Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanič seks

Zanič seks

Ne privlačiš ga dovolj. Ni treba iskat globjih razlogov.
Jaz bi se na tvojem mestu nekajkrat še skušala pogovorit, če gre za kakšo bolezen, stres, skrbi, bla, bla … ampak: moj pravi, da je dejstvo, da normalen dedec ni nikol tok utrujen, da ne bi (z)mogel (še) seksat 🙂

Ni nujno, da je to. Dejstvo je pač, da kot ženske, so tudi moški nekateri nula v sexu, da ne znajo sexat, prehitri izliv, mehkoba. Zdaj kakšne so težave, so pa lahko psihične, ali fizične. Pri mojemu je bilo isto, da se ne bom hvalila, nisem grda ženska…me veliko moških osvaja tako, kot mladi, tudi stari, zato sigurno sem mu bila privlačna. Priznal je tudi, da je problem pri njemu. Do danes, če sem se s kom spustila v razmerje oz če sem bila intimna, nikoli nisem imela problemov z moškim oz z njegovim. Glede na to, da jih ima moški skoraj 40. Njegovo spolno življenje bo vedno slabše. In, če se avtorici zdi sex zelo pomemben v vezi je najbolje zanjo, kakor tudi za njega, da zaključi vezo in si najde drugega. Ker bosta oba trpela.

Ni nujno, da je to. Dejstvo je pač, da kot ženske, so tudi moški nekateri nula v sexu, da ne znajo sexat, prehitri izliv, mehkoba. Zdaj kakšne so težave, so pa lahko psihične, ali fizične. Pri mojemu je bilo isto, da se ne bom hvalila, nisem grda ženska…me veliko moških osvaja tako, kot mladi, tudi stari, zato sigurno sem mu bila privlačna. Priznal je tudi, da je problem pri njemu. Do danes, če sem se s kom spustila v razmerje oz če sem bila intimna, nikoli nisem imela problemov z moškim oz z njegovim. Glede na to, da jih ima moški skoraj 40. Njegovo spolno življenje bo vedno slabše. In, če se avtorici zdi sex zelo pomemben v vezi je najbolje zanjo, kakor tudi za njega, da zaključi vezo in si najde drugega. Ker bosta oba trpela.[/quote]

Moje mnenje? Seksualna privlačnost je zelo enostavna kar se tiče začetka – ali je ali je pa ni. Deloma menim, da se jo da tudi kasneje pričarati, s kontra strani (skozi dalj časa trajajoč & kompatibilen odnos).

Ni stvar grda/lepa ali grd/lep, stvar je koliko taprave energije je med dvema. Vonj, dotik, mimika, kretnje, cela govorica telesa … skratka vse skupaj je mnogo več, kot pa le lep/nelep človek in pri vsaki kobinaciji med nami vsakič znova unikaten.

Paul Walker denimo je (bil) izjemno lep dečko, pa mislim, da me ne bi seksualno privlačil, če bi stala poleg njega. Bi ga pa obesila na steno recimo :)))

🙂 🙂 🙂 🙂

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

Ni nujno, da je to. Dejstvo je pač, da kot ženske, so tudi moški nekateri nula v sexu, da ne znajo sexat, prehitri izliv, mehkoba. Zdaj kakšne so težave, so pa lahko psihične, ali fizične. Pri mojemu je bilo isto, da se ne bom hvalila, nisem grda ženska…me veliko moških osvaja tako, kot mladi, tudi stari, zato sigurno sem mu bila privlačna. Priznal je tudi, da je problem pri njemu. Do danes, če sem se s kom spustila v razmerje oz če sem bila intimna, nikoli nisem imela problemov z moškim oz z njegovim. Glede na to, da jih ima moški skoraj 40. Njegovo spolno življenje bo vedno slabše. In, če se avtorici zdi sex zelo pomemben v vezi je najbolje zanjo, kakor tudi za njega, da zaključi vezo in si najde drugega. Ker bosta oba trpela.[/quote]

Moje mnenje? Seksualna privlačnost je zelo enostavna kar se tiče začetka – ali je ali je pa ni. Deloma menim, da se jo da tudi kasneje pričarati, s kontra strani (skozi dalj časa trajajoč & kompatibilen odnos).

Ni stvar grda/lepa ali grd/lep, stvar je koliko taprave energije je med dvema. Vonj, dotik, mimika, kretnje, cela govorica telesa … skratka vse skupaj je mnogo več, kot pa le lep/nelep človek in pri vsaki kobinaciji med nami vsakič znova unikaten.

Paul Walker denimo je (bil) izjemno lep dečko, pa mislim, da me ne bi seksualno privlačil, če bi stala poleg njega. Bi ga pa obesila na steno recimo :)))[/quote]

Lahko je tudi to. Ampak, če njo moti, da ni dober sex in, da se v skoraj 1.letu ni izboljšal, mislim osebno, da se tudi ne bo. In, če avtorico moti in, če se to stopnjuje, na žalost mora vezo končat.

Če bi seks brez dodatne vrednosti babam res ful pomenil, prostitucija ne bi obstajala.

Jah, problem v seksu je lahko problem kot vsak drug v nekem odnosu. Če nekomu tudi seks predstavlja v odnosu del celote. Samo z razmišljanjem o boljših časih ne bo rešitve. Tudi morebitni trud za odpravo problema ne prinaša nujno rešitve.
Ker že sama navajaš rešitev, ki je podložena z mislimi drugam, verjetno ne nameravaš sama vse energije usmeriti v seksualno problematiko, ki jo imata. Morda on celo meni, da je vse ok.
Ko začne eden rešitve iskati izven, je skoraj z eno nogo že zunaj.

No, tole se pa jaz ne strinjam…20,30,40 spanja v locenih spalnicah. To ni odnos, je cimrstvo in predvsem mrtva zveza med dvema osebama in ja v taksnih primerih v veliki vecini pride do varanja. Sex je pomemben, nekaterim manj, drugim bolj, meni osebno zelo:-) Tud glede disfunkcije erekcije, ce pride do tega predcasno, vezi ne kaze nic lepega.


Očitno ti sex pomeni največ. Zakaj si se potem s prejšnjim tipom s fantastičnim sexom razšla? A se ti mogoče vseeno zdi, da je pomembno še kaj? Če bo vse ostalo štimalo, se bo tudi naučil, kako te naj prime za rit.

Seks NI pogoj za dobro vezo.

Imel sem vrhunski seks z bivšo – prave maratonske seanse – ampak, ker intelekutalno nisva bila na isti ravno – sva šla narazen. S sedanjo ni tako vrhunsko – ampak se imam 1000x bolje, kot takrat. Ker vse ostalo štima.

Sem pa že 1x napisal – če mi ženska ni bila vizuelno vrhunska – nisem mogel seksati. In potem si je morda kakšna mislila, da sem peder. Briga me. Če je ženska na pogled seksapilna, pa mi še pri mojih letih (saj ne, da se počutim starega) stoji dosti bolje, kot pri kakšnem 20-letniku.

Res redkokatera ženska je nabita z erotiko. Večina jih ne obvlada. Verjamem, da je podobno pri moških (ampak to jaz ne morem vedeti:)). Če pa žensko spolno razganja – pa – takole bom rekel – ni nujno, da si edini njen. Testirano pri mojih kolegicah v vezah.

Seks z njim Nikoli ne bo boljsi. Morda se sprosti in premakne za milimeter, sicer iz prakse povem da s tistim ki zvezde vidis, nikoli ni bil s prva tak kot opisujes.
S tistim, s katerim je bil seks katastrofa ali mlacna voda, sem poskusala marsikaj, diskretno, tako da “plana” seveda niso opazili in ne vedeli zanj, a ni bilo nikoli boljse. Od takrat sem se zacela bit pozorna in zaznavat te stvari ze prej. Rek tiha voda … se pri seksu ni izkazala. 😉

Pa srecno.
Lahko imas se tako se enega prijatelja vec. Skoda se dela, ce spolnosti pri teh letih ne bi dozivljala s polno zlico.

Tocno tako.

Oprosti, s tem človekom nimaš kaj, ker je z njim nekaj narobe. Zgleda, da ima tip težke komplekse oziroma osebnostne težave, ki so vplivale tudi na normalno moško spolnost. Ne bo še izboljšalo in to tudi ni tvoja stvar. Spolost je tudi indikator odnosa. Lahko ostaneta prijatelja, za moškega oziroma za partnerja si pa najdi nekoga, kjer bo vse steklo normalno, tudi sex. Da bo moški sproščen, spontan in pravi moški. Tu ni rešitve. Vse dobro ti želim in naprej v prihodnost z nekom, ki je čustveno zrel človek. Saša

mene pa zanima nekaj – npr da si partnerja različno želita en drugega – npr on je nor na njo, ona pa ne obratno na njega. on je sicer zelo lep moški, spodaj vse štima, vendar, .. ni tistega prvinskega poželjenja. sicer dolgoletna partnerja, na drugih nivojih pa večinoma vse b.p. oz morda celo v presežkih. on se pritožuje, da ni zaželjenm, da si ga neželim, .. ona ob njem res ni pohotnica, vendar ji tudi drugi moški ne hodijo po glavi. on vse to sprejema zelo negativno, se zelo pritožuje in vleče zaključke da se ga ne ljubi, da se ga samo izkorišča za druge stvari..
kako bi to komentirali?


Pridi k meni, ti ne bo dolgčas v postelji.

Ni nujno, da je to. Dejstvo je pač, da kot ženske, so tudi moški nekateri nula v sexu, da ne znajo sexat, prehitri izliv, mehkoba. Zdaj kakšne so težave, so pa lahko psihične, ali fizične. Pri mojemu je bilo isto, da se ne bom hvalila, nisem grda ženska…me veliko moških osvaja tako, kot mladi, tudi stari, zato sigurno sem mu bila privlačna. Priznal je tudi, da je problem pri njemu. Do danes, če sem se s kom spustila v razmerje oz če sem bila intimna, nikoli nisem imela problemov z moškim oz z njegovim. Glede na to, da jih ima moški skoraj 40. Njegovo spolno življenje bo vedno slabše. In, če se avtorici zdi sex zelo pomemben v vezi je najbolje zanjo, kakor tudi za njega, da zaključi vezo in si najde drugega. Ker bosta oba trpela.[/quote]

Moje mnenje? Seksualna privlačnost je zelo enostavna kar se tiče začetka – ali je ali je pa ni. Deloma menim, da se jo da tudi kasneje pričarati, s kontra strani (skozi dalj časa trajajoč & kompatibilen odnos).

Ni stvar grda/lepa ali grd/lep, stvar je koliko taprave energije je med dvema. Vonj, dotik, mimika, kretnje, cela govorica telesa … skratka vse skupaj je mnogo več, kot pa le lep/nelep človek in pri vsaki kobinaciji med nami vsakič znova unikaten.

Paul Walker denimo je (bil) izjemno lep dečko, pa mislim, da me ne bi seksualno privlačil, če bi stala poleg njega. Bi ga pa obesila na steno recimo :)))[/quote]

Paul Walker je bil izjemno lep moški, a žal prazen, brez karizme in seksualnega naboja.
Vin Diesel vizualno ni nič posebnega, ampak ima tisto nekaj v sebi, kar žensko pritegne. Vinko ima karizmo, energijo, seksipil in tako lepo hripav glas, da samo zaradi njega hodim gledat Hitre in drzne. Pa tako je možat, blagor njegovi ženi!

je bil tvoj partner devičnik, dokler ni tebe spoznal. Ker pa mu nisi znala/upala povedati kaj ti paše, že na začetku, on mogoče misli, da to kar dela, dela dobro. Kako se pa on obnaša po seksu? Kot, da je vse ok?

New Report

Close