Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so lepe in seksi ženske dlje časa samske?

Zakaj so lepe in seksi ženske dlje časa samske?

Privlačne ženske res dlje časa ostanejo samske. Na žalost je tako, da imajo ženske, ne glede na to, ali so videti nadpovprečno ali povprečno, popolnoma napačno predstavo o svojem videzu.

Je to moderna pravljica ali grenka resnica?

Malo smo raziskovali in odkrili, ali so lepe ženske res pogosteje samske, ali pa je to preprosta izmišljotina. Dejstvo je, da je lepota vedno v očeh opazovalca in če citiramo Christiana Morgensterna: »Vse, kar gledamo z ljubeznijo, je lepo.«

Zvezdnica za svoj 48. rojstni dan pozirala popolnoma g…
Ne razumem, komu lažejo ženske, polne botoksa in premo…
Pire krompir s česnom in kozjim sirom
Čevlji, ki so osvojili Instagram: obožujejo jih vse mo…
Privlačne ženske res dlje časa ostanejo samske. Na žalost je tako, da imajo ženske, ne glede na to, ali so videti nadpovprečno ali povprečno, popolnoma napačno predstavo o svojem videzu.

Ženske pri tem ne trpijo zaradi precenjevanja, vendar se lepe ženske pogosto počutijo kot grde račke in za svoje neuspehe krivijo moške oziroma so prepričane, da zanje niso videti dovolj dobro, nato pa nastane tako imenovani začarani krog.

Zakaj je toliko lepih samskih žensk?
Strokovnjaki trdijo, da je za ta fenomen zelo preprosta razlaga. Dejstvo o velikem številu privlačnih samskih žensk se skriva v tem, da je vedno več ljudi, ki so v subjektivnih dojemanjih, videti dobro. Poleg tega ljudje praviloma izbirajo partnerje po načelu podobnosti.
Zato je pogosteje, da se najdeta dva človeka, ki sta videti »enako dobra« in le redka je neenakost v videzu. T

Ženske, ki so videti res dobro, manj verjetno najdejo moškega – ker je zelo malo moških, ki so res videti dobro (tako kot tudi žensk). Zaradi tega lepe ženske težko najdejo vizualno ustreznega partnerja. Pogosto so imele tudi slabe izkušnje s prejšnjimi zvezami.

Njihova lepota je pogosto veljala kot »trofeja« in so moške le površinsko zanimale. Oteževalna okoliščina je, da si mnogi moški ne morejo prestavljati odnosa z nadpovprečno lepo žensko. Pravzaprav se jih kar malo bojijo.

lepe in seksi so ponavadi tudi karakterno močne, moški pa so reve

Preprost odgovor: ker vedo, kaj lahko pričakujejo in koliko malo izbire med “normalnimi in vsemi razpoložljivimi” moškimi sploh imajo ( pomeni, da niso navadni foukfehterji -teh je vsepovsod dovolj – tudi lepe, seksi ženske so lahko še kako inteligentne in si z vso pravico iščejo sebi enakega. In je težka, zelo, Slovenija je premajhno morje za kvalitetno ribarjenje 🙂

Jaz ne poznam lepih in karakterno prijetnih samskih žensk. Ne vem katere lepe ženske so dlje časa samske. Morda zvezdnice? Ker v realnem življenju navadno ni tako. Sploh pa mi je čisto mimo tista razlaga, da ni moških, ki bi izgledali enako dobro kot one, saj je to zelo plehka ugotovitev. Dejansko se namreč partnerji, vsaj ko iščejo resno zvezo, prej kot na podlagi zunanjosti, povežejo na energetskem nivoju. Dobro, izgled ti ne sme biti odbijajoč, a kemija je tista, ki prevlada. Moje izkušnje kažejo, da je dolgoročna samskost prej kot posledica zunanjosti, posledica nekih drugih notranjih zavor (nezavedni strah pred resnično bližino iz kakršnega koli razloga že, najpogosteje pa zaradi travm, ki izvirajo še iz otroštva).

kolikor gledam okoli sebe so bile prve poparčkane “tagrde” – iz preprostega razloga, da so se obesile na prvega, ki je pokazal zanimanje zanje. Te so tudi po hitrem postopku zanosile in se poročile.
Tiste, ki niso imele občutka, da morajo ujagati prvega, ki pride mimo, so pa malo izbirale. In čisto drži – če ženska gleda na to, da je tip kolikor toliko porihtan v glavi, potem zna ta izbira kar trajat.

Ker popay ni superman.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Mogoče pa je tak superman, da se nočejo poparčkat, da so lahko občasno z njim.

kolikor gledam okoli sebe so bile prve poparčkane “tagrde” – iz preprostega razloga, da so se obesile na prvega, ki je pokazal zanimanje zanje. Te so tudi po hitrem postopku zanosile in se poročile.
Tiste, ki niso imele občutka, da morajo ujagati prvega, ki pride mimo, so pa malo izbirale. In čisto drži – če ženska gleda na to, da je tip kolikor toliko porihtan v glavi, potem zna ta izbira kar trajat.
[/quote]

Zanimivo. Moje ugotovitve so pa ravno nasprotne. Prej so bile atraktivne poparckane, kot tiste vsakdanjega izgleda. Res pa so se slednje potem, ko so enkrat partnerja dobile, takoj poročile s tem enim edinim, medtem ko so prve iskale naprej. Ampak tukaj, kolikor razumem, ne gre za to, katere se prej poročijo, ampak za to, katere ostanejo (dlje časa) samske. In Sori, sam privlačne ženske, če nimajo nekih hudih notranjih zavor, nikoli niso dolgo samske, saj jih moški kar obletavajo. Drugo vprašanje pa je, koliko partnerjev morajo zamenjati, da najdejo ta pravega.

Zanimivo. Moje ugotovitve so pa ravno nasprotne. Prej so bile atraktivne poparckane, kot tiste vsakdanjega izgleda. Res pa so se slednje potem, ko so enkrat partnerja dobile, takoj poročile s tem enim edinim, medtem ko so prve iskale naprej. Ampak tukaj, kolikor razumem, ne gre za to, katere se prej poročijo, ampak za to, katere ostanejo (dlje časa) samske. In Sori, sam privlačne ženske, če nimajo nekih hudih notranjih zavor, nikoli niso dolgo samske, saj jih moški kar obletavajo. Drugo vprašanje pa je, koliko partnerjev morajo zamenjati, da najdejo ta pravega.
[/quote]
Točno tako. Samski ostanejo le ostanki, babji šusi.

Kar sem do sedaj videl je da če kolk tolk dobro zgleda pa da ni debela dobi fanta takoj. Če ji ga ne uspe obdržat je pa nekaj narobe z njo pod pokrovom.. Tega si nobena nebo priznala.
No konča se tako da si najde enega ki ga komaj obdrži seveda ni zadovoljna ampak boljšega ne dobi ki jo osemeni jo spet začne sekat.

Ker sem bila v preteklosti nekaj let samska, sem torej lepa in seksi? Waw, kako prijazno. 🙂

Jaz vam svetujem, da greste ovce pasit na Jahorino.

Koliko pisarjenja, ker si očitno še precej mlad in zelen za ušesi, še nisi prišel do spoznanja, da so vse mlade ženske atraktivne. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Samska sem in nedolžna.

[img]http://shrani.si/f/S/3v/1F1L0XqX/10000.jpg[/img]

🙂

zakaj je princeska z Venere več kot vrhunska animatorka ugotovite sami

🙂

[img]http://shrani.si/f/3P/PW/1pCFduwI/5565.jpg[/img]

🙂

[img]http://shrani.si/f/3m/10a/4eUxSpgp/4/11456.jpg[/img]

🙂

Princeska z Venere igra izrazito povezovalno vlogo. Kakšna je pa ona v resnici to nihče ne ve. Ona je Venerjanka, ki je na nek način intenzivno povezana z Zemljankami.

V resnici se v vsaki ženski skriva boginja lepote, večnosti, itd. Princeska z Venere je vrhunska. Sam sem pa v službi Andromeda Princess. Andromeda Princess je izredno stroga.

🙂

New Report

Close