Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj vam sneg povzroča težave?

zakaj vam sneg povzroča težave?

Omejitev 70km pomeni, da je to največja dovoljena hitrost. Ne pomeni pa, da moraš toliko peljati. Dovoljeno je voziti pol manj. Je pa tako. Prilagoditi se je treba razmeram na cesti. Če imaš probleme s “počasnelami” pojdi prej od doma. Pika. Zaradi takih ta živčnih so nesreče ne pa, če lepo mirno v koloni pelješ. Že po tvojem pisanju ven seka agresivnost. Res ne bi bila rada pred tabo v avtu.

Omejitev 70km pomeni, da je to največja dovoljena hitrost. Ne pomeni pa, da moraš toliko peljati. Dovoljeno je voziti pol manj. Je pa tako. Prilagoditi se je treba razmeram na cesti. Če imaš probleme s “počasnelami” pojdi prej od doma. Pika. Zaradi takih ta živčnih so nesreče ne pa, če lepo mirno v koloni pelješ. Že po tvojem pisanju ven seka agresivnost. Res ne bi bila rada pred tabo v avtu.[/quote]

si narobe prebrala al ne razumeš? po AC je največja dovoljena hitrost 130, mi smo vozili 70 po prehitevalnem pasu, kar je bilo tudi meni čisto ok, ampak 40-50 kolikor so vozili po desnem (neprehitevalnem) pasu, pa je tu mač počasi.

Jaz sem taka, ki na AC ne prenaša počasnežev. Kar je pod 100 km/h je oviranje prometa, taki nimajo kaj počet na AC. No, danes smo se od Domžal do Lj peljali 50 km/h in sem bila prav srečna, da je tako. Seveda se še vedno najdejo taki, ki bi se peljali 100 km/h, če bi lahko.[/quote]

Da se razumemo – v noramlnih pogojih tudi mene motijo počasneži na AC ali obvoznici ali katerikoli cesti, živcev mi pa le ne žrejo….kaj čmo. Se pa strinjam, da so včasih bolj nevarni, kot tisti, ki so nekoliko prehitri.

Imaš pa izjemno bogat besednjak nadomestkov za ljudi. Moroni, debili,..Aplavdiram.

Katarina73 pa kaj hočeš? Ja, si povedala, da misliš da znaš vozit, da si frajerka, da voziš hitro in da si sploh in oh vse upaš in da vsi ostali nimajo pojma o vožnji in so počasnele in te baje blazno živcirajo. Ok, smo te razumeli, zdaj pa nehaj. Saj si frajerka no. Se tvoj ego kaj bolje počuti sedaj?

Še dobro da imamo forume, da se taki lahko malo nafilajo.

:)))))) živcirajo me? to pa ne. kje sem to napisala? jaz živcev nimam za te stvari. :))) moj ego pa se na tak način ne fila, res ne. ti si pa ravno prilezla v pisarno, a ne. joj, še vedno sneži. boš lahko prišla domov? al te pridem jaz iskat. :)))))

snow day: moj besedni zaklad je tozadevno izjemen, ker delam v gradbeništvu. 🙂

Ok, kdo je tako neumen, da se gre, ah, kao znam jaz hiter v snegu, naj kar. Enkrat ga bo lahko veliko stalo. Sem prepričana. Če drsi, drsi. Zakaj bi tvegala, da se bom nekam zaletela, le zato, da peljem več kot 40-50? Malo morgen! Varnost je na prvem mestu!

in kdo ne zna voziti vremenskim razmerom primerno, ta je šele debil!

katarina, nimam besed.
vesela sem, da te ne poznam.

katarina 73, jaz se s tvojim pristopom na cesti in tem, kako do zdaj še nisi imela nesreče ne bi hvalila. Mogoče jo doživiš samo 1x v življenju. Vožnjo je pa treba prilagoditi razmeram na cesti in če je bilo nekomu dovolj 50km/h, mu je pač bilo, mogoče je imel pa kdaj karambol, kaj veš, ali pa je bil mladi voznik. Saj bi ga lahko vsi drugi prehiteli, ne kolikor vem je na AC še prehitevalni pas, ampak po moje je bilo takih več in so tebe kot ponavadi motili. Pa že zadnjič sem ti napisala, če si nestrpna na cesti in v takih razmerah, se gre prej od doma. Res upam, da te na cesti nikoli ne srečam.

Ja, res sem malo prej prišla v pisarno, mi ni potrebno vstajati sredi noči in biti v službi ob 6h pa raje malo dlje spim. Imaš kakšen problem v zvezi z mojim prihodom v službo? Tudi kavico sem že spila. Tudi sneži še vedno, res je, samo me ne moti. Sem prišla z avtom in nisem imela nobenih problemov ne z moroni, ki vozijo 30 niti z debili z letnimi gumami kakor ti imenuješ nekatere voznike. Niti mi ni potrebno na nekem forumu se delati frajerke in si filati ego s hvalisanjem o svoji vožnji. Vedno vozim razmeram primerno in nimam težav.

Če je 73 letnica tvojega rojstva, si zame ena gospa, ki ni ravno zadovoljna s svojim življenjem in si želi biti mlada in drzna pa ji to ne uspeva več. Lahko pa to vlogo odigraš na forumih, a ne, čeprav izpadeš zelo neumna.

kOMAJ SEM PRIŠLA V SLUŽBO,sem mislila kar doma ostati,to ni sneg to je ledenica,zanašalo me je ko kretena,kaj se grejo tele cestne službe,zelo nevarno je,avtocesta še kolkrtok,ampak te mestne ceste katastrofa,domov grem kar peš če bo tako sranje..

Pravijo, da zato ne plužijo, ker se bojijo, da bo potem živo steklo na cesti. Pričakujejo močno poledico, zato le posipavajo.

Sneg je super, če ga gledam skozi okno, če smo na dvorišču in se kepamo in igramo, potem ga ni nikoli dovolj.

Če pa moram na cesto, pa bi raje videla, da ga ni. Zakaj? Zato, ker nočem povzročiti prometne nesreče.

Ja kaj pa govoriš? Bo katarina73 spet znorela, ona lahko 130 vozi po takih cestah. Saj po njeno ni nikjer nobenega problema razen počasnih voznikov. He, he.

še ena, ki je po avtocesti vozila 50, so me pač drugi prehitevali. zanašalo me je že v mestu, ko sem zavirala pred prehodi za pešce. če bo jutri takšno, ostanem doma na dopustu. ena nesreča v dežju zaradi prehitre vožnje je bila dovolj. sedaj sem morda malo preveč previdna, ampak hočem ostati cela, prav tako hočem, da cel ostane tudi moj avto.

Se pravi da bom šla danes peš domov,nič hudega,imam skibucke v prtlažniku,cesta mene danes ne vidi več..

Jutri s sabo pa metlo in lopato, da boš avtek odkidala. Evo, ravno zdajle mi je kolega razlagal, da tam, kjer so plužili, sol poledice ne topi in imajo celega vraga. Hm… mogoče bo pri vas bolje.

Prid sem, pelji se, pa boš videla. Zimske gume, ketne gor, ornk avto – pa sem plesala ko idiot in dons me tud s pištolo na glavi noben več ne spravi na cesto. Plužijo ne, sol ne deluej, ker je že 3. teden ponoči od -15 dalje, anjmanj smo imeli -19.

Najrajš mam pol take idiote, ki jim nič ni dost hitr. Za take je šola dva dni nazaj, ko so dva, ki jima ni šlo nč dost hitr, s ceste zdrzal in direkt v trugo dal. K sreči sta se razsula sama, brez nedolšnih žrtev. Izvoli!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

ja vraga no, praviš da se ne topi,očitno bom morala jutri tudi peš,dobro da imam vrtec 5 minut stran od doma,do službe pa pol ure hoje ampak take zmerne,bo vsaj za postavo dobro,če ne drugega 🙂

Jaz pa ne razumem mestnih kretenov, ki so od službe oddaljeni manj kot 1 km, pa so se šli vseeno drenjati v promet z avtomobilom. Evo ga, to so meni največji kreteni! Se vozim 25 km daleč v službo v eno smer in sem danes zjutraj porabila skoraj eno uro, da sem prišla v službo:(( Sodelavka bi šla recimo komot na trolo (LJ), pa se je zjutraj na ves glas razburjala, kakšna gneča je v mestu (pa niti nimamo službe v centru LJ, ampak blizu obvoznice) in kako ljudje vozijo, ni pa pomislila, da bi prišla peš, čeprav bi imela peš manj kot 10 minut hoje. To so zame kreteni.

iza bela: potem je imelo karambol vsaj 100 voznikov na AC kr-ljubljana, ker toliko ali ap še več jih je vozilo 40-50 km/hin redno, brez razloga, zaviralo. ostalo, ki smo vozili po prehitevalnem pasu, smo vozili 70-80 brez zaviranja in zelo tekoče.

prej nisem bila čisto natančna, imela sem dva karambola in obakrat sta se vame zaletela dva morona. enkrat je spregledal nasproti vozeči avto in zavil … vame, drugič je priletel vame od zadaj, ker … ni vedel zakaj. imam posledice za vse življenje, vseeno pa ne vozim po jajcih in se ne izogibam vožnji z avtom.

največji sovražnik voznika je strah in če te je že vnaprej strah na cesto … zakaj ptem rineš? ko sem imela avto na zadnji pogon sem šla v takem vremenu naavtobus, ker se mi je zdelo od mene sila debilno se vsesti v avto in it po klancu navzgor, ker na vrh itak ne bi prišla. pa sem avto zamenjala in zdaj s tem nimam težav.
sem kupila hišo na klancu … kaj se bom zdaj bunila, da je klanec kriv, ker ne morem speljat? ne, uredila si bom parkirišče tako, da bom lahko speljevala. če ne bom mogla z avtom ven, bom šla na avtobus.

se strinjam, da je v mestu norišnica, ampak to en zaradi snega, pač pa zato, ker vozniki ne znanjo vozit v takih razmerah. ne znajo precenit varnostne razdalje, ne znajo zavijat, ne znajo prehitevat, skratka ne znajo se prilagodit. in potem tisti, ki to znajo izpadejo nestrpneži in nevrotiki, ker jim ni jasno, kako se lahko na cesto poda budala z letnimi gumami, KI CELO RINE V KLANEC IN NAREDI TOTALEN ZAMAŠEK, kako se lahko na cesto spravi mlad voznik brez izkušenj, ipd.

brez skrbi, jaz si vzamem dovolj časa za vožnjo, računam z marsičem an cesti, ker zame cesta ni poligon, ampak pot od točke A do točke B in bi rada na vsako točko prišla živa. če pa med potjo naletim na kretenoide, pa … moram bit tiho, al lahko komentiram? :)))

Ja jaz imam tudi novga đipa,pa hude gume,pa ti povem komi sem prišla,komi,ne spomnim se da bi me kdaj tolk zanašal,upam da bojo ukrepal v cestnih službah,tole je grozno..
tudi jaz ne grem več z avtom nikamor

Zdaj pa preberi od začetka, koliko se jih tako pohvali s hitro vožnjo kot ti in zmerja druge z izrazi takimi kot jih imaš ti. Potem pa premisli, kdo je zdaj tukaj kreten. Pa sama danes ne bi tako cijazila v službo, pa sem imela ravno eno tako počasnelo pred sabo s 50 na uro, pa se nisem razburjala in jo pošiljala na avtobus, pač ona se je za svoje pojme tako prilagodila razmeram na cesti. Kje si pa ti kupila bajto, pa meni dol visi, kolikor preberem daleč stran od mene in še enkrat hvala bogu.

pa kdo se hvali s hitro vožnjo? sem napisala vsaj 2x, da sem vozila 70 – 80 km/h po prehitevalnem pasu, kot vsi ostali na tem pasu. o kakšni hitri vožji ti to?

očitno ti sneg pada še kje drugje, ne samo pred očmi. .)

Ob vseh ostalih, ki so napisali da so vozili 50km/h, pa tisti, ki so ne vem kaj že na voznem pasu AC bili zjutraj, si bila edina tolk korajžna, da si napisala 70-80km/h. Zame je to pohvala, tko kot tisto kako si ultra super dober voznik. Za moje pojme imaš pa poleg težke noge, tud težak karakter. Tko, zdaj sem pa jaz s teboj zaključila debato, ker nima smisla. Aja pa na Torovem se s helikopterja vidi na tleh na suhi cesti oznaka 40 km/h. Sem preverila, znak je pa samo pri starni za tovornjakarje. Saj veš, predzadnja debata o moronih in debilih.

New Report

Close