Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanositev – kontracepcija

Zanositev – kontracepcija

Ne za heretika. A ti sploh poznaš definicijo besede heretik ?

Jaz samo postavljam dvome, argumente. Saj sem rekla, da ne bom več. Ne izgubljaj živcev brez potrebe.

če sem malo kruta, tinkara, je to najboljši način, da v bodoče zmanjšajo število rojstev. Čez petdeset let, ko bo ena ženska na deset moških, se jim bo rodnost drastično zmanjšala.

Mogoče bodo pa takrat ženske zato kaj bolj cenjene

Kaj naj ti recem, brigita – ne posmehujem se, ampak se cudim nepoznavanju osnovne fiziologije. Moski orgazem nima s “praznjenjem” in “polnjenjem” prav nobene zveze. Pri opisanih vajah gre pri tipih za ucenje “retrogradne” ejakulacije, pri kateri pride do izliva v mehur; to “znajo” nekateri od tistih, ki imajo poskodbo hrbtenjace in zaradi tega moteno refleksno pot, kar sami, redki so se pa sposobni tega res naucit. Ponavadi gre samo za nakladanje tipa, ki hoce prikrit, da mu v resnici tezko ali sploh ne pride – torej zakasnelega orgazma (psihogena motnja, ki je sicer precej redkejsa od prezgodnjega orgazma, ampak vseeno dovolj pogosta).

O zadrzevanju jajceca in vseh mogocih testih, na katere naj bi KatarinoS poslala zacudena ginekologinja, pa sploh raje ne bi – pri izostanku ene menstruacije bi vsak ginekolog naredil nosecnostni test, ce bi bil negativen, bi rekel zenski “sedi in cakaj” ali pa dal hormonske tablete, odvisno od primera.

Skratka, take buce prodajajte komu drugemu, jaz jih ne kupim:))

SG

Ja, šopek, naravno je tudi to, da kakaš in lulaš, pa to delaš kontrolirano. Ti si pa res grozna, ker se ne populaš takoj, ko te prime, ampak zdržiš do stranišča. Daj no, ne o naravnosti. Meni se zdi pa OK, da stvari delaš kontrolirano. Sem moški in verjemi, da ni lahko ne priti na to idejo, ne prebirati tisto knjigo, ker se ti zdi, da bereš nek tuj jezik, a iz ljubezni do moje drage in spoštovanja, da tabletk ne bo jemala, sem se za to odločil. In ni nič nenaravnega. Seme se vseeno tvori, tudi jajčesa se vseeno tvorijo, samo ne gredo v nič, ampak jih zadržiš v sebi, dokler ne želiš, da opravijo svojo funkcijo. Isto, kot da vodo odpreš, ko jo potrebuješ, ne boš je pustil kar cel dan teči.
In vesel sem, da spoznavam tudi druge, ki hodimo isto pot, smo zadovoljni in radi skrbimo za svoje zdravje in uživamo v spolnosti. Tisti, ki pa ste nam nevoščljivi, izlivajte jezo kam drugam.

Pa kaj vam je ? Kdo je jezen ? Postavim dva, tri dvome in je že ogenj v strehi. To kaže bolj na vaše lastno nezaupanje metodi in jo zato tako krčevito branite.

Btw, ljudem, ki stirikrat ali petkrat odgovarjajo na isto temo s spremenjenimi nicki (ampak z istimi slovnicnimi napakami in zatikajoco se shift tipko), ne gre prevec verjet…:)))

SG

no, to morda res 🙂 ampak a ni žalostno?
Slovenija pa še vedno nima mednarodnih posvojitev … ampak to je že druga tema.

?

metka, brigita, blanka .. tudi dane je sumljiv

Podoben stil, “zatikajoča” shif tipka, ja SG ima kar prav 😉

No, pa se še jaz pofočkam. Sploh ne vem, čemu vsa ta debata. In napadi in posmehi in pošiljanja k psihiatrom itd. Sorry, moj dragi tudi to zna (pa imava vsaj 10 parov, ki to obvladajo in se skupaj tudi o tem pogovarjamo) in ne vem, kaj je pri tem narobe. Vsaj lahko mirno uživava, kolikor hočeva. Meni se zdi, da ste drugi hudo fouš in sedaj iščete vse mogoče luknje. Mimogrede, baje se da vseh teh stvari že naučiti na tečajih joge – sama tega ne prakticiram in ne vem, lahko pa vprašam kolegico, ki je navdušena že 7 let nad jogo.

Vidim, da moram že paziti, da vse prav napišem, ker sedaj lovite že na teh napakah. A sem katero vseeno naredila?

Daj vrnite se k temi in ne ne iščeti dlako v jajcu. Sicer pa, le čevlje sodi naj Kopitar – če česa ne znate, ne komentirajte…

Veste kaj, meni se zdi veliko stvari malo mimo, od vseh vzhodnjaških stvari, pa do feng sui, pa duhovnosti, pa xy druge stvari. Ampak, če imajo pozitivne učinke in so bolj zdrave, zakaj pa ne. Moj mož mi je pred leti, ko sva se spoznavala in poročila in vprašanju o kontracepciji takoj povedal, da se je tega naučil. Mi je ful čudno, ampak stvar funkcionira in še meni je zelooooo všeč, ker nisem odvisna od tabletk, pa še on se mi zdi odgovoren za spolnost (zakaj bi bile samo ženske). Pa to je res fino, kar pišete, da se da celo noč žurati, ker ni on nič zmatran in dosti bolj se mi lahko posveti. Skratka, meni je kul, čeprav mi je vse čudno. Sem pa začela simpatizirati s tisto vašo idejo o zadrževanju (ali kaj ste mislile) jajčeca, ker imam zelo dolge, močne in boleče menstruacije in jih raje ne bi imela…
In nehajte biti tako trapasti. Četudi bi res ves čas pisal samo en in isti človek (saj od vas tudi, ki niste registrirani), ni napisanega nič slabega, žaljivega, pač lastno mnenje in reklama za nekaj zdravega, kar je tudi koristno za oba. Toliko jaz. Sem naredila morda kakšno napako?

ja kr naenkrt novi nicki itd

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Veš kaj, eni pišemo že nekaj let (ups, to ravno ne, no dve leti bo pa res tega), pa nismo registrirani. Mislim, da ima vsak pravico kaj napisati, četudi se javi samo enkrat. Pa kaj to koga moti? Zanimivi ste mi, da kar zaidete s teme in iščete nekaj, da lahko človeka napadete. Mislim, da to ne spada na tako pozitivno naravnan forum, ko je MON. Malo premislite in ne kritizirajte takoj drugačnosti.

Sej ne kritiziram drugacnosti, povem pac svoje in pika, vsak si lahko o tem misli, kar hoce. Na zivce mi pa gre, ce nekdo tupi eno in isto stvar na stirinajst razlicnih nacinov in misli, da bo kozlarija kaj bolj prepricljiva, ce bi slo res za stirinajst ljudi. Ko je tisti Stane tezil s himalajsko soljo po vseh forumih, je bil vsaj vsakic enako podpisan :))

SG

Čuj, a misliš, da če se tebi nekaj zdi kozlarija, da to tudi res je?
Meni je pa super, ker moj dragi tudi to zna, pa sem morda sama tudi preveč proti vsej alternativi, ker jo preprosto ne poznam in me straši. Vidim pa, da stvar deluje, v ničemer ne ogroža mene, in ker vidim, da je stvar učinkovita, bi jo tudi sama komu priporočala. In sedaj sem še jaz za na grmado, a ne?

Pri nekaterih stvareh se mi ne ‘zdi’, ampak vem, da so kozlarija. Pri tistih, kjer sem v dvomih, se ne vtikam ali pa povem, da sem v dvomih, pa se zaradi tega ne pocutim nic slabse. Na grmado pa ni nihce posiljal nikogar od vas stirinajstih :))

Ce napisem svoje in s tem mogoce prihranim komu 5 jurjev za nakup neznanstvene izmisljotine ali pa celo kaksni lahkoverni cesplji kaksen abortus ali dva, sem pa vsaj naredila skavtsko dobro delo in mi danes ne bo treba peljat stare gospe cez cesto.

SG

xena, a ti znaš zadržati jajčece ?

Kaj to sploh pomeni, mi lahko kdo razloži ? Matic me je s svojim prispevkom zelo zmedel, ko je to primerjal z lulanjem.

Tole je precej zanimivo. Moj sicer obvlada tehniko zgodnjega umika, vendar stvar seveda ni zanesljiva. Da bi pa povsem zaustavil izliv in da tudi ženska lahko zadrži jajčece je pa zame nekaj povsem novega!
Zanimivo.

ALI LAHKO KDO RAZLOZI KAKO ZENSKA ZAUSTAVI/ZADRZI JAJCECE?

Zelo hvalezen Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Lep pozdrav

VZHODNI ORGAZEM

Ne vem kva ga sračkate. Pa menda zna še kdo od ta mladih seksat ne, da se tega uči iz priročnikov in knjig.

srečno

New Report

Close