Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zanemarjena v zakonu

Zanemarjena v zakonu

Vztrajam predolgo. Šans preveč. Dolgočasno je.

 

Pusti svoj mail, če si star od 30 -40 let, zainteresiran za dopisovanje preko maila, stroga diskretnost vsaj dokler se mogoče zadeva ne razvije v kak secret met za seks.

 

Iz kje si ni problem.

 

Če ne poznaš osnovnega bontona in nisi sposoben napisati dveh stavkov mi ne trati časa prosim.

 

Pusti mail in če boš zanimiv mogoče pišem.

 

 

[email protected]

Hej.
30 letni moški, ki rabi točno to kot ti. Pobegniti iz realnosti in uživati. Najprej se spoznava in vidiva pri čem sva in potem dalje. Diskretnost je pa itak na prvem mestu.

piši na: [email protected]

Hejla 35 letnik iz Kopra,moj mail [email protected] je pri meni na prvem mestu,nic se bat.

Ojla skoda.da isces do.40 leta jedt sem 45 letni porocen gorenjc in imava podoben problem ce se slucsjno odlocis zame mi.lahko pises na mail [email protected]

Bla bla bla

[email protected]

Sem 33 letnik iz Škofje Loke.

Lp

Hmm, s postavljanjem omejitev let že zelo veliko zmanjšaš možnost da boš našla nekaj res kvalitetnega.

Tudi mlajši od 30 znajo bit kvalitetni in seveda tudi strejši, 50 in 60 tudi!

Iščem isto kakor ti.

[email protected]

    [email protected]

Rad bi te spoznal

 

[email protected]

Živjo,

želja vsakega človeka, ljubiti in biti ljubljen… Se ne ponujam, morda pa je v meni nekaj, kar te bo zapeljalo, te pritegnilo. Sprejmem igro, če si razpoložena, mi piši.

[email protected]

Hej, 31 letnik iz okoli lj, vitek in velik 😛 več na [email protected]

Hey piši [email protected]

Ojla,

Sem 100% zainteresiran za tvoj bodoči skrivni scenarij. Ti imaš škarje in platno, jaz se ti prilagodim… Čakam na tvoj odgovor.

[email protected]

Hej, sem urejen 39 letnik iz Celja, piši mi na [email protected] da kakšno rečeva 🙂

New Report

Close