Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi česa je umrl mladi zdravnik?

Zaradi česa je umrl mladi zdravnik?


Sožalje družini. Zdravnik ni umrl zaradi covid.

Glede strašnih posledic covid in manj strašnih posledic gripe naj pa napišem samo to, da imam zaradi gripe avtoimunsko bolezen, zelo hudo. Večina najstrašnejših posledic gripe poleg smrti je javnosti neznana, ker gripa nima takega marketinga kot covid. Se pa lahko zgodi skoraj enako pogosto kot pri covid, zato nekateri pravijo, da je statistično gledano podoben gripi, čeprav ni gripa.

O nošenju mask in tem, da preprečujemo smrti in smo družbeno odgovorni me pa pri kakšnih še posebej nakurjenih mika zapisati, da naj ne seksajo brez kondoma, ker bodo s kondomom preprečili veliko smrti. Nisi živ, ne umreš.

Kaj je problem. Ne znaš angleško ali samo ne razumeš prebranega? Iz raziskave izhaja, da je bila kap prisotna pri 1/3 najhuje bolnih (na ventilatorji), od katerih jih v vsakem primeru 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umre. Sicer pa pri 1-2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resno bolnih (hospitaliziranih). Malo pameti v roke in ne paničari. Upam, da veš, da je tudi nosečnost risk faktor za trombozo, embolijo in kap. In še mnogo drugih stanj. Za panike je najboljše, da se skrijejo v jamo in čakajo na gotovo smrt.
[/quote]

Dej ne laži no,… koga maš za debilaaa… Ta članek je že ful star.. Zakaj morate dokazovati svojo mentalno zaostalnost na vsakem koraku? Ne vem pa pri kakšnem procentu pride do tega. Pojma nimam, o tem pač ne piše. Piše pa jasno, da so doživeli samo kap in nič drugega ali pa so imeli le blage simptome….

Vas je tako strah, da lažete iz strahu postajate patološki lažnivci. Zakaj je resnica za vas panika. To je samo dejstvo. Nič drugega. Vi dokazujete paniko s tem, da patološko lažete. Zavedam se, da je možnost, majhna, ampak je. Dovolj je, da NE IGRAŠ LOTERIJE z življenji in si odgovoren, ne pa da zaideš v patološko laganje iz strahu.

“”Iz ZDA poročajo o več primerih, ko so pri osebah zaradi okužbe z novim koronavirusom začeli nastajati krvni strdki. Ameriške zdravnike zato skrbi vse več kapi odraslih, starih med 30 in 40 let, ki so zboleli za covid-19.

Thomas Oxley, nevrokirurg v eni od bolnišnic v New Yorku, je skupaj s sodelavci obravnaval pet primerov oseb, starih pod 50 let, ki so imele blažje simptome covid-19 ali pa jih sploh niso imeli, ob tem pa jih je prizadela še možganska kap.

“Kot kaže, virus povzroča večje strjevanje krvi v velikih arterijah, kar vodi do hude kapi,” je za ameriški CNN dejal Oxley.”

Valda, navaden prehlad, takole padejo pri navadnem prehladu…. Sej to pa res ni nič, samo tretjino jih kap…. nič takega… vsakdanje….

https://www.youtube.com/watch?v=Uf4-Vzf1CyM&bpctr=1598598243
[/quote]

pa prosim lepo nio, pa kdo verjame kitajcem in tem fake posnetkom…
samo nehaj no…
virus je ja, ampak se strinjam ta napihnjena agonija ustvarjanja psihoz zaradi virusa, take groze itd je pa nenormalna in zaigrana in nepotrebna.

še nekaj na enem novičarskem portalu razkrivajo slikovne prevare, ki naj bi jih maske naredile in kao pisarijo naj ljudje ne nasedamo temu.
saj ne – samo o dvomljivosti glede mask pa se lahko sprašujemo brez teh fake fotk…
samo spomnimo se dejstva – da so nam še februarja sotrokovnjaki lapali, kako je maska nepotrebna za vse, da naredi več škode kot koristi, da nam lahko bolj škoduje – to so v en glas zatrjeval vi strokovnjaki in za njimi tudi mediji…
danes ko se je politična garnituura spremenila in so uvedli maske – pa evo nas spet strokovnjaki prepričujejo kako so maske potrebne in ključne za zajezitev virusa, da smo brez njen neodgovorni,da jo moramo vsi nositi, ker s tem zmanjšamo možnost za okužbo…

Pa zdaj vse vprašam KDO JE TU NOR – IN KAKO ŠE MISLIJO DA BO NAROD ZAUPAL STROKI (AIN POSLEDIČNO TUD MEDIJEM)… ČE NAM TA ENKRAT GOVORI DA SO MASKE NEPOTREBNE IN LAHKO BOLJ ŠKODUJEJO, PAR DNI KASNEJE JE PA TI GLAVNA ZAŠČITA, KI POMAGA PREPREČEVATI VIRUS – SPET S STRANI STROKE.

nekdo je nor in nam laže. in potem se naj ne čudijo,da ljudje ne verjamemo ničemur več, ker si stroka sama očitno sproti izmišljuje razlage.

pa prosim lepo nio, pa kdo verjame kitajcem in tem fake posnetkom…
samo nehaj no…
virus je ja, ampak se strinjam ta napihnjena agonija ustvarjanja psihoz zaradi virusa, take groze itd je pa nenormalna in zaigrana in nepotrebna.

še nekaj na enem novičarskem portalu razkrivajo slikovne prevare, ki naj bi jih maske naredile in kao pisarijo naj ljudje ne nasedamo temu.
saj ne – samo o dvomljivosti glede mask pa se lahko sprašujemo brez teh fake fotk…
samo spomnimo se dejstva – da so nam še februarja sotrokovnjaki lapali, kako je maska nepotrebna za vse, da naredi več škode kot koristi, da nam lahko bolj škoduje – to so v en glas zatrjeval vi strokovnjaki in za njimi tudi mediji…
danes ko se je politična garnituura spremenila in so uvedli maske – pa evo nas spet strokovnjaki prepričujejo kako so maske potrebne in ključne za zajezitev virusa, da smo brez njen neodgovorni,da jo moramo vsi nositi, ker s tem zmanjšamo možnost za okužbo…

Pa zdaj vse vprašam KDO JE TU NOR – IN KAKO ŠE MISLIJO DA BO NAROD ZAUPAL STROKI (AIN POSLEDIČNO TUD MEDIJEM)… ČE NAM TA ENKRAT GOVORI DA SO MASKE NEPOTREBNE IN LAHKO BOLJ ŠKODUJEJO, PAR DNI KASNEJE JE PA TI GLAVNA ZAŠČITA, KI POMAGA PREPREČEVATI VIRUS – SPET S STRANI STROKE.

nekdo je nor in nam laže. in potem se naj ne čudijo,da ljudje ne verjamemo ničemur več, ker si stroka sama očitno sproti izmišljuje razlage.
[/quote]

Ti sploh ne dojameš, da si s tem dokazal meni, da si mentalno zaostal?

Kitajcev je ogromno. Virus se je širil brez vsake omejitve od avgusta… Sploh dojameti ne moraš kaj vidiš…. pol je pa vse fake, ker je preveč za tvojo omejeno inteligenco…

Jest res krettenov ne morem več prenašat, dost mam. To ne moreš… In vsi bolj sposobni, z več denarja, z boljšio službo, vsi pametnejši, samo jest sm kretten… dost mam tega.

Valda dokler si edini, ki opice ven vlečeš iz drekaa tega itak ne vidijo….

Ma očitno je res vse za nekaj dobro.

Ti sploh ne dojameš, da si s tem dokazal meni, da si mentalno zaostal?

Kitajcev je ogromno. Virus se je širil brez vsake omejitve od avgusta… Sploh dojameti ne moraš kaj vidiš…. pol je pa vse fake, ker je preveč za tvojo omejeno inteligenco…

Jest res krettenov ne morem več prenašat, dost mam. To ne moreš… In vsi bolj sposobni, z več denarja, z boljšio službo, vsi pametnejši, samo jest sm kretten… dost mam tega.

Valda dokler si edini, ki opice ven vlečeš iz drekaa tega itak ne vidijo….

Ma očitno je res vse za nekaj dobro.
[/quote]

ok, jaz sem mentalno zaostala, ker razmišljam z glavo in ne verjamem vsemu kar pokaže yt…
verjetno zato se danes kitajci zabavajo v vodnih parkih ane brez vsega in nobene sledu o virusu. lol… povsod drugje na svetu pa norija zaradi tega… kitajci pa lepo furajo svoje polno gospodarstvo in gledajo kako se ostali svet sesuva v kao borbi z virusom…

Ti sploh ne dojameš, da si s tem dokazal meni, da si mentalno zaostal?

Kitajcev je ogromno. Virus se je širil brez vsake omejitve od avgusta… Sploh dojameti ne moraš kaj vidiš…. pol je pa vse fake, ker je preveč za tvojo omejeno inteligenco…

Jest res krettenov ne morem več prenašat, dost mam. To ne moreš… In vsi bolj sposobni, z več denarja, z boljšio službo, vsi pametnejši, samo jest sm kretten… dost mam tega.

Valda dokler si edini, ki opice ven vlečeš iz drekaa tega itak ne vidijo….

Ma očitno je res vse za nekaj dobro.
[/quote]

Morda bi bilo bolje, če bi si prebral(a) kakšno znanstveno raziskavo na temo covida, ne pa samo te senzacionalistične posnetke dvomljivega porekla gledal(a) na netu, pa bral(a) članke rumenih revij. Bi ublažilo tvojo paniko in te pomirilo. Informacije izvzete iz konteksta, brez širše slike, namreč pri ljudeh kaj hitro povzročijo paniko, strah in anksioznost. Če se podučiš pri verodostojnih virih in se poglobiš v številke, pa vidiš, da gre sicer za virus, ki ga je potrebno jemati z vso resnostjo, ampak tezjo obliko bolezni povzroči pri razmeroma majhnem številu ljudi. Normalno pa je, da se bodo odgovorni ljudje obnašali samozaščitno, ker vseeno še ne poznamo vseh posledic, ki jih povzroči bolezen. Panika pa nikakor ni na mestu. Svetujem pa tistim, ki niste sposobni umestiti številk in posamičnih primerov v širši okvir, da se izogibate internetu in medijem, če želite mirno živeti.

Morda bi bilo bolje, če bi si prebral(a) kakšno znanstveno raziskavo na temo covida, ne pa samo te senzacionalistične posnetke dvomljivega porekla gledal(a) na netu, pa bral(a) članke rumenih revij. Bi ublažilo tvojo paniko in te pomirilo. Informacije izvzete iz konteksta, brez širše slike, namreč pri ljudeh kaj hitro povzročijo paniko, strah in anksioznost. Če se podučiš pri verodostojnih virih in se poglobiš v številke, pa vidiš, da gre sicer za virus, ki ga je potrebno jemati z vso resnostjo, ampak tezjo obliko bolezni povzroči pri razmeroma majhnem številu ljudi. Normalno pa je, da se bodo odgovorni ljudje obnašali samozaščitno, ker vseeno še ne poznamo vseh posledic, ki jih povzroči bolezen. Panika pa nikakor ni na mestu. Svetujem pa tistim, ki niste sposobni umestiti številk in posamičnih primerov v širši okvir, da se izogibate internetu in medijem, če želite mirno živeti.
[/quote]

jao jao resno – nisem jaz tista, ki širi paniko, si ti namreč in ti paničariš z nekimi posnetki iz yt, ne jaz… tak,da ti sploh preberi kaj pišeš in komu, da se ne smešiš in koga citiraš…

jao jao resno – nisem jaz tista, ki širi paniko, si ti namreč in ti paničariš z nekimi posnetki iz yt, ne jaz… tak,da ti sploh preberi kaj pišeš in komu, da se ne smešiš in koga citiraš…
[/quote]

Jaz sem prilepila samo povezavo do znanstvene raziskave. YT posnetkov ne gledam, ker v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo izkrivljajo resnico.

Jaz sem prilepila samo povezavo do znanstvene raziskave. YT posnetkov ne gledam, ker v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo izkrivljajo resnico.
[/quote]

potem pa glej koga citiraš in mu govoriš,da je pšaničen in psihozen… ker točno o izkrivljeni resnici pišem tudi jaz


Sožalje družini. Zdravnik ni umrl zaradi covid.

Glede strašnih posledic covid in manj strašnih posledic gripe naj pa napišem samo to, da imam zaradi gripe avtoimunsko bolezen, zelo hudo. Večina najstrašnejših posledic gripe poleg smrti je javnosti neznana, ker gripa nima takega marketinga kot covid. Se pa lahko zgodi skoraj enako pogosto kot pri covid, zato nekateri pravijo, da je statistično gledano podoben gripi, čeprav ni gripa.

O nošenju mask in tem, da preprečujemo smrti in smo družbeno odgovorni me pa pri kakšnih še posebej nakurjenih mika zapisati, da naj ne seksajo brez kondoma, ker bodo s kondomom preprečili veliko smrti. Nisi živ, ne umreš.
[/quote]

Bodimo odgovorni do sebe in do drugih in se dejmo držati navodil stroke. Kakorkoli, škodovati ne more, lahko samo koristi. Mogoče se nam vse zdi brez veze, pa ni oz. niti ne vemo, vendar kaj nas stane, da se zaščitimo, zakaj bi bilo potrebno trpeti bolezen ali okužiti kogarkoli, če ni potrebno. Sploh ranljive skupine, lahko marsikdo spada pod ranljivo skupino in tega sploh še ne ve.

Čakam, kakšne so hude posledice prehlada. Ja, nekatere bolezni imajo lahko hude posledice, ampak v veliki večini samo, če so nezdravljene, ne kar po defoultu. Za razliko od covida, ko ti vse zdravljenje ne pomaga. Pa tako malo je treba, da ne okužimo sebe in drugih.
[/quote]

Mal sama sebi skačeš v rit. Kako majhen vzorec za covid, če imamo pa pandemijo in milijone okuženih? Kako se ga da preprosto in z minimalnim trudom preprečiti, če pa je okuženih milijone? In če je vse tako preprosto, zakaj imamo take drastične ukrepe?

Prehlad prav tako povzroča virus. Gripa kot taka ne obstaja, obstajajo različni respiratorni virusi. Kar mene res izjemno čudi, je to, da se ne oglasi noben svojec koga, ki je umrl zaradi okužbe dihal. Pa jih poznam kar nekaj, tu v naši vasi je zaradi tega umrl vrtičkar. V bistvu zaradi navadnega prehlada, če hočeš. Zaradi virusa. Potrjeno ni bil virus enega od sevov gripe.
Poznam tudi primer, da je odrasla oseba umrla zaradi noric.
Mojega očeta je pa pokončala gripa. No, zbolel je takrat, ko je razsajala gripa, mogoče je bil pa kateri drug prehladni virus.
Zakaj podcenjuješ vse viruse, razen covida?

Pa kaj ti ni jasno. Nekateri imamo stike tudi v drugih državah. V državah, ki jih niso tako dobro odnesle in ti nam povedo marsikaj. Iz prve roke. Kriza je. Stvar je zelo nalezljiva in hitro je sranje.
Mi smo prvi val hitro ujeli, pa še malo sreče smo imeli in ker sami nismo doživeli poplave, se nam zdi, da je virus kar nekaj.

Sranje je, ker vas tako veliko rabi dokaz v živo, v ožjem krogu znancev, ki jim zaupate ali pa celo čisto osebno izkušnjo.
[/quote]

Tudi nekateri drugi imamo stike v drugih državah in tudi tam se tako kot pri nas ljudem zdi tako drastično omejevanje pretirano. Kar je pa razlika med nami in njimi, je, da se obnašajo precej bolj samozaščitniško in uvidevno do drugih. Bistvena razlika je pa na ravni države. Nas strašijo in nam grozijo, žugajo s prstom, da nismo pridni, drugje ljudi mirijo in jih vabijo k sodelovanju.

Mal sama sebi skačeš v rit. Kako majhen vzorec za covid, če imamo pa pandemijo in milijone okuženih? Kako se ga da preprosto in z minimalnim trudom preprečiti, če pa je okuženih milijone? In če je vse tako preprosto, zakaj imamo take drastične ukrepe?

Prehlad prav tako povzroča virus. Gripa kot taka ne obstaja, obstajajo različni respiratorni virusi. Kar mene res izjemno čudi, je to, da se ne oglasi noben svojec koga, ki je umrl zaradi okužbe dihal. Pa jih poznam kar nekaj, tu v naši vasi je zaradi tega umrl vrtičkar. V bistvu zaradi navadnega prehlada, če hočeš. Zaradi virusa. Potrjeno ni bil virus enega od sevov gripe.
Poznam tudi primer, da je odrasla oseba umrla zaradi noric.
Mojega očeta je pa pokončala gripa. No, zbolel je takrat, ko je razsajala gripa, mogoče je bil pa kateri drug prehladni virus.
Zakaj podcenjuješ vse viruse, razen covida?
[/quote]

covid povuroča virus sars cov 2, ki sodi med skupino koronavirusov (ti so povzročitelji prehlada) in jih je mnogo. Gripo povzroča virus iz skupine virusov influence.
Mnogo let nazaj se jaz spomnim je en moj cca. sovrstnik mislim, da dve leti starejši od mene), ko smo bili v osnovni šoli umrl za gripo. tako je bilo takrat povedano.
vsak prehlad se lahko zakomplicira hudo, lahko tudi kritično vsakomur – razlogi za komplikacije so lahko različni – ali ga ne obravnavamo odgovorno in se delamo kot da ni nič in mogoče če celo izzivamo, se lahko komplicira resno, lahko so razlogi trenutno imunsko stanje, ali kakšne spremljajoče bolezni, itd. itn.
Tako da se strinjam vsak virus in bakterijo je potrebno resno jemati in se ne norčevati – nihče ne želi nikogar z ničemer okužiti – vsaj če je normalen in odgovoren – in nihče pameten in odgovoren se ne dela norce iz nobenega virusa…
v tem smislu tako jaz tudi ne vidim, zakaj se covid v tem smislu tako potencira… Virus je, moramo biti odgovorni, samo po mojem se res preveč psihira sedaj zaradi tega – in moje mnenje je da celo strokovnjaki delajo s temi nekaterimi obsedenimi ukrepi precej več škode kot koristi. en tak ukrep je včerajšnje navodilo,da naj otroci vsi za odhod na hodnik nosijo maske.

Tudi nekateri drugi imamo stike v drugih državah in tudi tam se tako kot pri nas ljudem zdi tako drastično omejevanje pretirano. Kar je pa razlika med nami in njimi, je, da se obnašajo precej bolj samozaščitniško in uvidevno do drugih. Bistvena razlika je pa na ravni države. Nas strašijo in nam grozijo, žugajo s prstom, da nismo pridni, drugje ljudi mirijo in jih vabijo k sodelovanju.
[/quote]

podpis pod tole vse… predvsem pa sploh boldani del.

Maske in stres so lahko usodni. Lahko povzročijo odpoved srca, samomor, kap, raka in infarkt. Prehladni virus je nekoč v obliki RUSKE GRIPE pobil kar nekaj ljudi. Toda maske in stres jih bodo zagotovo več.

Še ena lažna znanost.
https://www.rt.com/op-ed/499357-science-covid-19-heart-damage/
Ne vidite, da so do konca skorumpirani in podmazani s strani farmacije?

Tolko vsega ste napisali, pa še zdaj noben povedal, od česa je umrl! Kap pri 39 letih al kaj?


Ja, saj so rekli, da je bil infarkt. Pa piše tudi v novicah.

New Report

Close