Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vsi fajn moški oddani?

Zakaj so vsi fajn moški oddani?

Spoznala sem prijetnega moškega. Umirjen, prijazen, razgledan, ne pije, ne kadi… a sem kmalu ugotovila, da je poročen. Kot ponavadi.

Vsakič, ko srečam kakega fajn moškega, ugotovim, da je poročen. A res ni več ok samskih, vse, kar je ok oddano?

Tule na monu so ja sami biseri.

Katerega imaš v mislih? Božota ali Gorenjskega volka ali tistega Švicarja ali kaj je?

Fajn moški se ločijo zaradi fajn žensk.

Baje je v Belgiji stopnja ločitev 70 %, torej poročeni le niso vedno tako fajn. Drži se samskih.

Odgovor na objavo uporabnika
Niti ne, 24.04.2024 ob 19:13

Fajn moški se ločijo zaradi fajn žensk.

Pol pa niso tako fajn… Če se loci zaradi ene, se bo zaradi vsake druge spet…

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 19:12

Katerega imaš v mislih? Božota ali Gorenjskega volka ali tistega Švicarja ali kaj je?

MIslim kere fore… in kaj men al pa nastetim manjka?

Jst se popolnoma strinjam z vasimi zahtevami… res.

Ampak!

😉

 

Sa gospodom, gospodski a sa ciganima, ciganski.

jaz pa vsakič, ko spoznam kakšno meni lepo žensko se izkaže, da je že oddana. Tiste ki so meni všeč so vse že poročene. Tistim ki sem pa jaz všeč, pa one meni niso.

Anonimno 9589, si povedal, kar bistvo. Moški gledate na videz žensk, ženske pa na karakter moških.

Vsi ne gledamo žensk po videzu. Je dovolj povprečna pa je še to danes kaj pametnega težko dobiti.

Franček, a če je podpovprečnega videza pa itak nima šans, a ne? Kaj bo ok srce, razum, karakter, če pa ni vsaj povprečno lepa.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 24.04.2024 ob 19:14

MIslim kere fore… in kaj men al pa nastetim manjka?

Jst se popolnoma strinjam z vasimi zahtevami… res.

Ampak!

😉

 

Sa gospodom, gospodski a sa ciganima, ciganski.

Jp kaj jim manjka odlični športniki,inženirji , ne kadijo,ne pijejo imajo pošlihtano v glavi za družinsko življenje a ne najdejo v tem svetu vredu ženske. Ženske pa takih ne šmirglate, ker vam niso zanimivi.Ajde pejte raje, da vas frajerji naskakujejo potem pa jok in stok kako ste prevarane.

v Sloveniji so samo slovenski moški ločeni. Balkanci so vsi poročeni s Slovenkam.

Odgovor na objavo uporabnika
franček168, 24.04.2024 ob 19:29

Jp kaj jim manjka odlični športniki,inženirji , ne kadijo,ne pijejo imajo pošlihtano v glavi za družinsko življenje a ne najdejo v tem svetu vredu ženske. Ženske pa takih ne šmirglate, ker vam niso zanimivi.Ajde pejte raje, da vas frajerji naskakujejo potem pa jok in stok kako ste prevarane.

JSt sm biu vedno zazeljen pri puncah. Ampak ne bom se sel z neko ki je mela nespodoben nacin zivljenja. Pa raje si placam nadomestno mamo in drkam cel lajf.

Jebite se model🖕

moški gledamo ženske skozi njihov dekolte. Ženske gledajo moške kozi njihovo denarnico.

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 19:19

Anonimno 9589, si povedal, kar bistvo. Moški gledate na videz žensk, ženske pa na karakter moških.

Tiste ta lepe imajo neverjeten ego, so nadute in arogantne, zelo neprijetna družba skratka. Imam raje svojo sivo miško, ki mi ne teži, ko se družim s svojimi prijatelji Jackom Danielsom, Jim Beamom ter Johnniem Walkerjem niti, ko kadim belo piramido z rdečim sončnim zahodom.

Tudi ženske gledamo na to da nam je privlačen. Človek nas mora privlačiti, ne moreš biti z nekom, če se ti Gabi, pa če ima še tako krasen značaj.

ti boš bila umrla devica 

Franček, a ne boš povedal, da imaš izjemno visok libido in da pričakuješ, da je punca, ne ženska, čeprav si gospod v letih in da ti v par dneh da noge narazen? Smo že prebrali te tvoje litanije, večkrat.

To tipi samo v glavi fantaziramo, kakšna bi kao mogla bit vizuelno, v praksi ti pa potem zmeša glavo ena čist nevpadljiva, ker ima tisto nekaj zate, zna narest, da se ob njej počutiš bolje kot prej, ima šlif za upravljanje s tvojim emocionalnim stanjem, v tako se zacopaš in ti samo še ona diši in ti je najlepša na svetu, tudi če objektivno ni nič posebnega.

Najbrž sicer je glede videza neka meja in se ne moreš do ušes v eno absurdno debelo ali pa res ful grdo, ampak ena čist povprečna ti pa komot rata najlepša na svetu, če potegne najboljše iz tebe in ob njej kar zrasteš.

Ne, med samskimi moškimi ni izbire. IMaš tak podn od moških kot je recimo Božo. To se ga ogne vsaka ženska. Ostali niso tak podn, kaj veliko boljši pa niso.

Nekateri zapiti, drugi prdijo ženskam v obraz (tema na monu danes), večina lenuhov, ki pričakuje, da jim bo ženska rit odnašala, da ne omenjamo tipov, ki puščajo tarzane v postelji (tema na monu).

 

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 19:02

Spoznala sem prijetnega moškega. Umirjen, prijazen, razgledan, ne pije, ne kadi… a sem kmalu ugotovila, da je poročen. Kot ponavadi.

Vsakič, ko srečam kakega fajn moškega, ugotovim, da je poročen. A res ni več ok samskih, vse, kar je ok oddano?

    Hahaha, zaradi teh lastnosti pa res ni  nujno da je fajn moški. Vsak ima svoje lastnosti ki jih preferira. Seveda je pa normalno da pri 40+ naletiš na večino zasedenih, saj to je logično

Ima še dosti več drugih ok lasntnosi, ne samo omenjene :).

Drugače pa ja, je težko najti takega umirjenega moškega, prijaznega, razgledanega, … večina samskih je polnih samih sebe ali pa zapitih ali pa maminih sinčkov ali pa bahači ali pa… redki so taki, da imajo vse pošlihtano v glavi. Da ne omenjam ločencev, ki so sposobni ure in ure predavat o tem kako grozna je bivša.

Še najtežje pa je najti resnicoljubnega moškega. Eni trdijo, da so samski pa se izkaže, da imajo ženo in podobno.

točn tako. Ženska če ne da na prvem zmenku noč narazen, ta pri meni drugega zmenka ne bo dočakala.

a monklje na temu forumu ste pa glavni dobitek za moškega? Z nobeno od vas nebi preživel dan na samotnem otoku. Rajši bi se vrgel med morske pse.

New Report

Close