Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj točno bi jaz kot izobražena in uspešna ženska morala stat za štedilnikom?

Zakaj točno bi jaz kot izobražena in uspešna ženska morala stat za štedilnikom?

hočeš reči, da si ji uspel narediti dva otroka, preden si ugotovil, da ženska ne kuha in ne pospravlja za sabo?
daj daj, prodajaj te bučke komu drugemu….
[/quote]

Kaj pa je v tem tako nenavadnega? Očitno je (vsaj pred dvema porodoma) dovolj dobro izgledala in bila dovolj dobra v postelji, da je vztrajal. Zdaj pa počasi ni več pripravljen kuhat v zameno za seks. Saj je dosti moških takih. Vztrajajo s kokošjo, ker je pač dobra, dokler jim ne potegne, da je resnično življenje s tako kokoško prava muka.

hočeš reči, da si ji uspel narediti dva otroka, preden si ugotovil, da ženska ne kuha in ne pospravlja za sabo?
daj daj, prodajaj te bučke komu drugemu….
[/quote]
Če je ta zgodba resnična, je pomoje ona njega prefinjeno “kuhala” postopno kot žabo.

Tale tema je kot kaže kontraprovokacija na ono Šnelcino temo.


Če je ta zgodba resnična, je pomoje ona njega prefinjeno “kuhala” postopno kot žabo.
[/quote]
Moški življenjsko sopotnico izbirajo s qurcem, ženske življenjskega sopotnika z glavo.
Take zgodbe niso nič novega.

Si pa vsekakor živ dokaz, da izobrazba oz. potrdilo o njej, ne pomeni intelektualne in duhovne širine in globine, niti olike, kaj šele omike. Da o pravopisu ne bi.


Moški življenjsko sopotnico izbirajo s qurcem, ženske življenjskega sopotnika z glavo.
Take zgodbe niso nič novega.
[/quote]
Prav imaš, enako možen scenarij.

hočeš reči, da si ji uspel narediti dva otroka, preden si ugotovil, da ženska ne kuha in ne pospravlja za sabo?
daj daj, prodajaj te bučke komu drugemu….
[/quote]

Najbrž je mislil da bo po otrocih bolje, če ne po prvem pa po drugem ;D

Saj ni pojnt v stanju pred štedilnikom, ampak v tem, da človek, ki sam skuha, točno ve kaj je dal notri in s kakšno voljo kuha… tudi slaba volja kuharjev se not ujame.. tak da to kar bi ti skuhala bi povzročilo le bolečine v želodcu po prebranem sodeč..

Zagovedanka ja glavno da dišiš kot vijolica…a med nogami ribji smrad bljek!!

Sploh nisem vsega brala. Tu mi je obstala ta tema in se strnjam.

Neverjetno, kako si eni ‘izobraženci’ mislijo, da so vsemogočni. V resnici pa ne znajo nič!

Moja stara mama (in ata) sta znala na majhni kmetiji preživet vseee. 7 otrok in nas vnuke na počitnicah.
Imeli smo vse – dve sobi in kuhinjo, v kateri je bil štedilnk na drva. Dva prašiča, par kur, krava in konj za voz – na njive. En divji vrt za hišo, kjer je raslo vseeee, par sadnih dreves in lipa. Pa kuža in kakšna mačka.

Kaj res ti izobraženci, gobezdala mislijo, da so sposobni preživet dva dni brez elektrike in odprtih štacun? Da jim bo gospa čistilka nosila dobrote s kmetije, katero zdaj mizerno plačajo? Neverjetno, kako je ta folk prepričan, da so nekaj več.
In kako brezsramno sprejmejo enormno plačo, čeprav so jih ravno delavci plačevali v času šolanja. Samo kasirat znajo, nobene hvaležnosti.

Dobr so si postlal ti koritneži.

Sploh nisem vsega brala. Tu mi je obstala ta tema in se strnjam.

Neverjetno, kako si eni ‘izobraženci’ mislijo, da so vsemogočni. V resnici pa ne znajo nič!

Moja stara mama (in ata) sta znala na majhni kmetiji preživet vseee. 7 otrok in nas vnuke na počitnicah.
Imeli smo vse – dve sobi in kuhinjo, v kateri je bil štedilnk na drva. Dva prašiča, par kur, krava in konj za voz – na njive. En divji vrt za hišo, kjer je raslo vseeee, par sadnih dreves in lipa. Pa kuža in kakšna mačka.

Kaj res ti izobraženci, gobezdala mislijo, da so sposobni preživet dva dni brez elektrike in odprtih štacun? Da jim bo gospa čistilka nosila dobrote s kmetije, katero zdaj mizerno plačajo? Neverjetno, kako je ta folk prepričan, da so nekaj več.
In kako brezsramno sprejmejo enormno plačo, čeprav so jih ravno delavci plačevali v času šolanja. Samo kasirat znajo, nobene hvaležnosti.

Dobr so si postlal ti koritneži.
[/quote]

Poleg tega je pa po poklicu sigurno nekaj totalno nepotrebnega in/ali nekoristnega, taki so dandanes najbolj uspešni in najbolje plačani.

Sploh nisem vsega brala. Tu mi je obstala ta tema in se strnjam.

Neverjetno, kako si eni ‘izobraženci’ mislijo, da so vsemogočni. V resnici pa ne znajo nič!

Moja stara mama (in ata) sta znala na majhni kmetiji preživet vseee. 7 otrok in nas vnuke na počitnicah.
Imeli smo vse – dve sobi in kuhinjo, v kateri je bil štedilnk na drva. Dva prašiča, par kur, krava in konj za voz – na njive. En divji vrt za hišo, kjer je raslo vseeee, par sadnih dreves in lipa. Pa kuža in kakšna mačka.

Kaj res ti izobraženci, gobezdala mislijo, da so sposobni preživet dva dni brez elektrike in odprtih štacun? Da jim bo gospa čistilka nosila dobrote s kmetije, katero zdaj mizerno plačajo? Neverjetno, kako je ta folk prepričan, da so nekaj več.
In kako brezsramno sprejmejo enormno plačo, čeprav so jih ravno delavci plačevali v času šolanja. Samo kasirat znajo, nobene hvaležnosti.

Dobr so si postlal ti koritneži.
[/quote]

To je pa odlično napisano, sm po osamosvojitvi je dosti takih koritnežev ratalo…, njihovo delo se je krepko precenilo, posebej prevajalci so si orng omastili brado s prevajanjem, večinoma se pa prčijo s tujo tehnologijo, ki je prišla iz zahoda in njihovim znanju, sami bi lahko s svojimi diplomami samo svirali qurcu… in oni mirne vesti sebe nazivajo strokovnjaki, ki si zaslužijo nadpovprečno plačo.

jaz tudi ne znam kuhat.

Ja, lahko imaš izobrazbo in lahko imaš denar, vendar to ne pomeni, da si uspešna izobraženka. Pravzaprav je bilo precej brezuspešno metanje znanja vate, po takšnem zapisu sodeč. Dam ti seveda prav, vsekakor je tvoja izbira, če boš ali ne kuhala. Danes marsikdo ne kuha več, pa se ne napihuje kot žaba v blatu. Ti bolj deluješ kot cenena sponzoruša, in morda celo imaš solidno službo, vendar za tvoj life style skrbi izbranec. Verjetno naloudan starejši, ker drugače bejbe napišejo fant, ne izbranec in ne moj moški. Kar nekaj takih dela z mano za tu nekje plačo, ki sicer ni slaba, ampak pokrije pa ravno kartične nakupe cunj po Evropi, fitnes, nohtke in koktejlčke. Vse ostalo nosi “moj moški”, kar pa ni ravno nek pojem uspešnosti, samo naduvanosti. Ko poči, pa te kokoši ne znajo več živet in se obesijo očkotom in mamam, ki so jih uspešno razvadili, nazaj domov na denarnico. Ti kar ne smradi golaža 🙂

Recimo… Poznam eno gospo, zdravnica v UKC. Fajn služi, veliko dela, ima pa 4 otroke doma, ona pa zna in naredi vse, vkuhava, kaj zašije, vrt ima (je res bolj zapleveljen od sosedovih), na laterem pridela vso sezonsko zelenjavo, če le ni dežurna, vsak dan zdravo kuha za družino, z otroki ustvarja, naučila jih je recimo tudi nogavice zaštofat, zamenjava si kakšna otroška oblačila, vedno vsa pošito, madeži sprani. Vzorna zagovedana gospodinja, čeprav z doktoratom znanosti. Kam ona paše?
Jaz imam sicer samo fax, pa tudi veliko znam in mi ni pod častjo naredit. Menim celo, da ni več daleč čas, ko bodo uporabne samo te, tazagovedane veščine.
Kot bi pravzaprav moralo biti.

jaz tudi ne znam kuhat.
[/quote]

🙂 🙂 🙂 No tole je najboljši odgovor avtorici.

Že možno da si izobražena ampak žal izobrazba nič kaj dosti ne pomaga, če si v glavi ”zagovedan” in vase zagledan snob!
Tvoje pisanje ne deluje prav nič izobraženo:)

New Report

Close