Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj se zaljubite v določeno žensko

Zakaj se zaljubite v določeno žensko

Kakšna mora biti da pritegne vašo pozornost? Vsak ima svoje standarde, ampak zakaj ste se vi zaljubili v vašo žensko ?

Zato ker znajo narest domačo marmelado.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za moske, 10.05.2024 ob 14:32

Kakšna mora biti da pritegne vašo pozornost? Vsak ima svoje standarde, ampak zakaj ste se vi zaljubili v vašo žensko ?

Če ima dobro rit, lepe noge in velike joške, pa take fajn napihnjene žnable, ki so božanske za kurca pofafat, če še dobro meša, ko na meni sedi in ima fajn ozko pičkico, potem se zatrapam, da nič drugega ne vidim!

Odgovor na objavo uporabnika
Odgovor ti ne bo všeč, 10.05.2024 ob 15:59

Če ima dobro rit, lepe noge in velike joške, pa take fajn napihnjene žnable, ki so božanske za kurca pofafat, če še dobro meša, ko na meni sedi in ima fajn ozko pičkico, potem se zatrapam, da nič drugega ne vidim!

BRAVO, vsaj priznal si.. medtem ko obstajajo taki, ki lažejo da je pomemben karakter ne pa joški rit, pa da mora biti njegovih let itd, v bistvu pa drkajo na joškate mlade net kurbe.. na pa se pejd pol!

Ker sem videl potencial, da se bova skupaj res dobro imela – predvsem da se bova veliko zabavala oz smejala; njen smisel za (črni) humor je neprecenljiv.

Zaradi zunanjosti sigurno ne. Zunanjost prispeva, da jo opazim in jo dalj časa opazujem. Tisto, kar pa daje od sebe, energijo, v tisto se ali se ne zaljubim. Mora biti zabavna, ampak ne osladna in trolasta. Mora biti malo zbadljiva, me znati prcati, se pohecati, ne pa, da samo kima, odgovarja z ja ali ne, se smeji, kot budala brez, da bi imela kaj pametnega povedati nazaj. Ujeti se morava pač.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 10.05.2024 ob 16:03

BRAVO, vsaj priznal si.. medtem ko obstajajo taki, ki lažejo da je pomemben karakter ne pa joški rit, pa da mora biti njegovih let itd, v bistvu pa drkajo na joškate mlade net kurbe.. na pa se pejd pol!

“obstajajo taki, ki lažejo da je pomemben karakter ne pa joški rit”

Ne lažejo, mešate seksualno privlačnost in zaljubljenost, to sta dva različna pojava, ena huda ti je lahko privlačna, ampak nisi pa zacopan vanjo, nobenih emocij ni.

Zacopaš se pa, vsaj kot odrasel, v paket, ki vsebuje tudi videz, ni pa to bistvo, bistvo je, kako se počutiš ob njej, taprava iz tebe potegne najboljše, ob njej kr zrasteš, muza ti je in največja navijačica, v tako se do ušes in ko si enkrat do ušes, ti je itak najlepša na svetu.

Da se motite in da imam prav, dokazuje tudi to, da največje zapeljivke v zgodovini, Kleopatra, Mata Hari in podobne, niso izstopale po videzu, ampak po talentu za moško psihologijo, z možgani so jih zapeljevale, ne z joški in ritjo.

Pa sej to ženske iz prve lige vejo, videz jo pripelje do tega, da je opažena, tudi da je kresnjena, da se pa top tipi zaljubljajo vanjo, rabi pa osebnost, samo videz ni dosti. Sej isto je za tipa, ni dosti samo status, keš ali pa mišice, če nimaš zraven še socialnih veščin, šlifa, če nisi karizmatičen, samozavesten in zanimiv, mogoče bojo s tabo, ne bojo pa zaljubljene vate.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 10.05.2024 ob 18:46

“obstajajo taki, ki lažejo da je pomemben karakter ne pa joški rit”

Ne lažejo, mešate seksualno privlačnost in zaljubljenost, to sta dva različna pojava, ena huda ti je lahko privlačna, ampak nisi pa zacopan vanjo, nobenih emocij ni.

Zacopaš se pa, vsaj kot odrasel, v paket, ki vsebuje tudi videz, ni pa to bistvo, bistvo je, kako se počutiš ob njej, taprava iz tebe potegne najboljše, ob njej kr zrasteš, muza ti je in največja navijačica, v tako se do ušes in ko si enkrat do ušes, ti je itak najlepša na svetu.

Da se motite in da imam prav, dokazuje tudi to, da največje zapeljivke v zgodovini, Kleopatra, Mata Hari in podobne, niso izstopale po videzu, ampak po talentu za moško psihologijo, z možgani so jih zapeljevale, ne z joški in ritjo.

Pa sej to ženske iz prve lige vejo, videz jo pripelje do tega, da je opažena, tudi da je kresnjena, da se pa top tipi zaljubljajo vanjo, rabi pa osebnost, samo videz ni dosti. Sej isto je za tipa, ni dosti samo status, keš ali pa mišice, če nimaš zraven še socialnih veščin, šlifa, če nisi karizmatičen, samozavesten in zanimiv, mogoče bojo s tabo, ne bojo pa zaljubljene vate.

Ampak možno je, da eni tipi ne ločijo seksualne napaljenosti od zaljubljenosti, da so zaljubljeni na način kot rečemo, da je napaljen pes zaljubljen v eno, ko jo začne naskakovati po nogi.

nič ne mešam, govorila sem o točno določenem problemu, ko na veliko trobijo, da je karakter važen, ne pa joški.. ven pa vabili same joškarce gnilega karakterja, torej joškate prasičke..

To kar ti pišeš nima veze s tem kar sem jaz pisala.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 10.05.2024 ob 18:59

nič ne mešam, govorila sem o točno določenem problemu, ko na veliko trobijo, da je karakter važen, ne pa joški.. ven pa vabili same joškarce gnilega karakterja, torej joškate prasičke..

To kar ti pišeš nima veze s tem kar sem jaz pisala.

Ja, ampak vprašanje je bilo, zakaj se zaljubimo v neko žensko, @Odgovor ti ne bo všeč je prijavil, da on se v rit in joške in vi ste mu pritrdili, da so vsi taki, ampak da eni lažejo, da je karakter pomemben.

Pravim, da je res karakter pomemben, lahko ma največje joške in najtesnejšo mufno, če nima osebnosti, se normalni tipi ne bojo zaljubljal vanjo. Bojo ji dajal pozornost, bojo jo kresnl, ampak zacopaš se pa v karakter, ne v joške. Zato se kot odrasel tudi ne zacopaš v eno, ki je sploh ne poznaš, kot otrok se lahko, kot odrasel pa rabiš poznati njen karakter.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 10.05.2024 ob 19:18

Ja, ampak vprašanje je bilo, zakaj se zaljubimo v neko žensko, @Odgovor ti ne bo všeč je prijavil, da on se v rit in joške in vi ste mu pritrdili, da so vsi taki, ampak da eni lažejo, da je karakter pomemben.

Pravim, da je res karakter pomemben, lahko ma največje joške in najtesnejšo mufno, če nima osebnosti, se normalni tipi ne bojo zaljubljal vanjo. Bojo ji dajal pozornost, bojo jo kresnl, ampak zacopaš se pa v karakter, ne v joške. Zato se kot odrasel tudi ne zacopaš v eno, ki je sploh ne poznaš, kot otrok se lahko, kot odrasel pa rabiš poznati njen karakter.

no, ta ki sem ga citirala je lepo priznal kaj je njemu pomembno da se zaljubi.. medtem ko določeni lažejo da je karakter in ne joški, rit itd.. no, ravno zaradi takega lažnivca ne verjamem nobenemu več, ko piše to kar pišeš ti. Ne trudi se mene prepričevat, raje daj tisto, ki si ji všeč 😉

Sem ženska pa bom vseeno odgovorila.zaljubimo se v energijo človeka, nekaj nas na nekom magično privlači, pa sploh ni nujno, da je lep, privlačen, lahko je celo obratno. Ampak nas vleče k njemu ali njej kot magnet.

nikjer pa nisem napisala da vsi.. čeprav bom po monovsko tudi jaz začela metat tipe v isti koš haha!

Moškim utripa v hlačah, če tam začutijo, potem se fokusirajo tudi na ostalo. Razen, če so ase.ksualni ali že dosti starejši, ko se morajo sprijazniti z ožjim izborom kandidatk.

Da pristopim pomemben lep obraz,topel nasmesek,skladna postava in huda ritka..Da ostanem karakter ter da je zanimiva osebnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4148, 10.05.2024 ob 23:16

Da pristopim pomemben lep obraz,topel nasmesek,skladna postava in huda ritka..Da ostanem karakter ter da je zanimiva osebnost.

Ponavad take ne padajo na povprečneže saj take imam izkušnje. Takih veliko zavrne tipe. Sploh pa danes kar tkole ogovarjat ne vem no. Marsikateri si nadležen.

Dejansko ne vemo, zakaj se zaljubimo v točno določeno osebo. To je velika uganka. Eden/ena ima lahko vse najboljše atribute,  dobro postavo, lep obraz, je simpatičen, dobrega srca, ni da ni, mi pa se zacopamo v nekoga, ki je manj postaven, splošno gledano nelep, ni posebej karizmatičen, ima pa tisto NEKAJ. In kaj je to nekaj, tega noben bog ne ve. In prav je tako!

Saj je res uganka ja. No, razen če je v ozadju patologija in se ljudje odločajo za partnerje, ki jim povzročajo trpljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
čigumi, 10.05.2024 ob 23:30

Saj je res uganka ja. No, razen če je v ozadju patologija in se ljudje odločajo za partnerje, ki jim povzročajo trpljenje.

Zdej pa sploh ženske pobirajo budale pol pa jokajo .

.https://www.youtube.com/shorts/OYxvezMFeP8?feature=share

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno1234, 10.05.2024 ob 23:21

Ponavad take ne padajo na povprečneže saj take imam izkušnje. Takih veliko zavrne tipe. Sploh pa danes kar tkole ogovarjat ne vem no. Marsikateri si nadležen.

Hahaha pol zgleda da sem vsecen, k me se nobena ni zavrnila,pa tudi dostikrat one zacnejo pogovor.

Zenskam pase iskriv globok pogovor,nekaj kar ni v stilu “kaj pa ti delas na smarki” al pa “kje pa delas” ,”kolk si huda,a ves da sem razmisljal kolk luskanga otroka bi lahk naredila”,”fak pasteta se je podrazla v lidlu’ …

New Report

Close