Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj Srbi pravijo, da so hrvati naj njimi stori genocid

Zakaj Srbi pravijo, da so hrvati naj njimi stori genocid


Slovenci smo krivi,ker nismo dovolili slaboumnikovih mitingov istine pri nas.Kako lepo je bilo,ko so v Brežicah poslali tiste slobotove vlake nazaj.Hahahahahha .Ej da sem to doživel.

Se popolnoma strinjam.[/quote]

Se popolnoma strinjam.[/quote][/quote]Mi potrebujemo veliko in močno Srbijo ti pa velikega in čvrstega srbskega kurca ki bi zapolnil VSE tvoje luknje.

Se popolnoma strinjam.[/quote][/quote]Mi potrebujemo veliko in močno Srbijo ti pa velikega in čvrstega srbskega kurca ki bi zapolnil VSE tvoje luknje.

Se popolnoma strinjam.[/quote]


O kaksni drzavi ti bluzis. Zakaj hrvatov iz srbije niso izgnali. Imajo vse pravice kar se za hrvaske srbe ne more rect. Dejstvo je da so hrvatje cistili srbe v 2 sv in tudi v zadnji vojni. Kaksenega denarja iz slo.in hr. Zakaj so pa zide trebili a so zidje tud njihov dnar porabljal. Nehi s temi denarnimi miti. Trebili so jih ker so obsedeni katoliski fanatiki in ne zaradi tega ker bi jim odzirali denar. Med 2 sv.so ustasi pokradli vse tako srbom kot zidom in se naseljevali v srbske in zidovske bajte lastnike pa pobili ali via jesenovac gradiska itd.. Samo tiho bodi ker veliko bolj od tebe poznam zgodbo hrvaskih in bosanskih srbov in zidov.[/quote]
Zakaj so bile penzije v Srbiji večje kot v Sloveniji.Plače tudi.Sedaj je v Sloveniji desetkrat višja penzija.Zanimivo.Če bi si jih vi dol sami financirali,ne bi bila danes pokojnina 50 eur.Seveda dokler so hrvaška in slovenija pošiljale denar v bivši državi dol,takrat je bilo sjajno.Ej ej prozoren si kot bugarska skupština.Pozabi.[/quote]
Nasa familja ni nikoli zivela od drugih in kolikor vem tudi marsikatera srbska ni. So pa prednikom pokradli vse kar se je dalo ravno hrvati ustasi. Posteni hrvatje pa z ustasko zalego niso hoteli imeti opravka. Ne ti men o tem kako smo ziveli od hr denarja. Obratno je bilo z nesreco nase familje si je marsikater na hrvadkem opomogel.
Pozabi ti mi ne bomo.

Hvala dragom Bogu, što nisam Srbin!

Neka nam živi jedina i vječna Hrvatska!

Nekad do Tokia, danas ko Nokia!

rada sanjariš o srbskih kurcih.


Zivela slovenija in izrael. Zivela bih.


http://www.mapfight.appspot.com/rs-vs-hr/serbia-croatia-size-comparison

Pol srpskega ozemlja itak pripada Albaniji.Živela majhna srbija

Srbom gre prekleto v nos, da so jim Hrvati fino sprašili riti. Namesto velike so na koncu dobili malo Srbijo brez Kosova.

berem komentarje in se smejim… kako so eni omejeni , drugi so slepi, tretji preveč patrioti…. normalno je da v vojni pride do nedolžnih žrtev… vedno je tako… v dotičnem primeru je tako bilo na obeh straneh… kar mene veseli je to ,da mladi počasi že prehajajo pozabljajo to vojno in se druzijo z vsemi nacijami bivše juge… seveda so tudi izjeme katere starši od rojstva doma pumpajo z nacionalnostjo in potem so otroci napačno informirani in zagrenjeni.. kaj je bilo v primeru oluje… genocid? ne… izgon tujega prebivalstva ki je roko na srce tam živelo že vrsto let? seveda… ali je tako prav.. in zakaj je do tega prišlo… tako je moralo biti prav ali ne..


Zivela slovenija moja domovina. Zivela srbija in bih izrael in tud hrvaska ampak manj nacionalisticna in ustaska. Hrvati morjo enkrat za vselej resit ustase.

Srbi so pač najslabši vojščaki in ni čudno,da so jih Hrvati naguzili z vseh strani.Strahopetci so.


Se strinjam z večino napisanega ampak pozabljaš,da so Hrvate starši filali z idejami o bratstvu in jedinstvu in ,ko so jih začeli banditi v krajini streljat,je čisto normalno,da so obrnili ploščo.Kako bi se nam zdelo recimo,da pridejo kakšni Tipi ni važna narodnost in postavijo po naših cestah bukove hlode,da se ne moreš peljat.Točno to se je v hr dogajalo.Anarhija posameznih ljudi.Ne moreš ustanavljat državo v državi.Res pa je,da nadrajsa veliko nedolžnih ljudi.Po njihovem prepričanju je nekaj čisto normalnega,ko blokirajo promet v tuji državi.Ne vem,če bi mi na koroškem tolerirali to,da bi tam živeči avstrijci,ki so že stoletja tam,postavili hlode po cestah.Kaj ne,da je tako?Srbi na hrvaškem niso nič bolj vredni od Avstrijcev na Slovenskem koroškem.


A Kosovo je pa Albanija?

Kdaj bo(do) pa Srb(i) tebe naguzil(i)?


Se strinjam z večino napisanega ampak pozabljaš,da so Hrvate starši filali z idejami o bratstvu in jedinstvu in ,ko so jih začeli banditi v krajini streljat,je čisto normalno,da so obrnili ploščo.Kako bi se nam zdelo recimo,da pridejo kakšni Tipi ni važna narodnost in postavijo po naših cestah bukove hlode,da se ne moreš peljat.Točno to se je v hr dogajalo.Anarhija posameznih ljudi.Ne moreš ustanavljat državo v državi.Res pa je,da nadrajsa veliko nedolžnih ljudi.Po njihovem prepričanju je nekaj čisto normalnega,ko blokirajo promet v tuji državi.Ne vem,če bi mi na koroškem tolerirali to,da bi tam živeči avstrijci,ki so že stoletja tam,postavili hlode po cestah.Kaj ne,da je tako?Srbi na hrvaškem niso nič bolj vredni od Avstrijcev na Slovenskem koroškem.[/quote]

Kateri smo takrat živeli to vemo. Razpad jugoslavije je podoben ločitvi, ko žena nonstop opozarja moža, da je potrebno stvari spremeniti, on pa nič. Ko pride do ločitve, pa jok, pa grožnje, pa sranje s strani moža(saj ne rabim pisati, katero nacijo predstavlja mož), pa nagajane, izsiljevanje……, ta mož se nikoli ni mogel sprijazniti z dejstvom, da je razpadel njun zakon, ki je imel lepe in slabe lastnosti, krivil in krivi ženo, ki ga je mentalno prerasla, da o skupnem imetju ne pišem, ker ga je ona zapustila, ji ne pripada nič.
No to logiko so zavzeli nekateri in jo še sedaj furajo in objokujejo jugo.


A Kosovo je pa Albanija?[/quote]Kosovo je Srbija.


Se strinjam z večino napisanega ampak pozabljaš,da so Hrvate starši filali z idejami o bratstvu in jedinstvu in ,ko so jih začeli banditi v krajini streljat,je čisto normalno,da so obrnili ploščo.Kako bi se nam zdelo recimo,da pridejo kakšni Tipi ni važna narodnost in postavijo po naših cestah bukove hlode,da se ne moreš peljat.Točno to se je v hr dogajalo.Anarhija posameznih ljudi.Ne moreš ustanavljat državo v državi.Res pa je,da nadrajsa veliko nedolžnih ljudi.Po njihovem prepričanju je nekaj čisto normalnega,ko blokirajo promet v tuji državi.Ne vem,če bi mi na koroškem tolerirali to,da bi tam živeči avstrijci,ki so že stoletja tam,postavili hlode po cestah.Kaj ne,da je tako?Srbi na hrvaškem niso nič bolj vredni od Avstrijcev na Slovenskem koroškem.[/quote]
Haha vic stoletja o filanju hrvatov doma z bratstvom. Obratno vecina jih je ucena nasprotno. Sedim jaz z mojim ocetom v zagrebu v lokalu stara ca. 13 let lih osmi razred sem takrat koncala in za sosednjo mizo si slisal prokleti zidovi itd.. pa racuni da je bila takrat juga. Pa rece men oce evo zato necu da kazem da sam jevrej kad me pitaju od kud si. Bosanac sam. Opet bi oni kad bi mogli al jim marsal neda. Dobro da si ti slovenka. Pa ga jaz vprasam papo sta bi oni opet. On pa men pricacemo kad porastes.
Tega ne bom nikoli pozabila.

Jugo objokujejo tisti,ki niso rabili delat a so vseeno dobili platu i stan.Posebej jo objokujejo ničkoristi oficirji jna.

Srbi niso pobili 3.000.000 Hrvatov v Srbiji tako kot so to naredili Hrvati z Srbi na ozemlju Hrvaške in Bosne in Hercegovine med Drugo svetovno vojno.[/quote]

3.000.000,…..ho ho ho,……ti si pa res za štose:))))

New Report

Close