Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Babe so obsojene na poročene varalice, glumce, idi.ote in potrebne mulce. Ker čisto samo taki sploh hodijo do njih.

True. Noben si sploh ne upa pristopit.

to je samo tvoja domena. Jaz se ločujem od enega takega -z maskami na obrazu, predstavo za javnost, kako je on uspešen. Za štirimi zidovi pa čustven terorist., pacient, z MOM-om. – komaj čakam, da bodo sodni procesi mimo. Je pa gospod, ki si je ustvaril svojo kariero na mojih plečih. ****** na kubik drugače -s kurbarijo v genih. Pacient z mejno osebnostno motnjo drugače. ko sem mu to predočila v obraz, da njegova čustva vseh 20 let niso bila iskrena, je stisnil ****** mednoge in odpizdil kot slabič – enako je naredil že v prvem zakonu. Gospod, na poziciji.
[/quote]

tip pač ni dripec, da bi se pregovarjal z usekano kr.ulo … lepo tiho je poslušal in računal koliko bo lahko za sebe potegnil .. na kaj si občutljiva in kje je še prostor za njega
Da si pa gn.ojen gnus pa dokazuje tvoj zapis.
Aja … kaj si je prislužil na tvojih plečih??
Če bi bilo kaj tega – bi bilo tvoje ☺☺

Kaj ko bi (pod)povprecnice koncno dojele, da vas izraziti nadpovprecnezi v najboljsem primeru vidijo kot potencijalne obcasnice katerih vrednost je funcija seksualne kompatibilosti, netezenja in cenenosti. Drugace povedano, uporabne ste dokler brez tezenja rada zastonj fukate.

Počakaš, da se privlačni, dobro situirani in uspešni moški ločijo ali razidejo in potem enega hopsneš. 😉

tip pač ni dripec, da bi se pregovarjal z usekano kr.ulo … lepo tiho je poslušal in računal koliko bo lahko za sebe potegnil .. na kaj si občutljiva in kje je še prostor za njega
Da si pa gn.ojen gnus pa dokazuje tvoj zapis.
Aja … kaj si je prislužil na tvojih plečih??
Če bi bilo kaj tega – bi bilo tvoje ☺☺
[/quote]

muškarčino, ne govoriva o delavskem razredu, kamor ti tudi sodiš….Zatorej – pojma nimaš.

jaz ti priporočam svojega – zahopsaj ga – 0sebno z mejno osebnostno motnjo, ki jo je spretno prikrival ohoho let Uživaj, bodi mu negovalka na starost :)))))

Kako bi pa naj bilo? Misliš, da bodo druge ženske jemale luzerje in grde, da bodo tebi lepi in uspešni ostali? Tebi ostanejo taki, kot so tukaj DXB, viharni jezdec itd.

jaz ti priporočam svojega – zahopsaj ga – 0sebno z mejno osebnostno motnjo, ki jo je spretno prikrival ohoho let Uživaj, bodi mu negovalka na starost :)))))
[/quote]

Moja prva misel ob tej temi je bila, da privlačni, dobro situirani in uspešni moški v resnici pogosto niso to. Ampak se mi je zazdelo, da avtorici teme vseeno lahko namenim malce bolj bolj optimistično misel.


Štiri mesece sem se dobivala z 23 letnim moškim atletske postave. Seks je bil fantastičen. Pijačo sem si sama plačala, ker od študenta res ne pričakuješ materialnih presežkov. Tisti mojih let ali več, pa so se izkazali za oportuniste, tako kot ta o katerem govoriš.
Zakaj bi seksala z njim in si sama plačevala pijačo, če lahko seksam z lepšim in si sama plačujem pijačo?
Popolnoma se strinjam s teboj.
[/quote]

S študentom praviš? :)))
Ti nisi gladka :))))
Če si plačala pijačo te ne bo pobralo. Jaz sem tudi marsikdaj plačala drink, čeprav so se kot levi borili da ne plačam, bila sem vztrajna in niso imeli izbire,… a so potem to cenili, ker je redkost da ženska plača drink.

muškarčino, ne govoriva o delavskem razredu, kamor ti tudi sodiš….Zatorej – pojma nimaš.
[/quote]

krula … mistejkaš o meni ☺
problem pa si TI sama sebi, da sploh pišeš tukaj osebne zadeve ☺

krula … mistejkaš o meni ☺
problem pa si TI sama sebi, da sploh pišeš tukaj osebne zadeve ☺
[/quote]

a si se prepoznala kot samo priležnica? Krula si pa ti edinole sama – ker greš trenutno samo na kos mesa, ki ti je že dolgo manjkal 🙂 Vsebina njegove denarnice bo pa ločitvi prazna 🙂 Tdu nadomestni foter tvoji potomki iz drugega gnezda ne bo dolgo, brez skrbi 🙂

Ene te iste fore prtegnjenega in blesavega pizdovja, pa dajta se raje vprašat zakaj se niso kvalitetni moški zagrebli za vaju, če sta tak “jackpot” in 10 kratni presežek LOL

tepec: zato, ker smo s sebe odfrcale tadobre, da je ološ prišel zraven, ker so ga bila polna usta lepih besed in obljub… Ti je kaj znano?

Tudi poročeni in uspešni so hudi psihopati za 4imi stenami. Pišem iz lastnih izkušenj.

a si se prepoznala kot samo priležnica? Krula si pa ti edinole sama – ker greš trenutno samo na kos mesa, ki ti je že dolgo manjkal 🙂 Vsebina njegove denarnice bo pa ločitvi prazna 🙂 Tdu nadomestni foter tvoji potomki iz drugega gnezda ne bo dolgo, brez skrbi 🙂
[/quote]
he he he … sem moški … v letih, ko že veliko vem in marsikaj razumem ☺
Da si se pa TI izpostavila na netu, MONu … pa več pove o tebi, kot si sposobna dojeti, v čem imaš problem ☺
O vsem ostalem pa … ali dogovor ali pa boš ti ostala brez sredtev, ker sodnija je draga, zamudna .. bo otrok preje polnoleten in direktor firme, kot boš ti kaj dobila ☺

tepec: zato, ker smo s sebe odfrcale tadobre, da je ološ prišel zraven, ker so ga bila polna usta lepih besed in obljub… Ti je kaj znano?
[/quote]

Znano je samo to, da ste prtegnjeno in blesavo pizdovje, ki se močno precenjuje v vseh pogledih zato vas kvalitetni moški zaobidejo v velikem loku LOL

Znano je samo to, da ste prtegnjeno in blesavo pizdovje, ki se močno precenjuje v vseh pogledih zato vas kvalitetni moški zaobidejo v velikem loku LOL
[/quote]

daj viharni , odplovi…..

Moraš bit ti tut perla, da si takega vzela in ga prenašala 20 al kok let. Niso vam za vse drugi krivi, ti si ga (tudi) izbrala.

Moraš bit ti tut perla, da si takega vzela in ga prenašala 20 al kok let. Niso vam za vse drugi krivi, ti si ga (tudi) izbrala.
[/quote]

žal se na začetku zveze osebe z MOM-om ne pokažejo v svoji pravi luči -so jih polna usta lepih besed,prijaznih našmeškov, da dosežejo svoj namen. Ne moreš tega predvideti pred poroko, žal, se znajo zadrževati toliko časa. Ko boš imela/če boš imela tovrstno izkušnjo, pa prosim upravičeno obtožuj.


he he he … sem moški … v letih, ko že veliko vem in marsikaj razumem ☺
Da si se pa TI izpostavila na netu, MONu … pa več pove o tebi, kot si sposobna dojeti, v čem imaš problem ☺
O vsem ostalem pa … ali dogovor ali pa boš ti ostala brez sredtev, ker sodnija je draga, zamudna .. bo otrok preje polnoleten in direktor firme, kot boš ti kaj dobila ☺
[/quote]

nobenega izpostavljanja ni z moje strani – pojma nimaš o meni ničesar, samo v tvoji glavi se scenarij plete, za tovj lastne užitek, kajne, da se lahko po MONu hudokurchiš 🙂

Še premalo razumeš in veš v svojih letih, U still have a lot to learn 🙂

nobenega izpostavljanja ni z moje strani – pojma nimaš o meni ničesar, samo v tvoji glavi se scenarij plete, za tovj lastne užitek, kajne, da se lahko po MONu hudokurchiš 🙂

Še premalo razumeš in veš v svojih letih, U still have a lot to learn 🙂
[/quote]

pa se vrniva na začetek☺
tvoj problem si izpostavila TI .. na MONu ☺
Jaz takega problema nimam .. kaj je v moji glavi .. se mi zdi, da ti nisi referenca za oceno, ker problem(ki ga ne zmoreš rešiti sama) imaš TI – ne jaz ☺
btw: če nisi solastnica !! firme .. si svojo nastavitev pleč dobila plačano ob vsaki plači !! btw cuzanje njegovega craka ne šteje v delovne obveznosti ☺☺☺


Bi rekla, da je res tako. Spoznala enega takega, po treh večerjah se mi je posvetilo, da je z njim nekaj narobe. Imel je čudne fetiše. Poln samega sebe. Klical me je še nekajkrat, pa sem se vsakič izgovorila.
[/quote]

Biti poln sam sebe ni FETIŠ.

Je prej narcizem, še bolj verjetno pa povzpetništvo.

Ko opazujem novodobne podjetnike-povzpetnike, stanujem namreč v strogem centru Ljubljane, ki hodijo tudi pri +33 oblečeni kot vrane, s praviloma preozkimi in prekratkimi črnimi hlačami, v obraz pa zaripli, ker jih davi kravata, mi gre ob taki dress kodi na bruhanje.

Mobene sproščenosti, veselja nad življenjem, nataknjena maska vsevedneža in uspešneža, čeprav je mudel mogoče tik pred bankrotom…
Avto pa seveda, kot se reče, na lizing in fafing, cele dneve teka po sestankih, si zapisuje v Akto, rezultat pa pogosto prej slab kot dober.

Zame so to revčki, na ven uspešni, na noter pa vsekakor potrebni velike spremembe, torej vsaj 80 psihoterapij.

Denar namreč ni vse, denar človeka pokvari.
Gonja in stremenje za uspehom pa človeka seveda ne krepi, temveč “krepa”.

Krepnemo sicer vsi, ampak tile še dosti prej kot tisti drugi, ki se jim po čefursko fučka, jebe in živijo na “črnogorski” način: v slovmovšnu…

In take si ve želite? Pamet v glavo.

Kako so ljudje bedasti, kako delajo skoraj vse, da bi bili čimprej v onostranstvu…
Neverjetno. Toda žal resnično.

pa se vrniva na začetek☺
tvoj problem si izpostavila TI .. na MONu ☺
Jaz takega problema nimam .. kaj je v moji glavi .. se mi zdi, da ti nisi referenca za oceno, ker problem(ki ga ne zmoreš rešiti sama) imaš TI – ne jaz ☺
btw: če nisi solastnica !! firme .. si svojo nastavitev pleč dobila plačano ob vsaki plači !! btw cuzanje njegovega craka ne šteje v delovne obveznosti ☺☺☺
[/quote]

Zaman se ukvarjaš z menoj na forumu. Nisem ničesam izpostavila – sem samo podelila, v vednost drugim, kaj jih lahko čaka 🙂 Sem srečna, da se ga bom rešila.
Ni več moj problem:) j je samo še problem od že skoraj bivšega moža :).
Njegov curak? mwh, je drui dosri boljših in mlajših sedaj od njegovega na obzorju. Zakaj pa ne? Po toliko letih podrejenosti in njegove posesivnosti bo tudi meni zaprijal svež, mlad veter.

Zaman se ukvarjaš z menoj na forumu. Nisem ničesam izpostavila – sem samo podelila, v vednost drugim, kaj jih lahko čaka 🙂 Sem srečna, da se ga bom rešila.
Ni več moj problem:) j je samo še problem od že skoraj bivšega moža :).
Njegov curak? mwh, je drui dosri boljših in mlajših sedaj od njegovega na obzorju. Zakaj pa ne? Po toliko letih podrejenosti in njegove posesivnosti bo tudi meni zaprijal svež, mlad veter.
[/quote]

Boš kmalu prestara za svež veter. Bereš se kot izjemno težka oseba, ki se močno precenjuje. Ni čisto brez veze šel. Zdaj je čas, da delaš na sebi in rešiš svoje težave.

New Report

Close