Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAKAJ sem uničla družino

ZAKAJ sem uničla družino

Hja, dokler smo stiskali in šteli fičnike na koncu meseca za hrano in ostale stroške, ni kazala takih tendenc in je bila vzorna žena. Se je pa na glavo obrnilo, ko sem uspel in sem v par letih odplačal svoj in njen kredit, kupil novo stanovanje, dva nova avta, zanjo in zase, počitniško prikolico, čoln…
Morda drži, da je to cel čas tlelo v njej in je bil prav ta uspeh trigger njenih nadaljnjih ravnanj, lahko pa bi vseeno rekel, da se je preprosto spremenila. 😉
[/quote]

…v bistvu hočeš povedati, da se je tebi kljub povečanim prihodkom, ki so se začeli stekati v družino, zdelo prav, da se še vedno “stiska” in ne zapravlja za kar si ti ocenil, da je nepotrebno?

…v bistvu hočeš povedati, da se je tebi kljub povečanim prihodkom, ki so se začeli stekati v družino, zdelo prav, da se še vedno “stiska” in ne zapravlja za kar si ti ocenil, da je nepotrebno?
[/quote]

:))))))))))))))))))))))))))))))))
Če bi brala, kar sem že napisal, bi vedela, da stiskal nisem nikoli. Pri upravljanju lastnih financ je imel povsem proste roke, le upravljala jih ni odgovorno.

New Report

Close