Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Kaj pa, če so si to premoženje z dobro službo pridobili šele v zakonu? Premožen postaneš z dobro službo (ne v politiki), pridnimi rokami in veseljem do dela.
[/quote]

za takim uspešnim moškim pa vedno stoji sposobna ženska, ki 3/4 vogalov doma poštima sama…. In tega se tak moški zaveda, dokler ga ne odnese in zasvoji kaj drugega. Njegov ego in glajenje njegovega ega v službi naprimer.

Boš kmalu prestara za svež veter. Bereš se kot izjemno težka oseba, ki se močno precenjuje. Ni čisto brez veze šel. Zdaj je čas, da delaš na sebi in rešiš svoje težave.
[/quote]

ne poznaš me, zato ne tapkaj v prazno.. waste of your time :). Kakšane težave? Pišem, da jih jaz nimam – jih ima samo skoraj bivši mož.

Enkrat bom napisala članek, s citati, kaj vse mi takšni, premožni in uspešni poročeni moški, pišejo na dveh portalih za spoznavanje.
LOL, ne hvala, naj jih kar žene imajo, meni so dobri za občasno zabavo, pa precej radodarni tudi so običajno.

Spoznala dva ločena, zelo uspešna, čedna in bogata moška. Z enim nisva še niti nič fizičnega imela, ko sem po parih zmenkih nekaj “zavohala” in dobila občutek, da je bil do bivše žene nasilen. Nisem niti raziskovala dalje. Drugi se kot prvo ni znal poljubljat, kot drugo je postal nesramno agresiven ob zavrnitvi. Večina čisto normalnih, povprečno uspešnih, situiranih in privlačnih moških je zavrnitev sprejela hrabro, da jim je žal, ker sem jim res všeč, če gremo lahko kdaj vseeno še na kako kavo, vse dobro v nadaljnjem življenju itd … tale kekec je pa kar ven padel. A nisem dovolj dober zate, kaj pa bi sploh rada, kaj pa misliš, da si … uh, po mojem tudi ta bivše ni samo božal.
Ni vse zlato, kar se sveti, in obratno, dobri partnerji se skrivajo tudi sivem povprečju.
Je pa seveda tako: če ti je najpomembnejši videz in kaj pravijo sosedje, potem boš pač stisnila zobe in prenašala orangutana. Če bi pa rada srečno partnerstvo, je pa pri več kot 30 počasi čas, da odrasteš in dozoriš, ker tako razmišljanje ni za nikamor. In za božjo voljo, nehaj gledati turške nadaljevanke!

kako se kaže ta njegova osebnostna motnja….hkrati pa, da je uspešen direktor. Katere firme pa?

Se piše Ljoljo?

Pa saj verjetno ja ne misliš, da boš to na javnem forumu izvedela- očitno se še ne zavedaš, kako je Slovenija majhna.

S študentom praviš? :)))
Ti nisi gladka :))))
Če si plačala pijačo te ne bo pobralo. Jaz sem tudi marsikdaj plačala drink, čeprav so se kot levi borili da ne plačam, bila sem vztrajna in niso imeli izbire,… a so potem to cenili, ker je redkost da ženska plača drink.
[/quote]

Kaj?? A da ni gladka??
A da 35 letniki hocjo sexat s studentkami je pa normalno??

Ne bo slo tko. Tudi 30letnice si lahko izberemo mlajse za igro.

DXB

Kdo si ti da bos sodil kdo je podpovprecen?
Sem te vprasala v cem si ti nadpovprecen, pa ne znas povedat.
Sexas pa z eno k ti je pospravila stanovanje in ti ne tezi in vizualno sploh ni neki posebnega.

Sem pa spoznala enega podobnega tebi. Se ima za tipa iz visjega sloja. Nadpovprecno izobrazen. Luksuzen flet . Nadpovprecno inteligenten. Zelo dober videz. Verjetno tvojih let ali malo manj. Debatiral bi o politiki in podobnem. Ima se res za ne vem kaj. A kaj njemu vse materialno in obcutek vecvrednosti? Zenska ga je zapustila, ker je psihic narcisoiden. Ni srece za njega v lajfu.
Tako k ti s povprecnicami niti sexal ne bi, a verjamem da kdaj iz krize more spustit svoj nivo. Model bo crknu sam..sigurna sem.

Vsaka taksna zivljenska zgodba ima dve plati. Lahko je zenski po dveh desetletjih zivljenja v relativnem izobilju zasluznega za vse to po dolgem in pocez popljuvati kot zadnji drek. Vsekakor je sila obicajno. Ce je bil res tako grozen, hkrati pa je ona res tako zelo za vse zasluzna, bi ga ze davno nacevljala kot je tudi sicer navada sodobnih zensk. Pa je celih 20 let “trpela”. Le zakaj? Zaradi dobrega srca ze ne, lol.

Zares izkusenim tipom je kristalno jasno, da pri zenski ni za racunati s kanckom hvaleznosti za karkoli. Ko bi samo vedeli kaksnih vse zgodb sem se ze naposlusal.
Konzul ene najbogatejsih zahodnih drzav je iz punce s culo v roki naredil uspesno poslovno zensko. Vse je zanjo naredil. Komaj pismeno jo je izsolal. Jezik jo je poslal piliti na drugi konec sveta. Lepotne operacije je placal. Se pa se sta prepotovala. In to kar se da udobno. Ni da ni. Vse to mi je ob vsesplosnem pljuvanju sama povedala. Veste kdaj? Tik po tem, ko sem jo v ceneni sobici brez oknov pofukal pol ure po prvem srecanju. Veste kako grozen je bil? Picke ji ni hotel lizat. Pa za drugimi zenskami je menda gledal. Katastrofa je bil, lol.
Pa ena podobnega kalibra. V svojih dvajsetih. Spet sama vse povedala. Par let porocena s CEO globalne korporacije. V suiti Four Seasons hotela ene izmed svetovnih prestolnic je zivela medtem ko se je odvijala sodna bitka kar je “pobegnila” od moza. Isto, ni da ni, da ji ni omogocil. Luksuz, da si ga vecina predstavljati ne more. Ampak tako kot prva je bilo vse izreceno v smislu povzdigovanja lastne vrednosti, ne karksnekoli hvaleznosti za karkoli. Edino kar je bilo pomembno je, da ji je z nozem menda grozil. Po vsem tem kar je zanjo naredil, in kako ga je okoli prinesla in kako ga bo z locitvijo sele oskubla, me sploh ne preseneca, ce bi se mu utrgalo. Ampak ona seveda nic od tega ni zmogla videla. Le po tipu se ji je pljuvalo in fukalo v razkosju, ki ga je “bivsi” placal.
In se bi lahko nasteval. Nenzadnje ste lahko podobne zgodbe videli odviti se tudi na TV. Hulk Hoganova zena je npr. tudi ena taksnih.

Skratka, prevec vem, da bi padal na takne tragicne zgodbe silno “zlorabljanih” zensk, ki komaj da vedo kaj vse je lahko realno zivljenje, ko si moras servirano sam zasluziti.

Ti pa tudi dobro robo kadiš, da imaš tako bujno domišljijo.

Pustimo tiste relativne poglede na uspeh posameznika. Očitke o psihopatstvu sem že večkrat dobil, vendar popolnoma neupravičeno.

Nalepko psihopat zna nalimati vsaka budala, ki pri drugemu ne more ničesar čustveno izsiliti ali ga z manipulacijo dresirati kot cucka.

Direktnih ljudi, ki imajo kaj za povedati tudi o vas se vsi bojite kot hudič križa. Ker vas lahko z enim stavkom ali parimi besedami ustrelijo skozi navidezno lupino, ki jo kažete navzven, direktno v občutljive dele.

Si vis pacem, para bellum.

Banda di lupi

A ves ko cloveka vidis ali pa si ob njem nekaj casa in nekaj zaznas?
Nekaj ti govori da pojdi stran. Da je psihic. (Ceprav imas nasmesek, je zelo uglajen in lep kot iz skatlice)

No, to.

Ok, sem nehala brati na prvi strani, kaki komentarji 🤣😂😂😂😂, se nisem upala naprej. 🤣
Ko se smeh odpre, leta odpadejo, porajtajo pa, pa če je to 20 mlajši. 🤣😂😂😂😂
Ene se odločimo tako. Iz takih in drugačnih razlogov. Ker nismo popolne Modne, pa še sekret ne damo. Kdo bo pa tolerirala vse kar se tu gor bere 🤣😂😂😂😂🤗

🤣😂😂😂 spolzko nazaj potegnem, kjer sami ne veste občutljivo. 😅
Čeprav odgovor ni bil namenjen meni.

No, to so bile moje prve zaznave pri njemu. Prvi vecer ko sem ga spoznala me je nekaj presekalo da naj grem stran. Drugic ko sem ga videla od dalec, sem spet nekaj zaznala.

Je privlacen na prvo zogo. Zna nositi svojo masko. Vendar se zacuti neka nevarnost.

Pa sem po npr. Enem mesecu sla celo tako dalec, da sem vztrajala da nekam skupaj greva. Jaz ce z nekom nekam grem, grem pozitivno naravnana do tega cloveka. Drugace nima smisla.
On je naredil s svojim obnasanjem tako, da sem se ob njem pocutla kot najvecja smet, grda, nezazeljena, nepomembna… zacutila sem njegovo prikrito agresijo in sem se ga tudi ustrasila. Fizicno agresiven ni bil, samo psihicno. Pocutila sem se ujeto, moja samoobramba je odpovedala. Kot bi obnemela ob njegovi pasivni agresiji. Kljub temu ni hotel spremeniti plana in da bi rekel, da je pac bolje ce se predcasno vrneva.
Po tem “spoznavnem izletu” se nisem mogla psihicno pobrat 2 tedna.

Aja, pa “izlet” oz. Vse stroske sem placala 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}jaz, 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}on.

Dobro opazujes. Temu je zato tako, ker se zenske borijo za njih in jih ne izpustijo iz rok.


Marsikateri podpovprecnez si domislja da zivljenje razume bolje od nadpovprecnezev 3 stopnice nad njem. Ob zavrnitvi pa takoj postanejo narcisoidni psihici, ki bodo sami crknili, lol.

Lej sam profilno sliko sem pokazala kolegici ki ljudi dobro preceni, pa je rekla da je narcis. Isto je rekel moj starejsi moski prijatelj, ki sem mu opisala zgodbo.

Lej njegova zelja je, da crkne sam. Rekel je da bi najraje prodal vse in sel potovat, …. da preboli zavrnitev.. ker tukaj nima nic. Nesrecnik.


To morate biti sami nadpovprecnezi, da znate odokativno tako dobro oceniti ljudi. A to, da bi sliko pokazala tej “jasnovidni” prijateljici preden si sla na “potovanje”, ti pa ni padlo na pamet?

Zenska, kako samo ti lazes, lol.
Ko bi ljudje poznali dejansko zgodbo, lol.


To morate biti sami nadpovprecnezi, da znate odokativno tako dobro oceniti ljudi. A to, da bi sliko pokazala tej “jasnovidni” prijateljici preden si sla na “potovanje”, ti pa ni padlo na pamet?

Zenska, kako samo ti lazes, lol.
Ko bi ljudje poznali dejansko zgodbo, lol.

Pravilo je, da so vsi dobro situirani moški že oddani, pa lahko niti malo ni privlačen. Dokaz so razni neprivlačni politiki, ki imajo tako žene kot ljubice.

Hahaha, ze to odebeljeno je en pokazatelj, da je z njim nekaj narobe. ;)))))

Avtorica, zate ti oddani in situirani moški sploh ne bi bili zanimivi če prvo ne bi bili oddani in kot drugo ne bi imeli nekaj pod palcem. Briga tebe kakšen je desc, važno je kaj je in kaj ima.

V tej temi jamrajo grde babe, ki jih nihče ne povoha.

New Report

Close