Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žan (spet):

Žan (spet):

Si videl kako je packica izginila, ko je ucvikala da ti napišem samo kje stanuje? Sam nisem tak prasec, no včasih še večji, samo ne na škodo drugih

No čudno,da me nisi zopet nahrulil,ozmerjal in nagnal od mojih deklic.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Saj se je mene ustrašila, da jo razgalim, revica!

A tak lumpek si Kirčko….da bi kar tle nekoga “razgaljal” v javnosti?:))))

The best in life is free

Kir bi posexal vse kar leze in gre in ima luliko.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Samo dobesedno, takole pa ne, hahaha

Ja ti bi v živo vse .Če se ti pa tekmec postavi po robu,ga pa žališ in zaničuješ.Revček si nekje v sebi.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Žan, nikogar nikoli nisem žalil! Preberi dobesedno, zato imaš zadnji opomin pred rdečim!

Nehaj že provocirat.Ti pas tvoji opomini.Si kot Svetilnikk na Ženskem čveku.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

A ti s tem podpisom resno misliš?
Ker sem ravno začelo resno iskat tvoj ID, da pridem do tebe.
Hja, če pa zdaj ne smem več (te jebat, namreč), pol bom s svojimi aktivnostmi zaključila!!!!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ti me moraš, Lunčica!!!

Ja hvala bogu, Žan, a ni to dobro za vse, ki želijo živeti in ki v sebi čutijo življenje ??? In še enkrat hvala bogu, da misli na “luliko” in da “leze ino gre”, če ne bi meni ne pasal ravno tako zelo, kot mi …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti pa si nedemokratična.Samo napadaš me in kot da sem jaz brutalni sex manjak ,ne pa tvoj bog Kir!

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Aha, a zdaj se po “tvojem” reče komunikaciji že “brutalnost, nedemokratičnost” in temu podobno. Torej, bova brutalno in nedemokratično komunicirala, si za to ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala draga!

Kaj si pa živčna in v stresu.Nič se nisem zlagal,kar sem napisal.Lahko se spustim na tvojo raven,a ker spoštujem ženske vseh vrest in oblik se ne bom.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Živčna in v stresu??!! Ha, ha, ha, fant moj zlati, tega pri meni ne doživiš … živčnosti in stresa, ne, tem stvarem se izognem na daleč, če je le možno. Sem pa kdaj pa kdaj malo žalostna in takrat to povem in prosim za kakšno pomoč v obliki kakšne šale, novice, ki popestri dan ali morda nekoga, s katerim bi šla v boj s pestmi ! :-))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sorry,a ti bi me kar s pestmi?A se ne bi raje objela in nasmejala.S dobroto in pozitivnostjo?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

New Report

Close