Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj vam sneg povzroča težave?

zakaj vam sneg povzroča težave?

Asja. in Katarina73,

Brez besed za tako arogantno obnašanje na cesti. Upam, da vaju nikoli ne srečam.

Taki nestrpneži in norci ne spadajo na cesto!

Iza bela: sej v resnici nisi tolk korajžna a ne. po moje spadaš med tiste, ki upajo samo anonimno takole pisarit in sproščat frustracije. :)))) jaz,za razliko od tebe, tudi v resnici tako govorim. :)))

težak karakter se iz avta ne vidi. če bi bila med tistimi, ki so najjači na cestah, bi obdržala mašino, ki je šla 220 km/h 🙂 , pa sem si kupila zanalašč avto, ki gre samo 160, pa še takrat tuli. tako da se znam, hvala, sama brzdat. ti pa si pač nesigurna voznica, ki jo je strah še tiste beel črte na sredi cestišča. :)))) če b ise vozila po AC mb-lendava bi šla po moje mimo cestnine tudi 40 km, za vsak slučaj, če so pozabili na tla narisat znak 40 ali postavit tablo 40. ker po tvoje je taka omejitev na vseh cestninah na AC, pa čeprav ni. in ja, tabla 40 je samo skrajno desno za tovornjake (pa z aviona se tega znaka definitivno ne vidi), tiste na tleh bodo pa tudi odstranili. ti boš pa še vedno vozila 40.

jaz se nisem pohvalila koliko sem vozila, vprašala sem, ti itak ne veš odgovora, zakaj so moroni vozili 40-50 IN ŠE ZAVIRALI NON STOP? mi znaš dogovorit, glede na to, da si bila v tisti vrsti? mate kakšen poseben fetiš vozit tako počasi in zavirat? radi gledate rdeče lučke drug drugemu na riti? :)))))))

Zdaj te mam pa dost. Jaz sem na Kranjski AC izključeno čez vikend, a ti misliš, da vsi ljudje rinemo v službo v Ljubljano. Ej pa ni zame Ljubljana center sveta, kapiš? Kako jaz vozim naj te ne skrbi, cincam brez veze ne, danes pa na nespluženih cestah sigurno ni bil heroj tisti, ki je peljal 80, zame kvečjemu idiot. Nesigurna voznica- jaz. ko boš imela prevožnih toliko tisoč km kot jaz, se pa oglasi. Pa, če želiš se pa enkrat oglasi pri Branetu Kuzmiču v šoli varne vožnje, čeprav misliš, da ti to ne rabiš. Škodilo ti ne bo. Dokler pa ti mene ne poznaš, ne sklepaj kakšna voznica sem jaz. Jaz o tebi kot karakterju, lahko sklepam iz vsega napisanega o tebi.

:))))))))))))))))))) ja buci buc. si se razkurila, a ne. me zanima ja, kolk kilometrov maš, ker si tko prepričana, da jih imaš več kot jaz. :))))) in to veš kar tako, na pamet. jaka pamet.

sem napisala, da sem heroj? nisem. to vse mi pripisuješ ti. se jaz vtikam vate? ne, ti se vame. misliš, da bom tiho? niti po nesreči ne.

ljubljana center sveta? sem to rekla? ti si to rekla. ti pa že veš. :))))

mene res prav malo briga kako ti voziš, resno. jaz se vate ne bom zaletela, kvečjemu ti vame. ker si strahopetna prpa, predvidevam, da boš potem še pobegnila. :)))))))))) da taka si sklepam po tvojem pisanju. viš? ni prijetno. tako kot ne, da ti sklepaš kakšna sem jaz kar tako, na pamet. :))))

Joj, kolk si polna sama sebe. Saj ni čudno, da imaš tako življenje,kot ga imaš:))) Buci, buc. Zame pa nikar ne skrbi, saj veš, mogoče me pa celo poznaš, pa kdaj še kavo piješ z mano:)))) Sam takrat ti ne delujem starhopetna prpa. O, shiiiit, da me le ne spoznaš:))))) BUUU.

Katarina!

Če se takole poniževalno in vzvišeno obnašaš na cesti kot tule, potem se malce zamisli. Hvaljenje in ocenjevanje sposobnosti, pa kakršnih koli, prepuščamo ponavadi strokovnjakom. Sploh pa sam sebe hvalit… ?

Mislim, da si popolnoma drugačna voznica kot predvidevaš. Bolje, da ljudje vozijo prepočasi kot prehitro, verjemi.

Iza … nič bat, take kot si ti zavoham na daleč.

in kakšno je moje življenje, moja strokovnjakinja? si moja osebna biografistka, da veš vse o meni? .)

Zima1: te floskule prihrani za koga drugega. sama sebe poznam bolje, kot kdo drug. zase boš tudi ti najbrž enako rekla. lahko pa mi razložiš kako izgleda poniževalni in vzvišeno obnašanje na cesti (predvidevam, da v avtu), pa ti povem, če se tako obnašam. naj ti namignem: z ničemer ne izstopam, ne medvedki na zadnji šipi, ne z velikostjo avta, ne s hitrostjo, ne z blendanjem, …. pa me vseeno zanima tvoje “strokovno” mnenje.
.))))))))

Kaj je babe,jaz sem najboljša voznica v celi sloveniji,skrijete se lahko :):)

Problematična si, povsod kamor se priklopiš povzroč zdrahe, povrhu se obnašaš popolnoma ignorantsko, besednjak je na nuli in ni nobeno opravičilo, gradbeništvo. Pač tipično nesamozavestno babše brez urejenega podstrešja, ki se obnaša kot da ima nepolnih dvajset let. Zdaj sem pa s tvojo biografijo in tabo zaključila za vedno, pa bi lahko še kaj napisala, vendar bom tvoji hčeri pustila na miru.

zato boš šla pa danes peš domov. :))))))))))))))) sicer pa baje v MB zdaj dežuje. vam bo stopilo led.

LOL:))) A pol greš peš domov?

Ej, Monica fora je v tem, da najboljši vejo, kdaj odnehat!!!!

LOL:))) A pol greš peš domov?[/quote]

Seveda, ker najboljši šoferji hodimo po snegu peš domov 🙂


Z vožnjo, mislim.

in tvoje subjektivno mnenje, Iza bela, je, da si ti med najboljšimi? :)))))))))) mejduš, da te v naših vrstah ne vidim. .))))))))))))))))))))))))

Mislim, da se v slabših situacijah ocenjuje predvsem, kaj je najbolj pametnoin kdo je najpametnejši. Tudi najboljši so nič vredni, če niso zraven še pametni. In pameten danes hodi peš oz. z javnim prevozom, če ni res nujno potrebno kako drugače.

Blazen IQ nič ne pomaga, če ga ne znaš uporabljat. Že zdavnaj je bilo doakzano, da je jezik eno, delo pa drugo.

Katarina najboljša sem lahko samo jaz,zato utihni,sem bila prejle v trgovini,pa je še kar ledenica,zdaj ne da samo ne morem vozit,zdaj se mi še ljudje smejijo ker hodim v skibuckah,pa v elegantnem poslovnem kostimu,računaj da imam oblečeno krilo in plašču,tudi škornji z visoko peto so me pustili na cedilu..
take so radosti zime,čeprav imam zimo rada.

Monica …. no, jest bom šla pa peš domov. si bom izvolila kar vzet pot pod noge in se bom postavila v hitri marš na AC kr-lj, ker tam itak vozijo tako počasi, da bi lahko avtomobile porivali. :)))))))) seveda bom pa pred cestninsko postajo marš upočasnila na počasen sprehod, da ne bom prehira in po nesreči zbila kakšnega delavca tam. :))))

domov bom najbrž prišla čez eno do dve uri, razen če me spotoma ne pobere kak šlepar, ker njih pa prav malo briga takael zima, oni vozijo 100+ po AC in so carji. :)))))))))

p.s.: še dobro, da nisem obula salonarjev, sicer bi znalo bit še kakšno verižno trčenje, ker bi se sigurno spotaknila ob kakšno kepo. :))))))

Katarina, zakaj vsi vozimo tako počas? Zato, ker se bojimo takih veleumov kot si ti!

res beden! Nekaj let nazaj je blo tud fuuul,snega. Avte je obračalo kot noro. Zakaj? Zato ker so prehiter peljali.

jooj, sam take osebe, pa res…. brrrr

Najbolj smešno je pa to, da so tisti najbolj glasni in polni sami sebe na forumih v resnici največje prpe na cesti in v življenju nasploh.

Katarina, gospa blizu 40-im se tukaj obnaša kot podivjana najstnica, ki je komaj naredila vozniški izpit. V resnici je pa zdolgočasena gospodinja z neke vasi na nekem klancu, ki ni zadovoljna s svojim življenjem in si obupno želi, da bi bila nekdo drug. Tole tukaj je samo vzbujanje pozornosti, ki jo v real lajfu nima prav veliko. No, mogoče tisti delavci malo žvižgajo za njo ali so pa tudi to že nehal.

Katarina 73, v bistvu se mi smiliš in res mi je žalostno, da se morajo ljudje takole dokazovati, da se potem boljše počutijo. Čeprav, po drugi strani, pa še dobro da imamo forume. Kar daj si duška.

Kuku? kje ste?

jaz bi vas še brala…. je prav zabavno, predstavljam si izabelo in katarino kot dva petelinčka ki se zaletavata en v druzga…

ha ha ha,

upam, da me zjutraj ni kdo slišal, ko sem stopila pred blok sem brez zdrave pameti naglas in sama zase zapela

o hav bjutiful moning o hav bjutiful dej-piši kao što govoriš

ampak res je blo iz srca

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Veste kaj babe,jaz se bom počas ,čez kake pol ure pobrala domov,z novo zimsko opremo-beri skibucke,avtek bo kar lepo v garaži v službi počakal,jutri pa itak da bom zamudila v službo ker bom pešačla pol ure do službe,razen če bojo ceste čiste in bom šla s taksijem,danes vožnje ne zaupam niti sebi ,kaj šele taksistu,hvala bogu za skibucke..

monica, vso srečo. brejk jor leg … rajš ne. :)))))))

joj, joj – si tolk glupa, da se mi sploh ne da odgovarjat na tvoje bedastoče. boš že zvedla kdo sem jaz, če se boš mal potrudila.

mirijam: ne vozite vsi počas. očitno, da ne. ti voziš počas, jaz ne, torej nismo vsi počas. eni tudi sicer bolj hitro živimo. :))))

Eh, ko bi bil sneg že gre. Pa čeprav počasi.Tudi jaz se vozim 60 km v eno smer na delo. A če je led ne pomaga nobena guma. imam precej nove, najboljše, pa mi je danes zjutraj ena ženska sicer na prehodu skočila tik pred mano na cesto in avto je drsel proti njej, za las je šlo, ona pa me ni niti videla. zaradi takih me je res groza na cesto, tudi, če paziš ne pomaga, če drugi ne. Zvečer pa moram nazaj, pri nas že pa cel dan dežuje in zmrzuje…

New Report

Close