Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žal mi je da sem rodila hčerko in zdaj se je moram znebiti

Žal mi je da sem rodila hčerko in zdaj se je moram znebiti

Ko od  ženske prebereš tak komentar….da preklinjaš dan, ko nisi šla na splav, da je nočeš več videti, svoje lastne hčerke, za moje pojme nisi normalna. Uničila je tvoj mir in tvoje telo? Bog ne daj, da ne boš nekoč razmišljala kakšna je tvoja hči, kako uspešna je, ali pa celo huje, da boš zaradi onemoglosti tvojega telesa, ki ga tako poveličuješ, rabila nekoga,ki bi te prišel pogledat ko si brez moči, nepokretna in onemogla.In takrat se se boš spomnila na te besede. Kakšno golazen nosi Zemlja….

Ko ženska napiše, da bo naredila splav, vsi planete po njej, da to pa ne sme, naj donosi in potem odda otroka. No, ta je recimo donosila, pa se ji čustva niso spremenila in sedaj spet vsi po njej, kakšna golazen je……. potem pa bodi pameten.

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 12.03.2022 ob 21:21

Ko ženska napiše, da bo naredila splav, vsi planete po njej, da to pa ne sme, naj donosi in potem odda otroka. No, ta je recimo donosila, pa se ji čustva niso spremenila in sedaj spet vsi po njej, kakšna golazen je……. potem pa bodi pameten.

Saj to hočem izpostaviti  – ne zgražajte se, saj smo z njenim iskrenim pričevanje dobili vpogled v resnične misli nekoga, ki razmišlja ‘odklonilno’.  Meni se zdi res lahkomiselno tako tolči po nekomu, ki ima grozovite težave s sprejemanjem svoje starševske vloge, saj se bi pred spocetjem otroka bilo nujno pogovoriti o takšnih stvareh. Če ženska reče, da noče otroka, je očitno res ni dobro nikakor siliti v to, saj se lahko usoda grozovito obrne proti vsem udeležencem, kakor se je v primeru avtorice te teme. Meni se takšna pričevanja zdijo alarmantna, mi dajo globoko misliti o nekaterih starših.  Zakaj imam včasih občutek, kot da nekateri starši resnično prezirajo svoje otroke in po nekih malenkostih lahko to šele opaziš, saj jih večina to prikriva. Sicer to ni pogosto, saj toliko stika tudi nimam s takšnimi starši, vendarle pa obstajajo v mojih izkušnjah.

Sem pa res mnenja, da je avtorica zelo motena in šele iz te težave izvira njena grozovita sebičnost, nepojmljivih dimenzij. Ona bi rada dejstvo, da je rodila živo bitje izbrisala iz svojega življenja.  Vse bi kar pometla pod odejo. Zakrivila bi neka in se delala, kot da se to ni zgodilo. To mi je še bolj problematično od tega, da sploh ima tako odklonilna čustva.

 

Na psihiatriji imajo postelje za takšne paciente kot si ti!

Človek ti nisi vredna, da živiš. Pojdi k psihijatru

Odgovor na objavo uporabnika
sovražim njo in partnerja, 21.02.2021 ob 15:53

Resnično mislite, da bi vsi morali imeti radi otroke in bi nam dojenje, previjanje, poslušanje kričanja…moralo biti nekaj zabavnega? No, pa ni! Preklinjam dan, ko sem se odločila da ne bom splavila. Sovražim otroka in sovražim partnerja! In ne provocira vsak, ki se mu materinstvo ne zdi nekaj najlepšega, ampak je to zgolj prekletstvo. Želim, da gre v posvojitev. Ne samo zato, da mi ne bo treba plačevati zanjo, ampak tudi zato, ker ne želim da imajo moji starši in brata stike z njo, ker je nikoli več ne želim videti. Uničila je moj mir, uničila je moje telo, uničila je moje družabno življenje, vzela mi je prosti čas, potovanja, skratka vse.

Odgovarjam zato, ker dejansko obstajajo take ženske. Torej. Ona ti ni ničesar uničila. Uničila si vse sama sebi, ker si dala noge narazen brez zaščite. Kako neki se je to lahko zgodilo, ko pa tako nisi hotela otrok? Otrok ni kriv, da si ga s svojo glupim neodgovornim obnašanjem spravila na svet. V posvojitev ne bo šla, ker nimaš privolitve očeta. Plačevala boš preživnino za otroka zaradi in za svoje glupo neodgovorno početje, oče otroka pa bo otroku povedal, da si umrla.

Steriliziraj se.

Ma otroci so eni navadni mrhovinarji to je dejstvo. Je pa med tabo in mano avtorica ena velika razlika! Nasprotni spol mi je odvraten! Ti pa si se zajebala ko si pustila da ti se izlije v pizdovje. In imaš na tone takih. Če imaš otroka še ne pomeni, da si odgovoren in  odrasel. Imaš kup takih ki sonckhe podtikajo starim staršem, vrtcem in šolam. To so moderne in emancipirane ženske, karijeristke, ki jih je vse več. Feministke, ki s feminilnostjo nimajo nič skupnega, ki  z vsakim dnem dokazujejo kako so sovražile da so gospodinje in matere ter so bile zaradi tega zatirane! 😉

Dej dej pišete pravljice kako poznate samske, ki niso hoteli otrok in so potem bili najbolj srečni ko so dobili otroke. Japajade. Pišete, da ji ne bo kasneje žal, ker ne bo imela otrok, da je suha veja. Verjetno egoistični starši pritiskajo, ker hočejo da jih zabavljajo vnučki. Odgovorna je sama, ampak ima tudi družba gomila masla na glavi, vključujoč z večino forumašev tukaj, ki imajo nekaj proti samskim brez otrok in jih prepričujejo naj jih imajo. Sami pa ste bedni in nesrečni.

Glede starsevstva ni samo romanticnih custev, kot jih prikazujejo filmi. Porod je na pogled ogaben, dobesedno seres pred ocmi vseh. V porodnisnicah bi morali obzirno delati s takimi materami. Taki zenski bi mogoce lazje odobrili carski rez ali ocistili otroka preden ga vidi. Tudi to siljenje z dojenjem ni dobro za psiho nekaterih mamic. Mogoce bi potem res lazje sprejela lastnega otroka. Da se zenska ne pocuti kot krava. Tezje je to razumeti nam zenskam, katerim se je oksitocin naravno sprostil v mozganih ob rojstvu. Nekaterim pa se nikoli ne sprosti in zato otrok ne morejo imeti rade. Ce ne verjamete se pozanimajte, kaj povzroca v mozganih da imas nekoga rad. Zenskam se ponavadi sprosti med porodom ali dojenjem. Zato tudi mislimo da je glih nas otrok izbrani “mesija” in bolj cudovit kot vsi ostali.

Odgovor na objavo uporabnika
LEGENDA MONA, 13.03.2022 ob 18:59

Dej dej pišete pravljice kako poznate samske, ki niso hoteli otrok in so potem bili najbolj srečni ko so dobili otroke. Japajade. Pišete, da ji ne bo kasneje žal, ker ne bo imela otrok, da je suha veja. Verjetno egoistični starši pritiskajo, ker hočejo da jih zabavljajo vnučki. Odgovorna je sama, ampak ima tudi družba gomila masla na glavi, vključujoč z večino forumašev tukaj, ki imajo nekaj proti samskim brez otrok in jih prepričujejo naj jih imajo. Sami pa ste bedni in nesrečni.

Legenda mona. Amen. Kar koli zenska naredi ni ok. Ni dobro ce nima otrok. Ni dobro ce gre na splav. Ni dobro ce ne mara otrok. Ni dobro ce ga da v rejo. Ni dobro ce ga da v posvojitev. Vidimo pa ogromno mamic, ki komaj trpijo svojega otroka (direkt cutis ta odpor ki ga ima),vendar skrivajo pred javnostjo da jih ne bi kdo obsojal. Ne marajo lastnega otroka, z njim pa vztrajajo, ker je pac to boljse za javno podobo. Ljudem je vseeno ce je vas otrok srecen ali ne, steje le popolna fasada.

Predlagam ti da sebe odstranis s tega sveta. Mislim da bos clovestvu naredila uslugo.

    Za moje pojme si navadna….. da se svojega otroka, ko si ga nosila 9 mes pod popkam zeliš znebit, kot imas srce, custva  zakaj nisi nuna? Vedi otrok, ko bo dost star, zvedel resnico, ampak takrat bo zate pozno, bos ostala  starka, z slabo vestjo. Ko se bo to zgodilo, naj te pljune ker si zaslužila.

Draga, jaz te razumem.

Verjemi, da že leta vztrajam pa ga ŽAL NIMAM!! Te ne obsojam, ker nisi edina, ki ne mara otroke, tak primer sem že slišala.

    Vendar, če si razkoračila noge, uživala in ti je bilo lepo, bi tudi ti lahko uporabila možgane. To je tvoja kaže in ti boš živela z tem grehom. Vedi, da ti bo žal. Dobro premisli, vzami si čas, ker punčki delaš krivico.Ne glede na vse si bo nekoč želela vedeti resnico…

Prasica. Sram te bodi. Ni pravice da živiš. Ljudje umirajo za rakom želijo živeti biti ob otrocih. Ti smrdljivi stvor pa si drznes to napisat. Sama si daj sus v glavo

Odgovor na objavo uporabnika
ne nasedajte, 21.02.2021 ob 15:17

Saj ni napisala, prevedla je iz tujih časopisov.
Ne bit tko naivni no, večina takih tem so klikbajti.

    Brez besed.Nora baba

Odkritosrčen in iskren zapis za katerega avtorici lahko izrazim le spoštovanje.

Ste pa vi gnoji heteronormativni krivi za take zgodbe, ker se čudite ženskam, češ koliko so stare in še niso poročene in od vsake pričakujete, da bo imela otroka. Istospolno usmerjenim pa nasprotujete, da bi posvojili otroke.

Gnoji.

Pred leti je ta zapis krožil po medmrežju in v angleškem jeziku in bil deležen hudih kritik, celo tako daleč so šli da so ugotovili, da je zadevo v javnost napisala oseba, ki sploh ni imela otroka iz Danske, mislim celo, da je bil moški. V slednje nisem ziher.

Je pa zanimivo brati to temo, ljudje so še enkrat dokazali kakšni bebci so.

Odgovor na objavo uporabnika
joj prejoj, 17.03.2022 ob 17:02

Pred leti je ta zapis krožil po medmrežju in v angleškem jeziku in bil deležen hudih kritik, celo tako daleč so šli da so ugotovili, da je zadevo v javnost napisala oseba, ki sploh ni imela otroka iz Danske, mislim celo, da je bil moški. V slednje nisem ziher.

 

Ja bil/a je danec z imenom halikon, transkeskualec, ki je trdil, da so mu vdrli v profil.

 

Očitno, da je zelo dobro razumel ženske.

Ker to je zgodba veliko žensk, ki so zaradi pričakovanja družbe imele otroke, čeprav materinstvo ni del njihove osebnosti.

To družbeni pritiski so krivi za veliko uničenih živlenj. Veliko ljudi, ki se je oglasilo v tej temi pa spada ravno v ta del družbe, ki nosi odgovornost zato.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👾👾👾👾👾👾👾, 17.03.2022 ob 17:11

Očitno, da je zelo dobro razumel ženske.

Ker to je zgodba veliko žensk, ki so zaradi pričakovanja družbe imele otroke, čeprav materinstvo ni del njihove osebnosti.

To družbeni pritiski so krivi za veliko uničenih živlenj. Veliko ljudi, ki se je oglasilo v tej temi pa spada ravno v ta del družbe, ki nosi odgovornost zato.

Kakorkoli že, šlo je za laž! Mislim da okrog tega ni potrebno filozofirati, sploh pa ne moškemu, ki misli ,da ve!

Mogoče je pa partner “pritiskal” nanjo (posredno) in je bila v precepu ter je imela otroka zanj. Navsezadnje ji je rekel: ko boš mela svojega, bo drugače.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 17.03.2022 ob 17:28

Mogoče je pa partner “pritiskal” nanjo (posredno) in je bila v precepu ter je imela otroka zanj. Navsezadnje ji je rekel: ko boš mela svojega, bo drugače.

Daj preberi prejšnja posta, bila je laž, ki so jo razkrili, to si je zmislil zmeden in malo zloben človek.

Odgovor na objavo uporabnika
halikon, 17.03.2022 ob 17:17

Kakorkoli že, šlo je za laž! Mislim da okrog tega ni potrebno filozofirati, sploh pa ne moškemu, ki misli ,da ve!

“HALIKON”,

ti imaš pa zelo resne probleme. Očitno te kot stereotipno žensko ogroža(in te je sram) , da niso vse ženske MATERINSKE in nimajo materinskega nagona. Ali pa si mošku šovinist, ki mu ni všeč, da takšne zgodbe obstajajo.

Vrjetno vem o teh stvareh 1000 krat več kot ti, glede na to da že 20 let kriminalogijo prebiram kaj ženske počnejo s svojimi otroki.

Ste pa ravno ti in ljudje kot si ti krivi, da se take stvari dogajajo, ket forsirate svoje in izvajate pririsk, na ženske kdaj bojo mele otroke, partnerja itd.

Hočeš, da ti prilepim primer ko je “ljubeča” mama ugrabljala dekleta sinu, da jih je posiljeval, nato jih je vrgla dobermanu, da jih je ubil, potem pa jih je skuhala, da sta se s sinom najedla? Mam še ene 10.000 zgodb o mamah zate, da ne boš preveč pametna.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👾👾👾👾👾👾👾, 17.03.2022 ob 18:29

“HALIKON”,

ti imaš pa zelo resne probleme. Očitno te kot stereotipno žensko ogroža(in te je sram) , da niso vse ženske MATERINSKE in nimajo materinskega nagona. Ali pa si mošku šovinist, ki mu ni všeč, da takšne zgodbe obstajajo.

Vrjetno vem o teh stvareh 1000 krat več kot ti, glede na to da že 20 let kriminalogijo prebiram kaj ženske počnejo s svojimi otroki.

Ste pa ravno ti in ljudje kot si ti krivi, da se take stvari dogajajo, ket forsirate svoje in izvajate pririsk, na ženske kdaj bojo mele otroke, partnerja itd.

Hočeš, da ti prilepim primer ko je “ljubeča” mama ugrabljala dekleta sinu, da jih je posiljeval, nato jih je vrgla dobermanu, da jih je ubil, potem pa jih je skuhala, da sta se s sinom najedla? Mam še ene 10.000 zgodb o mamah zate, da ne boš preveč pametna.

 

Sem moški, imam otroke, ti pa si WB kriminalist in nosilec univerzalnega znanja o starševstvu, partnerstvu, sexizmu, sexologiji…..

V resnici pa si samo zdolgočaseni provokator, ki razen virituale nima popolnom a nič.

New Report

Close