Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi kazalo dvigniti starost polnoletnosti?

Bi kazalo dvigniti starost polnoletnosti?

Imam dve skrivnost, ki ju ne morem nikomur zaupati. Želela bi si samo olajšati dušo, nič pa nimam proti kakšni pametni, vzpodbudni besedi ali nasvetu.

Sem dobro ohranjena 36- letnica, poročena 8 let, brez otrok po lastni odločitvi. Z možem se imava fino, ni pa več tistega vznemirjenja in metuljčkov. Tudi midva sva se v karanteni, ko sva imela samo eden drugega, prenajedla tega najinega odnosa. Zapadla sva v eno rutino, ki sva se ji vedno poskušala izogniti. In ko so nas končno spustili ven, sva šibala vsak na svojo stran, samo da nisva bila skupaj. Potrebovala sva zrak. In tako se je zgodilo, da sem spoznala njega, 13 let mlajšega osebnega trenerja. Na pot mi ga je poslala usoda. Moja osebna trenerka je zbolela in prišel je on, lep, mišičast, krepak, mlad, nasmejan, neobremenjen, poln lepih in prijaznih besed. Že na prvi uri mi je majal tla pod nogami, jaz pa tudi njemu, očitno. Vedno pogosteje sem hodila na telovadbo, vedno pogosteje na prostem, v naravi. In tam se je zgodilo. Kaj takega še nisem doživela, živalska strast. Od katere sem postala zasvojena. O nama nisva rekla kaj dosti, prepuščava se trenutkom, a vse nekako gre v smer, ko vse izgleda kot da sva postala par. Najbolj grozno mi je, ker on ne ve za mojo starost, niti za mojega moža. Imam občutek, da bi mu najina razlika v letih in tudi moj zakon, predstavljala oviro. Najhuje je, ker se mu nisem pripravljena odpovedati, čeprav moža ne bi zapustila zaradi njega, saj nama je ravno on izboljšal najin zakonski stan. Nikoli si nisem mislila, da bo moja sreča lahko odvisna od moje starosti.

 

Fejk gor al pa dol…

A niso taksne sam za s  kamnom po glavi?

Ja. Direkt za kamenovat.

Boli ga patak kok si stara in kok zasedena, sigurno mu nisi edina🤦

Odgovor na objavo uporabnika
Prestrašena407, 29.09.2021 ob 16:31

Imam dve skrivnost, ki ju ne morem nikomur zaupati. Želela bi si samo olajšati dušo, nič pa nimam proti kakšni pametni, vzpodbudni besedi ali nasvetu.

Sem dobro ohranjena 36- letnica, poročena 8 let, brez otrok po lastni odločitvi. Z možem se imava fino, ni pa več tistega vznemirjenja in metuljčkov. Tudi midva sva se v karanteni, ko sva imela samo eden drugega, prenajedla tega najinega odnosa. Zapadla sva v eno rutino, ki sva se ji vedno poskušala izogniti. In ko so nas končno spustili ven, sva šibala vsak na svojo stran, samo da nisva bila skupaj. Potrebovala sva zrak. In tako se je zgodilo, da sem spoznala njega, 13 let mlajšega osebnega trenerja. Na pot mi ga je poslala usoda. Moja osebna trenerka je zbolela in prišel je on, lep, mišičast, krepak, mlad, nasmejan, neobremenjen, poln lepih in prijaznih besed. Že na prvi uri mi je majal tla pod nogami, jaz pa tudi njemu, očitno. Vedno pogosteje sem hodila na telovadbo, vedno pogosteje na prostem, v naravi. In tam se je zgodilo. Kaj takega še nisem doživela, živalska strast. Od katere sem postala zasvojena. O nama nisva rekla kaj dosti, prepuščava se trenutkom, a vse nekako gre v smer, ko vse izgleda kot da sva postala par. Najbolj grozno mi je, ker on ne ve za mojo starost, niti za mojega moža. Imam občutek, da bi mu najina razlika v letih in tudi moj zakon, predstavljala oviro. Najhuje je, ker se mu nisem pripravljena odpovedati, čeprav moža ne bi zapustila zaradi njega, saj nama je ravno on izboljšal najin zakonski stan. Nikoli si nisem mislila, da bo moja sreča lahko odvisna od moje starosti.

 

tipični primer, ko žensko že pri pod 40 zagrabi kriza srednjih let. Ja, naveličana sta en drugega.

 

Glede “tamauga” 13 let majlšega trenerčka pa – so večinoma vsi več ali manj isti,ko pihajo na dušco toliko starim,kot si ti -ker rabijo “keš” in redne  zagotovljene stranke, so plačani tudi po učinku pridobivanja strank brez skrbi – poznam sceno, sem imela priložnost to opazovat cca 3 leta v enem lokalnem fitnesu, pa meni sta tudi dva “tka tamala” na dušco pihala – samo jaz nisem rabila tega, niti individualnih ur, znam “sama” 🙂 Sta pa onadva debele sline požirala, ne jaz. –

Tak je zate v tem primeru samo  ToyBoy, ti pa njegova sponzorka, ne samo za individualne ure fitnesa… 🙂 Si samo ena v vrsti za črtice delat pri takih  proteinsko napurmanih fantkih.Nisi pa vredna moža. Tudi zato ne,ker še kot poročena nisi znala obvladat in pregnat teh svojih nepotešenih metuljev v trebuhu. In ker se tako pri 38ih obnašašp in deluješ ko nezrela najstnica pri 15ih.

Punca ti si kar privošči, samo pazi, da ne bo bolelo, ko te bo za nov model zamenjal. Si se kdaj vprašala kaj počne tvoj mož, ko ga ni doma. Mogoče ima tudi on kakšno osebno trenerko.

Navadna kurba sanja, da je sanjska ženska. Hahahaha

ja, starost je tvoj največji problem..

čak kako pa veš da si dobro ohranjena?

Hahahaha…ko 40+ letnice sanjajo, da so zanimive tipom, ki bi z lahkoto imeli 20-letnice.

Najbolj žalostno pa je, da folk naseda tem izmišljenim zgodbicam in odgovarja…

Njemu si ti odlična, za spraznit jajca, da se razumemo. 36 letnica lahko izgleda katastrofalno, lahko pa izgleda zelo uoprabno, vrhunsko pa sigurno ne več, jebiga…. Govorim iz perspektive mlajšega. Pri moških je to drugače, ker je njihova privlačnost mladim fajlam, njihiva denarnica 🙂

Kakšni omejenci. Danes ženska pri 36 lahko izgleda vrhunsko in bolje kot 20 letnica. Fantje padajo na take, posebej če se še niso pripravljeni resno vezati. Poročena ženska tipu ne b delala nobenih problemov in drame in to tipom paše, Skupaj bosta samo za lušno, tako za rekreacijo. 😉 Zato pisati, da je ženska izkoriščena, da je pri 36 stara, pa ljudje božji, kaj hodite z zaprtimi očmi po svetu? Poglejte ženske v mlajših srednjih letih. Vrhunsko izgledajo, ker dajo nekaj nase in ne patijo za sindromom Cankarjeve mame. Znajo si vzeti kar jim pripada. Bravo punce. Jaz bi tudi tako, če bi bila še enkrat mlade.

Karantena, zaprti fitnesi, ona pa spozna osebnega trenerja. Joj, kolk ene sanjate.

Starost pa ja ni noben problem, jaz se vedno tipom zlažem o svojih letih, vedno rečem, da jih imam 15 manj kot v resnici. To je majhna laž. Velik problem pa je, da imaš moža.

Ti samo uživaj dokler traja, samo ne naveži se preveč in pazi, da mož ne izve, pa mogoče ne bi bilo glih fajn, da se se on ali pa ti zaljubita. Tako se začini zakon.

Hahaha ne ve koliko je stara….daj  se nehat farbat….mlado meso je popolnoma drugačno…sicer bi ti moralo biti jasno primerjaj mladca in svojega moža..a se opazi razlika? Napetost kože, vonj, govor… vse razkriva starost, vsako zadanem +-3 leta. Samo, če je še mokra in poskočna je dobra.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda801, 30.09.2021 ob 10:06

Njemu si ti odlična, za spraznit jajca, da se razumemo. 36 letnica lahko izgleda katastrofalno, lahko pa izgleda zelo uoprabno, vrhunsko pa sigurno ne več, jebiga…. Govorim iz perspektive mlajšega. Pri moških je to drugače, ker je njihova privlačnost mladim fajlam, njihiva denarnica 🙂

A to bi naj bila žalitev, da je dobra za jajca spraznit? Ja, saj pa to nekaj pove. Tvoja 80-letna babica pač za to ni več dobra, ena ženska srednjih let pa je pač lahko čist objektivno vesela, da še ima nek seksualni kapital, ki ga pač potem unovči ali pa pač ne.

Jaz pravim: privošči si, enkrat se živi.  Stari doma bo pa še vedno doma čakal, saj to je smisel poroke, da ti daje oporo in ekonomsko stabilnost in pomoč pri otrokih. Za seks so pač drugi, tako kaže praksa.

deluje realen zapis. Karantena je prej odtujila partnerje kot zbližala in doma se ne da primerjati tist rutinski sex z tako avanturo, ki jo je opisala avtoric, potenca narajcanega mladeniča, ki ga vsak dan rajcajo ženske v fitnesu in odprtost zrele ženske, ki dobro ve, kako se nastavi in prime stvar v roke, to je garancija za dobro bombanje od sexa. .. Ženska noče otrok, veliko pa  da na sebe, energije ima dosti, da hodi v fitnes in tam je že v startu erotično vzdušje…, med grdimi se najdejo pač lepa telesa. Zdej, da tip ne bi pogruntal koliko je stara pa glih ne verjamem, edino, če nima dost izkušenj z bejbami, čeprav se mu vsak dan nastavljajo v fitnesu, ni pa konkretne akcije, recimo, pol je možen feler, da ne zadene let, ali se pač dela da ne ve in mu je vseeno, hoče se samo kresat z postavno žensko..

 O nama nisva rekla kaj dosti, prepuščava se trenutkom, a vse nekako gre v smer, ko vse izgleda kot da sva postala par.

Ženska, odrasti že no in nehaj sanjati… 😁 kakšen par neki, si ena od občasnih seksualnih partnerk, punco si bo iskal drugje.

 

Joj, pa kaj ste se sedaj spravili na ta leta, saj nikjer ne piše, da takoimenovani tamau misli, da je avtorica 20. Pač ne ve, koliko natančno je, ker mu ni povedala. Ali pa ga briga …

Mimogrede, najbrž je pri vpisu v fitnes treba dati rojstno letnico? Al ne?

Odgovor na objavo uporabnika
looolll, 29.09.2021 ob 18:28

čak kako pa veš da si dobro ohranjena?

Kaj ne bom vedela, saj mi je sam povedal.

Odgovor na objavo uporabnika
Prestrašena407, 01.10.2021 ob 13:40

Kaj ne bom vedela, saj mi je sam povedal.

PRI TEH LETIH PADEŠ NA PAR LEPIH BESED?hahahaahah

Neobremenjen praviš…Torej v bistvu nepopisan list papirja, tele s prazno glavo, ki pač ni premogel zicledra, da bi naredil kako šolo in si našel intelektualno delo, zato je šel na varianto miganja. Verjamem, ja, da je res neobremenjen, saj ga nič drugega ne bremeni, kot kam ga bo vtaknil. Ne podcenjuj ljudi, ki imajo breme. Na njih svet stoji. Ti nebi imela ničesar brez njih.

Nič ne štekam. Povej mu, da si poročena in svojo starost. Potem boš imela odgovor.

Tako med moškimi in ženskami, ki so vezani se dogajajo avanture, ki poženejo kri po žilah. Nisi edina. Me pa zanima zakaj misliš, da on misli, da sta par. A se zvečer vidita ali vsaj slišita, prespita tudi skupaj?

Pa čestitke, da uspeš “obdelat” dva moška,  ne da bi onadva sumila, da imaš še kje koga.

New Report

Close