Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAKAJ sem uničla družino

ZAKAJ sem uničla družino

Tko res. Vse naduvat v zadnjo adijo, nasvidenje. Če je bilo prej zanič, je tud zdaj, kaj bo zdaj jamr prinesel. Če ni dosti ena brca v zadnjo, mu je treba dat pa pospešek.

Men neki ni jasno, ko ste v fazi zaljubljenosti, kako je možno, da takrat ne vidite s kakšnim človekom imate opravka. Jst, kot mulc, se spomnim, ko sem vprašal punco, koga ima raj…. mene al njenega očeta, pa ona reče, da logično raj očeta in sem jo mirne duše zapustil, vem, da je je to glupo ampak taka je bila filozofija možakarjev v moji okolici v kateri sem rastel, tak sem bil tud jst.
Pol pa, vse za neprej, doker sem čutil žensko ljubezen sem funkcioniral, ko te ni bilo več, sem se pripravljal na odhod, tukej ni debate. Nekako tako še zdej funkcioniram. Pa to, da si dovolil, da tvoj keš troši,…., hja, lahko tud pr men ampak, ko jst rečem stop je stop, pr denarju se tud ljubezen neha, če nekdo ne pozna fair play-a.
[/quote]

Igzekli. “pr denarju se tud ljubezen neha, če nekdo ne pozna fair play-a” in ko sem rekel stop, se je začelo. 😉

Mladost je norost, tako mora biti. Če sta otroka še mladoletna, se zberi in bodite družina vi trije. Nic še ni izgubljeno. Pa tudi, ko bodo polnoletni ne bo. Vsak dan začni vse na novo, vsak dan se trudi biti dobra do sebe, otrok in ljudi. Drži se, verjamem vate, srečno!

Če je res v oblik energije… šport lahko zelo pomaga.

Glede tiste “popolnosti”… res je redkokdo, a vsi smo pa lahko boljše verzije sebe – začne se pa z delom; lahko s tisto kavo, ki jo omenjaš, ali pa s športom namesto… česarkoli že.

Igzekli. “pr denarju se tud ljubezen neha, če nekdo ne pozna fair play-a” in ko sem rekel stop, se je začelo. 😉
[/quote]

sm, da nisi prepozno, hehe… men je bilo normalno plačevat, ko je bila še študentka, pol je pa itak vse šlo vse iz skupnega budžeta, ko se je zaposlila, sm sem bil še vedno jst v prednosti po kešu ampak pri nama ni bil denar nikoli problem, moja naresnost naju je zapečatila.

Vprašanje je zakaj sta se kregala. Morda je bilo tako, kot v mojem primeru, ko se je pač navlekla na € in je mislila, da lahko sama upravlja z vsem – svojim življenjem, okolico, mojo firmo… in z mano. Resnično sem jo ljubil, a po tem, ko je pač storila kar je in se ni hotela ustaviti, je ljubezen umrla…
Rezultat zanjo je pa enak kot ga je opisala avtorica teme.
Včasih je treba tudi pamet vklopiti. 😉
[/quote]

Ljudje se ponavadi ne spreminjamo kaj dosti, to imaš ti nek čuden pozitiven materinski kompleks, če si povsem spregledal karakter osebe in se vezal z neustrezno žensko, v kateri si videl “svetnico” in bil povsem slep, kaj in kdo je, in da ti dejansko ni v ničemer podobna.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ljudje se ponavadi ne spreminjamo kaj dosti, to imaš ti nek čuden pozitiven materinski kompleks, če si povsem spregledal karakter osebe in se vezal z neustrezno žensko, v kateri si videl “svetnico” in bil povsem slep, kaj in kdo je, in da ti dejansko ni v ničemer podobna.
[/quote]
Odnosi ne temeljijo na podobnosti, ampak na komplementarnosti.
Da bi bil dlje časa v odnosu z osebo s katero ne bi imel nič skupnega, niti ni možno.

A ženske samo z luknjo razmišljate?

Avtorica in njej podobne naj naštudirajo tole:

“This is wrong with your brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.”

sm, da nisi prepozno, hehe… men je bilo normalno plačevat, ko je bila še študentka, pol je pa itak vse šlo vse iz skupnega budžeta, ko se je zaposlila, sm sem bil še vedno jst v prednosti po kešu ampak pri nama ni bil denar nikoli problem, moja naresnost naju je zapečatila.
[/quote]

Jasno, da prepozno, ker ko nekoga ljubim, ni nič pretežko ali predrago.
Sem pa zdaj bolj svoboden zato in vem, kje sem grešil.

Ljudje se ponavadi ne spreminjamo kaj dosti, to imaš ti nek čuden pozitiven materinski kompleks, če si povsem spregledal karakter osebe in se vezal z neustrezno žensko, v kateri si videl “svetnico” in bil povsem slep, kaj in kdo je, in da ti dejansko ni v ničemer podobna.
[/quote]

Hja, dokler smo stiskali in šteli fičnike na koncu meseca za hrano in ostale stroške, ni kazala takih tendenc in je bila vzorna žena. Se je pa na glavo obrnilo, ko sem uspel in sem v par letih odplačal svoj in njen kredit, kupil novo stanovanje, dva nova avta, zanjo in zase, počitniško prikolico, čoln…
Morda drži, da je to cel čas tlelo v njej in je bil prav ta uspeh trigger njenih nadaljnjih ravnanj, lahko pa bi vseeno rekel, da se je preprosto spremenila. 😉

Si izbral v drugo bolje ali smo misliš, da veš, kje si grešil?

Če misliš mene, sem v drugo izbral odnos na povsem drugi osnovi, se je pa tudi ta odnos zaključil, ker je ugotovila, da njej odnos na osnovi čim bolj pristnega prijateljstva v resnici ne ustreza, ker bi kot žena raje imela v rokah vzvod za kontrolo in usmerjanje, sam si pa česa takega ne dovolim več.
Ne pristanem na nič kar ni po sistemu “ne počni drugim kar nočeš, da bi drugi počeli tebi” in “enakopravna delitev obveznosti in odgovornosti”.

Če misliš mene, sem v drugo izbral odnos na povsem drugi osnovi, se je pa tudi ta odnos zaključil, ker je ugotovila, da njej odnos na osnovi čim bolj pristnega prijateljstva v resnici ne ustreza, ker bi kot žena raje imela v rokah vzvod za kontrolo in usmerjanje, sam si pa česa takega ne dovolim več.
Ne pristanem na nič kar ni po sistemu “ne počni drugim kar nočeš, da bi drugi počeli tebi” in “enakopravna delitev obveznosti in odgovornosti”.
[/quote]

Menim, da si se pametno odločil. Ona se je hotela poročit, ti pa nisi hotel poroke, če prav razumem?

Menim, da si se pametno odločil. Ona se je hotela poročit, ti pa nisi hotel poroke, če prav razumem?
[/quote]

Ne, gre za vzajemnost in sodelovanje pri življenjskih odločitvah. Če tega ni, potem odnos nima smisla.

Ne, gre za vzajemnost in sodelovanje pri življenjskih odločitvah. Če tega ni, potem odnos nima smisla.
[/quote]

Te je hotela imet za sponzorja in potem vse diktirat? To se je meni dogajalo, dokler nisem začel drugačnih izbirat.

Te je hotela imet za sponzorja in potem vse diktirat? To se je meni dogajalo, dokler nisem začel drugačnih izbirat.
[/quote]

Ne. V igri so bile druge reči, ne denar.

Vsaka stvar je za nekaj dobra.

Je MON končno zaposlil pisce člankov/threadov?
Saj je ok. Ampak ne pisat prepogosto.

Hja, dokler smo stiskali in šteli fičnike na koncu meseca za hrano in ostale stroške, ni kazala takih tendenc in je bila vzorna žena. Se je pa na glavo obrnilo, ko sem uspel in sem v par letih odplačal svoj in njen kredit, kupil novo stanovanje, dva nova avta, zanjo in zase, počitniško prikolico, čoln…
Morda drži, da je to cel čas tlelo v njej in je bil prav ta uspeh trigger njenih nadaljnjih ravnanj, lahko pa bi vseeno rekel, da se je preprosto spremenila. 😉
[/quote]
Sklepam, da se ji je zgodilo sledece : nekdo ki je bil vajen skromnega osla ,je čez noc na konja prisel. Ali lepše povedano ,prej je živela celo življenje v skromnih razmerah, potem se ji je pa strgalo, ko so začeli večji denarci pritekati.


Sklepam, da se ji je zgodilo sledece : nekdo ki je bil vajen skromnega osla ,je čez noc na konja prisel. Ali lepše povedano ,prej je živela celo življenje v skromnih razmerah, potem se ji je pa strgalo, ko so začeli večji denarci pritekati.
[/quote]

Tako nekako… Če bi pa danes zadela na lotu, se ji zagotovo odpelje v nepovrat. 😉

Men neki ni jasno, ko ste v fazi zaljubljenosti, kako je možno, da takrat ne vidite s kakšnim človekom imate opravka. Jst, kot mulc, se spomnim, ko sem vprašal punco, koga ima raj…. mene al njenega očeta, pa ona reče, da logično raj očeta in sem jo mirne duše zapustil, vem, da je je to glupo ampak taka je bila filozofija možakarjev v moji okolici v kateri sem rastel, tak sem bil tud jst.
Pol pa, vse za neprej, doker sem čutil žensko ljubezen sem funkcioniral, ko te ni bilo več, sem se pripravljal na odhod, tukej ni debate. Nekako tako še zdej funkcioniram. Pa to, da si dovolil, da tvoj keš troši,…., hja, lahko tud pr men ampak, ko jst rečem stop je stop, pr denarju se tud ljubezen neha, če nekdo ne pozna fair play-a.
[/quote]haha , a te kera ze vprasala,,ce jo mas raje kot svojo mamo??!enim pa res ni…ljubezni je vec vrst …


kat123456…Očitno boš res morala reagirati. Zaradi odtujenost ,ki je trajalo kar nekaj časa ( pa ni bilo premalo sexa ,je bil splet okoliščin da sva se odtujila ) sem se zavestno odoločila za ljubimca . Dobro se je izšlo temu se zahvaljujem z dneva v dan saj bi lahko bilo čisto drugače…. ,ker
-sva se srečevala zelo poredko
-ker nisva komunicirala po sms telefonu ali kako drugače
-ker je bil oddaljen 150 km
-ker sem prekinila takoj ko mi je rekel ,da me ljubi
Mislim ,da sem s to kratko avanturo rešila zakon .Imam prekrasnega moškega .
Ko boš in če boš …ostani realna ženska (to se mi zdi iz opisa ,da si) ,poskrbi za ta sex, poredko in ko ti bo ljubimec govoril kako si sexi pa lepa pa oh in sploh presliši….Bodi taka kot so moški. Sex in pol domov. Torej zelo zelo pazljivo. Monogamija je samo stvar moralnih norm ,ki trenutno vladajo v svetu. Škoda ,da je zaradi tega toliko travm.
Srečno.

Avorica. Zbilo ti je samopodobo. Počasi se začni pobirat korak za korakom dan za dnem mesec za mesecem…. Smo samo ljudje in nič drugega.

Hja, dokler smo stiskali in šteli fičnike na koncu meseca za hrano in ostale stroške, ni kazala takih tendenc in je bila vzorna žena. Se je pa na glavo obrnilo, ko sem uspel in sem v par letih odplačal svoj in njen kredit, kupil novo stanovanje, dva nova avta, zanjo in zase, počitniško prikolico, čoln…
Morda drži, da je to cel čas tlelo v njej in je bil prav ta uspeh trigger njenih nadaljnjih ravnanj, lahko pa bi vseeno rekel, da se je preprosto spremenila. 😉
[/quote]

Ni se spremenila, ampak te preprosto ni nikoli resnično ljubila. V težkem so ljudje bolj povezani, ona je verjetno bila bolj iz praktičnih razlogov, kakor pa čustvenih.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni se spremenila, ampak te preprosto ni nikoli resnično ljubila. V težkem so ljudje bolj povezani, ona je verjetno bila bolj iz praktičnih razlogov, kakor pa čustvenih.
[/quote]

To bi težko trdil. Prej bi rekel, da se je naveličala… Petnajst let hliniti ljubezen in biti vzorna žena ni ravno agenda nekoga, ki se poroči s teboj, ko še nimaš nič in tudi še ne obetaš tega, kar boš morda dosegel čez 15 ali več let.

New Report

Close