Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj te tukaj banajo (blokirajo)…

Zakaj te tukaj banajo (blokirajo)…

Tako se govori !

Zakaj imaš pa vtis, da sem ti jaz kaj dolžna razlagat?
[/quote]
Nimam vtisa, da si mi ti kaj dolžna razlagat, vtis imam, da mi nisi sposobna razložit.

Ne, zmerjanje ni občutek, zmerjanje pomeni uporaba določenih besed, ki ponavadi niso prijazne , a tega ti res ne razumeš? Niste jemali?
SDSovski nivo o meni ni zmožen razkriti ničesar, oni so samo velik ništrc, znotraj votel, okoli ga pa nič ni. Samo forma brez vsebine. O kakšni “resnici ” ni ne duha ne sluha, samo limanje izmišljenih nalepk in iskanje namišljenih sovražnikov.
O meni še naprej ne veš NIČ.
[/quote]

A da SDSovske besede niso prijazne? A kje piše, da mora biti resnica zmeraj prijazna?

Ne, zmerjanje ni občutek, zmerjanje pomeni uporaba določenih besed, ki ponavadi niso prijazne , a tega ti res ne razumeš? Niste jemali?
SDSovski nivo o meni ni zmožen razkriti ničesar, oni so samo velik ništrc, znotraj votel, okoli ga pa nič ni. Samo forma brez vsebine. O kakšni “resnici ” ni ne duha ne sluha, samo limanje izmišljenih nalepk in iskanje namišljenih sovražnikov.
O meni še naprej ne veš NIČ.
[/quote]

A da o tebi še zmeraj ne vem nič?
Za enkrat vem to, da tvoj procesor ni ravno zmogljiv. Nezmogljivost procesorja pa je značilna za levake in tiste, ki nočejo prisluhnit obema stranema.

SDS-ovci ste tečni hujš, ko podrepne muhe. 🙂

Jaz sem samo enkrat obrnila na TV Nova 24, pa je en človek, baje voditelj tako sikal, grdo govoril in žalil, da mi je kar slabo postalo.

Voditelji na NOVA24tv ne govorijo grdo, je pa res govorijo o GRDIH levičarsko komunističnih rabotah. In potem ni čudno, da ti je zaradi teh rabot postalo slabo. Marsikomu postane.

Zgleda, da si ti en od teh, ker ne samo da grdo govoriš, si prav vulgarna.
S takimi pa jaz ne želim imeti nobenega opravka.

Že nick katerega si si nadela, pove vse in dovolj o tebi.

A da o tebi še zmeraj ne vem nič?
Za enkrat vem to, da tvoj procesor ni ravno zmogljiv. Nezmogljivost procesorja pa je značilna za levake in tiste, ki nočejo prisluhnit obema stranema.
[/quote]

Mal si uredi misli, vsaj probej, ker tole nima ne repa ne glave, še sam ne veš kaj bi rad povedal in kaj te v bistvu žuli.

NOratv opravičiti? LOL oni se ne bi opravičili ali priznali da lažejo NIKOLI. Laž na laž vsak dan, opravičila ni bilo pa še nobenega. RTV vsaj PRIZNAJO zmoto , se opravičijo, noratv tega ne bi naredila nikoli in nikdar, ker se ima za nezmotljivo, tudi če ji vsi dokazi skačejo v obraz.
V bistvu je zelo veliko vprašanje, če so SPLOH ŽE KDAJ povedali kakšno resnico. To bo veliko večji izziv, kot najti laži, ki jih je obilo.
[/quote]

Ne gledam jih, ne berem. Ne morem in pika.

Ne gledam jih, ne berem. Ne morem in pika.
[/quote]

Sej jih nobeden ne.
Neprebavljivo.


Tisti, ki hoče POŠTENO presodit o neki stvari, mora poslušat in gledat obe plati resnice. Če ti nočeš prisluhnit NOVI 24, poslušaš pa samo Leve medije, Tipa RTV slo POp tv itd…. si informirana samo z eno platjo resnice, to pomeni da nočeš resnice.
Tudi sodnik mora poslušat, pa če mu je všeč ali ne, obe strani, tako obtoženca kot tožnika. Ker edino tako lahko izlušči pravico in resnico.
Levičarji imate ta problem, nočete izvedeti resnice.
[/quote]

In kdo si ti, da nam ukazuješ, da moramo gledati tvojo TV?

Tvojih linkov ne rabim, …ne rabimo. Zakaj ne?
Ker smo že vsi pokukali na Novo24. Sem vzdržala par minut in potem obrnila. Takega načina izražanja ne prenašam. Če so to komentarji na nivoju, potem sem jaz papež. In s tem se hvališ, da je edini pravi način podajanja resnice? Da ne bo pomote, tudi drugih programov ne gledam, če me tematika ne zanima.

In da moderatorji teme brišejo, te blokirajo? Si že objavila sočno temo, ki je potrebovala izbris.
Prav je, da to blokirajo. Brala sem teme, ki so bile brisane in res, bile so krepko čez mejo realnosti. MODERATORJI, VSE ČESTITKE!

In kdo si ti, da nam ukazuješ, da moramo gledati tvojo TV?

Tvojih linkov ne rabim, …ne rabimo. Zakaj ne?
Ker smo že vsi pokukali na Novo24. Sem vzdržala par minut in potem obrnila. Takega načina izražanja ne prenašam. Če so to komentarji na nivoju, potem sem jaz papež. In s tem se hvališ, da je edini pravi način podajanja resnice? Da ne bo pomote, tudi drugih programov ne gledam, če me tematika ne zanima.

In da moderatorji teme brišejo, te blokirajo? Si že objavila sočno temo, ki je potrebovala izbris.
Prav je, da to blokirajo. Brala sem teme, ki so bile brisane in res, bile so krepko čez mejo realnosti. MODERATORJI, VSE ČESTITKE!
[/quote]

Ravno zato imajo tak nivo izražanja, ker se ne vse kriplje trudijo (en drugemu) dokazati, da njihovi “novinarji” govorijo resnico, čeprav so vsi že prepričani, da je tisto, kar jim je nek “novinar” napisal, resnica. Obupani so, tam imajo svoj peskovnik in se sproščajo.

“Novinarji”, ki si izmišljujejo zgodbice, pa gledajo, da jih vsakodnevno dovolj nakurijo, saj razumeš, Janez je dal povelje, da je treba ofce ves čas v rito špikat, da so lepo razkačene in divje. Samo takšne ofce so zagotovljeni volilci.

Ravno zato imajo tak nivo izražanja, ker se ne vse kriplje trudijo (en drugemu) dokazati, da njihovi “novinarji” govorijo resnico, čeprav so vsi že prepričani, da je tisto, kar jim je nek “novinar” napisal, resnica. Obupani so, tam imajo svoj peskovnik in se sproščajo.

“Novinarji”, ki si izmišljujejo zgodbice, pa gledajo, da jih vsakodnevno dovolj nakurijo, saj razumeš, Janez je dal povelje, da je treba ofce ves čas v rito špikat, da so lepo razkačene in divje. Samo takšne ofce so zagotovljeni volilci.
[/quote]

🔛🔚🔜

New Report

Close