Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj te tukaj banajo (blokirajo)…

Zakaj te tukaj banajo (blokirajo)…

Torej, ti trdiš, da je vse laž kar NOVA24 pove, a naštet ne znaš niti ene laži?
[/quote]

LOL, a teb je pa treba desetkrat vsako stvar ponovit? Kot na noritv?


Torej ti, ki na petkovih biciklijadah vpiješ, da se boriš za svobodo govora in da si proti diktaturi, tukaj praviš, da je prav, da se linki NOVe 24 tv blokirajo?

LOL, a teb je pa treba desetkrat vsako stvar ponovit? Kot na noritv?
[/quote]
Vse si zbrkal.
Ne rabiš ti meni desetkrat vsako stvar ponovit, ti naštej 10 laži iz NOre tv.
In ne rabiš desetkrat napisat teh 10 laži. Samo enkrat jih napiši.
Je hecno a ne, ker LOLaš svoji bebavosti.

Torej, ti trdiš, da je vse laž kar NOVA24 pove, a naštet ne znaš niti ene laži?
[/quote]

Nora24 je na istem nivoju kakor Mikstonov blog, s tem, da on piše po naročilu stranke, jjebat ga koka se ne bo sama kupila, nora24 pa po naročilu stranke SDS. Eno je zlobjen posameznik, drugo pa propagandni aparat v rokah vladajoče stranke.


Torej ti, ki na petkovih biciklijadah vpiješ, da se boriš za svobodo govora in da si proti diktaturi, tukaj praviš, da je prav, da se linki NOVe 24 tv blokirajo?
[/quote]

To je privat forum in moderatorji se lahko tako odločijo. Pojdi pač trobit v en rog tja, kjer te razumejo a ne, če ti tukaj ni všeč.
Tvojih 30 sekund, ki sem ti jih pripravljena nameniti, se je izteklo, in me ni treba več citirat. Sem mislila, da gre za blokado iz drugih razlogov.


Vse si zbrkal.
Ne rabiš ti meni desetkrat vsako stvar ponovit, ti naštej 10 laži iz NOre tv.
In ne rabiš desetkrat napisat teh 10 laži. Samo enkrat jih napiši.
Je hecno a ne, ker LOLaš svoji bebavosti.
[/quote]

Če po eni uri dopisovanja še vedno nisi pogruntal, da sem ženska, imaš pa res jajca mene zmerjati z bebavo.
Pa saj vem, gledalci noretv ste vsi mal…počasni.

Nora24 je na istem nivoju kakor Mikstonov blog, s tem, da on piše po naročilu stranke, jjebat ga koka se ne bo sama kupila, nora24 pa po naročilu stranke SDS. Eno je zlobjen posameznik, drugo pa propagandni aparat v rokah vladajoče stranke.
[/quote]

A ti se bolj zanimaš za nivo poročanja kot za vsebino teh poročil?

poveš resnico o prešuštnici, ampak se da “obvoziti” z “letečim” IP-jem.

Če po eni uri dopisovanja še vedno nisi pogruntal, da sem ženska, imaš pa res jajca mene zmerjati z bebavo.
Pa saj vem, gledalci noretv ste vsi mal…počasni.
[/quote]
Mi gledalci noretv smo počasni, ker pa si ti bolj hitra od nas, pa hitro naštej teh 10 laži iz te nore tv.
No daj, na hitro


Mi gledalci noretv smo počasni, ker pa si ti bolj hitra od nas, pa hitro naštej teh 10 laži iz te nore tv.
No daj, na hitro
[/quote]

Ne spomnim se nobene, saj veš – eno uho notri, drugo ven. Kdo si bo pa tele kozlarije zapomnil. Pa ti naštej eno resnično, če si tko zagnan.

Ne spomnim se nobene, saj veš – eno uho notri, drugo ven. Kdo si bo pa tele kozlarije zapomnil. Pa ti naštej eno resnično, če si tko zagnan.
[/quote]
Aha, torej ne spomniš se nobene, veš pa da so vse zlagane?
A da naj ti naštejem eno resnično vest iz NOVE24tv, ker sem zagnan? Ni problema.
Ker je blokiran link od NOVE24 ti bom skopiral samo en delček današnje vesti.
Čitaj!
Režiser levega tranzicijskega omrežja je dolgoletni generalni sekretar Liberalne demokracije Slovenije in predsednik propadle stranke Zares Gregor Golobič. V dolgoletni vladavini LDS so se Golobič in njegovi počutili popolnoma nedotakljivi, vse do izvolitve prve Janševe vlade v letu 2004. Stranka si je v desetletni vladavini uspela nakopati bogastvo, ki je še danes fundacija za vse nove instant stranke, ki so v zadnjih letih vzniknile in tudi hitro poniknile na slovenskem političnem prostoru. Spomnimo se afer Smelt, Elan, Hit, NLB Sigma, Sklada za izgradnjo pediatrične klinike, afere Rdeči križ, operacijske mize, SIB banke in odkupa delnic te banke s strani dolgoletne predsednice uprave Triglava Nade Klemenčič, afere Orion, pa Zbiljski gaj, Pompe, Dadas, Satex in podkupnine švedskega telekomunikacijskega podjetja Erikson v primeru gradnje tretjega mobilnega omrežja UMTS.

Ti pa zdaj povej, kaj od tega ni res.


Aha, torej ne spomniš se nobene, veš pa da so vse zlagane?
A da naj ti naštejem eno resnično vest iz NOVE24tv, ker sem zagnan? Ni problema.
Ker je blokiran link od NOVE24 ti bom skopiral samo en delček današnje vesti.
Čitaj!
Režiser levega tranzicijskega omrežja je dolgoletni generalni sekretar Liberalne demokracije Slovenije in predsednik propadle stranke Zares Gregor Golobič. V dolgoletni vladavini LDS so se Golobič in njegovi počutili popolnoma nedotakljivi, vse do izvolitve prve Janševe vlade v letu 2004. Stranka si je v desetletni vladavini uspela nakopati bogastvo, ki je še danes fundacija za vse nove instant stranke, ki so v zadnjih letih vzniknile in tudi hitro poniknile na slovenskem političnem prostoru. Spomnimo se afer Smelt, Elan, Hit, NLB Sigma, Sklada za izgradnjo pediatrične klinike, afere Rdeči križ, operacijske mize, SIB banke in odkupa delnic te banke s strani dolgoletne predsednice uprave Triglava Nade Klemenčič, afere Orion, pa Zbiljski gaj, Pompe, Dadas, Satex in podkupnine švedskega telekomunikacijskega podjetja Erikson v primeru gradnje tretjega mobilnega omrežja UMTS.

Ti pa zdaj povej, kaj od tega ni res.
[/quote]

Nič. Vse je laž.

Nič. Vse je laž.
[/quote]

No, če veš, da je to laž, potem ti ne bo problem odgovort, kdo je za vse te naštete afere odgovarjal.

No, če veš, da je to laž, potem ti ne bo problem odgovort, kdo je za vse te naštete afere odgovarjal.
[/quote]

Pojma nimam, zakaj bi pa to morala vedet?

Pojma nimam, zakaj bi pa to morala vedet?
[/quote]
Ja za to, ker trdiš da je to, o čemer govori članek, laž.
Članek pa govori ravno o tem, da za naštete afere ni nihče odgovarjal. Ti pa trdiš, da je to laž. Torej, po tvojem, so te afere razčiščene. Povej kako.
Replikca, a se ti ne zdi da si se zgubila v svojem lapanju in že sama po sebi kozlaš zdaj?


Ja za to, ker trdiš da je to, o čemer govori članek, laž.
Članek pa govori ravno o tem, da za naštete afere ni nihče odgovarjal. Ti pa trdiš, da je to laž. Torej, po tvojem, so te afere razčiščene. Povej kako.
Replikca, a se ti ne zdi da si se zgubila v svojem lapanju in že sama po sebi kozlaš zdaj?
[/quote]

Noup, kozlaš ti.
Že po načinu pisanja po prvih desetih besedah vidiš, da gre za propagandno sporočilo, sploh ni treba do konca brat. In ker gre za propagandno sporočilo, je že po defoltu lažno.
Tako enostavno je to.
Zdej pa – ali uporabljaj normalen besednjak brez zmerjanja, al pa zaključiva midva – nimam tolerance za sdsovski nivo debate.

Noup, kozlaš ti.
Že po načinu pisanja po prvih desetih besedah vidiš, da gre za propagandno sporočilo, sploh ni treba do konca brat. In ker gre za propagandno sporočilo, je že po defoltu lažno.
Tako enostavno je to.
Zdej pa – ali uporabljaj normalen besednjak brez zmerjanja, al pa zaključiva midva – nimam tolerance za sdsovski nivo debate.
[/quote]

Se prav, nočeš brat, ampak veš da je laž.
A zdaj te pa moj besednjak moti in si užaljena, in bi kar zaklučla debato?

Se prav, nočeš brat, ampak veš da je laž.
A zdaj te pa moj besednjak moti in si užaljena, in bi kar zaklučla debato?
[/quote]

TI se nauči brat, nisem UŽALJENA (tega nisem napisala), napisala sem, da nimam tolerance do sdsovskega nivoja “debate”, ki je v glavnem sestavljen iz zmerjanja in žaljivk.
Jaz se tega pač ne grem, do tega imam pravico, ko nekdo začne zmerjat, je pri meni OUT.
Ali bova zaključila debato ali ne, je torej odvisno od tebe, ne od mene.
A zdaj razumeš?

“Replika” a si ti mogoče una Saša, ki se na svojem blogu vsem hvališ, da si bila v norišnici in da bi to moral vsak izkusit, ker bojda je v norišnici kul?

Ne bi vedla kdo je to, jaz ne berem takih blogov in se ne zabavam na tak način.
Ti pa kar, če ti paše.

TI se nauči brat, nisem UŽALJENA (tega nisem napisala), napisala sem, da nimam tolerance do sdsovskega nivoja “debate”, ki je v glavnem sestavljen iz zmerjanja in žaljivk.
Jaz se tega pač ne grem, do tega imam pravico, ko nekdo začne zmerjat, je pri meni OUT.
Ali bova zaključila debato ali ne, je torej odvisno od tebe, ne od mene.
A zdaj razumeš?
[/quote]
Hja, če imaš občutek da te zmerjam, to pomeni da si užaljena, tega ne rabiš pisat.
A tebe moti sdsovski nivo debate, ker ti tak nivo resnico razkrije tebi pa resnica ne paše?

Ne bi vedla kdo je to, jaz ne berem takih blogov in se ne zabavam na tak način.
Ti pa kar, če ti paše.
[/quote]

Kaj pa ti bereš pol? Dnevnik, Delo, Novice, Mladino, Večer in podoben komunističen šrot?


Hja, če imaš občutek da te zmerjam, to pomeni da si užaljena, tega ne rabiš pisat.
A tebe moti sdsovski nivo debate, ker ti tak nivo resnico razkrije tebi pa resnica ne paše?
[/quote]

Ne, zmerjanje ni občutek, zmerjanje pomeni uporaba določenih besed, ki ponavadi niso prijazne , a tega ti res ne razumeš? Niste jemali?
SDSovski nivo o meni ni zmožen razkriti ničesar, oni so samo velik ništrc, znotraj votel, okoli ga pa nič ni. Samo forma brez vsebine. O kakšni “resnici ” ni ne duha ne sluha, samo limanje izmišljenih nalepk in iskanje namišljenih sovražnikov.
O meni še naprej ne veš NIČ.

Kaj pa ti bereš pol? Dnevnik, Delo, Novice, Mladino, Večer in podoben komunističen šrot?
[/quote]

Zakaj imaš pa vtis, da sem ti jaz kaj dolžna razlagat?

Ne, zmerjanje ni občutek, zmerjanje pomeni uporaba določenih besed, ki ponavadi niso prijazne , a tega ti res ne razumeš? Niste jemali?
SDSovski nivo o meni ni zmožen razkriti ničesar, oni so samo velik ništrc, znotraj votel, okoli ga pa nič ni. Samo forma brez vsebine. O kakšni “resnici ” ni ne duha ne sluha, samo limanje izmišljenih nalepk in iskanje namišljenih sovražnikov.
O meni še naprej ne veš NIČ.
[/quote]

Kako pa veš, da o resnici ni ne duha ne sluha, če pa sama priznavaš, da sploh nočeš vohat in poslušat?
Drgač si pa ti tista ki vidiš namišljenega sovražnika. Janše se bojiš kot hudič križa, to dokazuješ v svojem pisanju in v rednem kolesarjenju ob petkih.

New Report

Close