Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zapustil sem jo

Zapustil sem jo

Vidva nimata problemov, samo srati nehajta. Oba!

In kakšna zveza?! Imata otroke. Mož in žena! Pričakujem, da se vse uredi in se na koncu poročita.

Prvo se dobro in zivalsko poseksajta. Komaj potem lahko stece kaksna beseda. Imejta malo samospoštovanja in kulture

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 25.04.2024 ob 11:25

Prvo se dobro in zivalsko poseksajta. Komaj potem lahko stece kaksna beseda. Imejta malo samospoštovanja in kulture

Sva Se 2 dni nazaj, potem pa včeraj vsak svojo pot

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 25.04.2024 ob 10:45

In kakšna zveza?! Imata otroke. Mož in žena! Pričakujem, da se vse uredi in se na koncu poročita.

Sem Se želel, pa ona ni bila za. Če bi se, bi imela vse, ampak tako se je sama odločila

Odgovor na objavo uporabnika
takole je, 25.04.2024 ob 05:40

Fantje, ne ga srat! Feministkam so ta vaša dejanja kot bi prilil benco na ogenj! Že tako sovražijo ves moški spol in ga živega ne morejo videti! Ženske niso nikoli nič krive in vi, moški hlapci bi jim morali v vsem ustreči in jim biti predpražnik, kamor bi brisale svoje feministične tace..

Torej vsi takoj nazaj in se opravičiti za vse, čeprav vam bodo še naprej najedale, vas poniževale in vas izkoriščale!

Pa normalni smo si tak izbrali normalne ženske in nam je  vseeno za feministke .

Odgovor na objavo uporabnika
Izvoli, 25.04.2024 ob 08:50

naslednji bo heroj ali pa ga ne bo. Bo humanist, bo prostovoljec, bo človek s plemenito dušo, toplim srcem in varnim zavetjem. Bo tak ob katerem se bom počutila varno, se bom vedno lahko obrnila po pomoč, mi bo na voljo, bo z mano sodeloval pri opravilih doma, bo ljubezniv..ali pa ga ne bo. V obeh primerih bo dobro/ok. Pojdi čimprej, ker živeti z možem, ki niti žarnice ne zamena, ki pride samo pojesti in spat zvečer, ki je nergav, vzkipljiv, len, egocentričen je itak pekel, ki ga sicer kulturno in dostojanstveno prenašam ker so tu otroci vendar verjami: naredil mi boš uslugo in v dom prinesel mir. Naredil boš tudi prostor nekomu, ki bo znal osebo kot sem jaz ceniti. Če ga ne bo pa nič hudega. Iskala ne bom. Dovolj je bila ta ena izkušnja.

Keanu Reeves mogoče, če bo kdaj spet fraj.

Odgovor na objavo uporabnika
slevicDSG, 24.04.2024 ob 23:07

Po dolgotrajni nekompatibilni zvezi, mi je danes počil film in sem se spakiral in odšel. Pustil partnerko in hčerko, enostavno ne prenesem več zatiranja in nabijanja na nos. Itak bom izpadel najslabši, ampak ne morem več. Danes je bila kaplja čez rob. Že tako katastrofalen odnos in polno zamer iz preteklosti, ampak ne bom več financ minister za nekoga, ki ne spoštuje moje delo in mojo žrtev. Vem da je ona tudi na tem forumu aktivna, in predvidevam da bo prebrala, ampak sem se moral izpovedat vsaj en delček.

Kako praktično si pozabil omeniti, da si agresivni alkoholik in patološki lažnivec. Cenila bi naj tvojo službo? Službo? A tako imenuješ delo, ki se zaključi ob treh, ti pa prideš ‘iz službe’ ob šestih, češ da ste še delali, v resnici pa si sedel v gostilni, se pijan usedel v avto, odpeljal proti domu, nato pa smo sprašili 1800 EUR, ki sem jih zaslužila jaz, da si dobil ti vozniško nazaj? V drugi službo isto, v tretji spet. Zraven pa še kurbarija. To, kar sam ceni. Jaz bom pa raje cenila ključavničarja, ki mi bo takoj po 15. uri menjal ključavnice, da ne boš mogel spet prijokati nazaj.

Odgovor na objavo uporabnika
m768, 25.04.2024 ob 11:57

Kako praktično si pozabil omeniti, da si agresivni alkoholik in patološki lažnivec. Cenila bi naj tvojo službo? Službo? A tako imenuješ delo, ki se zaključi ob treh, ti pa prideš ‘iz službe’ ob šestih, češ da ste še delali, v resnici pa si sedel v gostilni, se pijan usedel v avto, odpeljal proti domu, nato pa smo sprašili 1800 EUR, ki sem jih zaslužila jaz, da si dobil ti vozniško nazaj? V drugi službo isto, v tretji spet. Zraven pa še kurbarija. To, kar sam ceni. Jaz bom pa raje cenila ključavničarja, ki mi bo takoj po 15. uri menjal ključavnice, da ne boš mogel spet prijokati nazaj.

Matr Si me nasmejala/nasmejal 🙂 . Imaš pa bujno domišljijo kdorkoli že si

 

Ti pa vse na sex obrneš

Odgovor na objavo uporabnika
To go, 24.04.2024 ob 23:15

Jaz imam mojo tud počas dost. Tečna, zoprna, nezadovoljna, nič ne ceni niti spoštuje mojega dela in mene, sumim da me vara najraje bi ji detektiva poslal 1x mi bo tud počilo in nebom šel jaz ampak bom njo poslal ven.

Čestitke za pogum.

Tisti, ki mislite, da vas zena ne ceni…A vi njen trud cenite, ji recete hvala? Recimo moj je tudi tak, da mi govori, da ga ne cenim a on mene nikoli ne pohvali/ se zahvali. A ti njo cenis? Ker pomoje je to obojestransko? Jaz ne vem zakaj bi se zahvaljevala mozu, ko odnese smeti in mu pela hvalnice? Pa saj smo v skupnem gospodinjstvu!? A se je on meni zahvaljeval, ko sem podojila sina? Mislim meni je to bolano, da ga bom hvalila za vsako stvar, ki jo je potrebno narediti. Zahvalim se takrat, ko ga nekaj prosim, ko mi stoji ob strani, takrat kadar vidim, da mi je naklonjen. Njegova mami pa nisem, da ga bom hvalila za vsak prdec. Nikoli ne zanikam njegovga prispevka v nase zivljenje in zdi se mi da ste moski, ki tako blazno mislite da vas zena ne ceni na stopnji otroka!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2538, 25.04.2024 ob 13:37

Ti pa vse na sex obrneš

hja če pa ne zna drugo kot tisti arašid ven dat

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10899, 25.04.2024 ob 13:47

Tisti, ki mislite, da vas zena ne ceni…A vi njen trud cenite, ji recete hvala? Recimo moj je tudi tak, da mi govori, da ga ne cenim a on mene nikoli ne pohvali/ se zahvali. A ti njo cenis? Ker pomoje je to obojestransko? Jaz ne vem zakaj bi se zahvaljevala mozu, ko odnese smeti in mu pela hvalnice? Pa saj smo v skupnem gospodinjstvu!? A se je on meni zahvaljeval, ko sem podojila sina? Mislim meni je to bolano, da ga bom hvalila za vsako stvar, ki jo je potrebno narediti. Zahvalim se takrat, ko ga nekaj prosim, ko mi stoji ob strani, takrat kadar vidim, da mi je naklonjen. Njegova mami pa nisem, da ga bom hvalila za vsak prdec. Nikoli ne zanikam njegovga prispevka v nase zivljenje in zdi se mi da ste moski, ki tako blazno mislite da vas zena ne ceni na stopnji otroka!

Hvala enako

New Report

Close