisno kaj ti je bolj nujno, dohtar da zdravi simptome okužbe, ki jo boš kasiralo po nespameti, gasilec ki ti bo gasil hišo ko boš prvič peklo kruh, reševslci ker ti bodo reševali življenja ali ti je bolj nujen nakup 20 paketov sekret papirja in 5 vrečk suhega kvasa in kilo banan?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

zakaj pa ne bi bili vsi frej? ste tisti iz 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nepotrebne javne uprave kaj več od delavke v trgovini, za blagajno, na kruhu, delikatesi? zalog ste si nabrali več kot dovolj za gospodinjstva za najmanj 14 dni, kaj še rabite? nove cunjice za v samoizolacijo? kremplje? dildote ker prsti niso dovolj? novo pohištvo? tehniko? kaj je toliko nujnega da rabite za najmanj 14 dni kar bi bilo dovolj če bi bilo vse zaprto in vsi doma, da virusi pocrkajo?
[/quote]

Upoštevajoč naval strank v petek, 13.03., ne bi mogli reči, da je nepotrebna.
Nujni opravki uporabnikov: izdaja osebne izkaznice, potnega lista, vozniškega dovoljenja, orožnega lista, vpis v register kmetijskih gospodarstev, prodaja kmetijskih zemljišč, izdaja gradbenih in uporabnih dovoljenj, evropskih izkaznic za invalide, poroke, rojstva, smrti, itd…itd… Dajmo vse v privat roke.
Seveda se bo tudi cena storitev pri privatniku prilagodila in ne bo več taka, kot je sedaj.
Mene ne moti. Izvolite!

Upoštevajoč naval strank v petek, 13.03., ne bi mogli reči, da je nepotrebna.
Nujni opravki uporabnikov: izdaja osebne izkaznice, potnega lista, vozniškega dovoljenja, orožnega lista, vpis v register kmetijskih gospodarstev, prodaja kmetijskih zemljišč, izdaja gradbenih in uporabnih dovoljenj, evropskih izkaznic za invalide, poroke, rojstva, smrti, itd…itd… Dajmo vse v privat roke.
Seveda se bo tudi cena storitev pri privatniku prilagodila in ne bo več taka, kot je sedaj.
Mene ne moti. Izvolite!
[/quote]

jbg… zdej bo folk masovno delal pasuše in osebne ter kupoval in prodajal zemljišča, no razen unih na britofih…
če ste toliko oh in sploh pomembni, zakaj ste prvi pozaprli urade samo da je nekdo kihnil in začeli javkat da so vam kratene državne pravice…. res ne vem zakaj po tem ne rintate kot blagajničarke, ko se grebete za suh kvas in 200 rolic skret papirja v vozičku…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

odvisno kaj ti je bolj nujno, dohtar da zdravi simptome okužbe, ki jo boš kasiralo po nespameti, gasilec ki ti bo gasil hišo ko boš prvič peklo kruh, reševslci ker ti bodo reševali življenja ali ti je bolj nujen nakup 20 paketov sekret papirja in 5 vrečk suhega kvasa in kilo banan?
[/quote]

Ma hebeš vse to, jst rabm sam čike, pa se p.r.asica država utika u moj žulejne in mi ne pusti na netu kupet

Ma hebeš vse to, jst rabm sam čike, pa se p.r.asica država utika u moj žulejne in mi ne pusti na netu kupet
[/quote]

jebi ga, jst mam za krizne situacije tobak in tube…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

jbg… zdej bo folk masovno delal pasuše in osebne ter kupoval in prodajal zemljišča, no razen unih na britofih…
če ste toliko oh in sploh pomembni, zakaj ste prvi pozaprli urade samo da je nekdo kihnil in začeli javkat da so vam kratene državne pravice…. res ne vem zakaj po tem ne rintate kot blagajničarke, ko se grebete za suh kvas in 200 rolic skret papirja v vozičku…
[/quote]

Govorim o situaciji in obnašanju uporabnikov v petek, 13.03.
Urad je bil odprt – seveda se je poskušalo urejati nujne primere, a ljudem je v večini primerov vseeno. Za uporabnika je njegova zahteva vsekakor nujna, tudi če je izdaja osebne izkaznice. Tako je v praksi.
Sicer osebna izkaznica ni nujna zadeva, če imamo veljavno vozniško dovoljenje, ki velja za uradni identifikacijski dokument na območju RS.
Kako bo jutri, bomo videli.

Kdor se grebe za kvas in rolice wc papirja, še ne pomeni, da dela v javni upravi.
Psihoza množic ni v nobeni povezavi z delovnim mestom.

jebi ga, jst mam za krizne situacije tobak in tube…
[/quote]

Mam jest tut, sam bohved kolk časa bo to trajalo

New Report

Close