Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj tako?

Zakaj tako?

Povejte zakaj ste v večini primerov tako netolerantne/ni, če nekdo napiše svoje mnenje? Predvsem ženske ga takoj popljuvate 300/uro, moralizirate, napadate. To posebno, če nekdo/nekatera prizna, da je skočil čez plot – kar tako za zabavo?!? Ja, s kom hudiča se onegavimo potem – iz lastnih izkušenj vam povem: s poročenimi, so vsaj tiho.

Dajte, pljuvajte spet!

Poročena!…..zato bom raje tiho in uživala naprej………

zato ker če mački stopiš na rep, zacvili….
po moje se vživijo v vlogo prevarane ženske

Jaz bi pljunla..pa to ni lepo..se ne spodobi za zensko..fantje lahk pljuvate..me pa ne…haha..o unem pljuvanju..pa skoda besed…jih ne berem je najlepse najboljse..itak je najvecji povod ..fofsija..v vsako tako pljuvanje, je pač tako, da se mi vedno preradi vtikamo v zivljenja drugih, dobrodosla so mnenja, druge besede,ko pa se ne zna nehat samo pri tem,ampak je v vecini primerov vmes se dejansko pljuvanje, obtozevanje, zbadanje…ceprav bi bilo bolje da bi ziveli svoje lastno zivljenje, ampak kaj ko je drugje zmer vse bolje delat..pa magari pljuvat…

p.s. zdej bom popljuvana se jaz, poleg tebe;)

Mmmm lahko zamenjamo vloge če želiš?

PROV MAŠ!

a ti tudi cviliš?

ne jaz bolečino prenašam po moško!

nADRSALA SI GA!

Vem,enkrat se živi!

suni ga v rit, mogoče bo on pa zacvilu :))

in ti z mano, ti si zacel;)

Očitno pljuvanja ne berem ker ga (skoraj) nikjer ne vidim. Sploh mi pa ni jasno zakaj bi kdo koga popljuval, če kdo skače čez plot?

Te že slišim!!!!

Mal si poste preber, pa boš vidu! Jast sem se že parkrat z robcem brisu (pa ne tamalga)

🙂 ( tamalga)*

mene bi v rit sunla, kaj sm ti pa nardila?

ga že slišim,se opravičujem…kiklca

Tega pa vedno, in to z belim, ženi jo pa z belo brisačo obrišem, ker se nama ne ljubi takrat tuširat. Sva raje prepojena s telesnimi sokovi

Toliko časa, da bi bral bedaste poste pa spet nimam!

Prov maš!

pa jih vseeno bereš…. 🙂

Če napišeš KIR na internetu pač da si varal sigurno ne boš slišal samo “lepe” besede ampak tudi pač takšne, da tebi ne bodo všeč. Zato se mi smešno zdi tvoje vprašanje. 100 ljudi 100 čudi. Ne vem ali eni tega ne kapirate nikoli.

Ti, ljubka, še pa še razumem! Samo je pa mal čudno, ker me 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pljune.
Pa še to:
Nikjer, v nobenem postu ne pišem, da sem ženo kdaj prevaral!!! Napisal sem, da sem parkrat “skočil čez plot”. Zame pač to ni isto. Razlog: nikoli se v to nisem spustil iz ljubezni, ampak iz zabave. Taka je pač moja filozofija, pa če jo kdo sprejme ali ne!
Zdej jih bom šele dobu po nosu! Čakam

Ljudje vedno zelo neradi slišijo besedo “skok čez plot”, ker takoj zelo osebno vzamejo zato imaš 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi tu ki te popljuvajo. moje mnenje uživaj z ženo in uživaj takrat ko skočiš čez plot :))) življenje je prekratko da bi se spraševali kaj bo potem, če sploh kaj bo:) pa lep iskriv dan

New Report

Close