Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaposlitev nudim

Zaposlitev nudim

Planinsko društvo Srednja vas v Bohinju vabi vse, ki imate željo in voljo do dela v planinski koči in nekaj izkušenj v gostinstvu, da postanete del ekipe v eni od njihovih postojank – v Koči pod Bogatinom, Koči na Uskovnici in/ali Vodnikovem domu na Velem polju.

 

Dodatne informacije: 031 341 821 Alaria

Kakšno je to ime Alaria?? Spet neka prevara bolanih umov

Lepo ime. Ampak to je misija nemogoče.  Težko bo dobiti koga za delat.

Je fajn napisat koliko bo plača, kakšen delovni čas. Na takih zadevah je ponavadi katastrofalen delovnik pa slaba plača.

A vidim da to postaja že zaposlitveni portal?

Ime je pa tudi no comment…

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria863, 30.04.2024 ob 06:11

Planinsko društvo Srednja vas v Bohinju vabi vse, ki imate željo in voljo do dela v planinski koči in nekaj izkušenj v gostinstvu, da postanete del ekipe v eni od njihovih postojank – v Koči pod Bogatinom, Koči na Uskovnici in/ali Vodnikovem domu na Velem polju.

 

Dodatne informacije: 031 341 821 Alaria

Če ne bi imela službe in projektov, bi takoj prišla. Vedno sem si želela delati v koči in biti v hribih, občudovati sončni vzhod in zahod tam, preživljati čas z dobrovoljčki. Baje se na višini kri spremeni in že svež zrak blagodejno vpliva na telo. Tako da ni samo plača pomembna..

Avtorica Alaria8563 – kot neprijavljena oseba na MOn te pozivam, da takoj spremeniš svoj zvdevek in nehaš “krast” vzdevke drugim.

 

imam registriran vzdevek in tukaj na MON so se že v drugi temi pojavila obtoževanja, da iščem delavce na črno.

 

S teboj kot anonimnim iskalcem delovne sile na MOM nimam nič. Piši pošteno pod drugim vzdevkom če že moraš kot neprijavljena oseba, ker skrivaš svojo identiteto. In prosim, ne kradi vzdevkov kot neregistriran obiskovalec drugih prijavljenih forumašev.  Ker je prišlo do hudega obtoževanja in  napačnega pojmovanja, ker me je druga oseba obtožila v določeni temi, da sem jaz iskalka delovne sile na črno na MON. Jaz kot avtorica Alaria registriana nisem Alaria863. Popravi svojo zavajajočo napako.

Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 30.04.2024 ob 20:17

Če ne bi imela službe in projektov, bi takoj prišla. Vedno sem si želela delati v koči in biti v hribih, občudovati sončni vzhod in zahod tam, preživljati čas z dobrovoljčki. Baje se na višini kri spremeni in že svež zrak blagodejno vpliva na telo. Tako da ni samo plača pomembna..

Haha sanja svinja kukuruz…dobrovoljcki? Ne bo slo. Poznam oskrbnike, ki so bili leta v tej koci. Stranke so tecne tudi v hribih, ne mores verjet. Seveda pa ni vse slabo. Mi je pa smesno, da nekdo bluzi o delavniku. Se vidi, da se ni bil v hribih. Soncne vzhode lahko uzivas ob postiljanju postelje ali pripravi zajtrka

Ne morem verjeti. Svoji hčerki sm dala ime Alaria. Imam potem večjo možnost, da me zapsolite ? Stara sm 39 , visoka 178 cm, 66 kg, naredila sm ekonomski fax.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
klara 223, 10.05.2024 ob 18:28

Ne morem verjeti. Svoji hčerki sm dala ime Alaria. Imam potem večjo možnost, da me zapsolite ? Stara sm 39 , visoka 178 cm, 66 kg, naredila sm ekonomski fax.

 

 

Polarno viharni modri val  MON delirij morda?

Pol si pa res suha!

New Report

Close