Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj Srbi pravijo, da so hrvati naj njimi stori genocid

Zakaj Srbi pravijo, da so hrvati naj njimi stori genocid


O kaksni drzavi ti bluzis. Zakaj hrvatov iz srbije niso izgnali. Imajo vse pravice kar se za hrvaske srbe ne more rect. Dejstvo je da so hrvatje cistili srbe v 2 sv in tudi v zadnji vojni. Kaksenega denarja iz slo.in hr. Zakaj so pa zide trebili a so zidje tud njihov dnar porabljal. Nehi s temi denarnimi miti. Trebili so jih ker so obsedeni katoliski fanatiki in ne zaradi tega ker bi jim odzirali denar. Med 2 sv.so ustasi pokradli vse tako srbom kot zidom in se naseljevali v srbske in zidovske bajte lastnike pa pobili ali via jesenovac gradiska itd.. Samo tiho bodi ker veliko bolj od tebe poznam zgodbo hrvaskih in bosanskih srbov in zidov.

Edini način za normalizacijo odnosov na Balkanu, je vzpostavitev majhne in šibke Srbije!

Bilo je etnično čiščenje.Kratko in jasno.

To je Tito lepo pospravil pod preprogo zavoljo celovitosti in mira Juge.


K si tok pametna. Zakaj pa so pobijali moje jude v bih med 2 sv. saj to ni bila hrvaska. Kako so jih zidje ogrozali ?Kdo jim je dal to pravico da pridejo v bih in trebijo bosanske jude kateri so bili tam od osmanov?
Raje utihni ket se ti tud sanja ne o nekaterih stvareh.

Se popolnoma strinjam.


Oni so vedno zahtevali tuje ozemlje.Tisti bolnik Slobo je zajebal tud poštene ljudi.Ampak bedakov je še naokrog,ki podpirajo ideje tega psihičnega bolnika.Isto so hoteli v Sloveniji naredit pa jim ni uspelo na srečo.Sedaj piskajo razni nebodigatreba povsod.
Tud meni je žal otrok in večine poštenih Srbov ampak imajo res kar nekaj psihotov med sabo.Ti psihoti si predstavljajo,da je ves svet njihovTo je paradoks.Tepejo roko ,ki jih hrani,zato so tam kjer so dandanes.Oni so krivi za razpad Jugoslavije.Če bi bili normalni,bi vse potekalo lepše.

To je Tito lepo pospravil pod preprogo zavoljo celovitosti in mira Juge.[/quote]
Ja tako je. Vse je marsal pod preprogo pospravil.

Če bi bili pod Srbijo bi stradali hrane.


Oni so vedno zahtevali tuje ozemlje.Tisti bolnik Slobo je zajebal tud poštene ljudi.Ampak bedakov je še naokrog,ki podpirajo ideje tega psihičnega bolnika.Isto so hoteli v Sloveniji naredit pa jim ni uspelo na srečo.Sedaj piskajo razni nebodigatreba povsod.
Tud meni je žal otrok in večine poštenih Srbov ampak imajo res kar nekaj psihotov med sabo.Ti psihoti si predstavljajo,da je ves svet njihovTo je paradoks.Tepejo roko ,ki jih hrani,zato so tam kjer so dandanes.Oni so krivi za razpad Jugoslavije.Če bi bili normalni,bi vse potekalo lepše.[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=9w2PMEWh6EM


Pod kaj pa spada 100 tisoče pobitih Hrvatov v njihovi lastni državi?A to je pa dobrodelno dejanje.Hehe vesel sem,da smo se pri nas rešili Srpske komande.Dovolj smo dajali .Da ni bilo nas bi še sedaj vozili okoli Beograda po kolovozih.

Rabimo Srbe, ker Srbi sovražijo mudžahide in bi mudžahidi lahko samo plavali v EU, če bi imeli uporabno Srbijo. Tako je pa Srbija v kurcu in imamo polno muslimanov v EU in zaradi tega države bežijo ven iz EU.

Srbi niso pobili 3.000.000 Hrvatov v Srbiji tako kot so to naredili Hrvati z Srbi na ozemlju Hrvaške in Bosne in Hercegovine med Drugo svetovno vojno.[/quote]

S to številko pretiravaš in tu se vidi kakšen zadrt butl si.

Neka dejstva pa so. Hrvati so bili naci zavezniki Hitlerjevi Nemčiji in so po vojni samo dobivali na račun vseh, ki so se proti nacizmu borili.
Ustaška Hrvaška ni bila kaznovana prav tako kot fašistična Italija ne.
Za malo se mi zdi, da nas danes jebejo za izhod na odprto morje in cono B bi morali dobiti mi Slovenci. Ne samo vino B. Še več.
Je pa to v glavnem zaje*bal jugoslovenarski komunist drug Kardelj.

Če bo šlo tako naprej bomo tudi mi Evropejci storili genocid nad Muslimani. In prav bomo imeli.

Tukaj nekdo piše v mojem imenu, ponavljam potrebujemo majhno in šibko Srbijo!

Da ne bomo na koncu Slovenci, Hrvati in Bosanci krivi za vojno v Jugoslaviji in mitinge resnice :)))))


Zakaj bi pa evropejci delali genocid nad komerkoli? Iz kaksnega razloga ravno nad muslimani? Kaj pa je teb naredu en hasim in fikreta s 3 majhnimi otroki ker dejstvo je da je najvec muslimanov v slo ravno bosancev.. A to da je hasim ona pa fikreta je dovolj da ju ubijes.

Bosna nikoli ni bila, in tudi ne bo srbska!Srbi imajo varno zavetje samo v Sloveniji.

Živjela Hrvatska i Bih!

Se popolnoma strinjam.

Se popolnoma strinjam.


Bosna je dom mnogih narodov. Bosna brez svoje raznolikosti ni vec bosna.


O kaksni drzavi ti bluzis. Zakaj hrvatov iz srbije niso izgnali. Imajo vse pravice kar se za hrvaske srbe ne more rect. Dejstvo je da so hrvatje cistili srbe v 2 sv in tudi v zadnji vojni. Kaksenega denarja iz slo.in hr. Zakaj so pa zide trebili a so zidje tud njihov dnar porabljal. Nehi s temi denarnimi miti. Trebili so jih ker so obsedeni katoliski fanatiki in ne zaradi tega ker bi jim odzirali denar. Med 2 sv.so ustasi pokradli vse tako srbom kot zidom in se naseljevali v srbske in zidovske bajte lastnike pa pobili ali via jesenovac gradiska itd.. Samo tiho bodi ker veliko bolj od tebe poznam zgodbo hrvaskih in bosanskih srbov in zidov.[/quote]
Zakaj so bile penzije v Srbiji večje kot v Sloveniji.Plače tudi.Sedaj je v Sloveniji desetkrat višja penzija.Zanimivo.Če bi si jih vi dol sami financirali,ne bi bila danes pokojnina 50 eur.Seveda dokler so hrvaška in slovenija pošiljale denar v bivši državi dol,takrat je bilo sjajno.Ej ej prozoren si kot bugarska skupština.Pozabi.

Se popolnoma strinjam.[/quote]

Se popolnoma strinjam.[/quote]

New Report

Close