Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zanima me…

Zanima me…

… kakšno zvezo ima obrambni resor z blaginjo upokojencev???

Ocenjujem da je Karel Erjavec en navaden nizkoten izsiljevač, ki je po moji oceni ravno s tem pokazal, kaj je, da je navaden politik, ki se mu gre samo za svojo rit in za stolček in da so vse predvolilne obljube o upokojencih kok se bo brigal za njih zgolj nategovalne narave, saj je na ta račun dobil veliko glasov in upam da so ga volilci sedaj prokužili. Da res je bo zelo trd pogajalec samo in izključno v delu kjer se gre za to, da ostane obrambni minister, saj si mislim, da kdo ve kakšne svinjarije kriminal in protizakonitosti je tam počel, da se sedaj tako oklepa tega resorja, verjetno na bi bilo dobro, da kdo za njim pride in da na plano vse to, kar je on 4 leta počel. Njega zanima samo to, da bo imel dobro službo za upokojence, ki so ga volili zato, da bo za njih kaj dobrega naredil, pa ga en malo briga kolikor si jaz to razalagam. S tem kar počne zadnje dni jasno kaže kam pes taco moli in menim, da je večino svojih volilcev nalagal, saj ga niso volili zato, da bo on dal na dobro svojo rit ampak so ga volili zato, ker imajo svinjsko nizke in nikakršne pokojnine in hočejo boljše.
Upam, da mu pahor na bo popusitil pa četudi za ceno manjšinske vlade ali pa še bolje naj bodo nove volitve , erjavec bo zagotovo dobil manj, kot tokrat, saj je dobro nategnil volilce.

za nas nobene, za Erjavca veliko, očitno, hmmm zakaj pa ve le on!:)))

za nas nobene, za Erjavca veliko, očitno, hmmm zakaj pa ve le on!:)))[/quote]

Krucefix a bosta vidva ( svetilnik , ninej ) pustila že enkrat mojga Karlita pr’gmah .
Obrambni nego kaj ??? ker mu prov paše vožnja na tistem zguncanem tanku , pa še anglešk je pozdravljal .

ja

ja a

Tale tvoj -ja- ni čisto nič iskreno videt .
Za razliko od Karlita , ki si iskreno želi obrambo .
Le zakaj ???

hahaha, bom bom, ampak sam tolk kolkr bom lahko!:)))

Tale tvoj -ja- ni čisto nič iskreno videt .
Za razliko od Karlita , ki si iskreno želi obrambo .
Le zakaj ???[/quote]

Samo zato, ker ve da orožje ni za ženske in otroke.

New Report

Close