Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se ženske tetovirajo?

Zakaj se ženske tetovirajo?

Ne rabiš razumet, je veliko takih netetoviranih. Ampak rangiranje nekoga zaradi tatuja je pa neumno. Po tvoji logiki bi take kot si ti lahko zmerjal z omejenci.[/quote]

Jaz pa bi rekel,da so tetovaže znak nižjega inteligenčnega kvocienta.
Neumen človek se bo prej porisal kot pa nekdo,ki se nima časa ukvarjati s trivialnimi zadevami.
Nekdo,ki ima potetovirano telo več kot očitno nima hobijev,ima preveč časa in se gre čečkat po telesu.[/quote]

David Dimbleby, Caroline Kennedy, Winston Churchill ipd so jasen dokaz takih trditev.

Ne rabiš razumet, je veliko takih netetoviranih. Ampak rangiranje nekoga zaradi tatuja je pa neumno. Po tvoji logiki bi take kot si ti lahko zmerjal z omejenci.[/quote]

Jaz pa bi rekel,da so tetovaže znak nižjega inteligenčnega kvocienta.
Neumen človek se bo prej porisal kot pa nekdo,ki se nima časa ukvarjati s trivialnimi zadevami.
Nekdo,ki ima potetovirano telo več kot očitno nima hobijev,ima preveč časa in se gre čečkat po telesu.[/quote]

Na kratko povedano: neumen človek se ubada s tem kdo je tetoviran, kaj to pomeni,… ? Ali si mislil kaj drugega? Morda da take teme odpirajo ljudje brez hobijev?

Jaz pa bi rekel,da so tetovaže znak nižjega inteligenčnega kvocienta.
Neumen človek se bo prej porisal kot pa nekdo,ki se nima časa ukvarjati s trivialnimi zadevami.
Nekdo,ki ima potetovirano telo več kot očitno nima hobijev,ima preveč časa in se gre čečkat po telesu.[/quote]

Na kratko povedano: neumen človek se ubada s tem kdo je tetoviran, kaj to pomeni,… ? Ali si mislil kaj drugega? Morda da take teme odpirajo ljudje brez hobijev?[/quote]

Niti ne.Glede na velik porast potetoviranih ljudi je to vredno neke širše diskusije.
Glede na to,da nimaš racionalnih proti argumentov se prosim naslednjič vzdrži komentiranja.
Hvala.

Ojej, a to tud ostaja? Drugač pa, če keri paše, ok. Ampak tetoviranje je tud meni en filter. Mora imet res kup vrlin, da ji “odpustim” tetoviranje, tatuje ipd., in da me zanima.

p.s.
če smem, a se vnaprej opravičujem, če ni primerno: Žogca iz ofsajda, a si ti “stara” Žogca, ki je nekaj časa ni bilo?[/quote]

Ja, tudi to obstaja. Pred dnevi sem na Facebooku videla en posnetek, ko je mamica držala dojenčka, ki je grozljivo jokal, ko so mu delali tetovažo.

Ja, tista ta stara Žogca.[/quote]

O, dobrodošla, sem te prav vesela 🙂

kar se tiče tatujev sta samo dve varianti sprejemljivi:
1. mornar ima vtetovirano sidro…ala popaj
2. nek yugo dedc ima vtetoviran yugo grb, napis JNA in datum

vse drugo je pedreisanje za bebčke.

itak so butaste tetoviranke
še pri nobeni, ki sem jo od zadaj porival, nisem videl kroga, kjer je varno nanjo postaviti vsaj kozarec za viski – kaj šele kriglo pera.
Ker to bi mi bil edini smisel, da je bejba tetovirana

New Report

Close