Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zanimajo me samo odgovori poročenih žensk!

Zanimajo me samo odgovori poročenih žensk!

Ali seksate tudi z moškimi do katerih ne čutite zaljubljenosti, kaj šele ljubezni? Samo in zgolj zato ker vas spolno privlači?

Jaz sem doživel nekaj takega…

NIKOLI!
Se je treba prej zaljubit!

Ma pejt v rit. Na to temo bi mel tut jst kaj za povedat. Ampak …. Pravila so pravila.

Bora Čorba prav’ nekak tkole:
Pravila, pravila,
da bi me udavila
ili kičmu savila
i srkoz pošašavila …
Neka gl*** pravila.

;))))

Ne, nikoli!

In kaj pravijo pravila?

Zaljubiti se je treba. Pravila naj gredo svojo pot.

Evo, sva že dve!!!!

Aja, pravila pa prepovedujejo zaljubiti se, če si poročen, ja…. res je to.
Ja pa kaki smisel ma seks, če v človeka nisi vsaj malo zaljubljen!?!?!?!?!?
Potem raje ne seksam naslednjih 100 let!

Pravila, ki naj grejo svojo pot pravijo: Zanimajo me samo odgovori poročenih žensk!

Jaz pa pravim: Zaljubiti se je treba.

Jaz tega še nisem doživela, ne bom rekla, da nikoli ne bom doživela, ampak zaenkrat mi brez ljubezni, brez ljubiti, biti “zadet”… seks ne potegne…

Normalno!…………..v nasprotnem primeru bi lahko vsak dan 10 sexala!

zaenkrat še ne

čustva morajo biti, vedno!!! ali je spolna privlačnost čustvo??? sprašujem??? kaj pomeni, da te nekdo spolno pritegne??? trenutek, ko se ti zašibijo kolena, ko te v trebuhu močno stisne, ko telo odreagira po svoje, mimo razuma???ko pozabiš na vse obveznosti??? se to ne sme/more zgodit???

imam izkušnjo – neko srečanje pač, ples z moškim, čist tko, vljudno in za zabavo…vmes samo za trenutek pomislim (brez “slabih” namenov, resno!!), v kako lušnega dedca se je razvil…ja, saj vem, krivi so feromoni!!! pa vendar ob naslednjem dotiku ob njegovo telo začutim trdoto…samo pogledal me je in se opravičil, da se mu to še ni zgodilo, da ne razume in da mu je nerodno…ta njegova reakcija je v meni sprožila val občutkov, povezanih v eno samo razlago – nora spolna privlačnost…in moje telo je reagiralo enako…neee, nisva se dol dala, samo stisnila sva se še mal bolj in tako odplesala celo rudno…še danes pa mi je žal, da nisem na njegov predlog, da greva zvezdice gledat, pristala…ker je bilo tako “brezosebno”, tako brez obveznosti, zgolj telesno…in bilo bi super…in še danes, ko se srečava, oba v pogledih čutiva, da bi to morala naredit!!!…če vsaj približno razumete kaj hočem povedat…in mojga imam še vedno enako rada…to je bilo “mimo vsega”…

moj odgovor je ne!!! brez čustev ne sexam…

nočko…

Ko sem bila mlajša, se je že zgodilo… Obžalujem sicer ne, ponovila pa tudi ne bi.

se popravljam…James Bond pride v poštev…

lp

V mene se ne bi?

Torej velja le za Štajerke?

Hm…..več kot enega ne moreš imeti resnično rad….

hmm, …… kako sva si različna! Vendarle nazaj?

Sploh ne vem, kaj te pri tej stvari ubistvu sploh moti oz. zakaj se ti to zdi tako pomenbno?

Firbec samo, kaj češ…

Dobra tolažba….

Tolažba bi bila, če bi odgovorila, tako pa..? NI!

Ne vem, včasih tudi…

jaz sem poročena, trenutno mi kaj takega ne pride na pamet in iskreno upam, da mi nikoli nebo. Pravim, da upam, ampak ne vem, kaj se mi lahko vse v življenju še zgodi, zato ne bom sveto trdila, da jaz pa ne pa nikoli ne bom, ker jaz pa že niiiiiisem taaaaakaaa.
Torej, na vprašanje, ali sexam brez čustev pa takole:
ja, sem in to ne enkrat. Bila sem daljše obdobje brez tipa in sem pa tja naletela ne koga, ki me je noro privlačil, amapak sem vedela, da ne more bit nič resnega in sem vse skupaj vzela kot igro. Si nisem mogla kaj, da se ne bi dala dol, posebej z nekom ob katerem so se mi šibila kolena, in mi ni bilo niti za trenutek žal pa tudi danes se tega sploh ne sramujem. Sem se mela prov fino.

New Report

Close