Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj starši svojim otrokom dovolite, da jedo v trgovini?

Zakaj starši svojim otrokom dovolite, da jedo v trgovini?

Voziček lahko zamenjaš otroka pač ne.
[/quote]

Otroka lahko lepo vzgojiš, pa ni želje po tem, da bi ga menjal.

Pa računi, plastične vrečke itd A misliš, da to tudi otroci puščajo v vozičkih?
[/quote]

Tudi to mi gre na živce, a se mi vsaj ne zlepi na roke in po artiklih.


Nisem socialka, vendar sem raje to, kot pa tako zabita kot si ti.
[/quote]

A zdaj če ti nekdo pove resnico, je pa zabit?

Mene to sploh ne gane. Ko pridem v štacuno, gledam in izbiram artikle, ljudi opazim samo toliko, da se ne zaletim vanje. Kaj točno počnejo, me v resnici ne zanima.
Če grem v Interspar v Cityparku, si pogosto na štantu pred vhodom vanj kupim smuti, kar je – sodeč po komentarjih tule – verjetno pod vsakim higienskim in civilizacijskim standardom.
No, po logiki nekaterih moj greh ni tako velik, saj je v tem primeru smuti že plačan, se pravi moj, ali kako? 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Nisem socialka, vendar sem raje to, kot pa tako zabita kot si ti.
[/quote]

To je tudi smešen paradoks, ko tepci razpravljate o inteligenci.

To je tudi smešen paradoks, ko tepci razpravljate o inteligenci.
[/quote]

zlasti s tepci!


Aha.
V trgovinah, kjer tisti dan noben nič ne je, pa ne rabijo čistiti.

Pa čiščenje razlitih in razsutih snovi, ko kupcem kaj nehote pade na tla, se tudi plača, kajne?

Vsak ima svoje razloge, zakaj je že v trgovini nekaj prigriznil oz. popil. Dokler to naredi nemoteče za druge, ne ne moti.

To seveda ne pomeni, da si človek naj naredi piknik sredi trgovine, da umaže vse, česar se dotakne itd.

In najpomembnejši dejavnik – da se to, kar se je, vse plača na blagajni.
[/quote]

Si se razpisala :). In ne, ni isto če oseba malica po trgovini ali če kaj pade nehote po tleh.

Tako kot ni isto če otrok doma zabriše kozarec v steno ali pa mu nehote zdrzne iz rok.

NI ISTO!

Tepci si dokazujejo inteligenco s tem, da se bašejo v trgovinah s hrano, ker ne morejo zdržat “lakote”.


Očitno tudi tebe niso vzgojili. Ampak v življenju se da naredit korak naprej. Če človek hoče.

Zakaj to delajo? Ker pamži požrejo prej, preden pridejo do blagajne in jim ni potrebno plačat. Odrasli pamžuni pa isto tako.

V bistvu, ce gledamo s stalisca evolucije, je tepec vsak, ki se zadrzuje. Poglej si film idiocracy.
Tudi, ce imas iq 200, ti to nic ne pomaga, ce se bos usajal po forumih in grdo gledal po tvojih merilih nizjerazvite po trgovinah, medtem ko te bodo ravno ti sisali po levi in desni.

Pa ce sem ze ravno v tej temi… Prodajalka na oddelku kruha mi vedno poda makovke v odprti embalazi, ne da bi to zahteval, ali da bi mulci izgledali lacni. Kdo je potem tu nor?

Saj veš o čem govori? Prodajalka ravna kot naučeno, ko njeni radarji zaznajo otroke, vrečke ne zalepi.

Ce bi imela navodila nadrejenih, tega ne bi storila. Torej vodstvo ocitno tolerira prehranjevanje po trgovinah.

Zadnjič je tu nekdo pisal, kako je ena kupila samo eno bučko al kumarco al kaj že, pa danes kako otrok je..se hrani v trgovini. Jas nič od tega ne opazim, ja opazim pa kako zabadajo svoje usrane nohte v sadje ,…to pa opazim, pa tudi rečem prodajalki, ki je blizu, naj stranko opozori.
Ne in ne moti me, če otrok v trgovini je, to ni moja last, a zabadan paradajs bo lahko moja last v kolikor ga spregledam in kupim.

Zadnjič sem videla, kako se je cela družina stisnila nekam v kot trgovine in so žrli sirove al neki tazga. Kaj je blo pa to? Zna bit, da potem vržejo vrečko stran in se zastonj nažrejo. Mislm, da nimajo tistih par €.

to sem jaz opazila v leclercu…
tri v rutah pri pomarančah, vsako je odlupila s prstom pritisnila v notranjost in dala nazaj…. stojim tam in gledam prav pisano , ampak se niso dale motit…
omenim prodajalki na tehtanju, in mi reče ,da bog ne daj kaj rečt tem strankam , da se grejo takoj pritožit.
WTF !?! to se pravi ,da se to konstantno dogaja, te iste babe.. ali nasplošno to folk dela ?

to sem jaz opazila v leclercu…
tri v rutah pri pomarančah, vsako je odlupila s prstom pritisnila v notranjost in dala nazaj…. stojim tam in gledam prav pisano , ampak se niso dale motit…
omenim prodajalki na tehtanju, in mi reče ,da bog ne daj kaj rečt tem strankam , da se grejo takoj pritožit.
WTF !?! to se pravi ,da se to konstantno dogaja, te iste babe.. ali nasplošno to folk dela ?
[/quote] to je kar nasplošno, saj tudi solato celo prelista preden jo da nazaj na polico…pa tiste roloje za pod pazduho odpirajo..da ne rečem da sem domov prinesla škatlo brez artikla za odrasle….in potem tu ubogi otrok kriv, ki zoba žemljico v trgovini in zraven že napol spi :)?

to je kar nasplošno, saj tudi solato celo prelista preden jo da nazaj na polico…pa tiste roloje za pod pazduho odpirajo..da ne rečem da sem domov prinesla škatlo brez artikla za odrasle….in potem tu ubogi otrok kriv, ki zoba žemljico v trgovini in zraven že napol spi :)?
[/quote]
Roloje za pod pazduho?
Džizuskrajst.

jao, v Tušu gledam eno malo debelo, kako si vzame čokoladico, odpre in začne jest … ko vidi, da jo gledam, da ovitek v košaro in se umakne, nakar pride nazaj, vzame še dve čokoladici in ju da v košaro in spet zgine … ko je prišla na blagajno, seveda ni bilo ovitka nikjer :)))

vse, kar sem ji rekla, je bilo: dober tek 🙂

To so zastonjkarji – zatlačijo prazno vrečko, ko požrejo ven robo, potem nekam med police. Tega je ogromno v velikih trgovskih centrih ….. Tudi varnostniki ne zaležejo.

to je kar nasplošno, saj tudi solato celo prelista preden jo da nazaj na polico…pa tiste roloje za pod pazduho odpirajo..da ne rečem da sem domov prinesla škatlo brez artikla za odrasle….in potem tu ubogi otrok kriv, ki zoba žemljico v trgovini in zraven že napol spi :)?
[/quote]

Saj nihče ne pravi, da je otrok kriv. Krivi so starši, ki z napačno vzgojo začnejo. Potem pa zrastejo v take egoiste, kot jih opisuješ. Seveda se bodo zdaj oglasile mamice, da njihova sonca pa že ne kradejo, da so to z žemljico prakticirali samo, ko so bili majhni. Njihova mularija je pa čisto ko suza.

Seveda, zato pa pišejo o tem , kako je ena kupila eno kumarco :)…pa kako je otrok jedel žemljico, pa čokolado..sem dosti v trgovinah in ne vidim tega pojava… morda enkrat na leto, kakega otroka, da kdo je v trgovini :)…larifari 🙂 larifari

Saj nihče ne pravi, da je otrok kriv. Krivi so starši, ki z napačno vzgojo začnejo. Potem pa zrastejo v take egoiste, kot jih opisuješ. Seveda se bodo zdaj oglasile mamice, da njihova sonca pa že ne kradejo, da so to z žemljico prakticirali samo, ko so bili majhni. Njihova mularija je pa čisto ko suza.
[/quote]

A potem v restavraciji tudi vedno placate preden pojeste? Ce najprej pojeste je to potem kraja?

Jaz sem mojemo do cca 2 let veckrat dala pol zemljice (polovica je ostala v vrecki) da sem lahko miru nakupovala. Okoli 2 let, ko je ze lahko razumel, sem mu pa povedala, da moramo najprej placati. Da v trgovini jejo samo dojencki, ker ne morejo pocakati in jokajo, on je pa ze velik in zna pocakat. Ni bilo nobenega izpada zaradi “prevzgoje”. Glede bacilov se pa sploh ne sekiram. Nekje jih mora pobrat in zgradit imunski sistem.

Saj nihče ne pravi, da je otrok kriv. Krivi so starši, ki z napačno vzgojo začnejo. Potem pa zrastejo v take egoiste, kot jih opisuješ. Seveda se bodo zdaj oglasile mamice, da njihova sonca pa že ne kradejo, da so to z žemljico prakticirali samo, ko so bili majhni. Njihova mularija je pa čisto ko suza.
[/quote]

brez nas, egoistov, bi imela MON srednja spopad o tem, kdo je bolj priljuden ☺☺☺

Si se razpisala :). In ne, ni isto če oseba malica po trgovini ali če kaj pade nehote po tleh.

Tako kot ni isto če otrok doma zabriše kozarec v steno ali pa mu nehote zdrzne iz rok.

NI ISTO!
[/quote]
pejt se ti učit logiko ☺
kdaj je nekaj isti, kdaj podobno in kdaj enako☺
pa ne deri se !!!!

New Report

Close