Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se ženske tetovirajo?

Zakaj se ženske tetovirajo?

Se strinjam.

men so tetoviranke grde

Nimam nobene tetovaže, ker vidim ljudi, ki so čisto brez okusa in se tetovirajo… grdo mi je.

Včasih kupim kakšno, ki se spere, več mi pa na pamet ne pade…

Te tetovaže so mi res grde….

Nekaj najbolj grdega so mi tetovaže.


A brez občutka manjvrednosti, ni te potrebe po dokazovanju.
Takšna oseba ni zadovoljna s tem, kar je.
Zato je tetoviranje bilo včasih značilno predvsem za osebe, ki jih je družba potisnila na obrobje, jih ni sprejemala……


Ljudje bi umrli od dolgčasa. 🙂

Meni pa se zdijo manjši tatuji čisto ok. Recimo nekdo si da kakega metuljčka na lopatico, mogoče zvezdico ali kaj podobno minimalističnega. Večje stvari mi niso všeč, sploh ne tisti “strašni” zmaji in take stvari. Tudi mačje tačke, ki vodijo do ženskega spolovila, se mi zdijo ok za en teden, mogoče leto, kaj boš pa potem?

No,se je kar nekaj žensk oglasilo,ki so podobnega mnenja.Lepo.
Ženska izpade bolj ženstveno,samozavestno in sexy brez tetovaž.
Vedno sem imel občutek,da si človek v življenju prizadeva izpasti inteligentno in napredno in ne obratno.Očitno sem se motil.

Tudi tetovirani moški mi niso nič bolj všeč, kot tetovirane ženske, Nekako neapetitlih mi delujejo- oboji. Vsak se pač odloči zase, ima svoje želje. Če jim je všeč (očitno je) in, če se dobro počutijo, naj se pač tetovirajo.


da tipi gledajo za njimi.
;).
Jaz sem naravna, nič make upa, si ne barvam las, pozimi si tud kocin ne odstranjujem, nohte kratke brez laka-> pa ti povem, da tipi raje pogledajo za napudrano, pobarvano blondinko porisanih obrvi(po anastasiji), z ogromnim dekoltejem(t seveda mora biti podložen modrček).
Taka je realnost. Nihče noče naravne ženske, pa če še tako trobijo, da bi. Vsak bi rad lutkico. A lutkica je le s pomočjo zunanjih pomagal ;).

…da so grde


da tipi gledajo za njimi.
;).
Jaz sem naravna, nič make upa, si ne barvam las, pozimi si tud kocin ne odstranjujem, nohte kratke brez laka-> pa ti povem, da tipi raje pogledajo za napudrano, pobarvano blondinko porisanih obrvi(po anastasiji), z ogromnim dekoltejem(t seveda mora biti podložen modrček).
Taka je realnost. Nihče noče naravne ženske, pa če še tako trobijo, da bi. Vsak bi rad lutkico. A lutkica je le s pomočjo zunanjih pomagal ;).[/quote]
Verjetno je kaj drugega s tabo narobe in ne to, da si naravna.

Ojoj, kot da bi bil v cerkvi. Meni so lepi, če so lepo narejeni in niso recimo čez cel hrbet. Sam nimam nobenega, niti ne razmišljam o tem, mi pa vseeno ni nekdo grd, nesamozavesten, željan pozornosti če ga ima. Malo manj so mi pa všeč piercingi.

Mislim da je bilo včasih celo bolj sprejemljivo imeti tatu. Skoraj vsak tretji ga je prinesel iz JLA. Zanimiva je tudi ta zgodba: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Christian_tattooing_in_Bosnia_and_Herzegovina

ti si usekana…nekaj najlepšega je porivat od zadaj eno takole bejbo

ti si usekana…nekaj najlepšega je porivat od zadaj eno takole bejbo[/quote]
Ja al pa da ima na hrbtu kakšen esej, al pa kaj iz biblije, da lahko spotoma mal bereš, ni treba da je predolgo:-)))))

ti si usekana…nekaj najlepšega je porivat od zadaj eno takole bejbo[/quote]
Ja al pa da ima na hrbtu kakšen esej, al pa kaj iz biblije, da lahko spotoma mal bereš, ni treba da je predolgo:-)))))[/quote]

To sem želela tudi jaz napisat…V primeru dolgočasnega seksa bere napise na hrbtu. :))


Ja al pa da ima na hrbtu kakšen esej, al pa kaj iz biblije, da lahko spotoma mal bereš, ni treba da je predolgo:-)))))[/quote]

To sem želela tudi jaz napisat…V primeru dolgočasnega seksa bere napise na hrbtu. :))[/quote]

Upam da ne imena bivših 🙂

To sem želela tudi jaz napisat…V primeru dolgočasnega seksa bere napise na hrbtu. :))[/quote]

Upam da ne imena bivših :)[/quote]

Če je ženska “z zgodovino”, kot pravi ena tema, bi imel resnično kaj za brati. :))

zelo grdo, primitivno, tudi tisti, ki si dajo tatoo, so tako tako z inteligenco, kaj hočejo s tem vzbujat ne vem,res ne razumem te logike, da se nekdo da tetovirat..razen kakšni kriminalci, izobčenci, pripadniki gangov, zelo odštekani in samosvoji najstniki itd….mislim isto, za ženske in moške..

Ne rabiš razumet, je veliko takih netetoviranih. Ampak rangiranje nekoga zaradi tatuja je pa neumno. Po tvoji logiki bi take kot si ti lahko zmerjal z omejenci.

Upam da ne imena bivših :)[/quote]

Če je ženska “z zgodovino”, kot pravi ena tema, bi imel resnično kaj za brati. :))[/quote]
Bemti, glede na teme, mogoče ne bi bila slaba navodila za uporabo:-))))

Če je ženska “z zgodovino”, kot pravi ena tema, bi imel resnično kaj za brati. :))[/quote]
Bemti, glede na teme, mogoče ne bi bila slaba navodila za uporabo:-))))[/quote]

Ali še huje….namesto, da mu pove njegove pravice, jih ima na njenem hrbtu napisane (če jih bo sploh kaj imel). ;))

Tarči, kako se počutiš, ko nekateri mislijo, da sva ista oseba? Podvojeno?


Bemti, glede na teme, mogoče ne bi bila slaba navodila za uporabo:-))))[/quote]

Ali še huje….namesto, da mu pove njegove pravice, jih ima na njenem hrbtu napisane (če jih bo sploh kaj imel). ;))

Tarči, kako se počutiš, ko nekateri mislijo, da sva ista oseba? Podvojeno?[/quote]
Šizofreno:-)) Dabl da pležr, dabl da fan:-)))

Ali še huje….namesto, da mu pove njegove pravice, jih ima na njenem hrbtu napisane (če jih bo sploh kaj imel). ;))

Tarči, kako se počutiš, ko nekateri mislijo, da sva ista oseba? Podvojeno?[/quote]
Šizofreno:-)) Dabl da pležr, dabl da fan:-)))[/quote]

Dokler ne boš imel mojega PMS-a bo vse o.k. :)))

Ne rabiš razumet, je veliko takih netetoviranih. Ampak rangiranje nekoga zaradi tatuja je pa neumno. Po tvoji logiki bi take kot si ti lahko zmerjal z omejenci.[/quote]

Jaz pa bi rekel,da so tetovaže znak nižjega inteligenčnega kvocienta.
Neumen človek se bo prej porisal kot pa nekdo,ki se nima časa ukvarjati s trivialnimi zadevami.
Nekdo,ki ima potetovirano telo več kot očitno nima hobijev,ima preveč časa in se gre čečkat po telesu.

New Report

Close