Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj vam je toliko do splava?

Zakaj vam je toliko do splava?


Ampak a ti veš, da tele, ki imamo tako rade pse tudi odgovorno ravnamo?! To je, da ga odpeljemo na evtanazijo, ko je neozdravljivo bolan in trpi.
Plod ni isto kot otrok. Plod je “zasnova” otroka, opcija. Dokler rabi maternico za preživetje, še ni otrok. In ja, raje splav, kot nezaželen otrok.
Poglejte, koliko otrok že danes trpi, ker jih starši nočejo ali ne marajo, pa je splav dovoljen. (recimo Jeseniška deklica). Ka bi šele bilo, če bi se morali vsi nesplavljeni roditi.
Porast kriminala je zagarantiran. Če ženska noče otroka, že sama dobro ve zakaj.

Ojoj, sveta preproščina! Upam, da tvoja 2 “plansko” spočeta otroka nista podedovala tudi tvoje inteligence.

Zakaj podpiram pravico do splava?

Ker nobeni ženski ne privoščim materinstva, ki si ga ne želi in nobenemu otroku ne privoščim matere, ki ga ni želela roditi.

Ker lahko ženska zanosi kljub skrbni in pravilni uporabi kontracepcije.

Ker so časi, ko je bila ženska obsojena na svojo biologijo in je bila večino časa noseča ali doječa, na srečo mimo.


Se strinjam.

Splav:
v primeru posilstva, bolezni oz. okvare pri otroku, ki se jo da prej ugotoviti
Pa včasih zaščita spodleti ali kaj takega. Sicer do tega naj ne bi prišlo, ampak… sama grem na sterilizacijo. Ampak sem slišala, da se pa včasih vseeno potem zgodi zanositev in če se bo meni to zgodilo, potem pride samo splav upoštev.[/quote]Ok, strinjam se za primer posilstva ali spodletele zaščite, v primeru, da so pri otroku okvare, pa nikakor ne – če imaš otroka rad, ga boš imel rad takšnega, kakršen je. Tudi z okvarami. Ne vem, zakaj bi kdo delal splav zaradi tega. To je nehumano.[/quote]

Torej se žrtvovati za takega otroka in celo življenje trpeti?
Bi si ti želela živeti kot rastlina? In da se nekdo žrtvuje zate?
Močno podpiram vse, ki gredo na splav, če se ugotovi, da bo otrok recimo duševno prizadet ali kaj takega.
In ja, se mi zdi še kako humano.

Obstaja tudi kontracepcija, ki nikoli ne zataji – skupaj stisnjena kolena. Ne vem, zakaj se babe ne bi bolj tega posluževale? Kdo neki vas sili v seks z nemarnimi desci?

In, ko to prebirajo ženske, marsikatera dejansko verjame in potem jok, ko zanosi.
Tole je idealno za nosečnost, kar ti prakticiraš. Očitno imata vidva veliko srečo. Večini se pri taki stvari hitro zalomi in zanosijo.

ampak moje mnenje je, da bi moral biti brezplačen splav dovoljen samo v primeru posilstva ter ogroženega zdravja matere. V vseh ostalih primerih bi moral biti plačljiv, saj je umetna oploditev tudi plačljiva.

Meni je izključno do pravice, da vsak človek lahko odloča o svojem telesu – ker bi se v nasprotnem primeru omejevanje lahko hitro razširilo na druga področja.[/quote]
Ko nosiš enkrat živo bitje v telesu ne gre več le zate, debil! In ti misliš da lahko upravljaš s svojim telesom hahah? Zakaj se ne more narediti evtanazije po želji?


Mnja, lepo, pozabljaš samo na to, da je pri predsemenskem izlivu nekaterih moških prisotnih kar nekaj povsem aktivnih semenčec. Ups!
Brez heca, jaz poznam kar nekaj otrok, ki so se rodili kljub metodi umika. Statistično gledano naj bi bil riziko okoli 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – skoraj tretjina, torej.[/quote]

Ma daj ne serite bluzatorji zahojeni…
En kup izgovorov imate za to, da potem mirne vesti lastnega otroka lahko ubijete.
Ma daj ne seri ti, s tem tvojim predsemenskem izlivom, pa posilstvi pa lapalapalapa …..sami bedni izgovori, da potem lahko morite lastne otroke.
Pa posilstva in podobno sranje…
Le kdo bo tebe, k si tak šus neumen, posilil? Komaj te kdo čaka posilit.
Najbolj se posilstev bojite ravno tiste, ki ste grde, pa glupe.
Pa predsemenski izliv?!?!? Kaj te pa pol oplodi, če ne seme? Budale trapaste.

In, če dokažejo, da bo otrok rojen s hudo napako? Ga mora tudi roditi? Da bo celo življenje odvisen od nje in da bo tudi ona celo življenje privezana nanj ali kako?
In kako bo dokazala ženska, da je posiljena oz. da ni bila?
Dosti posilstev ni prijavljenih, zaradi neprijetnega postopka. In še nekaj. Tudi v zakonih je dosti posilstev. Kaj je druga kot posilstvo to, da mož seksa z ženo, čeprav ona tega ne želi? Pa sem že kar pogosto slišala,da se tudi to dogaja.


Mnja, lepo, pozabljaš samo na to, da je pri predsemenskem izlivu nekaterih moških prisotnih kar nekaj povsem aktivnih semenčec. Ups!
Brez heca, jaz poznam kar nekaj otrok, ki so se rodili kljub metodi umika. Statistično gledano naj bi bil riziko okoli 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – skoraj tretjina, torej.[/quote]

Ma daj ne serite bluzatorji zahojeni…
En kup izgovorov imate za to, da potem mirne vesti lastnega otroka lahko ubijete.
Ma daj ne seri ti, s tem tvojim predsemenskem izlivom, pa posilstvi pa lapalapalapa …..sami bedni izgovori, da potem lahko morite lastne otroke.
Pa posilstva in podobno sranje…
Le kdo bo tebe, k si tak šus neumen, posilil? Komaj te kdo čaka posilit.
Najbolj se posilstev bojite ravno tiste, ki ste grde, pa glupe.
Pa predsemenski izliv?!?!? Kaj te pa pol oplodi, če ne seme? Budale trapaste.[/quote]

Ne, ni umor otroka. Je odstranitev skupka celic.
A potem je tudi umor, ko se samozadovoljuješ in odvržeš spermo? Torej tudi umoriš svoje otroke.

Meni je izključno do pravice, da vsak človek lahko odloča o svojem telesu – ker bi se v nasprotnem primeru omejevanje lahko hitro razširilo na druga področja.[/quote]
Ko nosiš enkrat živo bitje v telesu ne gre več le zate, debil! In ti misliš da lahko upravljaš s svojim telesom hahah? Zakaj se ne more narediti evtanazije po želji?[/quote]

Pa ti veš, da ponekod lahko?

V tej temi je očitno, kako globoko zakoreninjene lovke ima že RKC v tej deželi in nekaterih prerostih (da ne rečem kaj drugega) ljudeh.
Kar farški hinavec reče, je zakon.
In za besede debelega pujsa, ki celo življenje izkorišča ljudi, in se jim smeji v telečje obraze, so se pripravljeni pobiti med sabo in z drugimi. Kakor bo far rekel, tako bodo naredili, tudi v svojo škodo.
Oooovceeeeeeeeeeee

Pa veš, da je veliko okvar takšnih, da otrok tako in tako ne preživi? Oziroma živi (se muči) mesec, dva, mogoče leto dni, potem pa umre? Ali pa, da je kvaliteta njegovega življenja enaka nič, ne more jesti (cevka), ne more dihati (cevka), se ne more premikati, več čas pa je v bolečinah? Seveda vi vedno privlečete otroke z Downovim sindromom, vesele otročičke, ki kljub težavam, ki jih imajo, večinoma živijo lepo življenje. Na vse druge okvare pa se požvižgate, ne obstajajo. Je humano na svet spraviti nekoga, ki bo v nekaj mesecih umrl? Ali nekoga, za katerega veš, da bo samo in zgolj trpel?

Kolikor vem, so postopki umetne oploditve pri nas brezplačni (mislim, da 6) za prvega otroka, pa potem spet…

In, če dokažejo, da bo otrok rojen s hudo napako? Ga mora tudi roditi? Da bo celo življenje odvisen od nje in da bo tudi ona celo življenje privezana nanj ali kako?
In kako bo dokazala ženska, da je posiljena oz. da ni bila?
Dosti posilstev ni prijavljenih, zaradi neprijetnega postopka. In še nekaj. Tudi v zakonih je dosti posilstev. Kaj je druga kot posilstvo to, da mož seksa z ženo, čeprav ona tega ne želi? Pa sem že kar pogosto slišala,da se tudi to dogaja.[/quote]
Ma kje hodite ve babnice, da vas kar naprej lahko nekdo posili? Kje za boga se klatite, da povsod vidite posiljevalce?
Skoz zagovarjate neke migrante, ker so menda reveži, potem se jih pa bojite, da vas bodo posilili.?
A mislite, da res želi kdo posilit tako glupo babo kot se tukaj javljate?
Pravzaprav sploh ni slaba ideja o splavu. Ve glupače najbolje da zmeraj splavite, ker bo za človeštvo veliko bolje, če se vaš rod in prenos vaših glupih genov ne bo nadaljeval.

Pa tole naj posluša gospa, ki bi otroka rodila ne glede na vse prirojene okvare.

http://val202.rtvslo.si/2015/11/da-smrt-bi-lahko-prinesla-olajsanje-vsej-druzini/

Torej se žrtvovati za takega otroka in celo življenje trpeti?
Bi si ti želela živeti kot rastlina? In da se nekdo žrtvuje zate?
Močno podpiram vse, ki gredo na splav, če se ugotovi, da bo otrok recimo duševno prizadet ali kaj takega.
In ja, se mi zdi še kako humano
.

Kaj pa, če se ti otrok rodi zdrav, potem pa n.pr. pade s kolesom, se poškoduje pri skoku v vodo in podobno in ostane paraplegik? Ali nenadoma hudo zboli? Kako bo pa potem z žrtvovanjem?

Da ne bo pomote: ne zagovarjam absolutne prepovedi splava. Samo takile razlogi, kot jih ti navajaš, pa res ne pijejo vode. Življenje je namreč dosti bolj kruto, kot se površnežem lahko samo sanja.

Misliš, da je treba kam posebej hodit?

Pa veš, da je veliko okvar takšnih, da otrok tako in tako ne preživi? Oziroma živi (se muči) mesec, dva, mogoče leto dni, potem pa umre? Ali pa, da je kvaliteta njegovega življenja enaka nič, ne more jesti (cevka), ne more dihati (cevka), se ne more premikati, več čas pa je v bolečinah? Seveda vi vedno privlečete otroke z Downovim sindromom, vesele otročičke, ki kljub težavam, ki jih imajo, večinoma živijo lepo življenje. Na vse druge okvare pa se požvižgate, ne obstajajo. Je humano na svet spraviti nekoga, ki bo v nekaj mesecih umrl? Ali nekoga, za katerega veš, da bo samo in zgolj trpel?[/quote]

je humano zdraviti (in s tem podaljševati trpljenje) bolnika z rakom, za katerega vemo, da bo itak umrl?
ali nekoga, za katerega veš, da bo samo in zgolj trpel?


Mnja, lepo, pozabljaš samo na to, da je pri predsemenskem izlivu nekaterih moških prisotnih kar nekaj povsem aktivnih semenčec. Ups!
Brez heca, jaz poznam kar nekaj otrok, ki so se rodili kljub metodi umika. Statistično gledano naj bi bil riziko okoli 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – skoraj tretjina, torej.[/quote]

Ma daj ne serite bluzatorji zahojeni…
En kup izgovorov imate za to, da potem mirne vesti lastnega otroka lahko ubijete.
Ma daj ne seri ti, s tem tvojim predsemenskem izlivom, pa posilstvi pa lapalapalapa …..sami bedni izgovori, da potem lahko morite lastne otroke.
Pa posilstva in podobno sranje…
Le kdo bo tebe, k si tak šus neumen, posilil? Komaj te kdo čaka posilit.
Najbolj se posilstev bojite ravno tiste, ki ste grde, pa glupe.
Pa predsemenski izliv?!?!? Kaj te pa pol oplodi, če ne seme? Budale trapaste.[/quote]
Smanji doživljaj, pa malo se izobrazi, da se v prihodnje ne boš tako smešil/a.

P.S. Sama splava nisem nikoli naredila, sem se pa odločila za odgovorno spolnost. Glupa in grda gor ali dol, zaenkrat mi vsakič znova uspe. 🙂

to jo brezplodni poskusi moških revčkov in žensk, ki jih noben noče poseksat, da bi drugim grenili življenje.
Ljudje smo ena vrsta živali, sesalci, ki se razmnožujemo na njim lasten način in nič drugega.
Nehajte delat galamo, tam kjer ni potrebe in se raje posvetite ljudem okoli vas.

Tega ne veš. Ne veš, da se bo zgodilo. In seveda se žrtvuješ za otroka. Ko se mame z otroki s hudimi genskimi okvarami žrtvujejo zanje. In tudi one niso vedele. Vsaj jaz še nisem spoznala mame, ki je vedela, da bo imel otrok hudo okvaro, vedele pravočasno, ko bi še lahko splavila.

Edina mama, za katero vem, da je vedela za okvaro, je Renejeva mama. Kaj ste imeli pa nekateri povedati čez njo, pa vemo.

Ko samo še podaljšujejo trpljenje, ga ne podaljšujejo več. Ko ne morejo pomagati, da bi človek imel kvalitetno življenje, ne zdravijo več, ampak izvajajo paliativo.

New Report

Close