Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zapustil sem jo

Zapustil sem jo

Po dolgotrajni nekompatibilni zvezi, mi je danes počil film in sem se spakiral in odšel. Pustil partnerko in hčerko, enostavno ne prenesem več zatiranja in nabijanja na nos. Itak bom izpadel najslabši, ampak ne morem več. Danes je bila kaplja čez rob. Že tako katastrofalen odnos in polno zamer iz preteklosti, ampak ne bom več financ minister za nekoga, ki ne spoštuje moje delo in mojo žrtev. Vem da je ona tudi na tem forumu aktivna, in predvidevam da bo prebrala, ampak sem se moral izpovedat vsaj en delček.

Jaz imam mojo tud počas dost. Tečna, zoprna, nezadovoljna, nič ne ceni niti spoštuje mojega dela in mene, sumim da me vara najraje bi ji detektiva poslal 1x mi bo tud počilo in nebom šel jaz ampak bom njo poslal ven.

Čestitke za pogum.

Ej vidva copatka ziher sta se poročila ker sta gledala da je blond in da imam duck face. Zdej pa ko sta smetano s pizde polizala vama je natikala rogovje. Prav vama je. Drugič si najdita normalno

Imate vso pravico se locit, kakor tudi dolznost za poskrbet za otroka. Kaj bodo pa drugi rekli pa ni vec v modi.

tudi jaz imam mojo počasi dost 

Fantje, ne ga srat! Feministkam so ta vaša dejanja kot bi prilil benco na ogenj! Že tako sovražijo ves moški spol in ga živega ne morejo videti! Ženske niso nikoli nič krive in vi, moški hlapci bi jim morali v vsem ustreči in jim biti predpražnik, kamor bi brisale svoje feministične tace..

Torej vsi takoj nazaj in se opravičiti za vse, čeprav vam bodo še naprej najedale, vas poniževale in vas izkoriščale!

Poglej. Eno je če nisi za skupaj, drugo pa je če nisi za skupaj in nimaš načel.

Veš kaj je načelo?

Da daš svoj ego na stran, četudi je ona po tvoje nemogoča. Stoičnost, čast ipd.

Če malo zafilozofiram, ti govoriš o koncu, namesto, da bi se posvečal začetku. Začetek je, da priznaš objektivno, da ne gre, ampak bosta za vedno povezana zaradi otroka. Naj ona zganja, kar hoče, se ne oziraj. Bodi hvaležen za dobre momente, ter otroka, ki ga imata. Se pač ni izšlo. Vprašanje je kako naprej. Kdo bo živel kje, kaj je dobro za otroka, sta se možna v korist otroka pogovarjati o relevantnih zadevah in spustiti zamere ipd.? To je začetek in temu se posvečaj. Ne koncu, kjer boš delal scorecard.

Be a man

 

Odgovor na objavo uporabnika
slevicDSG, 24.04.2024 ob 23:07

Po dolgotrajni nekompatibilni zvezi, mi je danes počil film in sem se spakiral in odšel. Pustil partnerko in hčerko, enostavno ne prenesem več zatiranja in nabijanja na nos. Itak bom izpadel najslabši, ampak ne morem več. Danes je bila kaplja čez rob. Že tako katastrofalen odnos in polno zamer iz preteklosti, ampak ne bom več financ minister za nekoga, ki ne spoštuje moje delo in mojo žrtev. Vem da je ona tudi na tem forumu aktivna, in predvidevam da bo prebrala, ampak sem se moral izpovedat vsaj en delček.

Prav si naredil, morda celo malo prepozno!

jaz jo bom tudi bil zapustil 🙂

naslednji bo heroj ali pa ga ne bo. Bo humanist, bo prostovoljec, bo človek s plemenito dušo, toplim srcem in varnim zavetjem. Bo tak ob katerem se bom počutila varno, se bom vedno lahko obrnila po pomoč, mi bo na voljo, bo z mano sodeloval pri opravilih doma, bo ljubezniv..ali pa ga ne bo. V obeh primerih bo dobro/ok. Pojdi čimprej, ker živeti z možem, ki niti žarnice ne zamena, ki pride samo pojesti in spat zvečer, ki je nergav, vzkipljiv, len, egocentričen je itak pekel, ki ga sicer kulturno in dostojanstveno prenašam ker so tu otroci vendar verjami: naredil mi boš uslugo in v dom prinesel mir. Naredil boš tudi prostor nekomu, ki bo znal osebo kot sem jaz ceniti. Če ga ne bo pa nič hudega. Iskala ne bom. Dovolj je bila ta ena izkušnja.

pol si zdej svoboden strelec.., če nimaš kaj že ogledano.., jeba bo, ko boš hotel družbo v pojstli…, pol pa pridejo na vrsto bolj take prazne scene in izguba cajta, v stilu, kje so dobre ženske namesto veselih scen in dobre volje..

ampak, kdo ne zna cenit truda partnerja, je bolje, da ga  ni ob tej osebi zarad zdravja te osebe, ki jebe ježa…

Situacija je jasna. Imela sta za nič seks. V kolikor je dober, nor, kot najboljša droga, potem bi vso sranje še naprej prenašal. V glavnem poleg vseh drugih razlogov je tvoj glavni razlog da greš ta da je seks z njo bil preslab zato kar si zaslužiš.

Bistvo je v tem, da smo različni in žrnske možače hočejo, da se sposobni moški prilagajajo ženskim sposobnstim. Manjka spoštovanja in (ne)sposobnosti eden do drugega, mapak kje so sprejemljive meje? Poročil sem se vede z žensko v pričakovanju. Čez par let je spoznala, da ne me ne dohaja in hotela, a se ji pretežno prilagajam. Po desetih letih mi je s pismom sporočila, da ni nikoli nič resnega nameravala z mano. Izkoristila je mojo popustljivost in me začela sovražiti, še v postelji mi grozi, da me bo prijavia zaradi poizkusa posilstva, če se je še dotaknem. Minuli ukaz v postelji je bil “prste stran”.  Najti drugo ???

Odgovor na objavo uporabnika
Izvoli, 25.04.2024 ob 08:50

naslednji bo heroj ali pa ga ne bo. Bo humanist, bo prostovoljec, bo človek s plemenito dušo, toplim srcem in varnim zavetjem. Bo tak ob katerem se bom počutila varno, se bom vedno lahko obrnila po pomoč, mi bo na voljo, bo z mano sodeloval pri opravilih doma, bo ljubezniv..ali pa ga ne bo. V obeh primerih bo dobro/ok. Pojdi čimprej, ker živeti z možem, ki niti žarnice ne zamena, ki pride samo pojesti in spat zvečer, ki je nergav, vzkipljiv, len, egocentričen je itak pekel, ki ga sicer kulturno in dostojanstveno prenašam ker so tu otroci vendar verjami: naredil mi boš uslugo in v dom prinesel mir. Naredil boš tudi prostor nekomu, ki bo znal osebo kot sem jaz ceniti. Če ga ne bo pa nič hudega. Iskala ne bom. Dovolj je bila ta ena izkušnja.

Ne pozabi še financ minister, ker kredit se je z včerajšnjim dnem prenehal plačevati

Odgovor na objavo uporabnika
slevicDSG, 25.04.2024 ob 09:41

Ne pozabi še financ minister, ker kredit se je z včerajšnjim dnem prenehal plačevati

Ahaha, model je sel na forum, ki ga tudi ona bere, da se bosta zdaj tukaj prepucavala, pred publiko 😁🙄

moje kredite same plačujem. Trenutno nimam nobenega. Ko menjam avto imam leasing to je pa tudi to sicer pa finance pri meni niso problem-imam dve stanovanji. Podedovani sicer ampak za stroške imam. Službo pa tudi.

po vsem tem kar berem na temu forumu, tudi jaz resno razmišljam v tej smeri, da jo zapustim.

Dolžnost vsakega posameznika je zavrniti pri drugem vse, česar ta drugi sam ni pripravljen sprejeti o sebi. Ni redko, da potem, ko pokukamo za kulise, uzremo zgolj še izvotljeno praznino. Vredno je razmisliti, zakaj se zapletamo v tako površinske odnose?

Kaj si predstavljate pod spoštovanje vašega dela?

Klanjanje?

Odgovor na objavo uporabnika
Izvoli, 25.04.2024 ob 10:01

moje kredite same plačujem. Trenutno nimam nobenega. Ko menjam avto imam leasing to je pa tudi to sicer pa finance pri meni niso problem-imam dve stanovanji. Podedovani sicer ampak za stroške imam. Službo pa tudi.

Evo, se ze pogovarjata. Unmu je pocl in je spoku, ni pa cisto preprican, ce je naredil prav. Vidva bosta kmalu spet skupaj 😂😂😂😂

Kaj pa otrok??

 

Vaše dolžnosti do njega?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Samo vprašam, 25.04.2024 ob 10:11

Kaj pa otrok??

 

Vaše dolžnosti do njega?

 

 

pri nas jih nikoli ni imel. Vse na meni: nabava, varstva, kuhanje, obsolske, zdravniki, sola..VSE x2. Samo ne piše on. Pa saj lahko potrpim še teh nekaj let. Meni nič ni problem. Njemu vse. Smešno pravzaprav.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo vprašam, 25.04.2024 ob 10:07

Kaj si predstavljate pod spoštovanje vašega dela?

Klanjanje?

Predvidevam da on vse financira, ona tega ne ceni in mu je presedlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7469, 25.04.2024 ob 10:27

Predvidevam da on vse financira, ona tega ne ceni in mu je presedlo.

Točno Tako

Odgovor na objavo uporabnika
Izvoli, 25.04.2024 ob 10:25

pri nas jih nikoli ni imel. Vse na meni: nabava, varstva, kuhanje, obsolske, zdravniki, sola..VSE x2. Samo ne piše on. Pa saj lahko potrpim še teh nekaj let. Meni nič ni problem. Njemu vse. Smešno pravzaprav.

Hiša, Avti vse bilo na meni, ampak ok, ti si super žena in mama, tako da ni panike, si sposobna boš zmogla še naprej

New Report

Close