Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zaostalega, primitivnega, zahojenega, neukega norca z imbecilnim IQ, spoznaš po tem,ker ne nosi maske

Zaostalega, primitivnega, zahojenega, neukega norca z imbecilnim IQ, spoznaš po tem,ker ne nosi maske

Sedaj se ne rabiš nič matrat, da ugotoviš ker ščurek je za odstrel pa da napalm na njega vržem. Velja za 99 procent omenjenih v tej kategoriji. Zaradi takih norcev, bomo imeli še dolgo izredne razmere, najhujši norc je pa tisti ki se ti še smeji, ker imaš masko.

Naj ostali staknemo maske?

Glej, norcek, smanji dozivljaj.

Jaz pač nimam maske. Kje naj jo dobim? Sicer sem že 5 dni doma, delam od doma, ampak slej ko prej bom morala v trgovino.

Pred dvema mesecema , ko sem opozarjal, da se nam bliža armageddon, ste se vsi smejali Takrat je bil časa, da bi šli v lekarne in si kupili maske, 100 mask 6 evrov. Pa v kmetijske zadruge in vsepovsod. Po drugi strani, tisti, ki so jo kupili, pokupili ste milijon mask, kje se sedaj tiste maske, jih šparate za ohcet. Al si jo boste montirale na tamalo pa še na chaturbat.
Po toči zvoniti je prepozno.
Jaz sem bil pripravljen. Pa še bolj bi bil, če bi imel veliko več drnarja na razpolago.

Tudi mi smo brez mask. Bilo jih je, kolikor jih je pač bilo. In če bi jih kupila februarja jaz, bi bil “zahojen norec” pač nekdo drug. Poleg tega se že nekaj časa poudarja, naj bodo predvsem za zdravstvene delavce. Torej – če jih imam jaz, jih zmanjka za bolj nujne primere.

A ti zaostali imbecil nosiš poleg maske tudi zaščitna očala? Ne? Torej nisi nič varnejši od tistih brez mask. Če okuženi zakašlja vate, virus prodre v očesno sluznico in vuolaaaa, okužen si. Če nimaš tudi očal, zaščitnih seveda, ne tistih za brat časopis, si lahko masko samo v rit vtakneš. Kar poglej zdravniško osebje, kako je opremljeno pri delu z okuženimi. Imajo od obleke, do rokavic, posebnih mask in tudi očala. Pojdi čez mejo v Italijo, so enako zamaskirani tisti, ki pregledujejo ljudi. Tele krpice čez nosek so samo pesek v oči. Sprijazni se. In predvsem se izobrazi, da ne boš zaostal, primitiven, zahojen, neuk norec. Imbecil!

Pred dvema mesecema , ko sem opozarjal, da se nam bliža armageddon, ste se vsi smejali Takrat je bil časa, da bi šli v lekarne in si kupili maske, 100 mask 6 evrov. Pa v kmetijske zadruge in vsepovsod. Po drugi strani, tisti, ki so jo kupili, pokupili ste milijon mask, kje se sedaj tiste maske, jih šparate za ohcet. Al si jo boste montirale na tamalo pa še na chaturbat.
Po toči zvoniti je prepozno.
Jaz sem bil pripravljen. Pa še bolj bi bil, če bi imel veliko več drnarja na razpolago.
[/quote]

Ja in? Jo znaš pravilno uporabljat? Baje rabiš skoraj faks, sicer se lahko sam okužiš.

New Report

Close