Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vsi fajn moški oddani?

Zakaj so vsi fajn moški oddani?

sem samski, 35 let star, zaposlen, razgledan, visoko izobražen, rad potujem, mislim da poslihtan v glavi. Zakaj nimam ženske? Odgovor je sledeč: ker sodobne punce da jih pes poscije… Ne znajo nič skuhati, ne bi delale popolnoma nič, afnale bi se na Instagramu, pa njihov cilj je najti  bogatega sponzorja, ki bi jim plačeval vse. Za bruhat ste. Pojma nimate kaj je zvestoba in zaupanje, skupni interesi. Preden me napadete s feminističnim sranjem, sem dal vse to skozi, se trudil v zvezi, opravljal svoj delež v gospodinjstvu, finance na pol, pa sem kljub trudu bil vse najslabše 🙄 hvala raje sem samski, manj stroškov, manj pozrtih živcev.

Niste vi solani.

Kaj je Bog rekel? Da tisti katerim je damo znanje dobro vedo da je resnica to kar se objavlja.

Vidis ne glede na okoliscine. Nikakve skole. Samo osnovna.

Vi ste se zmenili da je ta papir ki ga mas kao pamet. Vidis pri obeh je kot je Bog rekel.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 24.04.2024 ob 20:52

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 20:23

Franček, si ista driska kot božo. Posrat moraš vsako temo. Upam, da nisi isti socialkar kot je on. On zajeda svojo mamo, v življenju pa še nikoli delal. Upam, da nisi isti nivo kot on. Deluješ že kot en z dna družbe.

Jezus se je spoprijateljil z ljudmi z dna družbe. Tako, da bi bilo lepo, če bi odprla in sprejela v svoje srce Božota in Frančka taka kot sta in jih ne obsojala, ker sta tudi onadva božja otroka.

O našem gospodu: ”And he walked among thieves, rogues, adulterers and tax collectors”.

NIsem jst Božji otrok!

Niti ti ne.

Nije rodio i rođen nije!

 

A mi misli kdo kaj odgovorit? Solani izobrazeni pa da ne mores na preprosta uprasanja nekega neizobrazenca odgovorit.

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 19:02

Spoznala sem prijetnega moškega. Umirjen, prijazen, razgledan, ne pije, ne kadi… a sem kmalu ugotovila, da je poročen. Kot ponavadi.

Vsakič, ko srečam kakega fajn moškega, ugotovim, da je poročen. A res ni več ok samskih, vse, kar je ok oddano?

Niso vsi oddani,eni smo srecno samski in uzivamo vsak trenutek

Odgovor na objavo uporabnika
Anthrax480, 24.04.2024 ob 20:52

sem samski, 35 let star, zaposlen, razgledan, visoko izobražen, rad potujem, mislim da poslihtan v glavi. Zakaj nimam ženske? Odgovor je sledeč: ker sodobne punce da jih pes poscije… Ne znajo nič skuhati, ne bi delale popolnoma nič, afnale bi se na Instagramu, pa njihov cilj je najti  bogatega sponzorja, ki bi jim plačeval vse. Za bruhat ste. Pojma nimate kaj je zvestoba in zaupanje, skupni interesi. Preden me napadete s feminističnim sranjem, sem dal vse to skozi, se trudil v zvezi, opravljal svoj delež v gospodinjstvu, finance na pol, pa sem kljub trudu bil vse najslabše 🙄 hvala raje sem samski, manj stroškov, manj pozrtih živcev.

So taksne pa drugacne z nske,tiste kvalitetne so sigurno boljnzasedene kot tiste problematicne…ki pa tidi znajo bit za kratek cas ustrezne

ga. Smola je vrgla kost. Mi hundi jo pa glodamo ves popoldan.

Antrrax, pri tvojih letih bi bil čas, da gledaš za ženskami. Verjamem pa, da tipi, ki gledate po mladih puncah namesto po ženskah, naletite na takšne kot opisuješ. Nezreli moški srednjih let, ki lazijo za puncami, naletijo točno na take kot jih opisuješ. Ostale punce se razbežijo, ko pride en tak stric, ker imajo raje vrstnike.

“ga. Smola je vrgla kost. Mi hundi jo pa glodamo ves popoldan.”

 

V bistvu sem upala, da se bodo v temi pojavili kaki normalni samski moški, pač malce za tolažbo. Ampak se je zgodilo vse prej kot to. Sem razočarana, ker se je spet pokazalo, da je moški, ki mi je všeč, poročen. Potem pa sem upala, da se pa vendarle pojavijo v temi taki ok samci, ampak se ne.

Moja želja je, da bi bila moja teza, da so fajn moški, 35+, že oddani – napačna.

Pusti ga pri miru.

V Sloveniji je premalo  samskih, moralno zrelih, poštenih moških. Ne obešajte  se po poročenih/vezanih slovenskih moških. To je sindrom “paritvene pajkovke”.

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 21:17

“ga. Smola je vrgla kost. Mi hundi jo pa glodamo ves popoldan.”

 

V bistvu sem upala, da se bodo v temi pojavili kaki normalni samski moški, pač malce za tolažbo. Ampak se je zgodilo vse prej kot to. Sem razočarana, ker se je spet pokazalo, da je moški, ki mi je všeč, poročen. Potem pa sem upala, da se pa vendarle pojavijo v temi taki ok samci, ampak se ne.

Moja želja je, da bi bila moja teza, da so fajn moški, 35+, že oddani – napačna.

Kaj ces smo te razocarali.

Po parih napisanih besedah bos tezko locila plevel od zrnja.Vecina tako moskih kot zensk ima dosti nerealno visoko mnenje o sebi,imajo tudi starejsi kot so za sabo solo zivljenja razne dusevne ali pa telesne rane in mogoce ze spremenj n v brazgotine- ki samo obcasno se skelijo. Nedosegljivo je vedno bolj “vredno’ kot dosegljivo,.. a noben kolikor toliko vreden pravi moski ne bo ogrozil svoje druzine zaradi metuljckov v trebuhu kaj pa sele zaradi disece muce.

Zakaj so vsi fajn moški oddani?

Zato, ker morajo garati, da preskrbijo otroke za katere mislijo, da so njihovi ampak niso.

In England and Wales 33% of bone marrow transplants between children and their fathers can’t be carried out because donor and patient are not compatibile. Na Hrvaškem 26%.

SEj sem ti rekel da petljas…

Ok zasedeni. Ti moras bit za to stara 20. Še uni sosedi od mame se je zdelo nelogicno… cela zacudena pravi v 30 pa 40 ze “udajú”…

Ti nisi dobra zenska. Tko da ne vem kaj gledas. Dejtaj in isci na svojem nivoju. To so ti te ki nimajo kar ti hoces. Srodni tebi. Ti nimas kar on hoce… on nima kar ti hoces…

Vidis kam pelje upor proti Bogu… nikamor. Si na cedilu. Tako pise. In na sodnjem dnevu se vas bo hidic odrekel. Sej poglej kako mas. Jaaaaa. Nemoral. Uzivancija… blud… kaksna zahojena srednjeveska pravila….

Mislim lej… ne bom rekel da si si zajebala dunjaluk… nek kompromis bos najverjetneje pa morala sprejet. Oz niti to ne jemlji za ziher.

Vrn se Bogu. To je za ziher. On uvjek pokajanje prima.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 24.04.2024 ob 21:21

Pusti ga pri miru.

V Sloveniji je premalo  samskih, moralno zrelih, poštenih moških. Ne obešajte  se po poročenih/vezanih slovenskih moških. To je sindrom “paritvene pajkovke”.

Sej to delajo naše Slovenke kao poštene. Obešajo se po poročenih.Je veliko vredu samskih moških samo so za vas neopazni drage dame.

Odgovor na objavo uporabnika
a je bil doping, 24.04.2024 ob 20:20

Franček:

A te niso vrgli ven iz kolesarstva, ker si bil dopingiran? Ali kaj je bilo?

Ja poznam slo kolesarsko amatersko sceno. Samo so vrgli ven Kopšeta za 4 leta ne pa tega, ki jim je bil vedno trn v peti kot ti pišeš. On je se sam odloču da z dopingaši ne bo dirku več in zamenju pri 30-ih šport.

vprašanje, če je na drugi strani sploh človek. Ali to samo program piše poste.

Ojej, zdaj so naklobasali še to, da se obešam po poročenih moških. Monovci pač kot monovci.

Ja, v tej temi se da razbrati, da se oglašajo predvsem tipi, ki hočejo dokazat, da so ok moški že oddani, ostali pa so pač taki kot so monovci.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon123, 24.04.2024 ob 21:26

Sej to delajo naše Slovenke kao poštene. Obešajo se po poročenih.Je veliko vredu samskih moških samo so za vas neopazni drage dame.

😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4994, 24.04.2024 ob 21:31

vprašanje, če je na drugi strani sploh človek. Ali to samo program piše poste.

A mislis da si lahko privoscijo chatgpt za 20 eur?

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 24.04.2024 ob 21:25

Zakaj so vsi fajn moški oddani?

Zato, ker morajo garati, da preskrbijo otroke za katere mislijo, da so njihovi ampak niso.

In England and Wales 33% of bone marrow transplants between children and their fathers can’t be carried out because donor and patient are not compatibile. Na Hrvaškem 26%.

Pametni danes so samski pri 30 plus in iščejo pravo žensko.Če jo ne najdejo imajo pa kako za občasen skok ali pa so samski. Ne preživljajo tujih otrok kot to eni bebci počnejo in niso v toksičnih odnosih, ki jih ni malo.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno1456, 24.04.2024 ob 21:45

Pametni danes so samski pri 30 plus in iščejo pravo žensko.Če jo ne najdejo imajo pa kako za občasen skok ali pa so samski. Ne preživljajo tujih otrok kot to eni bebci počnejo in niso v toksičnih odnosih, ki jih ni malo.

Sej sprašuje za fajn, prijaznega in razgledanega AKA provajderja AKA tistega, ki mu lahko podtakne otroka AKA drugi izbor AKA tistega po njenem 30em letu.

Strast in celonočni užitki so rezervirani za barabo AKA bad guya. Tega dobri fant nikoli ne bo deležen.

Zakaj so po 10x šle v kino gledat 50 odtenkov in je bila kasneje tudi knjiga največja uspešnica = vpogled v njihovo psiho 😉

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 24.04.2024 ob 21:26

SEj sem ti rekel da petljas…

Ok zasedeni. Ti moras bit za to stara 20. Še uni sosedi od mame se je zdelo nelogicno… cela zacudena pravi v 30 pa 40 ze “udajú”…

Ti nisi dobra zenska. Tko da ne vem kaj gledas. Dejtaj in isci na svojem nivoju. To so ti te ki nimajo kar ti hoces. Srodni tebi. Ti nimas kar on hoce… on nima kar ti hoces…

Vidis kam pelje upor proti Bogu… nikamor. Si na cedilu. Tako pise. In na sodnjem dnevu se vas bo hidic odrekel. Sej poglej kako mas. Jaaaaa. Nemoral. Uzivancija… blud… kaksna zahojena srednjeveska pravila….

Mislim lej… ne bom rekel da si si zajebala dunjaluk… nek kompromis bos najverjetneje pa morala sprejet. Oz niti to ne jemlji za ziher.

Vrn se Bogu. To je za ziher. On uvjek pokajanje prima.

Čaki Božo..ti si meni rekel da sem pentlja, kaj zdaj kar vsem boš govoril isto al kaj? A nisem jaz pentlja? Ne moreš tako zdaj..

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 20:11

Ja, potem pa srečaš moškega, ki se ima za ok, pravi, da je športnik, da je fajn moški, da je pošten, da je super in fajn. Pa ugotoviš, da cele dneve visi na monu in žali ženske pa hvali prostitutke.

🙂

Samo tule gor pa res ni več normalnih dedcev. Včasih se je še našel kak normalen, znal normalno debatirat. Tole sedaj pa bozo in še par drugih telebanov. bozman itak vodi, drugi pa mu sledijo po trčenosti.

Včasih se je še oglasil kak normalen dedec in kaj normalno komentiral. Zdaj pa sama gnojnica po ženskah.

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 24.04.2024 ob 22:02

Sej sprašuje za fajn, prijaznega in razgledanega AKA provajderja AKA tistega, ki mu lahko podtakne otroka AKA drugi izbor AKA tistega po njenem 30em letu.

Strast in celonočni užitki so rezervirani za barabo AKA bad guya. Tega dobri fant nikoli ne bo deležen.

Zakaj so po 10x šle v kino gledat 50 odtenkov in je bila kasneje tudi knjiga največja uspešnica = vpogled v njihovo psiho 😉

Jp tistemu bad guyu bodo hit nastavle. Potem pa good guyi po 30-em samski morajo s takimi na zmenke hodit pa en kup pravil in pogojev, ki jih tisti ni rabil nič. Kok so ženske ne vse jih je pa veliko dandanes pokvarjenih.Hujši so kot desci. In desci so jih prokužili, da je cenej kurba , če nimajo pametnih na lagarju kot pa s takimi se dajat. Bravo moški to so pravi moški.

Odgovor na objavo uporabnika
spetsmola, 24.04.2024 ob 21:38

Ojej, zdaj so naklobasali še to, da se obešam po poročenih moških. Monovci pač kot monovci.

Ja, v tej temi se da razbrati, da se oglašajo predvsem tipi, ki hočejo dokazat, da so ok moški že oddani, ostali pa so pač taki kot so monovci.

Moralni maček – virtual reality ?  🙂

New Report

Close