Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanima me:

Zanima me:

S koliko prsti mlatite po tipkovnici?Jaz z dvema,pa ko moraš včasih na točo postov odgovarjati,včasi to kar malce časa traja.
Sp

Sprevržko, v tem smo pa tajnice profiji….. z vsemi, pa še s čem drugim, če je sila…:-)))

hmhmhmm
a to ti s prsti………??????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ha,ha,ha!A s počenim,hi,hi,hi češpljem tudi?:-)

Tudi. Saj sem napisala, da, ko je sila, uporabimo…..no, saj poznaš prvo pravilo rtajniškega poslovanja – ne skruni šefovega imena…..šef je Bog, ja sam njegova batina…..:-)))

Bom rabil še tvojih nasvetov,prijateljica!
Sp

::)’??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Vem, jih še imam na zalogi, za posledice pa ne bom odgovarjala, prav?!
:-))

Priden bodi. Pa hvala. :-))

veseli me, da je še en na daljši lajtni kot jaz…:-))

Lepo , je pa hudo ce se odveze , ja potem pa zbezla

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne boš!Garantiram!In,ko bom tisto naredil,boš ti zagotovo med prvimi,če ne prva,ki bo to izvedela!
Saj takrat bom nemara rabil še kako pomoč in druge vrste nasvetov,se mi zdi;-)
Lepotička si
Sp

10

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

a si že tam??? Že bezljaš???
:-)))

hihiih

jaz pa čakammmmmmmmmmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz moram pa vedno čakati….:-))

10

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

samo za Caps look uporabljam ticka……..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

O, a ti si tu…te žena nima zvezanega???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A bi rada videla ,da me ima??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne, kar tukaj bodi…zvezala te bo pa čez noč, da ji ne pobegneš…:)), ker si bolj nagajive sorte…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

in zapel mi ,nana nana…

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne zapel je lalalalla, v hipu sem bila zaljubljena….ali ne gre tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kakor jaz vem je NANA NANA….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

no pa nana, nanana, ampak ne vem če je res na svetu katera, da bi ji nekdo zapel nanana in bi bila zaljubljena…, kaj misliš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A od Zolaja?
A ni tud ena bolezen nana nana?
Sp

New Report

Close